Jump to content

Alexa Bliss / Алекса Блис


Iceman33

Recommended Posts

Alexa Bliss/ Алекса Блис

 

g2ni0x45uisb.jpg

 

 

Birth name: Alexis Kaufman
Born: August 9, 1991 (age 23)
From: Columbus, Ohio
Ring name: Alexa Bliss
Billed height: 5 ft 1 in (1.55 m)
Billed weight: 102 lb (46 kg)
Debut: June 20, 2013
 
 
UGsfnT1H.jpg wR6tWAzE.jpg yasHwTzI.jpg 3cqRynCI.jpg seyccsew.jpg hm1lcghj.jpg wVgfu3F9.jpg ZJyehoOf.jpg HfyUUcFP.jpg gjVkCqSh.jpg QtBqmxbN.jpg Fn58obXW.jpg yx3cY23R.jpg PJt4tq5n.jpg NHucCSTq.jpg iZVvo7iI.jpg rrLeya8b.jpg yMbDbvyR.jpg 3NI0gY9c.jpg chMGjVNc.jpg GeWEb5V8.jpg NM6o4eW4.jpg Mowi9qyg.jpg 54cDOEwW.jpg 8ZBTjJ38.jpg zlbzQKHf.jpg jJXsBCgC.jpg tbHc9EVd.jpg j1J86WN7.jpg wOTvb8UU.jpg Mp65oxxq.jpg Svegij5K.jpg RtqGh2kD.jpg ChftMsGS.jpg Ndc5YRfT.jpg Kdm6iwPY.jpg LJRcvbrq.jpg d2tKvgUx.jpg HdOkMuWD.jpg 6WToQckR.jpg UJxthQLH.jpg 0DCxLGvK.jpg
Edited by Iceman33

hjgh.thumb.jpg.36c3e40e4085ddcbd2d8a7f5f

Link to comment

От малкото които наистина са хубави.

  • Upvote 2

Евро 2012 прогнози - победител

СП 2014 прогнози - второ място

Евро 2016 прогнози - пето място                                                                                                                       

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 8 months later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Тъкмо мислех да качвам тази фотосесия на любимката на форума. Петата и особено шестата снимка (погледът е нереален), а и не само те, просто не могат да бъдат описани с думи :D.

  • Upvote 3
Link to comment

Ето и видео от въпросната сесия, включващо Алекса, Ники и Марис ( Наоми я няма в клипа, защото WWE подкрепят сър Доналд):

 

  • Upvote 3
Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...