Jump to content

RQ: World Of MMA 3

torex

Recommended Posts

След като вече не гледам почти никакъв кеч, се преместих на следващото стъпало от забавлението с гладиаторите, търся въпросната игра кракната и с real world пач, понеже EWR вече не ми доставя почти никакво удоволствие :(

• Upvote 4

afdaf.jpg
assadsa.jpg
It`s real, it`s DAMN real... BROTHER!

baikiro

Изобщо възможно ли е да се намери играта кракната? Играл съм си с часове да се ровя из интеренет, но така и не намерих нищо. Изглежда няма да може да се мине метър и единствения шанс да се играе пълната версия е да се купи.

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

baikiro

Жив и здрав! :beer: Бива си я игрицата. При мен обаче се получи много неочакван проблем. Играта е подобна на EWR и не може да върви на цял екран, а само в прозорец. Тъй като съм на лаптоп, явно екрана на лаптопа ми е твърде малък и най-долните бутони се подпъхват под старт менюто до половината. Все пак успявам да ги натискам. Проблема идва, когато се опитам да подпиша с нов боец. Прозорецът с договора, който се отваря е още по-дълъг и трите бутона, които трябва да натисна се подпъхват изцяло под старт менюто и нямат натискане. Моля, кажете някакъв начин да смаля шибаните прозорци.

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

Скрий си долната лента на Windows-a от настройките на лентата, при мен беше същият проблем обаче като си я скрия идва точно :)

• Upvote 3

afdaf.jpg
assadsa.jpg

goldberga

Евала колега :). Първо, че ни светна за тая игра (никога не бях чувал за подобно нещо, въпреки, че доста играех EWR). И после за тоя линк. Евала отново и мерси.

• Upvote 2

За нищо, моята игра се развива доста интересно, като Anderson Silva се завърна с пълна сила, побеждавайки Weidman, върна си титлата в средна категория и направи Dream Match с Jon Jones за UFC 200, където го победи и взе и Light Heavyweight титлата :D Интересното е, че и двамата ги побеждава с Triangle, иначе при мен championship мачовете се играят 12 рунда :D :D

asddd.jpg

• Upvote 3

afdaf.jpg
assadsa.jpg

goldberga

Ама доста бързичко я разцъкваш, аз за ден и нещо минах 2 месеца :D. Оувърийм му дадох тайтъл шот, той пък взе, че отне титлата на Кайн, сега ще мъдря чрез кой да му я взема (не ме кефи човечеца). Описвайте тука, на мене лично ми е интересно да чета чуждите сейфове.

• Upvote 2
baikiro

Аз почнах със сейф от началото на UFC през 1993. Наистина има някои нереални работи. Royce Gracie печели доста често със strikes. :D Иначе да попитам тъй като на другия сейф, който е от 2014, ми изтекоха договорите за Fight Night event-и. От къде мога да подпиша за още такива, че в момента ми останаха само няколко UFC on Fox?

Edited by baikir

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

MainEventer

Аз я намерих и понеже съм добър съ-форумник ще я споделя с вас - линк за сваляне кракната и с реал world пач - http://dox.bg/files/dw?a=a3110fc096 :)

Без да искам ти дадох минус на мнението...

Извинявай.

Благодаря за линка, започнах и аз!

MainEventer

Схванах всичко в играта, освен това как да разгранича мачовете кои да са в мейн кард, кои в прелимките? Не ми дава да продължа, защото дойде време за кантара на ивента, а съм имал над 5 мача в мейн карда....Как да ги сложа последните да са прелимки?

post-6037-0-33854700-1419601837_thumb.jp

• Upvote 1
baikiro

От онези две стрелкички, които са най-вдясно на мачовете. Цъкаш тази, която сочи надолу и трябва да ти изпише Prelim на съответния мач.

• Upvote 1

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

goldberga

Аз почнах със сейф от началото на UFC през 1993. Наистина има някои нереални работи. Royce Gracie печели доста често със strikes. :D Иначе да попитам тъй като на другия сейф, който е от 2014, ми изтекоха договорите за Fight Night event-и. От къде мога да подпиша за още такива, че в момента ми останаха само няколко UFC on Fox?

Горе вляво от иконките имаш една Media Hub. И там си избираш телевизия да преговаряш.

• Upvote 1

След две години и половина игрално време нещата при мен стоят така: 

24c86xh.jpg

Khabilov няма такова животно, от 8 изиграни мача 8 победи и то все срещу сериозни противници, Lombard, Maia, GSP :D 

• Upvote 2

afdaf.jpg
assadsa.jpg

MainEventer

Следващия му мач сигурно ще е срещу Франклин и ако бие му давам тайтъл шот ебаси :D

post-6037-0-72708200-1420476462_thumb.jp

При мене Румбата го убиха от бой, като цяло подписах всички БГ бойци и само Светослав Савов се представя добре за сега :D Багата и той изяде бичовете :D

Edited by torex

afdaf.jpg
assadsa.jpg

Borko_110

Някой ще качи ли нов линк за играта, тъй като старият не работи. Благодаря предварително.

baikiro

При мен се появи следния проблем. Абсолютно всички PPV carriers отказват да подпишат с мен, защото смятали, че компанията ми не е достатъчно популярна. Сега изобщо не мога да правя PPV-та и последния месец съм на загуба. Как мога да повиша популярността?

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

Dani_ebe

BUMP

Някой ще качи ли нов линк за играта, тъй като старият не работи. Благодаря предварително.

• 2 months later...
MainEventer

Някой може ли да даде линк да си изтегля играта, че лаптопа ми изгоря и сега искам да си я инсталирам на домашния компютър?