Jump to content

NXT: обща тема

Hachiko

Recommended Posts

parcaleste

Дженералико дебютира с ДВА мача и ДВЕ победи за една вечер... едната победа над Антоан Цезаря, ъз икспектид... другата седмица мачът им бил (пил?) по-добър, чекаме да гледаме.

Влизам за уан секонд у фентъзи букинга: от ВеВеЕ ако имат акъл ще провлачат злодеите Щит докъм средата, максимум края на лятото и после ше ги вкарат в ТИТАНИЧНА вражда с #новата заплаха - ФАМИЛИЯТА - просто се изумявам колко ручане има у една такава вражда, хеле па букната като хората.

Edited by parcaleste
  • Upvote 5
The1948One

Много хубаво издание на NXT, Sami Zyan ме радва, няма нищо общо със старият си gimmick, но е свежарка на ринга и радва определено. И двамата му мача бяха доста стабилни, макар че не направи, кой знае колко много в тях. Не знам защо WWE са искали от него да се кротне и да спре да прави spot след spot, като не видях кой знае колко изродии. Явно сега ще има мини-вражда между Cesaro и Sami, а всички знаем какво могат и двамата. 

Bray Wyatt е пълен изрод! Супер много ме радва, и сега отново победи чрез своят stable. Голям фен съм му още от дебюта му през лятото и незабравимите винетки, които му пускаха тогава. Сериозно си е material за главният roster. Отделно Luke Harper или по-точно Brodie Lee от CHIKARA , ROH и PWG е може би най-солидният от към умения big man в целият development и също така очаквам много от него. Сега се очертава доста интересна вражда между Corey Graves, Pac, Ohno и The Wyatt Family, и защо не и Regal да се намеси в нея. Ще се гледа.

Гледайте следващият епизод ще има 20-man battle royal за претендент за NXT златото.и по всяка вероятност Alexander Rusev ще бъде там за своята първа поява в NXT. Не е много, но все пак :)

• Upvote 4
The1948One

Отново приятно шоу. Видяхме един нов и симпатичен отбор с интересен мениджър. Добре е че развиват отборната си дивизия.

Дебют на нашето момче, жалко че беше една от 11-те елиминации, направени от Mason Ryan. Все пак беше хубаво че НАЙ-СЕТНЕ го видяхме.

Bray Wyatt е изрУд!

И аз се радвам за Русев, поне му казаха името коментаторите.Иначе Раян ебати звяра го изкараха.Бо Далас пак изкара слаба реакция, да го правят ЛОШ, че за фейс не става.

• Upvote 3

И аз се радвам за Русев, поне му казаха името коментаторите.Иначе Раян ебати звяра го изкараха.Бо Далас пак изкара слаба реакция, да го правят ЛОШ, че за фейс не става.

Той за нищо не става завалията. А какви сериозни пушове му се раздават..

Edited by Monteso

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Бо Далас е новият Джон Сина. Честито на Винс и компания, намериха му наследник. Видеото в което обясняваше за пътешествието си в дисни беше едно от най-отвратителните неща които съм гледал.

Да взимат титлата от грозния индианец и да я дават на Leo Krueger! 

Марк на годината (2017); (2018).

Leo Kruger & Bray Wyatt имат най-добрите образи в NXT, а защо не и в цялото WWE! Дано от Е-то осъзнаят, че Бо Далас  :huh: е най-керливия им човек в ростера и да дадат титлата на Kruger. 

Metzgermeister

Да взема и аз да се разпиша най-накрая в някоя кеч тема, че отдавна не съм го правил.

Според мен, Лио Кругър не изпъква кой знае колко освен с акцента си и с шизофреничната усмивка. Доскоро ги бърках с Кашиъс Оно, от което ще рече, че и двамата са доста нехаризматични в моите очи. При Брей Уаят обаче всичко е различно - образът му кърти отвсякъде, както вече споменаха много хора над мен. Нямам търпение да видя дебюта му в главния ростър (да спомена, че пиша това, преди да съм гледал новия "RAW" и не знам дали вече го е направил или не), само че се съмнявам, че той и Фамилията ще враждуват срещу Щита, защото ще трябва единият стейбъл да направи фейс търн, а е ясно, че от Щита не са готови още за такава промяна, а Фамилията няма изобщо да се вържат като фейсове.

