Jump to content

Любо Чука vs. Wes Sims - 16 юни 2012

Recommended Posts

е той Чука не е ли в ареста?

Приятел, Чука ебе майките на шибаните куки.

ЧУКА 4 ЛАЙФ!

И на Симс ли му платиха да падне на легендата?! Явно Чука ще го използва като истински "Sims" от известната игра, както бе и ситуацията с "Татко" Гуудридж. Следващият според мен трябва да бъде Fedor и без това иска да се пенсионира, имаме човек който може да му осигури перманентен договор с канапето вкъщи. За UFC все пак е рано още, там само Стъки стъпва яко... и не падат май за пари. :{

Edited by G
  • Upvote 3

Добре, де.Колко ли са му платили, че да падне.Явно, дори за американец, парите не са малко.

result.jpg?1418684825.53848

Абе, ако 20К с поети разноски по път, к*рви, престой е безплатно, направо бих джобнал и аз :D

Дано само Bob Sapp не разбере за офертата, че другия месец и той ще гостува на Слави. :D

• Upvote 3

http://www.btv.bg/shows/tazi-nedelia/video-sabota/video/1478553350-Lyubomir_Simeonov_za_MMA_borbite_i_prehoda.html

Интервю с "Жертвата на Прехода" Чука :D

Българският ММА боец Любомир Симеонов-Чука спечели и третия си мач на професионалния ринг на свободните боеве. В среща от “Максфайт 27” в зала “Арена Армеец” Симеонов се наложи над американеца Уес Симс, който се отказа във втория рунд.

Чука беше видимо уморен още в началото на срещата. Явно доскорошния престоя в ареста във връзка с разследване за участие в група, която преди години е рязала уши на наркодилъри. Бившият гребец обаче беше освободен, тъй като срещу него нямаше събрани доказателства.

Симеонов излезе на ринга тичешком и само поздрави публиката с вдигната ръка. Физическата умора на Чука си пролича в първия рунд, който в един момент беше прекъснат, тъй като Симс удари българина в слабините. На почивката между първия и втория рунд Любо Чуко едва се държеше на краката си.

Въпреки умората българският боец спечели мача във втората част, след като събори на земята своя противник и му приложи ключ на крака. Това принуди Уес Симс да се предаде.

ДУХАЙТЕ ХЕЙТЪРИ!

http://vbox7.com/play:afbfee66a9

"Боевете без правила" :D :D :D :D :D :D :D :D

"Никой не признава, че се поддържа с допинг" :D :D :D :D :D :D :D

• Upvote 3

Чука с това cardio, но си е на възраст човека какво да се прави. Ясно е, че едва ли ще стигне до огромна компания от сорта на UFC, но по нашите рингове си е атракция. Много успехи за Никола Дипчиков!

Edited by G

Ебаси нагласения мач, но не съм и очаквал друго.Самото изиграване беше мноу дроб :(

Ще вземете брадите, ве, маняци.

Плаче ми се, бе ... кви са тия боеве без правила, да не са животни? Че то и животните е забранено да ги пускаш да се бият. Имиджът на ММА-я в България е безвъзвратно сринат. Жалко, че пак ще вървим с едно десетилетие зад другия свят.

HEIDENREICH

Не съм го гледал този 'репортаж ' но на 90 % знам какво ще изстрелят.Няма толкова проста , антибългарска и некомпетентна журналистика като тази в BTV , най-загубената телевизия без конкуренция. Не че и другите са цвете ,ама тия са си таковали мамата , даже не ги и гледам да не се нервирам.ю

Иначе Чука би за радост на безбройните си фенове. :) Интересно ми е Камен как ще отрази събитието . :)

Голям смях.

Поне сега коментарите по форуми, vbox и прочее, не са толкова инфантилни, както след първия мач с Goodridge. Тогава "феновете" гласяха "жертвата на прехода" за Lesnar, Velasquez, Overeem и предричаха нов шампион на UFC в най-скоро време...

HEIDENREICH

Aхахахаха Olimpic ми извади душата да гледам мача , наистина по- жалка картинка не бях виждал скоро. Боб Сап го дадоха миналата година как някаква свиня в Румъния го нокаутира, няма да се учудя да е следващият в списъка. Хем известен , хем напълно безопасен.

Edited by HEIDENREICH

Ми, да идва Сап :( - платен му е престоя, българската кухня, пичетата, ке намаже некой друг лев.Да идва :(

• Upvote 2

MainEventer

Абе какви са правилата в България? Гледам вчера единия беше с некви обувки на ринга? Че то ако треснеш едно мае гери или маваши в главата с тия обувки, ония е заминал...