Jump to content

Български футбол (Обща тема).

Mom4u

Recommended Posts

ShwN

Бях останал с впечатлението, че поне тук няма толкова големи наивници. :D 

• Upvote 1
Radox

Ко стана с туй оранжево-червеното ве? Фалира ли вече, че днеска не съм имал време да отварям Спиртала?

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

Radox

122 български фирми и дружества са запазили или искат да запазят имена, в които се съдържа абревиатурата “ЦСКА”.

Името “ПФК ЦСКА” е капарирано от Трифон Попов, който е финансов директор на ЦСКА. Той е с права над него до 23 май 2021 г.

Правата върху "Професионален футболен клуб ЦСКА-София" са на ПФК Чавдар, пише Спортал.

Има опит да се запази и “Професионален спортен клуб Централен спортен клуб на армията ПСК ЦСКА АД”, но все още не е ясно кой стои зад това име.

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Loop

Не знам тук или в темата за инвестициите да го напиша, но ми се струва потенциално печеливша идея да запазя няколко марки като "Първа ЦСКА лига", "Висша ЦСКА лига" и "А група - ЦСКА". Рано или късно ще им направят първенство на "армейците" (на всички).

• Haha 2
ShwN

Съвсем нормално е да има желаещи да се възползват от най-голямата марка на България. :) 

• Upvote 2
  • Like 1
  • Facepalm 1
natopor4en

Чакай малко сега. Момент. Момент !!! 

Че то петолъчките не са най-голямата марка в България. Нито партийният коптор, нито ловешкото ГМО. :( 

• Like 1

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

Just a fan

Баси умрелия мач :D Явно със ЗВЯРА Кайседо ще трябва да свикваме на мачове без удар във вратата.

Защото, не е Мойсес Кайседо пладнешкия обир на Брайтън.Акулите се избиваха за него зимата :D

Edited by LONE WOLF

https://gong.bg/football-sviat/drugi/nash-nacional-s-cial-mach-pri-ravenstvo-na-hatajspor-627542

Щом сме стигнали да е НОВИНА че наш футболист е успял да изиграе цял мач в забутан резашки отбор без да го сменят, значи футболът ни зад граница тотално е рухнал.

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

OyeaH

Антов с добър дебют. Тея Болоня са мега клетници, никаква идея нямаха в атака цял мач. Съдията му даде един пресилен картон първото полувреме и го смениха в 75 минута, но се отличаваше с добри изяви и често търсеше топката. Смятам, че ще получи още шансове. Халфовата им линия е доста ограничена, може да бъде полезен и там. Все пак далеч от дебюта на Али Соу и двата гола на Зенит 🤣

natopor4en

Това футболно недоразумение Ментантов явно и в Италия ще бъде разкриван като доказано менте и некадърник. Беше един от виновниците за гола. Получи жълт картон. И за финал най-срамно беше заменен от "изгряващата" звезда Гари Медел. Петолъчките за пореден път показаха и доказаха, че са тотални ментета. 

• Haha 1

slammy.gif slammy.gifslammy.gif