Jump to content

Български футбол (обща тема)

Mom4u

Recommended Posts

Himler

https://www.sportal.bg/news.php?news=858606

Явно ще продължим да бъдем мачкани наред. Аутизъм е да не извикаш намиращия се в много добра формаГалабинов и единственият ни играч, който играе в свестен отбор навън Мартин Минчев

• Upvote 1
kabakov

Гълъбинов не става за националния. Нищо не прави в мачовете. Виж за Минчев, явно не е с подходящия мениджър.

ring2.png.538ce23918992338276d662ac0e11f49.png

Prince10
56 minutes ago, Maradona said:

Попаднах на една публикация на Keanu^Reeves, която би могла да се използва като шаблон днес за изготвяне на план за спасяване на футболен клуб 'Левски' (Сф):

Това ми прилича на план съставен от 10-12 годишно дете. Това няма нищо общо с начина по който функционира един клуб. :D

• Upvote 1
  • 3 weeks later...

ШЕ ВИ ЕБА ПУТКАТА МАЙНА ЧОРБАРСКА ШЕ ВИ ЕБАААА!!!

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

Ако е псувал с треперещ глас щеше да е по ефектно, както ние правим в нашия край! 

Пример: МайЙйЙййка ти ДееЕееБа азз

Да го хванат някъде Животното или Кюстендилеца интересно дали ще псува така или ще обяснява като путле - Ама знаете, бъзикам се, спортната злоба. Рядко прост човечец е, горкия.

1 minute ago, MJ23 said:

Да го хванат някъде Животното или Кюстендилеца интересно дали ще псува така или ще обяснява като путле - Ама знаете, бъзикам се, спортната злоба. Рядко прост човечец е, горкия.

ебати бъгавият форум

дано да стане тоя път

• 2 weeks later...
baikiro

Честито на Лудогорец и Литекс за влизането в групите на Лига Европа. 

• Upvote 2
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Facepalm 2

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

Честито на люляците. Пожелавам им една група - Наполи /Лестър / Хофенхайм да им станат халките меки. Базел ли са много зле или Литекс игра силно?

Разбира се нямам нищо против да се паднат и с Милан, Златан и компания да ги унижат.

• Facepalm 1
Brock_Lesnar

Базел с Пюлюлю и Калюлю нямаше как да ги бият тия маймуни.

• Haha 2

Lesnar vliza i Cena se nasira.gif

Класика от миналото: Jericho vs Benoit 🇨🇦 vs 🇨🇦

Най-добрите вражди на Kurt Angle в WWE:

vs Edge  vs Benoit  vs Triple H  vs Eddie  vs HBK  vs Austin  vs Cena  vs Lesnar  vs The Rock

Най-доброто за годината от WWE:

2010  2011  2012  2013  2014  2015  2016  2017  2018  2019  2020 NEW!!!

Цецка и Лудогорец ще са със сменени халки. И бой сигурно ще ядат от Йънг Бойс и УЛТРАС СЛАВИЯ. Много бой ги чака тиретата, лудогорец също от ЛАСК ще ядат дедовия,за Тотнъм е ясно.

Himler
7 hours ago, MJ23 said:

Честито на люляците. Пожелавам им една група - Наполи /Лестър / Хофенхайм да им станат халките меки. Базел ли са много зле или Литекс игра силно?

Разбира се нямам нищо против да се паднат и с Милан, Златан и компания да ги унижат.

Марто Минчев дали няма да напълни анусите на мулям?

• Upvote 1

Мартин Ментинчев ще търка пейката и след мача ще се моли на Бог Златан да го съжали и да му подари тениската си.

• Like 1
  • Wank 1
Rise of Thunder

Мартин Минчев е възможно най - надцененият футболист за последните 4-5 години. Следват го Станислав Иванов и Кристиян Малинов. 

• Upvote 1
  • Thanks 1
damtiham

Честито на цялата червена форумна общност! Това е голям подвиг! Да, взехме скалповете на БАТЕ и Базел, които не приличат на себе си, но и ЦСКА не е онзи отбор, който беше допреди 10-15 години, когато за последно игра на ниво европейски футбол. Никой дори и не си е представял, че може такова нещо да се случи. Дори групите не е една от най-тежките, имаме шанс да вземем няколко точки. Каквото стане, това. На мен ми стига, че отново изживях удоволствието отбор различен от Лудогорец да играе в европейска надпревара. Поклон и пред червената агитка, която до последен дъх вярваше в обрата и той се случи по неименуем начин.

• Upvote 1
  • Haha 4

THE CHOSEN ONE!

Radox
6 minutes ago, damtiham said:

Честито на цялата червена форумна общност! Това е голям подвиг! Да, взехме скалповете на БАТЕ и Базел, които не приличат на себе си, но и ЦСКА не е онзи отбор, който беше допреди 10-15 години

Еми не е, нали е създаден преди 4 бе..

• Upvote 2
  • Like 7
  • Haha 4

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

baikiro
33 minutes ago, Radox said:

Еми не е, нали е създаден преди 4 бе..

Отбора има 99 годишна история, какви 4 години? 

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

Radox
36 minutes ago, baikiro said:

Отбора има 99 годишна история

Не беха ли 140?

• Haha 3

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

BAITO6O

Кво ниво и глупости пък и история от преди времето на преди Лупчо ви гонят бе. Единствения плюс на оранжевите пребоядисани нелалета е парите дето ще вземат от участието си и НИЩО друго.
Парите това му е майката. Престиж и врели некипели как ли пък не. Престижа и нивото на футбола в България сравнение с Европа е под дъното.

Ма то нормално тая година си е дебилна всичко се случва. Щом Левски не затвориха кепенците то всичко може.

• Upvote 3

ЦСКА е един нелепо слаб отбор, който тепърва ще бъде разкрит. Просто Бай Стамен е с нечовешки късмет. Някой правилно бе написал - БАТЕ и Базел са по - слаби, но и за ЦСКА важи същото.

Реално този отбор 2 пъти тази година беше налапал хурката до кривото гърло, но се измъкна. Първия - при 0:2 от Числото, ако бяха отишли на погром не ми се мислеше.

Втория - С готвачите от Малта. Ако бяха си вкарали дузпата и после 0-2 не ми се мисли. Та тогава всеки псуваше "Джуджето от Микре" да си ходи в Ловеч, ама сега пак е най - великия. :( 

Сигурен съм, че има и трезво мислещи чорбари, които осъзнават какъв късмет имаха и колко далеч са от истината. Все едно аз да отричам, че Милан се класираха с късмет и супер незаслужено за сметка на Рио Аве.

• Upvote 2
  • Haha 1
  • Radox changed the title to Български футбол (обща тема)