Jump to content

Emma/ Ема


Iceman33

Recommended Posts

Emma/ Ема

 

7TJ0o7Ou.jpg

 

Birth name: Tenille Averil Dashwood

Born: 1 March 1989 (age 25)
From:Melbourne, Victoria, Australia
Resides: Orlando, Florida, United States
Ring names: Emma,Tenille Dashwood
Tenille Tayla,Valentine
Tenille Williams
Billed height: 5 ft 5 in (1.65 m)
Billed weight: 132 lb (60 kg)
Trained by: Lance Storm
Debut: 2007
 
 

5Ur2Qxnv.jpg 0oB46RMB.jpg hGwGAiLH.jpg rImD9gS4.jpg upwdP6Yb.jpg wEpKXA3f.jpg LOYxawWL.jpg wUA9Olzl.jpg V7UbtK6z.jpg af8Ewp82.jpg PK2HbxAG.jpg jlugm18d.jpg UytLVGzb.jpg Gk2TSqCQ.jpg d3WV61K4.jpg YZb9wlSo.jpg YtnsSCvN.jpg GeKSkKcR.jpg j5iaMTtY.jpg 4abYkg1h.jpg J3bLPzm8.jpg mKxz0ihT.jpg IAsYUeDk.jpg 4o4DknQ3.jpg ctgTTxQr.jpg AuhMZmcZ.jpg mcKWRlLK.jpg f4hh1gPT.jpg 0whVYinR.jpg u5nufQBh.jpg oZQ2mEk6.jpg L9mlXCxd.jpg H8krrhST.jpg OxlUVHdD.jpg MlqXzTr1.jpg wswrVdYZ.jpg 7PCbB2GD.jpg wCXGyPQn.jpg ne66lynE.jpg HqWd39dM.jpg

Edited by Iceman33
  • Upvote 5

hjgh.thumb.jpg.36c3e40e4085ddcbd2d8a7f5f

Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Тая е изключителна мръсница. Ако и дадът някакъв badass образ ще изтепа според мене + че и на ринга не е зле!

  • Upvote 5

 

 

Link to comment
Metzgermeister

^^Аз пък съм си мислил точно обратното - как има някакво детско излъчване и образът на Бейли с прегръдките щеше да ѝ подхожда много повече на нея, най-малкото няма квадратна челюст като Бейли.

 

 

Link to comment
  • 3 weeks later...
BulletClub

Бая стабилна е Емма, ако се захванат да и нарпавят по-сериозен образ ще е в голям плюс за дивас дивизията.

  • Upvote 1

 

 

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...