Jump to content

Български футбол (обща тема)

Mom4u

Recommended Posts

Че той (с името си) скоро няма да управлява е ясно, натискът вече е прекалено голям и няма начин. Някой правилно по едно време попита кога е следващият домакински мач и какво правим от тук насетне? Защото протести най-вероятно пак ще има, всеки мач ли занапред ще е пред празни трибуни? Мен ме притеснява кой ще му е ""заместникът"", както самия Михайлов се изрази в БНТ интервюто. Човекът (или тези, които седят зад него де) със сигурност няма намерение да пуска кокала, а по-скоро мисли стратегии как да продължи да управлява по другия начин.

• Upvote 1

При такава доминация да си тръгнеш само с точка срещу Левски е срамота. Въпреки че все бяхме паднали, а дузпата беше доста спорна. 

Путката перуката най-накрая си би шута. Евала, доживяхме го,да му еба путкатата майчина на тоя плешив педал 

[center][size=6][b]NO! NO! NO![/b][/size][/center]

Аз не съм толкова въодушевен вече :D Циганина, средния пръст и осмокласника защо не подадоха оставки? Струва ми се пак един голям филм това.

• Upvote 3
  • 2 weeks later...

Абе, подтикнат от последните коментари в темата за Миро и Локо Пд, ми стана интересно и да попитам, може да има някой по-запознат. Има ли някъде където могат да се видят кой футболен клюб в България с какъв бюджет разполага, ама официално, а не тоя казал, оня казал? На 100% съм сигурен, че знам отговора (Не), ама все пак да попитам, може да съм изтървал нещо.

The Olimpic Hero

Тея Владо Памуков и Краси Минев ебахти мазненето брутално и буквално лизане на гъза на гостите. Но явно по друг начин няма как да се пробива в журналистиката в България и изобщо някакви хора да ти гостуват. Същото беше на интервюто им с Гриша Ганчев, едно към едно е и сега със Стоичков. Ужасно е. Мазен, мазен, подмазвачески смях при всеки въпрос и отговор на Стоичков.

Аз много ги уважавам и двамата. За мен са последните, които наистина са класа в журналистиката.

Относно епизодите с ГГ и Ицо, това е нормално. Все пак спонсори на подкаста е Уинбет, които са партньори на ГГ и са дали според мен поне милион на Ицо да снима 100 реклами с тях. Още повече, че подкаста май се снима в залата на славата на Стоичков. Първите два подкаста са напълно за реклама на тая продукция и аз нищо друго не съм очаквал. За мен е релакс да ги слушам, но сега вече идва интересното. Изгърмяха си двата най близки коза в началото и вече аз нямам идея кой ще е третият.

Още нещо, те пробиват с много пари и връзки. Никой подкаст не стартира със спонсори като Уинбет, застрахователна фирма и Самсунг. Просто ще е чудо ако скоро не избухнат много.

Edited by Ponetron
The Olimpic Hero

На мен с Гриша Ганчев ми бе интересно. Изказът му е забавен и не се прави прекалено на луд, казва си, че е от криминалния свят и даже си призна как е купувал мачове и т.н. Докато Христо Стоичков за мен е абсолютен измекяр. Като го питаха за рекламите за хазарт. "Правя ги от любов към спорта". Айде стига. То бива, бива, ама... Кажи си: "Снимам ги за пари". По-достойно е. Ама да ми разправяш истории как букмейкърите били много добри и милеели за спорта, айде моля ти се.

По-скоро бих гледал 60-минутен мач с Великия Кали или 20-минутно промо на японски на Казучка Окада, пред предаване на ретарди като като Минев и Памуков. Особено пък с гост мозъчен донор като Стоичков. Класа били. Къде я видяхте тая класа, винаги са били едни ходещи клишета, ебати скучните и невзрачни журналисти. Надали за толкова години имат и един коментар или анализ за нещо, което да не е общи приказки. Ей така, цял живот с такива интервюта, благодарение на връзките, които са си създали, подмилквайки се и лижейки задници.

The Olimpic Hero
8 minutes ago, VSB said:

По-скоро бих гледал 60-минутен мач с Великия Кали или 20-минутно промо на японски на Казучка Окада, пред предаване на ретарди като като Минев и Памуков. Особено пък с гост мозъчен донор като Стоичков. Класа били. Къде я видяхте тая класа, винаги са били едни ходещи клишета, ебати скучните и невзрачни журналисти. Надали за толкова години имат и един коментар или анализ за нещо, което да не е общи приказки. Ей така, цял живот с такива интервюта, благодарение на връзките, които са си създали, подмилквайки се и лижейки задници.

Съгласен съм. Един Томислав Русев е много по-достоен за уважение журналист. Няма значение от кой отбор е. За мен най-голямата глупост е, че журналистът трябвало да бъде безпристрастен. Няма такова нещо. Журналистът трябва да казва личното си мнение. Да, трябва да дава право на отговор и на двете замесени страни в даден спор, но това вече е съвсем друго нещо.

Томислав Русев винаги е казвал това, което мисли и е говорил свободно по актуални проблеми в държавата. Един от малкото, които заслужават респект. Последното му студио при протеста срещу БФС говори красноречиво за това. Тогава в продължение на 5 часа отразява всичко и ,като всеки един от нас, почти си псуваше БФС директно.

