Jump to content

Български футбол (обща тема)

Mom4u

Recommended Posts

20 minutes ago, natopor4en said:

Споко Раки.

Пиче са обрата на съдбата. Там мони плюс, на локото не им трябват точки, вайлюбетове туй-онуй. Сеш се. ;) 

Туй дето са пиче, изкара ли го от фурната?

Лойко решиха да се правят на отбор и влязоха в шестицата. Сега ще бъдат употребени от кандидатите за титлата, но може би това беше идеята. Явно не им се играе и в Европа.

Доста тъп ход от Локото. Май наистина не им се играе в Европа. Или са се разбрали с Венци Стефанов. 

natopor4en

По-скоро Наско Сираков е забравил да им каже, че е имал среща с мони плюс. Дето щяли да наливат пари в Левски, ама преди туй Локото трябвало да им даде точките. :(  Пропуснал е Насето. Развали хубавата завера.

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

Те пък паднали ли? Абе бета гледам сметката на плюс, а то добре че предвидливо задавам авто кеш аут и при отменения гол на Левски е затворило.

Копторка, ако си преписал, понеже едва ли имаш капацитет да се сетиш за тоя пиниз, може да ти пратя малко подаяния, че ми е гузно. Да имаш за Слънчо и Зрънчо в сряда, като се надяваш Милан да падне.

natopor4en
46 minutes ago, raquishi said:

Туй дето са пиче, изкара ли го от фурната?

Лойко решиха да се правят на отбор и влязоха в шестицата. Сега ще бъдат употребени от кандидатите за титлата, но може би това беше идеята. Явно не им се играе и в Европа.

Ем то Сираков забравил да кажи, че ще се вижда с мони плюс. Пък Локото не са чели блица и пресолиха манжата :( Трябваше вайлюбетърджиите да кажат на Наско да им каже. Ама и те са пропуснали. 

Edited by natopor4en

Горд съм с отбора ми, който можеше удобно да не се напъне и да си гарантира 7-мо място и бараж за Европа, но вместо това направи кефа на феновете. Всички на стадиона искаха победата и на никого не му пукаше за тънките сметки, както и за мнението на хора не знаещи от коя страна се рита топката.

1 hour ago, Ponetron said:

Доста тъп ход от Локото. Май наистина не им се играе в Европа. Или са се разбрали с Венци Стефанов. 

Викаш разбрали са се с Венци Славия да са 7-ми? Малката подробност, че трябва да бият левски за целта не е важна, а?

Ако чича ти Венци искаше да е на седмо място, просто нямаше да бият числата като гости преди 2 дни. Елементарно.

Когато първенството е направено малоумно, се възползваш. Това за честта и другите подобни високопарни думи са нелепи в нашата лига. В края на деня се помнят победителите. А вие просто си влизате в първата шестица за да сте поредния донор на турците. Караманджука не случайно беше на трибуните ви днес.  Няма морал в това първенство и няма нищо случайно.

Пич, ние сигурно имаме една от най-добрите статистики срещу турците, за кво донорство говорим. Далеч съм от мисълта че всичко е цветя и рози в нашия футбол, но всяка една победа да се слага под съмнения с различни конспиративни теории като мъни+, мъни-, караманджуци и каракачани ми идва вече малко в повече. То човек не може да се зарадва на една победа на отбора си, ебаси😀

Пак тирейските конспирации, да. Аз искам те да станат шампиони, колкото и да не ви се вярва, ама наистина адски дразнят с тия глупости. Имат директен домакински мач с Лудогорец - осират се. Преди това имат мач с Левски без треньор на практика - играят насрано и губят две точки, а можеше и три. 4 мача с тия два отбора - един гол и една точка. После Лудогорец виновни...

natopor4en
25 minutes ago, Glam4o said:

Пич, ние сигурно имаме една от най-добрите статистики срещу турците, за кво донорство говорим. Далеч съм от мисълта че всичко е цветя и рози в нашия футбол, но всяка една победа да се слага под съмнения с различни конспиративни теории като мъни+, мъни-, караманджуци и каракачани ми идва вече малко в повече. То човек не може да се зарадва на една победа на отбора си, ебаси😀

Човек, не ги гледай ти тия статистики стъкмистики.