Хареса ми промото на Конър О Браян от последното шоу. Този човек има уникален образ, по-уникален дори от този на Брей Уаят и ми е мъчно за липсата на харизма и умения на ринга у него. Ако някой трябва да прекратява серията на Гробаря на "КечМания", това трябва да е човек с подобен образ, но Конър като performer все още не е готов за това и не се знае дали някога ще бъде готов. Хем има физическото credibility и няма да изглежда като джудже до Мъртвеца.

Бо Далас е просто едно spotmonkey като Кофи Кингстън и туйто. Поне Кофи има някакъв вид на звезда, а Бо и това няма и го играе като последния инфантил. 

Женската дивизия се завърза. Пейдж и Ема са ми достатъчно симпатични и като мацки, и като образи, и като кечистки, за да ме карат да тегля шоуто. За жалост, финалът на турнира за женската титла е ясен и без човек да гледа спойлери - мач на Пейдж срещу Съмър Рей, с оглед на тяхната досегашна вражда, е неизбежен. Пък и две фейски една срещу друга при такъв залог няма да върви. Коя от двете обаче ще бъде шампионка, това предстои да се разбере, защото колкото и Пейдж да изглежда като фаворит, сценаристите винаги могат да ни изненадат с някоя подмолна победа на Съмър. Що се отнася до Аксана - нея явно съвсем са я отсвирили, понеже нейното участие се свежда вече само до това да джобне на някого. А ми беше доста интересна в третия сезон на "NXT", когато още беше руса и щеше да се жени за Голдъст, за да не я депортират.

Финалът на шоуто от предната седмица беше доста странен. Тоя Силвестър вади доста мазен акцент. Отборът, на който е мениджър е типично олдскул - двамата изглеждат еднакво, може и да не им запомните имената, но със сигурност ще запомните физиономията и акцента на мениджъра им. Опитва се да дразни като Джими Харт и напомня леко и на Рико - мениджъра на Били и Чъки, когато последните двама се правеха на педали преди десетина години. Ригъл много добре се опита да затапи феновете, които скандираха, че протежетата на Силвестър не могат да се кечат - дори и феновете да са прави, от устата на Ригъл, който е професионалист и винаги звучи уверено, когато твърди нещо, това определено е убедително. Финала нещо не можах да го схвана - сякаш Ригъл се намеси, колкото да отчете присъствие в шоуто извън района на коментаторската маса, а хийловете мигом забравиха всякакви свои други задачи и налични опоненти и се втурнаха да бият него :P

Edited by Metzgermeister

Indiana Jones™

Metzgermeister, за съжаление вероятно си прав, че Фамилията и Щита няма да враждуват, тъй като и 2-та стейбъла са хийлски ама все пак надеждата умира последна :D  Една такава вражда би се получила мега изродска. И 2-та стейбъла изглеждат доста badass, а освен това са и доста различни. Преди време имахме мини вражда между Нексъс и Ядрото, която според мен имаше потенциала да се получи доста интересна, но за съжаление не продължи дълго. Като цяло адски тъпо, че в Е-то гледаме толкова рядко вражди само между хийлове ама нали децата трябва да викат за някой. Враждата между Леснър и Пънк, примерно, би ми била по-интересна ако и 2-мата бяха хийлове.

Иначе, относно Пейдж - доста ме кефи това момиче и като визия, и като образ, и като умения на ринга. Да не казвам голяма дума ама досега май никоя друга дива не ме е кефела толкова :wub: Надявам се да я направят двойка със СМ Пънк или по някакъв друг начин да я вкарат в история с него, тъй като 2-мата имат сходни образи и би се получило интересно. Освен това и Пейдж ще се издигне доста покрай Пънк, а го заслужава момичето. Потенциална вражда с Ей Джей също би се получила яко.

Резултатите от записите за август:

WWE taped the August 5th, August 12th, August 19th and August 26th episodes of NXT last night at Full Sail University in Winter Park, Florida. Here are spoilers, thanks to Johnnie Fuller:

August 5th:

* Enzo Amore and Colin Cassidy open the show but get confronted by Tensai, Brodus Clay and Mason Ryan. Ryan takes them both out and then dances with Clay and Tensai.

* Charlotte beat Sasha Banks.

* Erick Rowan and Luke Harper with Bray Wyatt won a squash over Mickey Keegan and Aiden English. Wyatt cut a promo about the match and talks about changing the world. He says tonight, they say goodbye to NXT.

* Corey Graves with Adrian Neville beat Scott Dawson with Sylvester Lefort. The Shield came out after the match and said they are back at NXT. Ambrose says Neville stole Kassius Ohno’s spot and calls it an injustice, challenging Neville to a match. Neville accepts for next week but wants the US Title on the line.

