Jump to content

DDP помага на Jake "The Snake" Roberts и Scott Hall с йога

parcaleste

Recommended Posts

The Olimpic Hero

Много е зле Скот Хол, щом няколко пъти повтори, че умира и, че пие водка за закуска, положението е трагично. Дано наистина да отиде при DDP и Jake Roberts, защото реално и да обещае, докато не го видим наистина до тях, няма как да повярваме. Иначе DDP заслужава само респект за това, което прави.

Kevin Nash tweeted the following about his friend Scott Hall and the news that he will be moving in with Diamond Dallas Page and Jake Roberts to get back into shape:

"Scott told everyone 2 months ago he was going to DDP'S going to be there that weekend.Show me the tape when he walks in the door."

"This is my friends life,not a PSA.You want the truth it's not for you to know."

Nash also posted some tweets that have since been deleted:

"I love everyone telling me about what Scott needs, been dealing with this for 20years.Scott will get healthy when Scott wants 2 period. This has nothing to do with me.This is on Scott and him alone.He knows he's loved.I've been there since day one.Nothing I can do.Only Scott"

"Does anyone realize Scott will die if not taken to a hospital and clinically detoxed? You f**king idiots……Yoga great.20 years of abuse?"

nonoyv.jpg

Човек ако има воля може да постигне МНОГО! Евала на DDP за нещата, които е сторил с Jake Roberts, но гаранция втория е имал желание и вола за да постигне желания резултат. В днешно време малко хора биха подали ръка на човек, като Scott Hall(в положението, в което се намира). Да приеме помощта, която му предлагат и да се стяга.. току виж е почнал пак да мята клечки за зъби на някое special show я в TNA, я в WWE.

21670_550830054939266_1485706849_n.jpg

Дано това е ново начало за Scott Hall, като си помисля колко може да се промени един човек за 2 години, а само преди 2 беше отборен шампион в TNA и изглеждаше достаааа по-добре.

Scott Hall is currently in Georgia staying at Diamond Dallas Page’s “Accountability Crib” along with Jake Roberts. Hall posted the following video on Wednesday evening, talking about the video that was posted online last week of DDP and Jake Roberts inviting him to live with them. That original video was taken offline and Hall says he was the one that told DDP to remove it. However, as he explains below, he told DDP to put the video back online and gives an update on his journey:

“It came to my attention a day and a half or so ago when I was in Florida that there was an unflattering recording of a phone call of me talking to Dallas and Jake that I have no memory of, and apparently I was very intoxicated at the time. Dallas and I were talking on the phone and he offered to pull it down… and I said, yeah, yeah, pull it down. Having arrived here in Atlanta now and after seeing it, I just want to say that I don’t recommend that kind of behavior, I’m not endorsing it. It’s been my story, I’m Scott Hall and I approve these message.”

Here’s Scott Hall’s statement, followed by the original video:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=jLOt5kwC4gA

• 2 weeks later...
Много е зле Скот Хол, щом няколко пъти повтори, че умира и, че пие водка за закуска, положението е трагично. Дано наистина да отиде при DDP и Jake Roberts, защото реално и да обещае, докато не го видим наистина до тях, няма как да повярваме. Иначе DDP заслужава само респект за това, което прави.

При Др. Емилова, двамата... :D

*Insider joke*

Дано това е ново начало за Scott Hall, като си помисля колко може да се промени един човек за 2 години, а само преди 2 беше отборен шампион в TNA и изглеждаше достаааа по-добре.

56 годишен, 54 ГОДИШЕН, 57 годишен.

Алкохола не прощава.

Ще вземете брадите, ве, маняци.

Нито Jake Roberts, нито Scott Hall се лекуват с глупостите на DDP. И двамата редовно посещават медицински заведения, където са под наблюдението на лекари. Така де, все пак помага, че са в нещо като комуна и са под наблюдение. Истинският тест е като се върнат пак сред цивилизацията и дали ще издържат на изкушенията.

http://www.youtube.com/watch?v=Jhzk5hA6fA0

• 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

По време на интервю за The Temple News Diamond Dallas Page разкри, че “Stone Cold” Steve Austin се е решил да опита неговата DDP Yoga програма:

“Едно мое много добро приятелче, Stone Cold Steve Austin, най-накрая се нави да опита йогата ми за месец, докато текат снимките на риалити шоуто му Redneck Island. Неговият холивудски каскадьор се кълне в DDP Yoga. Steve вдига тежести и прави кардио по час на ден, пет дни в седмицата. Казах му, че с моите тренировки ще му трябват двадесет минути дневно за три дни в седмицата и ще може да забрави за кардиото. Обаче той трябваше да пита други, за да му потвърдят думите ми. А копелето навремето живееше с мен."

Page също коментира прогресът на Jake Roberts и Scott Hall:

“Тези двамата имаха огромни проблеми с алкохол, болкоуспокояващи и наркотици. Откакто Jake се нанесе през октомври е загубил 30 кг. Животът се върна в него и в момента той изглежда като напълно различен човек. Що се отнася до Scott, той съвсем наскоро претърпя операция на бедрото, така че с него сме се фокусирали върху леки рехабилитационни тренировки и създаване на здравословни хранителни навици."

• 1 month later...

Извадки от интервюто на Jake “The Snake” Roberts за Wrestling Heels Radio:

Относно възможното му завръщане на Royal Rumble 2014: Това ми е мечтата. Те (WWE) не са ми казали нищо. Искам да се върна, човече. Когато започнах да губя тегло, когато започнах да виждам света отново, когато започнах да виждам прогреса в себе си, когато започнах да мечтая отново, човече, първоначално не за да се завърна на ринга. Първата ми мечта бе да мога да изляза да се разходя. Всъщност отидох да се разходя из Stone Mountain, човече, преди няколко месеца, а това бях неспособен да го правя от години, дори, разбираш ли, когато бях в "бойна форма", човече! Беше ми много тежко изпитание.