То и ний уж сме приятеле с Локото и на тях не им трябваха точки, дори пратихме Наско да говори с мони плюс, даже в блиц го пишеше. Пък Локото ни опъна. :( 

https://sportal.bg/news-2023051106444334894
Наглите люляци пак се разквичаха. Шизофренията е в такт - 10 години, та те не са съществували в сегашния си вид от толкова😂

”ЦСКА е домакин навсякъде” Ей тука се посрах. В София сте гости, помаци прости!

Тея си запълват времето с безсмислени декларациики тип "сами срещу всички", от които се интересуват само промитите припознавачи...

По едно време се ебаваха с Левски за декларации, пък то кво стана накрая…

Видяхме ви на последното дерби. Помним и как се псувахте по форумите след финала колко сте били жалки в сравнение с нас. "Сами срещу всички" е ясно кои се имат, но само сравнете последните решения на ДК свързани с двата отбора и ще разберете колко основателни са декларациите. На всичко отгоре втори мач ще сме наказани заради пострадали лица, които така и не разбрахме кои са и къде са ги намерили, а когато ранихте нашия физиотерапевт излезнаха с аргумента, че няма ясни доказателства. Двойният аршин ЦСКА да не вземе да стане шампион е очевиден дори и на вас, но се правите на ударени. 

Уникална пародия и днес. След като вчера Кабаков не даде 100000% втори жълт картон на Елитон, то днес тоя зализан хомо бандюга го надмина с престъпната дузпа, която подмина за Морето в 90+ минута.

Честит финал на 1948 и Лудогорец. Пожелавам им да е последният мач това в историята и на двата отбора.

пп- ХАХАХАХАХАХАХАХА, В ГЪЗААААААААААААААААА.

Edited by MJ23
  • Upvote 2
  • Haha 1
1 hour ago, ShwN said:

Видяхме ви на последното дерби. Помним и как се псувахте по форумите след финала колко сте били жалки в сравнение с нас. "Сами срещу всички" е ясно кои се имат, но само сравнете последните решения на ДК свързани с двата отбора и ще разберете колко основателни са декларациите. На всичко отгоре втори мач ще сме наказани заради пострадали лица, които така и не разбрахме кои са и къде са ги намерили, а когато ранихте нашия физиотерапевт излезнаха с аргумента, че няма ясни доказателства. Двойният аршин ЦСКА да не вземе да стане шампион е очевиден дори и на вас, но се правите на ударени. 

Литекс-София*

Айде, числото да взимат купата и Левски ще играе бараж с 7-мия (ако не се осере срещу локото и чм, и после слабия). Друг въпрос кво ще ги дири в Европа....

• Upvote 1
12 minutes ago, kabakov said:

Друг въпрос кво ще ги дири в Европа...

Е как? Както винаги ще забавлява хората с поредната доза евроидиотизъм и географски открития.

• Upvote 2

И сините галфони(нац. клуб на превържениците) да не останат по-назад пуснаха поредния вестник дето и да избършеш задника не става... Няма да са по-назад я...

• Upvote 1
3 hours ago, kabakov said:

Айде, числото да взимат купата и Левски ще играе бараж с 7-мия (ако не се осере срещу локото и чм, и после слабия). Друг въпрос кво ще ги дири в Европа....

Аз не съм много в час относно цялата система за определяне на участниците в Евротурнирите 2023-24.

Сините трябва на всяка цена да удържат 4-то място, за да играят бараж със 7-мия в класирането за квота, така ли излиза? Не мисля, че ще имат проблеми с това, а и съдбата има да им се реабилитира за фиаското от миналата година...

• Upvote 1
HBK_forever
On 5/11/2023 at 12:31 PM, raquishi said:

https://sportal.bg/news-2023051106444334894
Наглите люляци пак се разквичаха. Шизофренията е в такт - 10 години, та те не са съществували в сегашния си вид от толкова😂

”ЦСКА е домакин навсякъде” Ей тука се посрах. В София сте гости, помаци прости!

Ела на Армията и го обясни това подробно, с научни аргументи и гледай какво означава ебаниь

Edited by HBK_forever

[center][size=6][b]NO! NO! NO![/b][/size][/center]