• Upvote 3

Тоест ГГ е прав, че спортната журналистика е мъртва?

Щом Минев и Памуков са лизачи, какво можем да кажем за Ники Александров, ГА, Вафльо Грънчаров, братя Тошеви, Борето Касабов и други срамни за спортната журналистика хора?

Аз съм съгласен за Томислав. Щом е на върха вече 30 години, няма какво да се каже против него. Псувал съм го, но от журналистите го уважавам най-много. Другият който работи много е Стефан Стоянов от екипа на Дарик, но той също е фен и буквално спи по тренировките на Левски. Честно казано не съм го виждал в други ситуации и предполагам ще е същия плужек като Н.Ал.

• Upvote 1

Не слушах нито един от двата епизода, въпреки че все търся нещо за слушане по време на бачкане. Чуеш ли се едно интервю на Гришата или Стоичков, все е едно си чул всички. Двама човека, които са пряко свързани с моя отбор, и двамата акционери, а нямам никакво желание да чуя, какво имат да кажем, защото знам, че няма да получа нищо различно от общи приказки, сарказъм и псевдо мъжкарщина. И нека да кажем, че от Стоичков може да се очаква, съмнявам се, че си има и малка представа за случващото се в клуба, но с оглед на очертаващото се начало на реконструкцията на "Армията" очаквах да чуя повече детайли за стадиона от Ганчев.

Не става въпрос дали си обявяват пристрастията или не. На мен просто винаги са ми били супер посредствени и скучни. Как си ги представяте в някакво коментарно предаване, където трябва да вържат някакъв анализ, да изкажат мнение, да влязат в пререкание? Тия цял живот така са го карали, с банални подмазвачески интервюта, водещи на разни магазинни предавания, където анонсират репортажи и т. н.

20 minutes ago, Ponetron said:

Аз съм съгласен за Томислав. Щом е на върха вече 30 години, няма какво да се каже против него. Псувал съм го, но от журналистите го уважавам най-много. Другият който работи много е Стефан Стоянов от екипа на Дарик, но той също е фен и буквално спи по тренировките на Левски. Честно казано не съм го виждал в други ситуации и предполагам ще е същия плужек като Н.Ал.

Не знам на какъв връх е, но манякът изглежда все едно живее в панелка и едва свързва двата края. На протеста срещу БФС беше пратил някакви новобранки да записват от телефоните си и качеството беше ужасно. Сигурно им плаща жълти стотинки. Ако това е върхът на спортната журналистика в България не са добре нещата изобщо...

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

The Olimpic Hero
12 minutes ago, baikiro said:

Не знам на какъв връх е, но манякът изглежда все едно живее в панелка и едва свързва двата края. На протеста срещу БФС беше пратил някакви новобранки да записват от телефоните си и качеството беше ужасно. Сигурно им плаща жълти стотинки. Ако това е върхът на спортната журналистика в България не са добре нещата изобщо...

Кирчо, Кирчо, пак си тотално неадекватен. :(

14 minutes ago, The Olimpic Hero said:

Кирчо, Кирчо, пак си тотално неадекватен. :(

Какво от това което казах не е вярно? 

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

Абе селска пръчка е и Русев. Като цяло нивото в журналистиката ни е същото дъно, както и в спорта. Тук-там някой из Диемите и Евроспорт, който да си разбира от материята.

Ако разните Томиславовци, Миневци или Памуковци могат да изброят 7-8 титуляра на Борусия Дортмунд, да речем, аз ще си отрежа чепа. Или ако толкова гледат само нашенския футбол, нека са 7-8 титуляра на Хебър Пазарджик. За сносен футболен анализ няма да отварям дума. А тия хора с това си изкарват хляба.

The Olimpic Hero
Just now, baikiro said:

Какво от това което казах не е вярно? 

Ми не е в това изобщо въпросът. Няма значение колко лъскаво ти е студиото или нещо подобно. Да, хубаво е да е така, но много по-важното е свободната журналистика. А отразяването на протеста си му беше перфектно. Не виждам проблем, че са записвали с телефони. Единствената медия, която имаше толкова журналисти на точното място в точния момент. Вече колко са им заплатите нямам представа, има голям екип, не мисля, че работят чак за жълти стотинки. dsport е много посещаван спортен сайт. (Топ 3 със сигурност).

5 minutes ago, The Olimpic Hero said:

Ми не е в това изобщо въпросът. Няма значение колко лъскаво ти е студиото или нещо подобно. Да, хубаво е да е така, но много по-важното е свободната журналистика. А отразяването на протеста си му беше перфектно. Не виждам проблем, че са записвали с телефони. Единствената медия, която имаше толкова журналисти на точното място в точния момент. Вече колко са им заплатите нямам представа, има голям екип, не мисля, че работят чак за жълти стотинки. dsport е много посещаван спортен сайт. (Топ 3 със сигурност).

Ами аз виждам. Качеството беше ужасно. Аматьорско изпълнение. Съжалявам, но няма как да това да е върхът на журналистиката. :D Пусни си ESPN или Sky Sports примерно да видиш как се отразява събитие. 

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!