Jump to content

Paige / Пейдж

Hachiko

Recommended Posts

baikiro
42 minutes ago, ЧОТУДЕ said:

Само на мен ли външността на тая никога не ми е харесвала, камо ли пък да ме е дървила? Мъжкият й глас пък е масивен turn off, а и всеки път като чуя смеха й ми се доповръща.

Като говорим за мъже, чувал ли си гласа на МЪЖЪТ с бакенбардите бъки линч? 

• Like 1
  • Sad 1

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

natopor4en

????

Беки Линдж е кечистка. А те предоставят говорене по микрофона. Ерго, няма как да не е чувал. 

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

Metzgermeister
2 hours ago, Rise of Thunder said:

Сега ако ми кажеш кой, да му еба майката, е Рони Радки, ще е много добре. 

Рони Радки е фронтменът на групата Falling in Reverse, които имат доста емо влияние в музиката си. Не са подвластни на един жанр - имат песни, които варират от класически хард рок през поп пънк до метълкор, като напоследък залагат на амбициозни композиции със симфонично звучене. Рони е лежал в затвора и бидейки един от най-татуираните вокалисти, има доста пропаднал вид, но оставам с впечатлението, че се е взел в ръце и е пич. Абе, двамата са си лика-прилика, общо взето - двама души, които са правили глупости в миналото, но се опитват да започнат наново. Ето и един техен клип от по-новите, в който се е снимала и самата Пейдж, за да не е офф топик:

А ако си падате по рап от 90-те, имат и един добър по мое мнение кавър на "Gangsta's Paradise", в чиито клип се е снимал и самият Кульо.

• Upvote 1

Just a fan

Ае стига коментирахте без да има нови снимки ве. Видях, че има пост от преди 1 час и се надъхах, че има матрял за една злобарка.....

• Upvote 2
  • 1 month later...
neshev

Тая мадама няма нищо общо с оригинала вече.

image.png

• Wank 2
  • Confused 2
  • Sad 4
Just a fan

Ако не е намерила начин да си смени дупките си остава същата жина обургана от негър, който направи кариера от тромбон и палачинки.

• Thanks 1
  • Haha 5
prenti

Ебахти пластиката, ебахти чудото. И преди имаше леки нотки на травестит, ама сега съвсем си мяза... Особено с тая челюст- веднага при доктор Енчев да коригира това недоразумение! 

Jack Bauer

Тоя парцал вече на нищо не прилича. Преди поне имаше някаква поне курвенско-извратена харизма, сега прилича на егати изпадналата съчма от студентски град, дето се отърква на дебелите чички в плаза да я качата на баварИца.

• Upvote 2

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!

The Best

Не е зле момичето, прилича вече на една от трите сестри в "Трима братя, три сестри":D Проблемът при нея е, че е доста простичка(ако живееше в България щеше да е министър на туризма от Герб), а отделно от това е и негролюбец....

• Upvote 1
  • Haha 4
  • Facepalm 1

Че не прилича на себе си е така. Ама не спряхте да я плюете дееба. Затва в България може да пикаеш по улиците и да си правиш квото искаш. Все ще има много по-прости от тебе :) На мене това ми е успокоението.

• Haha 2
HBK_forever

Много си е убава момата, айде, стига търсихте кусури. Аз бих я порил като животно диво отвсякъде, сигурен съм, че и всеки един от вас, така че, нека бъдем реалисти. 

[center][size=6][b]NO! NO! NO![/b][/size][/center]