Jump to content

NXT: обща тема

Hachiko

Recommended Posts

И после удари гонга, и всичко си еба путката майчина. :(

Edited by neshev
nWoHulkster

Окей, Hendry добре, ама трябва да отчетем и "The King of TNA" Frankie Kazarian и яката му музичка. :cool:

Иначе харесва ми как появите на TNA хората в NXT следват TNA канона и освен всичко друго доразвиват TNA враждите. Първо Jordynne/Ash и сега Hendry/Kazarian (които имаха PPV мач преди пет дена).

ShiningWizard
1 hour ago, Hachiko said:

Поредният руZки агент в кеча, СРАМОТА! 

nWoHulkster

Постът за дебюта на Hendry разцепи в Twitter (16.8 милиона гледания и 100+ хиляди лайка досега):

image.thumb.png.a4fb06961e22feb9038365da9795c78c.png

• Upvote 3
  • 2 weeks later...
nWoHulkster
On 6/21/2024 at 8:21 AM, neshev said:

Епа, NXT направиха най-силния си рейтинг (0.26) тази година, тъй че може би има някакъв резон. :D Тонката би трябвало да си вземе бележка...

Каква е бележката? Как да си изгоним 1/4 от аудиторията в рамките на две седмици и да направим най-слабата си гледаемост от една година насам ли? :D

Date NXT Audience 18-49 Rating
7/2/24 542,000 0.15
6/25/24 611,000 0.18
6/18/24 726,000 0.26

Троленето настрана, 1-2 рейтинга нямат голямо значение, ама все пак след покачването за няколко седмици, спадът е интересен.

• Upvote 1
  • Haha 1
neshev
Posted (edited)

Добре, че подписаха нова сделка преди година.

Какво стана с AEW и WBD, на колко санта сме от ГОЛОВАТА ЛИНИЯ? :unsure:

Edited by neshev
  • Upvote 1
  • Haha 1
nWoHulkster
7 minutes ago, neshev said:

Добре, че подписаха нова сделка преди година.

Какво стана с AEW и WBD, на колко санта сме от ГОЛОВАТА ЛИНИЯ? :unsure:

Фактът, че веднага се отклоняваш от темата говори красноречиво, че си шах и мат по темата. Мерси, взехме си бележка. :)

• Upvote 1
  • Haha 1
neshev
Posted (edited)
47 minutes ago, nWoHulkster said:

Фактът, че веднага се отклоняваш от темата говори красноречиво, че си шах и мат по темата. Мерси, взехме си бележка. :)

Абе, маймун, ти ми цитираш пост, който съм писал в AEW раздела, и го цитираш тук, какво очакваш? :D

Но аз все пак да си проверя, какво станало, що станало. Филката клечал един месец рейтинга на NXT да падне малко, че да може да се прави на мъж. Най-ниският рейтинг от една година. Брей, кога било това.

NXT last year (7/4/23): 508,000 viewers - 0.13 P18-49

Кажи-речи на същата дата. Брей, какво има толкова в началото на юли? Сигурно нищо, просто случайна седмица. :happy:

И пак са нагоре year-to-year. Щях да питам кога Динамита беше последно нагоре, спряно миналата година, но се съмнявам да ми отговориш. :D

Edited by neshev
nWoHulkster

Оп, почна и с обидите. Поредният сигнал, че губиш спора. 🙂

Неши, не зачервявай бузките. Просто моментът беше добър да илюстрирам слабия ти тролския гимик нагледно. Бъди пич на място, признай, че не е много окей да си губят 1/4 от аудиторията в рамките на две седмици (но в същото време няма голямо значение, тъй като следващата седмица сигурно ще си върнат част от зрителите), спри да правиш шантави сравнения с цифри отпреди година и с други федерации, и айде моля ти се да не си губим времето в излишни обяснения. 

neshev

Спор няма. На тема WWE си неподготвен и без това.

За мен кечът не е във вакуум, сравнявам различните компании, какво работи, какво не. За теб може да е тролене и гимик, но не е състоятелно. Нито пък да ти държат влага някакви вражди от преди 15 години. :D

The Olimpic Hero

@neshev, @nWoHulkster, предлагам ви да разрешите спора си в аудио формат в сблъсък в "Без сценарий"! Аз ще бъда безпристрастният водещ!

Hachiko
7 minutes ago, The Olimpic Hero said:

@neshev, @nWoHulkster, предлагам ви да разрешите спора си в аудио формат в сблъсък в "Без сценарий"! Аз ще бъда безпристрастният водещ!

Може и на Арената!

neshev

Добър виц. Истината е, че Фил никога не би приел да дебатира с мен, под никаква форма, защото ще бъде разбит и разкрит. Вместо това предпочита да мята някакви пасивно-агресивни постове и да се опитва да ме дискредитира. 

Аз спечелих враждата още преди 10 години и понеже съм пич не съм злорадствал, докато Фил продължава периодично да прави подмятания по мой адрес, вместо да излезе на дебат срещу мен. Жалко поведение, присъщо на една жина. :)

nWoHulkster
4 hours ago, The Olimpic Hero said:

@The Olimpic Hero, нямаш достатъчно ефир за такъв дебат. Гледай тук как казах едно нещо по една конкретна тема и тоя маняк намеси още 10 теми. Тоя дебат няма да има край. 🤣 И да, факт, с такъв опонент никога не бих приел да дебатирам, но пък виж за гъбаркане от време на време стават. 🙂

UNDERTAKER*
6 hours ago, Hachiko said:

Може и на Арената!

На ринга в школата на Дъмян Тангра! :D

• Haha 3
neshev

Нищо ново не казва. Общоизвестен факт е, че в много от случаите, кечистите на AEW не знаят какво ще правят на шоуто, непосредствено преди началото му. 

baikiro
19 minutes ago, neshev said:

Нищо ново не казва. Общоизвестен факт е, че в много от случаите, кечистите на AEW не знаят какво ще правят на шоуто, непосредствено преди началото му. 

Е как да не знаят? Ще праят добри мачове! Кеч класики!

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

ShiningWizard

Този Итън Пейдж много радва. Първоначално си мислех, че са го викнали напук на Тони "Бело Белисимо Подрусенто Шмърканто" Кан, а той бил наистина добър. 

neshev
Posted (edited)

Meltzer за горното: "Gymnastics Routine". :angry:

Meltzer за долното: :wank:

Edited by neshev

Да бъдем честни, никой не иска да гледа тези циркаджийски глупости. :)