Jump to content

Български футбол (обща тема)

Mom4u

Recommended Posts

Just a fan

Ироничното е, че най-активен в хейта тук е фен на Локо София и Милан, които в последните 10 години са утайката на българския и европейски футбол. Това е все едно аз да не бях чорбе и от Барса, а да си гледах само Левски Лом и да троля Реал Мадрид понеже са били Валядолид само с 1-0.

• Upvote 3
  • Haha 2

Къде намеси Локото пък ти? :D Факт е, че ги подкрепям и ще ги подкрепям още не 5, а 50 години, ако съм жив и здрав в Б, В група и т.н. Вие си продадохте задниците и всичко, за да избегнете 1-2 години по селата  :D Изобщо къде сравняваш моята подкрепа на Локото с твоята към ЦСКА? Интересно ти във В група на колко мача отиде? Изобщо освен на 1-2 мача с Левски/Разград и ако играят близо до теб - Монтана, Враца, ходиш ли? :D И ако сте 5 години извън елита на колко ще отидеш или ще кажеш - ТО НЯМА БГ ФУТБОЛ, БГ ФУТБОЛА НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА? Хайде ще видим хейта ми дали е бил прав, ако по чудо свършите групата с повече от 4-5 точки. Лошото е, че Рома ще дойдат най вероятно последния кръг с третия си състав и ако по чудо измъкнете точка ще четем пак колко велики сте. 

А за Милан дори няма какво да коментирам. Такива като теб, които са със силните на деня са ясни. И когато отбора му има слаб следва - Бе кво ме интересува тоя футбол, все едно живота ми зависи от него. Апропо колоса Барса не виждам да се е убил от трофеи последните години, а става личната кучка всяка година на някой - Рома, Пуул, Байерн. :( 

• Upvote 1
Himler

Уефалона и мулям, заедно с лузърпул са трите най-противни отбора.

19 minutes ago, MJ23 said:

А за Милан дори няма какво да коментирам. Такива като теб, които са със силните на деня са ясни. И когато отбора му има слаб следва - Бе кво ме интересува тоя футбол, все едно живота ми зависи от него. Апропо колоса Барса не виждам да се е убил от трофеи последните години, а става личната кучка всяка година на някой - Рома, Пуул, Байерн. :( 

Могат да бият уеска и ейбар с 5 на 0.  Мега колос са си чуек.....

Edited by Himler
  • Upvote 1
Just a fan

За ходенето на мачовете да ти отговоря- не, не ходя и на тия мачове дето са по-близо. Евентуално в Монтана и това е ако не ме мързи, а мен почти винаги ме мързи.  На мачовете с Лудогорец и Левски Жъст а фан е ултрас и подкрепя отбора на сърцето си, както ще го направи и на мачовете от ГРУПИТЕ НА ЛИГА ЕВРОПА, където играят само велики отбори и утайките Милан. Колкото до подлата Барса, сигурен съм, че и U9 отбора им не би стигнал до това да бъхти дузпички с Рио Аве. Да не говорим, че въпреки всички загуби в ШЛ десен бек номер едно в света предпочете Барса пред Байерн. Величието на този клуб не спира да ме изненадва.

Сега последно не разбрах - ходиш ли на тези с Лудогорец, Левски и т.н. или не. Не ви знам хулиганската култура  за всички мачове ли е, само за дербитата ли е, пред ТВ ли е. Иначе за групите на ЛЕ добре че са тези велики отбори, че да вземете някое друго евро от ТВ права, че иначе на ГОСПОДИН ГАНЧЕВ като му спряха ДДС измамите и нещо селекцията от ментета от палмите закуцука. :( 

Иначе за последното не знам да сте купили Трент Алекзандър Арнолд  или Джошуа Кимих, за кой говориш?

• Upvote 1
  • Like 1
  • Haha 2
BAITO6O

@Just a fan Сержиньо Дест ли е най-добрия десен бек бе хахахах.

Кимих е къде къде къде над този тепърва недоказал се младеж. По-голяма е вероятноста Барса да му преебе кариерата отколко да го направи на топ ниво. Все пак от 5-6г. атмосферата в Барса не е особено благоприятна за нови външни младежите и нови играчи.

Edited by BAITO6O
  • Upvote 1

Чакай, чакай. Вчера гледах клип на някакво некадърно момче как не може да направи две крачета. Беше с екип като на Барса, но такъв некадърник мисля че може да играе само в някой квартален отбор.