* Leo Kruger and Antonio Cesaro beat Bo Dallas and Sami Zayn

August 12th

* Adrian Neville beat Dean Ambrose via DQ with the US Title on the line. The DQ came when Seth Rollins and Roman Reigns interfered. Corey Graves and Xavier Woods made the save.

* Summer Rae and Emma participated in a dance contest to determine a new #1 contender for the NXT Women’s Title. Fans chose the winner and Emma won. Summer attacked her after the decision.

* Tyler Breeze defeated Danny Burch.

* Bo Dallas beat Leo Kruger with the NXT Title on the line.

August 19th

* Paul Heyman comes out and says he’s looking for new Heyman Guys. He introduces Curtis Axel and talks about the future. Big E Langston comes out and wants an Intercontinental Title shot. Axel tells him to bring it but jokes that maybe he can get a title shot around Thanksgiving or Christmas. Big E talks Axel into defending tonight.

* Big E Langston beat Curtis Axel with the IC Title on the line via DQ when Heyman interfered and hit Big E. Big E cornered Heyman but Axel made the save. Big E blocked a belt shot and hit the Big End on Axel.

* Mason Ryan beat Scott Dawson. Enzo Amore and Colin Cassidy attacked Ryan but he tossed them out onto Dawson.

* Paige defeated Summer Rae with the Women’s Title on the line. Emma came out after the match and beat Summer down. No word on why Emma didn’t get the title shot.

* The Shield beat Adrian Neville, Xavier Woods and Corey Graves in the main event.

August 26th

* AJ Lee defeated Bayley with the WWE Divas Title on the line.

* Conor O’Brian and Rick Victor defeated Ron Hicks and Michael Zaki.

* CJ Parker came out with a new hippie gimmick and squashed Baron Corbin. He was interviewed by Renee Young after the match but Tyler Breeze interrupted him and they got into it.

Antonio Cesaro beat Sami Zayn in a 2 of 3 Falls Match. Sami got pin 1 but Cesaro got the next two for the win. This was described as one of the best matches from WWE in years. Fans chanted “match of the year” and gave both men standing ovations.

• Upvote 2
BoRn_2B_GoD

The dark main event after the tapings saw Dolph Ziggler defeat Alexander Rusev.

Видях че са тагнали Миро в някакви снимки срещу Зиглър във FB. По-интересното е, че имаше камери и се надявах това да е било дебют, но не би... Все пак не е лошо де. Нека има. Лека-полека. От monster heel-ове винаги има нужда. Особено когато бостанлийчето е шампион.

• Upvote 4

Аз не съм много запознат, не гледам NXT само резултатите следя от време на време, можете ли да ми кажете какъв е гимика на Миро, че е с такива дрехи?

^ На джобър със спорадични появявания.

- one of the matches featured at the WWE NXT TV tapings this week was Sami Zayn (aka El Generico) taking on Antonio Cesaro in a two-out-of-three falls match. The match was described as one of the best WWE matches in years. According to live reports, fans in attendance even went as far as to chant “match of the year” and give the two a standing ovation at the conclusion of the contest.

АЙДЕ САКАМЕЕЕЕ!!!

Въпреки,че Миро е загубил в dark match-а,самият факт,че се е бил с бившият световен шампион в тежка категория(а навярно и бъдещ световен шампион) Dolph Ziggler,заслужава внимание :) !Май за първи път,откакто подписа с федерацията наш Миро има мач с кечист от такъв калибър като Зиглър.Това може би изглежда обнадеждаващо за неговите шансове да дебютира в основният roster на WWE до края на тази или най-късно през следващата година :cool: .Разбира се,за тази цел трябва да го book-ват като силен monster heel и да печели доста по-често,отколкото сега.Да се надяваме,че това наистина ще се случи и след време ще можем да гледаме мачове между Alexander Rusev и топ кечисти като Dolph Ziggler вече в главните шоута на федерацията :beer: !

Edited by old school
  • Upvote 3

701246367_.jpg.6303a7fda279801b90d590d2191ee86c.jpg

Въпреки,че Миро е загубил в dark match-а,самият факт,че се е бил с бившият световен шампион в тежка категория(а навярно и бъдещ световен шампион) Dolph Ziggler,заслужава внимание :) !Май за първи път,откакто подписа с федерацията наш Миро има мач с кечист от такъв калибър като Зиглър.Това може би изглежда обнадеждаващо за неговите шансове да дебютира в основният roster на WWE до края на тази или най-късно през следващата година :cool: .Разбира се,за тази цел трябва да го book-ват като силен monster heel и да печели доста по-често,отколкото сега.Да се надяваме,че това наистина ще се случи и след време ще можем да гледаме мачове между Alexander Rusev и топ кечисти като Dolph Ziggler вече в главните шоута на федерацията :beer: !

