Jump to content

jewlephant

Recommended Posts

natopor4en

С радост бих гледал Алистър отново в Кеча.

Маняка не се представяше слабо на ринга. Изнасяше добри промота. Би било интересно една вражда между него и Крос след време.

Тея къри маняци верно се изгубиха някъде. Нито Махал, нито оня високия, нито тулупа с брадата и косата. А уж щяха ги пушват. 

• Upvote 2

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

Alistair Black потвърди, че ще се завърне в AEW и просто си е взел почивка.

Според слуховете, Tony Khan е затегнал коланите и ще изисква кечистите му да си изпълнят договорите.

• Upvote 3

Не знам само на мен ли така ми се струва, обаче в нета лети баси хейта по Кан. :blink:

nWoHulkster
21 minutes ago, gboy said:

Не знам само на мен ли така ми се струва, обаче в нета лети баси хейта по Кан. :blink:

^

On 4/9/2022 at 12:00 AM, nWoHulkster said:

Днес Tony Khan пусна бомбата, че някакво проучване е установило, че голяма част от хората, които пускат анти-AEW коментарите в Twitter всъщност са нает персонал и ботове:

"Waiting for final study but here’s what my expert confirmed. It’s people with real live accounts making posts and then using their bots to manipulate the social channel algorithm by backing them up with engagement from a made-up Twitter identity. Social media teams will often fight on this. Bots are great for numbers and when they’re gone, you’ll see a dip in digital conversation impressions - both those were either negative sentiment or not real anyway. For example, I tweet Megha only eats rotten bananas. I throw say 18 bots behind it (which takes about 5 minutes to do) Twitter security can’t differentiate when done well (neither can most social teams). The problem becomes, every time people type Megha into the search bar, because of a real account supported by bots- the first suggested result would be tweets about Megha eating rotten bananas. I’m oversimplifying, but that’s the 5 cent version of what’s happening."

:rolleyes:

Сега разбирам, само БОТ може да обижда негово величество Кан!

Шибаният трипъл Хъ ги е поръчал!

spirtologa
On 9/27/2022 at 6:49 PM, nWoHulkster said:

^

:rolleyes:

Значи половината форум няма нужда да ходим на работа вече.

Bandido, един от най-добрите лучадори в света, е получил оферта от AEW. Скоро може да стане пълноправен член на Елитния ростър 😎

• Upvote 2

nWoHulkster

Легендарният японски кечист и промоутър Antonio Inoki почина на 79-годишна възраст.

Edited by nWoHulkster
  • Sad 12
batistaheel

Според бившия WWE и ECW кечист Sandman, през 2008г. Bobby Lashley не е напуснал WWE, а е бил уволнен от самият Vince McMahon, защото се е оплакал, че е получил малко пари за участието си в „мача на милиардерите“ - 500 000 долара.

Човеек, той се оплака, че е получил само половин милион долара. Реакцията на Винс беше: „Ти си уволнен“. И не го върна години наред...Сега Лашли е толкова over. 

• Upvote 2
itzo1994

Да си четвъртият най-важен/over в singles мача си и да ревеш, че си взел само 500к. Ми да, с право го е уволнил Винсарата. :) 

ShiningWizard

Как може да ревнеш за 500к, ве? Те толкова правят някои хора за цял живот. 

The-Resident-Ev!L

Малко ме съмнява да е истина за Боби.

• Upvote 3
nWoHulkster

500 хиляди за един от кечистите в главния мач-атракция на WrestleMania си е малка сума. Обикновено правят по седемцифрени суми. Още повече, че тук говорим за PPV от ерата, когато PPV-тата все още се купуваха бая и съответно кечистите получаваха допълнителни пари на базата на покупките. И отделно конкретно това PPV беше едно от най-успешните кеч PPV-та в историята що се отнася до покупки. Та да, ако случайно наистина е мрънкал за кинти, с право е мрънкал.

Chicky Ricky

А какво може да кажем за Sandman? Алкохолик, наркоман, на който гимикът му е базиран на неговия реален живот. Гледах една статия, че един ден през 2000 е бил предозирал в колата си по път за шоу. Сърцето му било спряло и добре, че са били неговите приятели, дето са били в колата, да го закарат спешно в болницата и докторите да му ударят адреналин. 

spirtologa
48 minutes ago, Chicky Ricky said:

А какво може да кажем за Sandman? Алкохолик, наркоман, на който гимикът му е базиран на неговия реален живот. Гледах една статия, че един ден през 2000 е бил предозирал в колата си по път за шоу. Сърцето му било спряло и добре, че са били неговите приятели, дето са били в колата, да го закарат спешно в болницата и докторите да му ударят адреналин. 

Тоя човек да няма български корени?

batistaheel

Абе нещата не се връзват, мачът на милиардерите е бил през 2007г. (а не през 2008г., както аз си мислех) на КечМания 23, а Лашли е освободен през февруари 2008, след шест месечна контузия. Но във времевия период след КечМания 23 до контузията му през юли 2007г., той става за втори път ECW World Champion като побеждава самият Vince McMahon. Вини Мак не ляга на случайни хора, още повече ако с въпросният човек не се разбират. Сендмен явно е бил пиян или лъже, защото твърденията му не се покриват с реалните факти. 

• Upvote 6
nWoHulkster

^ Тук спомените ми са леко умешени и не си спомням точно, но мисля, че едно време кечистите не получаваха заплащането си за големите PPV-та веднага. Мисля, че ставаше поне няколко седмици по-късно, ако не и няколко месеца по-късно (т.е. като WWE си получат кинтите от PPV provider-ите). Или иначе казано има някакъв шанс Lashley да си е видял чека за Манията чак като вече е бил контузен.

HEIDENREICH

Месеци по-късно беше и то поне 3-4 месеца , ако не и повече. Крис Джерико разправяше в една от книгите си  как се е обидил  когато разбрал че е взел с пъти по-малко от Triple H за мейн ивента на Wrestlemania X-8 .

Доколкото си спомням отишъл бе да се разправя с Винс, но Рептилът просто му написал нов чек и проблемът бил решен.

itzo1994

WWE ще направи размествания в коментаторските екипи на предаванията си.

SmackDown: Michael Cole & Wade Barrett, Samanta Irvin ring announcer, Kayla Braxton & Megan Morant backstage interviewers

RAW: Kevin Patrick & Corey Graves, Miek Rome ring announcer, Cathy Kelley & Byron Saxton backstage interviewers (Kelley се завръща в компанията след 2-годишно отсъствие)
NXT: Vic Joseph & Booker T, Alicia Taylor ring announcer, McKenzie Mitchell backstage interviewer

Major Live Events: Cole & Graves
Pat McAfee се очаква да се завърне след края на колежанския футболен сезон.

Edited by itzo1994
itzo1994

Победителката от последния сезон на Tough Enough, Sara Lee, е починала едва на 30 години. :(

• Sad 7

Да еба, сякаш беше вчера този сезон на Tough Enough, а тя вече си отиде едва на 30…

Edited by Himler
  • Sad 2
itzo1994

Nigel McGuiness е бил освободен от WWE по-рано тази седмица.

• Sad 2