Jump to content

jewlephant

Recommended Posts

HEIDENREICH
12 minutes ago, MJ23 said:

Проблем на WWE e, че вкарват хора от кол и въже в HOF. Така де, те някои ги вкарват и по няколко пъти, няма какво да се чудим.

Aбе шибаният Koko B Ware е вътре. То ти повече заслужаваш да влезеш от него, ако не друго 15 години си в гимик че си от Локото. 

Rise of Thunder

Да, понеже Скот Хол, Кевин Наш, Хълк Хоган и тем подобни са пример за младите. Джеф може да е наркоман, но се потроши целия, за да ни прави густо на нас. 

• Haha 1
pizzashack666

Джеф Харди си е Джеф Харди, цял свят знае кой са Харди Бойз (не се пра'ете, че не сте се дивели преди 20 години като прокараха БТВ-то, не се пра'ете!) По нагоре няколко момци казаха точно това, което трябваше да бъде казано. Кой не се е субстанцирал, кой не се е пропивал, кой не е ръгал потенциално хора и така, намалете волюма късо, щото къвто и да си, да те уволнят неправомерно си е тегавня. Та не се натегайте и вие. Точка ком.

Chicky Ricky
2 hours ago, ShwN said:

Наистина в последните години блясъкът на Залата започна да изчезва, да ограничат бройката или да направят въвеждането през 2-3 години. 

Миналата година нали уж Кейн беше въведен в Залата на славата. Жалко, че беше в тъпия Thunderdome. Дано тази година да му направят по-добра церемония, този човек заслужава много повече.

• Upvote 2
4 hours ago, HEIDENREICH said:

Е то по тая логика требва да изкарат половината. Да не би Скот Хол, Джейк Робъртс да бяха за пример.

Реално и Флеър и Хоган и Уориър бяха боклуци. 

Но поне са били главни звезди, а Харди (и двамата) си остават едни мид-кард spot monkey атракции. Не искам сега да ми наскачат фенове на мачовете му и скачанията от разни стълби през маси, ама едно е Джеф Харди, друго е Хоган.

Вярно, че HoF-ът е наблъскан вече с второ и треторазрядни "звезди" както сте казали нагоре, но все пак идеята нали е да уважи постигналите най-много...

Edited by Loop
  • Upvote 1
  • Facepalm 1
Mariyan01
3 hours ago, HEIDENREICH said:

Aбе шибаният Koko B Ware е вътре. То ти повече заслужаваш да влезеш от него, ако не друго 15 години си в гимик че си от Локото. 

То HOF-a на WWE си е трагикомичен вече и нищо не значи. Това е все едно във HOF-a на Висшата лига да вкарат Джерард, Лампард, заедно с легенди като Лазар Маркович и Джими Траоре.

14 minutes ago, Loop said:

Но поне са били главни звезди, а Харди (и двамата) си остават едни мид-кард spot monkey атракции. Не искам сега да ми наскачат фенове на мачовете му и скачанията от разни стълби през маси, ама едно е Джеф Харди, друго е Хоган.

Вярно, че HoF-ът е наблъскан вече с второ и треторазрядни "звезди" както сте казали нагоре, но все пак идеята нали е да уважи постигналите най-много...

Не е баш така, защото кечът е колаборация най-вече. Да, има ги топ звездите, топ draw-овете и атракциите, но те няма как да станат такива, без да враждуват с правилните хора. Например, ако не беше JBL, Cena надали щеше да изригне така и да стане толкова голяма звезда.

Второ, че това е залата на славата на WWE. И там е много важно какво си дал на компанията, а не толкова на бизнеса. И е нормално, че хора като Hardy, които имат стаж над 10 години на едно стабилно ниво, да са в тази зала на славата по презумпция.

И, да, накрая идва това, че монетизират цялото занятие, имат договор с телевизии и глупости, и им трябват хора, които да влязат.

Но да оставим това на страна, Jeff Hardy, за мен поне, си е 100% Hall of Famer. Част от един от най-популярните отбори в историята, като соло кечист също беше много популярен, като по едно време продаваше артикули на нивото на Cena. Имал е редица запомнящи се вражди и мачове. Вдъхновил е доста кечисти, за добро или лошо, и е бил част от редица големи моменти, които се въртят и до ден днешен. Да, проблемите му с наркотиците винаги ще са черно петно в кариерата му, но това са част от цялостната мистика. 

ЧОТУДЕ
14 hours ago, itzo1994 said:

Майката на Vince McMahon е починала на 101 години.

Сега Винсарата като нищо ще даде Ръмбъла на набора й Голдбърг.

signature.jpg.29946b3c224ddee66d0110c075d0d198.jpg

Според чиео Дейв, Шейн Макмеън ще бъде буукнат за предстоящия турнир при арабите и КМ. Ще бъде хийл и част от RAW.

• Upvote 2
The-Resident-Ev!L

Трябва да не си гледал изобщо кеч за да кажеш че, Джеф Харди няма място в HOF.

Той и брат, му задължително трябва да са в HOF един ден и разбира се Lita с тях.

Дано един ден видим и Крис Беноа в Залата на Славата заслужава не по малко от тях.

От тия дето ги гледаме ся и са ни писнали, всеки един ще влезе в HOF.Неизбежно е .

