Jump to content

Български футбол (обща тема)

Mom4u

Recommended Posts

Just now, baikiro said:

Това е много хубаво, но защо обвиняваш Спас Делев, че се радвал след гол? :D

В Европа вдигат жълт картон за провокация към противниковите фенове след гол. Защо Делев е изключение от правилото? За Десподов дори няма да приказвам. Да ходи на флага за корнери и там да се кефи.

11 minutes ago, StoneColdFaN said:

В Европа вдигат жълт картон за провокация към противниковите фенове след гол. Защо Делев е изключение от правилото? За Десподов дори няма да приказвам. Да ходи на флага за корнери и там да се кефи.

Аз не видях някаква провокация. Нормална радост след гол. В Европа наказват и фенове за обидни скандирания към футболисти също. :)

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

5 minutes ago, baikiro said:

В Европа наказват и фенове за обидни скандирания към футболисти също.

Ти какво мислиш, само феновете на ЦСКА ли обиждат футболисти и не ги наказват? Същото правят и тия на Левски, и тия на пловдивските отбори - досега не съм видял никой наказан (индивидуално). Наказват се само съответните отбори, след което тия същите продължават да посещават мачове и да обиждат.

Ами явно ще стигнем заедно до заключението, че сме много далеч от Европа и няма смисъл да споменаваме какво правят там. По нашите ширини нещата са други. :D

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

Винаги съм обичал Спас Делев, от днес му ставам фен номер 1. Честито закриване на “армията”, драги припознавачи, за 7 години и сгънахте цирка. Друг стадион няма да имате. ГГ кешаутна и скоро си вдига дисагите и отпрашва на едно по-топло място при един бивш собственик на Левски. 
Да не говорим за леген(д)ите на цефекал, които не забравиха да споменат Светинята, говорейки за въображаемия си стадион(Майкъла дето щял да ни дарява козирка), или пък Петров, според когото манафите били най-голямата публика в България, с един мач на пълен стадион за последните 7 години. Ммдае! Повервах. Забравихте как на домакинство имахте срамна прическа тип “писта” в Г сектор и празни седалки навсякъде другаде. От мен толкоз, айде.

За пореден път палячовците на селския урод от Микре си подложиха почти доброволно мазните гъзенца, за да бъдат онодени от чеп-а на Разградския тумор. Това става вече рецидивен мазохизъм и запазена марка на черните човечета с червени екипи, докарани на килограм от все още неоткрити от географите страни от третия свят. Разбира се, че вината не е само в измислените ритнитопковци - повечето от които със сигурност са от категорията "метро-сексуални" - а и на плеядата смешници-треньори, които джуджето докарваше от кръчми и социални домове...

Не мога да си представя как се чувстват истинските почитатели на този отбор; преди години имах доста приятели-цесекари, не е случайно, че сега са останали само няколко от бившата група. С какво ще се утешават - че урода от Микре и неговите криминални аркадаши щели да строят стадион ли? И ако се построи наистина този стадион, ще се променят ли наистина нещата с този отбор? Мен лично много ме съмнява, но заради споменатите по-горе малко останали червени приятели ще се насиля да вярвам на приказките и обещанията за светло (пост-социалистическо) бъдеще...

16 hours ago, Ponetron said:

Ще накажат ли г-н Здравков, че е ударил човек от щаба на Лудогорец - себе си?

Turtsi.gif

Това е култово наистина😀. Ако някой трябва да бъде наказан от Лудогорец, това е Здравков, заради тази мега олигофренска постъпка. Иначе аз друго нередно не видях, просто хора които се радват на гол в последната минута. Друг е въпросът, защо има фенове на Цска на пистата, въоръжени с гребла, пръчки и други сечива.

Не знам какво сте се разцъркали, при положение, че вашите отбори изобщо не са цъфнали и вързали. На ЦСКА само на к*ра може да стоите, амеби. 

:D

Споко, следващите седмици пак ще се покрият като младежа и единакът почнат да си мерят акциите. Нека се радват, момчетата. То друга радост не им остана.

И не пипайте Наско и Мило Борисов!

