Jump to content

XWT Покана или User

ReplikoN

Recommended Posts

За съжаление не ми дава да се регистрирам в XWT Торентите, дали някой може да ми даде покана или свободен User който може да се ползва? Благодаря. 

• Upvote 1

=cdf388642802f81f.jpg

RcadestickR

Някой помни ли на тия боклуци каква им беше политиката? Май ако си PowerUser и не те е хванал Mass Ban-а, печелиш покана, или бъркам?

anitrezashkakoaliciq.png.f1b67e01889f60e98e8ba5bf323780cb.png

Monteso

Аз съм им потребител от март месец 2013-та и май това ми е първата покана дето имам. А съм power user и бая бан вълни са минали от тогава.

Абе тия в XWT нормални ли са? Регистриран съм от 1 ден и днес получавам известие, че ако не си кача рейтинга на 0,7 до 7 дни ще ме баннат, та дори са ми блокирали да не мога да Download-вам. Като не мога да сваля Торент, как по дяволите да го сийдна бе? 

Тези са малоумни! 

• Upvote 1

=cdf388642802f81f.jpg

Monteso

Чийтвай брат. Сваляй програмата Ratio Master. Само гледай да не прекалиш, за да не те засекът. Ето ти торент файл от последния RAW - ТУК

Edited by Monteso

Въобще няма да чийтвам. Нямат нищо в техния боклуджийски торент което да не мога да сваля от thepiratebay. Да си е*т майките. Не ми трябва смотания им торент. Извинявам се единствено на RcadestickR че си изхаби поканата върху мен. 

• Upvote 1

=cdf388642802f81f.jpg

Абе тия в XWT нормални ли са? Регистриран съм от 1 ден и днес получавам известие, че ако не си кача рейтинга на 0,7 до 7 дни ще ме баннат, та дори са ми блокирали да не мога да Download-вам. Като не мога да сваля Торент, как по дяволите да го сийдна бе? 

Тези са малоумни! 

Е щом рейтингът ти е под 0.7 значи веч си свалил нещо, сега го пусни да се сийдва. Лесно се поддържа стабилен коефициент там, сваляш 1-2 Rawa и 1-2 PPV-та още като излязат и ги оставяш така и се дига.

• Upvote 1
itzo1994

Ай моля ти се. Всеки нов профил почва с 20 или 50ГБ качено (не помня вече, в XWT-Classics е 20), така че ratio-то ти е безкрайно. Или си свалял и не си сийдвал, или просто четеш announcement-а, който е в началната страница и е до всички потребители. 

XWT е добър тракер, точно заради такива стриктни правила.

• Upvote 2

spacer.png

The Olimpic Hero

Имат и betting игра, където залагаш гигабайти. Предимството обаче е, че на всички мачове за титли дават по 2 коефициент за всеки кечист. Много често тези мачове са предварително ясни и 2 коефициент си е абсолютно value(подарък е терминът за незалагащите). Та от betting системата вече съм може би 100 GB напред. :)

• Upvote 5

Изтеглил съм четири торента и не съм спирал да ги сийдвам от както съм ги изтеглил. Компютърът ми работи 24 часа и през тези 24 торента не спира да сийдва. Ама тези торенти въобще не сийдват! 

Едит ПАК съм изтеглил 15 ГБ и за 3 дни съм качил 0. Втори торент 882мб съм качил 1,3гб, трети 684мб съм качил 900мб и другия 697мб съм качил 4,7гб.

Супер слабо се качва при тях. А аз имам много силен интернет. Свялм с 10мб и качвам с поне 2-3мб. 

Сега са ми забранили и да свалям. Ако не бяха, щях да изтегля още нещо и да го сийдвам. Язък че утре ще е PPV-то и няма да мога да го изтегля от там. В такъв случай за какво са ми те? 

• Upvote 1

=cdf388642802f81f.jpg

Е ти какви торенти сваляш, някакви от 5 години, към които никой не проявява интерес ли?

• Upvote 1

Това е странното, и четирите торента са от първа-втора страница. 2 от тях са на последния Смакдаун. 

=cdf388642802f81f.jpg

Monteso

Изтеглил съм четири торента и не съм спирал да ги сийдвам от както съм ги изтеглил. Компютърът ми работи 24 часа и през тези 24 торента не спира да сийдва. Ама тези торенти въобще не сийдват! 

Едит ПАК съм изтеглил 15 ГБ и за 3 дни съм качил 0. Втори торент 882мб съм качил 1,3гб, трети 684мб съм качил 900мб и другия 697мб съм качил 4,7гб.

Супер слабо се качва при тях. А аз имам много силен интернет. Свялм с 10мб и качвам с поне 2-3мб. 

Сега са ми забранили и да свалям. Ако не бяха, щях да изтегля още нещо и да го сийдвам. Язък че утре ще е PPV-то и няма да мога да го изтегля от там. В такъв случай за какво са ми те? 

Аз също имам проблем при тях. Обикновенно свалям с 9-10, а сийдвам с 6-7 до 8. В Piratebay(и други международни) сийда ми  е максимум 5-6. В XWT съм тотал щета, нищо не успявам да връщам. Опитвах преди да излезне Networka и качих старо PPV, те хората не могат да си го дръпнат от мене. Ебах ти смеха. И затова си действам с Ratio Master-а. Докато свалям нещо, пускам програмата да чийтва с 2-3 мб. Ако торента е 4-5 ГБ, аз кача 6-7 колкото да не ме закачат за коефициент.

• Upvote 1

HeaDMaKeR™

Грам не сийдвам аз, имам акаунт от 4-5 години там и като изтегля нещо го спирам дирекно в юторента, нета ми е сравнително слаб, тегля с 2 МБ, а качвам със 100кбс.Катоо цяло се радвам, че нещата са при мен така, защото съм виждал, че и доста други се оплакват, ама сайта си номер 1 за кеч, каквото и да си говорим.

• Upvote 1

I wanted so badly to lie down next to her on the couch, to warp my arms around her and sleep.Not fuck, like in those movies.Not even sex.Just sleep together, in the most innocent sense of the phrase.But I lacked the courage and she had a boyfriend and I was gawsky and she was gorgeous and I was hopelessly boring and she was endlessly fascinating.So I walked back to my room and collapsed on the bottom bunk, thinking that if people were rain, I was drizzle and she was hurricane.

John Green, Looking For Alaska