Jump to content

RQ: WWF Invasion FULL ANGLE

torex

Recommended Posts

Здравейте, искам да изгледам отново целия Invasion Angle от самото начало до края на Survivor Series. Със всичките raw и smackdown през това време, а и ППВ-тата. Ако може някои да ми даде линкове ще съм безкрайно благодарен.

• Upvote 3

afdaf.jpg
assadsa.jpg
It`s real, it`s DAMN real... BROTHER!

Rocky Maivia

Няма ли ги в мултимедията? Доколкото си спомням там има доста неща от този период...

• Upvote 2

4storing го спряха и повечето проекти отидоха в канала.. Megaupload също не бачка вече, а там можеше да се намери почти всичко. Освен в XWT, другаде рядко ще се намери нещо.

Edit: Евентуално и в bgshare, някои файлове от проектите бяха качени там.

Edited by FCP12Hulk
  • Upvote 1
Radox

Интересно си се насочил, а и ще ти е забавно ;) Досега го псувахме тоя angle, но на фона на днешните помии сега ми се струва шедьовър. Още повече, че като го гледах навремето, бях чаве и марквах здраво. По принцип в Замундата наистина ги имаше всички шоута от 2001 година, но не знам дали още има сийдъри. Иначе аз имам RAW-овете и PPV-тата от 2001-ва, но те не са достатъчни, за да проследиш целия сюжет. А и не виждам как ще ти ги пратя. Защо не провериш в XWT?

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

Аз предлагам кой каквото има да да дава и да правим наново всички проекти, които по една или друга причина ги няма.

Проблема е че в XWT нямам акаунт а там нали бяха затворени регистрациите ?

afdaf.jpg
assadsa.jpg
It`s real, it`s DAMN real... BROTHER!