11 minutes ago, Himler said:

Честито на @baikiro и всички други фенове на Лудогорец във форума! Изпреварихте дори Фенербахче в групата. 

Не ги изпреварихме за жалост. Те имат по-добра голова разлика. Някой ти е дал фейк нюз. :D

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

Поздравления за Лудогорец.

За поредна година запушиха устите на всички хейтъри, в това число и платени драскачи. 

За поредна година донесоха неописуеми емоции и радост на десетките хиляди по стадиона и милионите зад малкият екран. Отново показаха и доказаха защо са евробоеца на България, с който всеки истински българин трябва да се и се гордее.

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

Що се отнася за отбора от Лудогорието (а.к.а. Разградския тумор), аз определено съм в категорията на хейтърите. Искам обаче да се повиша в "платен драскач" - така де, поне да има файда от хейтването. Та как се става "платен драскач", ако мога да попитам по-сведущите колеги тук?

11 hours ago, Himler said:

Броят се головете на чужд терен. Първи сте. 🙂

Гледа се головата разлика, Фенерите печелят. Ако в Разград мачът беше завършил 3-0 (а не 2-0) за Лудогорец, те щяха да спечелят групата. Фенербахче сега взимат 2 точки за клубния си коефициент, Лудогорец 1.

image.png

При страните сега сме 26-ти, ако Лудогорец направят някакво чудо може да изпреварим Швеция и Румъния. Плътно зад нас са обаче Словакия и Азербайджан, които все още имат оцелели отбори в турнирите.

image.png

• Upvote 2
6 hours ago, assenort said:

Що се отнася за отбора от Лудогорието (а.к.а. Разградския тумор), аз определено съм в категорията на хейтърите. Искам обаче да се повиша в "платен драскач" - така де, поне да има файда от хейтването. Та как се става "платен драскач", ако мога да попитам по-сведущите колеги тук?

Защо ги хейтиш? 

1 hour ago, kabakov said:

Кога ще теглят жребиите?

Понеделник 

• Upvote 2

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

8 hours ago, assenort said:

Объркал си форума, колега. Хората които търсиш са в други форуми и сайтове. :) Дето още след първият мач на българският отбор веднага гиотписаха и заклеймиха. Ама след снощи нещо статийка дори не са написали. хехех Тъй че трябва ги търсиш в дургите форуми, сайтове и платформи. :) 

2 hours ago, kabakov said:

Кога ще теглят жребиите?

В понеделни. 13:00 или 13:30 не помня точно. По телевизията даваха реклама. Ае някъде на обяд. :)  

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

8 minutes ago, Ponetron said:

https://www.facebook.com/ggradev/videos/3126950587437110

Лъчо Танев си признава, че е бил на срещата на Боби Михайлов с Дан Тан :D 

Дан Тан може само да се учи от корифеи на професията като Черепа, Бат Венци и ГГ.

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

• 2 weeks later...

"Българската професионална футболна лига, като част от семейството на Европейските лиги, подкрепя посланието, което отправи Асоциацията на Европейските лиги! Ние вярваме, че футболът е за всички и изкачването по стъпалата на успеха трябва да се извоюва на терена, според спортните заслуги, а не извън него.

Смятаме, че в Европа няма място за Суперлига, а футболът е за всички и всички трябва да имат равен старт - от аматьорските отбори, през шампионите във вътрешните първенства и участниците в европейските турнири", се казва в позицията на българската организация на профиклубовете.

Щом и президента на ПФЛ Атанас Караиванов е против Суперлигата няма начин Флорентино Перес да не се откаже от организирането на тази надпревара. Жалко само, че Левски, ЦСКА и Лудогорец няма да получат покани заради това изявление.

Имам добра новиниа за всички фенове на САШАТА у форона. Фабиан Нюрнбергер скоро ще заиграе в националния. Следва стъпките на Лукас Петков. Само Естоянофф и Индиана Василев липсват. :(

• Upvote 2
  • Facepalm 1

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

Точно  пък Илиан има  добро око за играчи и не вярвам да сбърка.  Скоро сигурно ще забележи и Силвестър Джаспър, който  е титуляр в Португалия. 

Edited by Himler