Jump to content

Nikki & Brie Bella / Ники и Бри Бела


Hachiko

Recommended Posts

 

Bella Twins / Ники и Бри

 

7646768Y.png

 

Birth name:Brianna Monique Garcia-Colace(Brie), Nicole Garcia-Colace (Nikki)

Born:November 21, 1983, Scottsdale, Arizona, United States

 

th_03145_BellaTwins1_122_557lo.jpg th_03149_BellaTwins2_122_24lo.jpg th_03153_BellaTwins3_122_589lo.jpg th_03143_BellaTwins4_122_491lo.jpg th_03158_BellaTwins6_122_533lo.jpg th_03142_BellaTwins7_122_47lo.jpg

Edited by itzo1994
  • Upvote 4
Link to comment

Megapost!

 

43145f151903878.jpg fa86d4151903966.jpg c94fba151904008.jpg 33ed95151904094.jpg 
 
Twin Magic
 
25e3d3151906430.jpg a6b0c5151906438.jpg 539e36151906442.jpg 1245bd151906454.jpg d7a571151906458.jpg 91a84f151906460.jpg 116c51151906466.jpg 15b329151906472.jpg 
 
Various Photoshoots
 
c76f31151906668.jpg 8f5c58151906673.jpg 63fd3a151906688.jpg 67f6c2151906694.jpg acc6b1151906720.jpg fc84dd151906731.jpg 0b9831151906743.jpg 32460b151906748.jpg a7f0fb151906756.jpg 891a71151906761.jpg 4a1238151906764.jpg b0e338151906772.jpg 12386f151906778.jpg 83ccd5151906787.jpg 8fe736151906828.jpg e592ee151906847.jpg 9d5de6151906859.jpg 39e3d5151906863.jpg 7dedcc151906867.jpg 772e0a151906871.jpg 
 
Endless Summer
 
9c9a8c151907033.jpg e81c7e151907043.jpg 836300151907047.jpg 9217bb151907055.jpg e56dcd151907065.jpg 0370eb151907070.jpg ffce4b151907076.jpg 5bbc85151907081.jpg 
 
Brie Bella-Rock Chick Photoshoot
 
4da1b1151910626.jpg 5246e2151910630.jpg 5ad9ac151910633.jpg 41969a151910637.jpg 352ec9151910642.jpg 50acc3151910645.jpg 65ada6151910650.jpg b237b0151910656.jpg 
 
Summerslam 2011 Launch Party
 
7bbc88151910889.jpg 2e3f5d151910900.jpg 64abaf151910905.jpg b90cb9151910911.jpg fc7852151910918.jpg c9d274151910929.jpg 7d2126151910939.jpg f4448a151910948.jpg 7f27b2151911024.jpg a721f6151911110.jpg 8fb6ad151911128.jpg 23bd9f151911142.jpg 595358151911153.jpg 46c0fc151911165.jpg bf3853151911174.jpg 9cd31d151911181.jpg 7cfc74151911190.jpg 3a7e2f151911199.jpg 
 
Bad In Black Photoshoot
 
bb038d151913747.jpg c37c8d151913755.jpg 05d17b151913763.jpg e2c39d151913770.jpg 2f79a7151913780.jpg 6ad55d151913785.jpg bf22c4151913795.jpg 
 
Nikki Bella-Leather Coated
 
96fd0b151914016.jpg bd5758151914021.jpg 1def56151914023.jpg 26f96f151914026.jpg 5aac74151914030.jpg df2f15151914033.jpg 1175aa151914038.jpg 26013b151914041.jpg 
 
WWE Facebook Page
 
e8692a151914138.jpg ee9055151914142.jpg 
 
Eric Johnson Photoshoot
 

053999151914244.jpg ea93ab151914246.jpg 668133151914253.jpg 8e331f151914259.jpg 20a197151914267.jpg 8213ab151914271.jpg 1e72c6151914287.jpg bc07eb151914297.jpg 7e5edd151914304.jpg 34ad59151914316.jpg e5e9d8151914328.jpg d5a823151914336.jpg 0286de151914347.jpg 868083151914360.jpg ebc3b5151914368.jpg 04acce151914375.jpg 3ff0e4151914384.jpg 07ebbd151914395.jpg 8dbb8e151914399.jpg 9d3877151914407.jpg f4bf70151914420.jpg a76936151914429.jpg dc79df151914434.jpg b27f7c151914440.jpg 6ddd88151914450.jpg

  • Upvote 3
Link to comment

Само не разбирам,какъв е смисъла от тея снимки и като цяло от темата и във google ги има сигурно тея снимки.

  • Upvote 2
Link to comment

Само не разбирам,какъв е смисъла от тея снимки и като цяло от темата и във google ги има сигурно тея снимки.

 

Никой не ангажирам с моите теми. :beer:

Link to comment

Пич искам да кажа, че са ненужни разбирам, че ти харесва да правиш, теми но сякаш не си заслужава.

Link to comment

Пич искам да кажа, че са ненужни разбирам, че ти харесва да правиш, теми но сякаш не си заслужава.

Аз ако като теб заобикалях за 5-ти път бан нямаше да се пробвам така да стартирам ненужни конфликти.

Link to comment

Аз ако като теб заобикалях за 5-ти път бан нямаше да се пробвам така да стартирам ненужни конфликти.

Само не разбрах,къде видя да стартирам, нов конфликт ти да не си пиян нещо.

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...