Това ли е най - добрия десен бек в света? :D :D :D 

Just a fan

Ти сериозно ли мислиш, че съм гледал мач на Дест в живота си?

2 minutes ago, MJ23 said:

Чакай, чакай. Вчера гледах клип на някакво некадърно момче как не може да направи две крачета. Беше с екип като на Барса, но такъв некадърник мисля че може да играе само в някой квартален отбор.

Това ли е най - добрия десен бек в света? :D :D :D 

🤫🤫

Edited by Just a fan
  • Wank 1
Dudley

Парцелона мълчете , още дълго време устите трябва да са ви затворени след това унижение 8:2, къде тръгнахте да лаете изобщо ? Сега ви се дигнаха акциите след упомрачителните победи над Вилереал и Селта, но на края на сезона пак ще плачете. Все си мислих че феновете на Юнайтед са противни от ерата на съра , но поне сега тях не можеш да ги чуеш да кажат дума , а тия бездарници от Барселона все приказват наляво надясно и се оправдават като путенца. 

Edited by Dudley
Rise of Thunder

Може ли при всяка дискусия за футбол да се намесва Юнайтед от времето на Съра? Толкова ли ви болят халките, че с шепа дървета и тролеи, Съра спечели всичко, което можеше да се спечели в модерният футбол? 

• Facepalm 1
Dudley

Казвам че феновете бяха мега ароганти тогава и се подиграваха на всички , сега е нормално да си мълчат и да не се обаждат което и правят. Кво съм казал лошо за съра не разбрах

Rise of Thunder

Феновете на Юнайтед се подиграваха единствено на лузърите, които ни се подиграваха, че нищо не сме правили в ШЛ. Ние просто отговаряхме, че когато лузърите са ставали шампиони за последно, те са били или в на баща си ташаците, или в пелени. Сега си мълчим, не защото лузърите играят някакъв галактически футбол, а защото управлението на отбора е точно като правителството на България - без ясна цел за бъдещето и ламтеж за пари. С коментарът ми по никакъв начин не исках да те засегна, но вече ми писна да слушам във всяка една дискусия на тема футбол за "Юнайтед на Съра". Ще каже човек, че Юнайтед са някаква чума. 

• Confused 1
  • Facepalm 1
baikiro
2 minutes ago, Gooner_4 said:

Киро Космонавта със зловещ heel turn срещу баща си Гриша. 

Очаквам да наказва Тошко Африкански от село Микре. 

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

The Olimpic Hero

Поредната продажна курва си е Кирчо явно. Кълнеше се в ЦСКА. Като цяло си е падение да те купят в Серия А, а след това да се върнеш в нашето първенство и то още млад и непробил достатъчно. Но и Киро Гела си умира от кеф да ебе по този начин привържениците на ЦСКА, трябва да му се признае.

• Wank 2

Сега ще четем какъв некадърник е,а преди чорбетата говориха как едва ли не е новия Стоичков.😂😂😂

Взели са някакви ментета от Уотфорд,които дори не попадат в групата. 

Пп - днес изгониха и последния оцелял от ЦСКА - Чорбаджийски.

❤️❤️❤️

3DF7A676-BD9A-405E-9AAA-D839D79D9AF4.jpeg

baikiro

Добре де, какъв им е проблема? Човека се е клел в ЦСКА, не в Литекс? 

• Like 2
  • Haha 3

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

Левскар като дете,потърсил развитие в най - добрата школа по онова време в Литекс,насилствено преместен в ЦСКА, защо да го виним,че ще играе за Лудогорец?

• Upvote 3
baikiro

Киро Десподов (Скалата) се присъедини към Корпорацията на Г-н Домусчиев (Г-н Макмеън). 

• Haha 1

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

Али Соу остава в ЦСКА. :D Технически не са успяли да завършат сделката, Гришата сигурно пикае газ като навзе тия анонимници и пропусна да вземе 4 млн евро.

Едно време като беше шеф Ангел Бончев нямаше такива издънки!

baikiro
3 hours ago, MJ23 said:

Али Соу остава в ЦСКА. :D Технически не са успяли да завършат сделката, Гришата сигурно пикае газ като навзе тия анонимници и пропусна да вземе 4 млн евро.

Едно време като беше шеф Ангел Бончев нямаше такива издънки!

Ебати сеира. :D Сега ще връщат ли ментаците и обратно в Уотворд или няма връщане назад? :D

Гамбия Юнайтед вече има достатъчно печки да се пусне в някое африканско първенство. 

Edited by baikiro

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

• Radox changed the title to Български футбол (обща тема)