След всяка новина за него се вкарвате в някакъв филм , че ще го пушнат и ще дебютира.

• Upvote 3
TheSaltonSea

е ти какво искаш, да не се радваме за него и да се надяваме, че никога няма да пробие ? типичен българин ....

Edited by TheSaltonSea
  • Upvote 4

Everyone else might be a Paul Heyman guy, i'm a Paul Bearer guy.

23142a6bdad1e5e1.gif

Ми то няма нищо лошо в това да мечтаем и да се надяваме,че един ден,рано или късно,нашия Миро ще успее да дебютира в основният roster на WWE :) .Пък вече дали това ще стане в действителност е друг въпрос и зависи от доста фактори-да се опази от нови тежки тежки контузии,да получи солиден push в NXT,Vince и Triple H да решат,че имат нужда от нов и свеж monster heel в главните шоута,и т.н.Хич няма да му е лесно на Миро да сбъдне своята(а и нашата) мечта да пробие в WWE,но няма как.Съвсем нормално е пътят му към най-голямата кеч федерация в света да е бая труден,но пък не е невъзможно да успее.Ще поживеем,ще видим и дано след време да имаме щастието да гледаме за първи път български кечист на ринга на WWE :) !

• Upvote 4

701246367_.jpg.6303a7fda279801b90d590d2191ee86c.jpg

• 5 weeks later...

Alexander Rusev с нова победа на House Show

Българинът Alexander Rusev е победил Curt Hawkins. Toва е станало на 8 август на NXT Tampa Show.

Ето и всички резултати от шоуто:

1 Kassius Ohno & Sami Zayn def. Aiden English & Danny Burch 

2 Alexander Rusev def. Curt Hawkins 

3 C. J. Parker & Xavier Woods def. Cal Bishop & Sawyer Fulton 

4 Bo Dallas © def. Leo Kruger NXT Championship 

5 Mason Ryan & Mojo Rawley def. Colin Cassady & Enzo Amore 

6 Emma def. Paige 

7 Adrian Neville © & Corey Graves © def. Conor O'Brian & Rick Victor NXT Tag Team Titles

Edited by c0ld

Teens like It Big по WWE Television?

Anal Teen Angels по NXT Television?

Сегментът между AJ и Bayley - за BRAZZERS segment/storyline of the year!~

ПП Това с Buckle Bomb-a и Копието ли им е финишърът на Shield? #jawdrop

ППП ДРУГАТА СЕДМИЦА СЕЗАРО СРЕЩУ ДЖЕНЕРИКО ЗЕЙН 3 от 2!!! АЙДЕ САКАМЕ! АЙДЕ ЧЕКАМЕ!

Edited by parcaleste

Link:

http://watchwrestling.net/watch-wwe-nxt-82113/

WWE Divas Championship Match
AJ Lee © vs. Bayley

Tag Team Match
(The Ascension) Rick Victor & Conor O'Brian vs. Michael Zaki & Ron Hicks

Singles Match
CJ Parker vs. Baron Corbin

Singles Match

Aleksandar Rusev vs. Dolph Ziggler

2-out-of-3 Falls Match
Antonio Cesaro vs. Sami Zayn

• Upvote 8

[color="#00FF00"][size="7"]I'm Aaaaaaaaaawesome!!![/size][/color]

HeaDMaKeR™

Гледай са кво става. Казах ли, че България мачка!? Ща смачкам бее!

I wanted so badly to lie down next to her on the couch, to warp my arms around her and sleep.Not fuck, like in those movies.Not even sex.Just sleep together, in the most innocent sense of the phrase.But I lacked the courage and she had a boyfriend and I was gawsky and she was gorgeous and I was hopelessly boring and she was endlessly fascinating.So I walked back to my room and collapsed on the bottom bunk, thinking that if people were rain, I was drizzle and she was hurricane.

John Green, Looking For Alaska

Хехе как си приказва на български :D Не знам ама май му тегли някоя майна :D

едит -  на 33:27 не ви ли прилича на Рик Флеър? 

Edited by horis
  • Upvote 4