Jump to content

Diva Day Off: Glamming With Nikki

Hachiko

Recommended Posts

Sashundera

Само бърз поглед към краката на Renee са достатъчни да ми дадат огромна ерекция  :wub:  ... Hachiko човек, много зле ми действат тия твоите теми. :D 

• Upvote 2

tlvHw0q.png

Monteso

Идеален пример как големите цици могат да отклонят вниманието от големия нос. А тая Рене колко ми харесва не е сериозно!!!

• Upvote 2

Monteso

А бе забележихте ли на тая путката как е захапала панталонките ? Ебати лакомата пичка..

0e1b0bacd24a51a0.jpg

• Upvote 4

Рене е типичният пример за мома, която е много сладка и възпитана, но не събужда никакво желание да я изчукаш като хората. Става да я водиш на вечеря, да се разхождате в парка, да се гушкате и цункате, но не и за як секс. Сори. Никито е друга история обаче, сестра й - даже още повече.

• Upvote 1
parcaleste

Рене е типичният пример за мома, която е много сладка и възпитана, но не събужда никакво желание да я изчукаш като хората. Става да я водиш на вечеря, да се разхождате в парка, да се гушкате и цункате, но не и за як секс...

Много слабо си запознат с жените, значи.

• Upvote 12

До кога ще ни навират тия пачи Белите в лицата? То вярно че дивите са малко ама почва да ми се драйфа от тях.

• Upvote 2

Много слабо си запознат с жените, значи.

Ъъъъ, ти на колко беше? 35? А женен ли си? Май не... 

• Upvote 1

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.