Jump to content

UFC Fight Night 33 - Hunt vs. Bigfoot

dr jack levine

Recommended Posts

dr jack levine

453px-UFC_Fight_Night_33.jpg

Preliminary card (Fox Sports 2)

Поствам директно с резултатите, предполагам вече всички са го гледали.

sid-mandy-coombes.jpg

I AM THE MAN. WHEN I WALK THE GROUND SHAKES. I JACK JUSTICE HAS NO COMPATION FOR ANY LIVING SOUL!!!!!!!!!!!!! BECAUSE IM JACK JUSTICE AND JACK JUSTICE RULES THIS WORLD!!!!!!!!!!

Rua със зверскиО нокаут...

Иначе МЕ беше екстра, много здрави и 2мата, голямо шоу с хубав резултат, никой не заслужаваше да загуби.

Да си призная, очаквах, че БигФуут ще победи без особени проблеми. Марк Хънт е животно, но просто им се струваше, че не е от тая класа. Не знам за кой съм сбъркал - за него или за Силва. Все ми се струваше, че бразилецът е от големите играчи в тая категория. Важното е, че неправиха тоталната класика двамата, иначе не мисля, че е сериозно да се говори за това някой от тях да е претендент в момнта. Просто Веласкез е с класи отгоре.

От друга страна шампионът няма да може да се бие година близо, така че знам ли. Може би за интерим титлата имат шанс да влязат в битката. Единият със сигурност ще е JDS, но кой ще застане срещу него не се знае. Най-вероятно победителят от Барнет - Травис, но винаги може да стане сакатлък - я да се контузи някой, я нещо такова. Ще е тотален марк аут момент да видя Хънт в мач за титлата, но не се надявам много, пък и не заслужава, няма какво да се лъжем. :)

Шогуна е класа и дори вече като ветеран продължава да прави луди работи. Страшен нокаут, но засъжаление допусна един (за мен поне чист) fluke срещу Чаел Сонън и вече просто ми се струва абсурдно да се върне в борбата за титлата. Пред него има толкова много хора, че е несериозно да се мисли, че Руа може някога пак да излезе в мач за пояса. Трябва да навърти едно кило победи. Може би е време вече и при него като при Силва за суперфайтове. Много искам да видя реванш с Хендо примерно или пък със Сонън също така.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...