Jump to content

Български футбол (обща тема)

Mom4u

Recommended Posts

seekstah

Шибан боклук отива при най-големите боклуци, това е празник за гадното манекенче. 

jlny.gif

Не знам чорбетата какво реват за 50 хиляди евро нормално да отиде там момчето. Гришата поискал ли го е изобщо? Или е поискал поредния с 2 мача с общо 3 минути от Лига 1 и кариера в трета лига на Франция национал на Сао Томе и Принсипи?

пп - Представяте ли си след време като продадат Вальо Антов как ще насерат пак след 1 година да не отиде в Лудогорец? :D:D 

Откакто Лудогорец доминират в първенството, националният отбор все е в криза. Дали е случайно, не знам. Черешката на тортата е и Чичо Гошо 'Ментето' Дерменджиев, уж големия треньор. Едва ли ще се намери по некадърен от него за селекционер. 

• Haha 1
Rise of Thunder

Чичу Гошу Физкултурника за пореден път показа, че е менте от класа. 

• Upvote 1
  • Sad 1
Just a fan

Кури Десподов дали не беше брутално разкрит от посредствения отбор на Финландия дейба. И това се случва, докато дон Йомов показва БГ версията на Кристиано от 2008 на отсрещното крило.

Edited by Just a fan
baikiro
19 minutes ago, Just a fan said:

Кури Десподов дали не беше брутално разкрит от посредствения отбор на Финландия дейба. И това се случва, докато дон Йомов показва БГ версията на Кристиано от 2008 на отсрещното крило.

Ще те цитирам след няколко години като дон Йомов се присъедини към КОРПОРАЦИЯТА! 

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

Just a fan

Ти планираш да си достатъчно активен тук след няколко години, че да търсиш това за да го цитираш ли ве? 

Just now, Just a fan said:

Ти планираш да си достатъчно активен тук след няколко години, че да търсиш това за да го цитираш ли ве? 

Ако не насере пак след сезон 22 на Мафия нищо чудно да си е още тук.

• Haha 1

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

• 5 weeks later...
natopor4en
On 10/16/2020 at 7:30 PM, Rise of Thunder said:

Липсва му само чалмата. 

По-скоро купата. Понеже, нека си го признаем, с петолъчките щеше да стане шампион, ама през крив макарон. Нали така? :) Как го виждаш да спечели купа с футболното ГМО от Ловеч-Микре-София? Как? Човека си е направил тънката сметка кой е палархалса в родният шампоонат, кой е евробоеца и кой е хегемона, с когото ще трупа титли. :)

• Facepalm 1

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

Не е лош треньор, но ЦСКА не е Локо Пловдив. Повечето тук помним в началото как феновете не го харесваха, как се дънеше и какъв шанс получи. Буквално невиждано за България време му дадоха да работи. Добър тактик, мотиватор, ако не му се пречи Стойкас може и да успее. Но по - скоро няма. В Локо Пд бяха изградили един супер колектив, какъвто ме съмнява да видим в ЦСКА.

natopor4en
On 10/6/2020 at 12:25 AM, baikiro said:

Киро Десподов (Скалата) се присъедини към Корпорацията на Г-н Домусчиев (Г-н Макмеън). 

He didn't sell out, he bought in. :cool: 

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

• 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
BAITO6O

Някои запознат ако може да разясни, защо аджеба тоя руски симпатяга с кинтите е решил да се набие в кенефа Български футбол и то в Ботев Пловдив.
Да няма Мишата Чорни 2 

kabakov

Е освен за пране на пари, за какво друго? По интересното е кой го е "вербувал" за цялата тая работа.

• Sad 1

ring2.png.538ce23918992338276d662ac0e11f49.png

• 1 month later...
Just a fan

Реших да драсна няколко реда за ЦСКА, защото тук няма чорбари, които да ми кажат, че след като аз не съм собственик нямам право на мнение :(.

Първо за контролите. Много странно ми идва решението отборът да остане в България и да играе срещу отбори от Втора лига и аз лично не виждам как това би било полезно. Оправданието е как мачове срещу такива отбора биха подготвили отбора за първенството, където повече отбори биха играли затворено. Това е вярно, но не би ли било по-добре ако мачовете са срещу отбори от ранга на тези, които играят срещу Левски? Приемаме, че организирането на контроли срещу отбори като Шахтьор и Динамо е било невъзможно в последния момент, все ми се вярва, че ако Арда си уреди мач с Олександрия и ЦСКА щеше да успее.

Още преди последния мач за 2020 Бруно повтаряше, че не би бил против да няма входящи трансфери ако няма изходящи такива. Въпреки че съм по-скоро съгласен с него си мисля, че все пак има нужда от 2-3 нови на дадени позции. Играе в схема с двама опорни, а Юга, който е такъв по презумция. До него играят или Жеферсон, който е бек и Тиаго/Санкаре, които са офанзивни халфове и не им се получва. А и Жеферсон е контузен за месец, което според мен прави трансфер задължителен. В защита би било идиотско да започнем първенството с Гълабов като единствената резерва на централните защитници. Акрапович пробва Турицов и Мазику като централни, но и двамата са по 1.70 и ми не виждам как би им се получило. Не бих се разсърдил ако видя нов нападател, но това е по преценка на треньора, защото приемайки, че Соу остане за негов партньор са ползвани Санкаре, Йомов и Енрике, като Ахмедов също е в картинката. Санкаре сякаш изглежда най-полезен там и би бил ок опция, Йомов е крайно посредствен от много време и просто не мисля, че има мяство в състава към момента. 

Към момента е пълна мъгла как ще изглежда ЦСКА за началото на полусезона, а с оглед на това, че първите 4 мача са срещу Славия, ЧМ, Лудогорец и Локо като нищо нещата в битката за титлата може да придобият облик - дали въобще такава битка ще има и дали ако я има тя ще включва ЦСКА.

• Upvote 1
ShwN

Днес се очаква раздвижване, Санкаре отива в Панатинайкос, Кайседо е договорен, има преговори с Марсилия за централен защитник, който ще дойде под наем, а Антов вероятно ще бъде изтеглен напред като опорен. Вероятно ще вземат и още един халф тип Юга. Пеняранда ще остане и ще получи шанс, като нищо ще се наложи като титуляр. Няма да е изненада освен Кайседо да вземем и още един нападател. (edit: ганаецът на проби Бисмарк вероятно ще го подпишат)

Edited by ShwN
baikiro
37 minutes ago, ShwN said:

Днес се очаква раздвижване, Санкаре отива в Панатинайкос, Кайседо е договорен, има преговори с Марсилия за централен защитник, който ще дойде под наем, а Антов вероятно ще бъде изтеглен напред като опорен. Вероятно ще вземат и още един халф тип Юга. Пеняранда ще остане и ще получи шанс, като нищо ще се наложи като титуляр. Няма да е изненада освен Кайседо да вземем и още един нападател. (edit: ганаецът на проби Бисмарк вероятно ще го подпишат)

Колко бели има в отбора? 

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

MJ23

Ганаеца ще мине ли през филиала в Ловеч или директно ще играе за софийския филиал?

• Haha 3
  • Radox changed the title to Български футбол (обща тема)