С кой би искал да се бие в WWE: Бих искал да се бия с Shane McMahon. Мисля, че бих се насладил на това и мисля, че това би бил мач, с който той да се гордее, както аз ще се гордея с него. Има още много други момчета, няколко други момчета. Казвам много, но има няколко момчета, с които не бих имал нищо против да се сблъскам на ринга. Мисля, че бих могъл да направя нещо забележително с [John] Cena, но работата е следната - мога да направя нещо забележително с всекиго, защото съм Jake the Snake. И това съм го доказал.

Промотата на CM Punk: Ами, той се опитва да забави темпото, но още не схваща всичко. Знаеш ли какво, човече? Ето каква е работата, просто ще го изсипя това тука - WWE, Jake the Snake се обажда. Имам предложение, ОК? Ето ми го предложението: дайте ми няколко седмици. Дайте ми по час на седмица с пет от момчетата и аз значително ще променя не само тях, но ще променя и RAW за тези пет седмици. Ще направя това просто само като разговарям с тях, като седя до тях, говоря им и те попиват всичко, което им давам, като даже най-вероятно няма да си спомням всичко, което съм им казал, но ти казвам, човече, те ще попият достатъчно за да променят продукта значително. Доверете ми се, та-да.

(цък за да видите и чуете на какво е способен Jake на микрофона (може да изгледате и мача след това, та хептен да се насерете))

DDP Yoga: Невероятно е, брато. Просто невероятно. Искам да кажа, всичките тези години, дето съм изкарал в тренировъчните зали; ако щеш вярвай, но съм си скъсвал гъза в тях. Много съм пожертвал в тези зали. Това да вдигаш големи тежести е свързано с много болка, защото си мислиш, че това е, което ще те направи по-голям. Да, ще те направи по-голям за известно време, докато не започнат да ти се трупат контузиите. С години си причинявах това на тялото и сега осъзнавам, че грам идея съм нямал какво върша, човече.

Навремето отивахме в залата и блъскахме по кой колкото може, като разбира се поддържахме това с много хапчета и стероиди. Наистина ставаш по-голям, но в същото време си разкатаваш фамилията на тялото, ако се сещаш. Виждаш ли, Бог не ни е създал да носим по 150 кила на раменете си. Просто съвсем напоследък, последните няколко години, хората осъзнаха, че номерът е в силата на сърцевината, ядрото на тялото ти (the core). И това е най-важното, човече. Искам да кажа, бяхме такива идиоти да не го схванем по-рано, защото ти казвам, най-голямата част от тялото ти е трупа, гърдите, кръста, коремната област.

Това е най-голямата част и ако ти започнеш да градиш сила там, това ти захранва ръцете, краката, докато едно време блъскахме само за да направим ръцете си по-големи. Та затова ти казвам, не правехме нищо за "ядрото", а от там всъщност идва силата на цялото тяло. Та, ако не си изградиш план за силата в трупа си, си губиш времето и сега като се сетя направо изкрейзвам. Тия тренировки са много по-лесни а получаваш двоен резултат, направо е невероятно. Не е като ти да трябва да го правиш невъзможно. Майка ми е в старчески дом. Опитвам се да я накарам и тя да започне да тренира, защото всъщност можеш да правиш упражненията от инвалидна количка. Тя може да прави упражненията за горната чат на тялото си и да работи с динамичната съпротива (the dynamic resistance), там е ключът, човече, да накараш тялото ти да работи срещу теб (за теб). Та, всъщност и не трябва да правиш много, защото просто се напъваш дотолкова, доколкото ти искаш. Не можеш да се претовариш, освен ако не започнеш да правиш екстремните неща. Затова започваш бавно и градиш. Има тренировки там, да ти задоволят всяка нужда из тия DVD-та. Има тренировки за влизане във форма, за физика, можеш да се разпукаш за час и половина или пък да си избереш нещо специфично за по 10-15 минутки. И резултатите са просто невероятни. DDP не е започвал тази програма с идеята да се ползва за загуба на тегло. Това не му е била директивата. Искал е да направи нещо за да помогне на кечистите с контузиите им, да изградят ядрото си. Ами успял е, човече, обаче той се вкарва и в своя хранителен план и не ще и да чува да му викаш диета, защото ти не си на диета. Реално ставаш много по-здрав, разбираш ли? Първите три букви в диета значат умирачка. Не, човече. Ние не (щем да) измираме (First three letters of diet is "die". No, man. We’re not dying).

• 3 weeks later...
HEIDENREICH

За съжаление очаквантото се случи , добрият стар Джейк все пак се издъни. По време на отсъствие на DDP от къщата е успял да се нажули харабийската.Ето видео и след това изявлението на  DDP

www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=MtPuTRrhKEs

The decision to release these videos was made after much consideration. There has been a tremendous flood of positive media coverage surrounding what happens at the Accountability Crib, and while many things that happen may be kept private, we cannot allow a false image to be portrayed.

As much as we hate seeing people fall, we still believe that anyone can make the decision to get back up. We're not a rehab center and we're still learning so much about addiction. We only are here to support our friends if they are willing to do the work necessary.

Please be patient as we are trying to condense hours of footage into a shorter format.

Това изглежда брутално скриптирано. :D

GG са им брейновете на всичките тия пропадняци.

• 2 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...