3kuoda.gif

HEIDENREICH
42 minutes ago, Sugarev said:

Shane Mcmahon е освободен от компанията

🍻🍻

🤞

• Upvote 2

batistaheel
1 hour ago, Sugarev said:

Shane Mcmahon е освободен от компанията

Чак пък освободен, че той кога въобще е бил част от компанията? Просто заради недоволството на останалите продуценти, Макмеън старши е отменил предвидените сторилайни с Шейн за EC и КечМания и го е пратил да си ходи у дома. Но съм сигурен, че пак ще го видим по някое време. Не можеш да уволниш престолонаследника. :D 

• Upvote 4
THE ENEMY

Шейн Макмеън е един малък боклук, долен педерас и пълна утайка, така че да ми яде куро! :wank:

То не беше онзи епохален проект Рау ъндърграунд, където букваше Бабатунге като следващата голяма звезда на компанията, сега целия мъжки мач на мелето го е буквал той и естествено, осра всичко малкия посерко... Абе богаташките синчета не ми ги хвалете въобще. Какъвто е пакистанския марк - Ричи Рич, такъв е Шейн малката шматка.

Да го очакваме като изненада за идния Ръмбъл. :D След като всичко е било пълен шит, нали Винс има финалния глас? Защо е позволил мелето да се проведе по този начин?

THE ENEMY
32 minutes ago, Devil said:

Да го очакваме като изненада за идния Ръмбъл. :D След като всичко е било пълен шит, нали Винс има финалния глас? Защо е позволил мелето да се проведе по този начин?

Винс му е казал само, че Брок го печели. Оттам Шейн като продуцент и шефски син е получил свободата да прави каквото реши, или поне така пишат по сайтовете.:(

• Upvote 2
batistaheel
38 minutes ago, THE ENEMY said:

Шейн Макмеън е един малък боклук, долен педерас и пълна утайка, така че да ми яде куро! :wank:

То не беше онзи епохален проект Рау ъндърграунд, където букваше Бабатунге като следващата голяма звезда на компанията, сега целия мъжки мач на мелето го е буквал той и естествено, осра всичко малкия посерко... Абе богаташките синчета не ми ги хвалете въобще. Какъвто е пакистанския марк - Ричи Рич, такъв е Шейн малката шматка.

Докато сме на тема Макмеънови, кажи нещо за Стефани, Линда, Зетя, децата им, ако ги знаеш кои са? Имат ли потенциал да оглавят компанията? :D 

THE ENEMY
3 minutes ago, batistaheel said:

Докато сме на тема Макмеънови, кажи нещо за Стефани, Линда, Зетя, децата им, ако ги знаеш кои са? Имат ли потенциал да оглавят компанията? :D 

Според мен Стефани има качества, защото в най-голяма степен е изпълнявала функции на бизнесмен(ка) в компанията и не се филмира, че е велик буукър, т.е. е готова да делегира това на хора, които може би чаткат нещата повече. Но това са субективни наблюдения, Винс сам ще си преценЯ когато му дойде времето, а и е доста вероятно да продаде компанията в крайна сметка.

• Upvote 4
batistaheel
4 minutes ago, THE ENEMY said:

Винс сам ще си преценЯ когато му дойде времето

Това време може и да не дойде. Май беше Ерик Бишоф, не помня кой точно, но беше на мнение, че Вини трябва да управлява още 30г. Като се има предвит, че майку му беше столетничка, нищо чудно рейнът на Макмеън старши да продължи толкова време. 

• Upvote 2
  • Haha 1

Жалко ако е истина, Шейн винаги се е раздавал зверски, има куп паметни мачове. Определено фигури като него са в плюс като са на екран, някак си в последните години ги няма авторитетите като него. Сега трябва да търпим хора като Соня Девил и онзи плешивец.

• Upvote 2

Шейн буквал ли е мачове преди? Дори за сина на шефа ми се струва голяма топка изведнъж да му дадат Ръмбъла.

nWoHulkster

Все се мрънка онлайн как WWE трябва да разкарат McMahon, за да се оправи booking-a на компанията и те най-после послушаха народа. The name on the contract release does say McMahon... however it reads Shane McMahon! :D

Иначе нищо странно. Просто някой трябваше да изяде куршума за слабия Rumble. Shane е този някой. Ще мине някой друг месец и пак ще се върне.

THE ENEMY
1 hour ago, itzo1994 said:

Шейн буквал ли е мачове преди? Дори за сина на шефа ми се струва голяма топка изведнъж да му дадат Ръмбъла.

Ей тая класика е негова::ph34r:

Btw, наистина вероятно Шейн ще се върне за Мания. А още по-як вариант е всичко да е angle, WWE да са купили Impact и да гледаме Инвазията 2.0.:D

През годините съм забелязал, че ако нещо в WWE се провали, винаги има "жертвен агнец" и никога Vince не отнася негативите. В случая това е Shane McMahon. Не знам доколко са верни слуховете за поведението му, но без съгласието и благословията на Vince, в тази компания не може нищо да стане.

Съмнявам се Shane да е уволнен, на практика няма как да го уволнят, защото не заема официална позиция в компанията. По-скоро са се сдърпали за нещо с Vince. Точно за какво, надали някой знае, но аз не изключвам вариантът все пак Shane да има програма на WM.

• Upvote 5