Jump to content

WWFE 2012(G & The Pain production)

The Pain

Recommended Posts

3f59904fd07c0bf7.jpg

СМ Punk.Това е името на кечиста, който даде началото на най-трудния период за WWE от самото му създаване.Кечиста, който публично се обяви против управлението и състоянието на компанията.Кечиста който искаше да промени бизнеса, който искаше да унижи WWE и да го научи на урок.И успя да направи всичко това след като спечели WWE титлата от John Cena в онази паметна вечер на Money In The Bank и напусна компанията, оставяйки я без шампион.

Това доведе до радикални промени-Vince McMahon бе заместен от Triple H като CEO на компанията, John Laurinatis бе обявен за генерален мениджър на RAW.Бе организиран турнир за коронясването на нов WWE шампион, спечелен от John Cena на SummerSlam.Той се обяви за истинския шампион на WWE, но феновете знаеха истината.А тя бе, че истинския шампион бе CM Punk.Но шампион на който не му пукаше за титлата или компанията и оронваше техния престиж във всеки изгоден момент.Проваляше пресконференциите на Triple H, посещаваше RAW като фен седнал в публиката и махаше на кечистите на ринга, натяквайки титлата си в лицето им.Бе редовен гост в най-различни радио и телевизионни шоута, включително и това на Jay Leno и водеше яростна вербална тирада против WWE и нейните ръководители и правеше всичко възможно да провали имиджа на федерацията.

Leno:"Значи, Пънк..ти фактически си шампион на WWE, ти би трябвало да си главния човек, лицето на тази компания, но не искаш да имаш нищо общо с нея и искаш да я видиш западнала?Не мога да разбера това просто.."

CM Punk:"Както вече казах толкова много пъти и на толкова много места за да може всички да ме чуят..WWE умира.Тя бива убивана отвътре, бавно и мъчително.Аз мога да съм лекарството.Но не искам.WWE трябва да си научи своя урок и е към своя край.Но мрежите заплетени от всички пепелянки зад кулисите не могат да позволят това да се случи.Те сега се опитват да продължат всичко както си е било, сякаш аз не съм съществувал.John Cena отново е шампион.Но всички знаят, кой е истинския шампион.Тази титла тук..чийто престиж е граден от толкова много хора през всичките години..ще бъде превърната в боклук от мен!И какво ще си кажат хората, когато видят истинския шампионския пояс на WWE унижен, защитаван по кеч шоута из най-малките физкултурни салони из Америка пред 100 фена..ще си кажат, че WWE наистина умира и ще го проумеят."

След това участие на CM Punk, John Cena отправи предизвикателство към него на всеки RAW, но те не бяха отговорени.Докато Cеna не излезе с окървавеният приятел на Punk, Colt Cabana на RAW на 5-ти септмеври, обявявайки, че драстичните времена изискват драстични мерки.След този сегмент, ръкавицата бе хвърлена и "The Straight Edge Superstar" се завърна следващата седмица за да приеме предизвикателството.

И така на "Night of Champions" CM Punk отново се изправи срещу John Cena за да бъде определен неоспоримия шампион на WWE.Двамата предоставиха поредна класика, която успя да задмине дори тази от "Money In The Bank".Този път обаче изглеждаше, че Cena ще бъде победител, но Colt Cabana се оказа решаващият човек и се намеси на страната на CM Punk, помагайки му да стигне до победата и да си спечели титлата "неоспорим WWE шампион."

През следващите седмици CM Punk продължи с обичайната си акция-да изсипва слова против WWE и да злепоставя името на компанията.През това време на последвалото ППВ Hell in a Cell Randy Orton успя да спечели обратно световната титла в тежка категория от Mark Henry и бе определен като основния шампион в компанията.Това доведе до обявяването, че ростера на SmackDown ще започне да се появява на Raw, създавайки Raw SuperShow.Но това не повлия на CM Punk по никакъв начин, който дори може да се каже, че прекрачи границата-придружи приятелят си Chael Sonnen преди неговия мач срещу Brian Stann на 136-тото издание на UFC директно на ППВ.Това вече изкара Triple H извън нерви и той обяви на RAW SuperShow на 24-ти Октомври , че тъй като Punk няма договор с компанията от 17ти юли, то неговият мач с John Cena на Night of Champions е unsanctioned-т.е. невалиден и съответно той не е безспорния шампион.

Triple promo, RAW Supershow 24 October,2011

"..така че, СМ Пънк..знам какъв ти е проблема.Ти не харесваше Винс.Не харесваш и мен.Предлагам ти това-ти и аз на Survivor Series.Ако аз спечеля, ти ще трябва да подпишеш договор с WWE и ще трябва да защитаваш титлата.Но ако ти спечелиш...аз ще отстъпя от поста си като CEO на компанията и ти ще си този който ще избере моя наследник.Чакам отговора ти."

Punk прие предизвикателството на последвалия RAW и един от най-големите мачове в историята на WWE бе определен за Survivor Series.На турнира двамата водиха яростна битка, като след 20-тата минута на мача си пролича отсъствието на Triple H от ринга и той едва успяваше да издържи на темпото на своя опонент.Punk успя да направи своя GTS и да грабне нова историческа победа.Той се изнесе отново с титлата под овациите на публиката, които показваха, че той постепенно се превръщаше в техния любим анти-герой.

Последваха два месеца без поява на CM Punk на RAW Supershow, но той продължаваше своите появи в най-различни шоута и даваше многобройни интервюта в които описваше подробно за нещата зад кулисите на WWE.Също така отвори свой собствен YouTube канал в който пародираше и обсъждаше всичко най-ново случило се по RAW и SmackDown.А те се случиха доста неща-Кейн се завърна отново с маска след 8 години, Chris Jericho също се завърна след 2 годишно отсъствие.Станахме свидетели и на завръщането на Undertaker, което накара хората да си задават въпроса кой ще се опита да прекрати streak-a тази година.Но може би най-шокиращото нещо отново включваше шампионът-изгнаник.Punk влезе под номер 30 в Royal Rumble мача и успя да елиминира Sheamus за да спечели.Но понеже той не бе под договор с компанията всичко се разви по неговия план.Royal Rumble-a остана без победител и така една от най-големите традиции също бе оронена и унижена от CM Punk.

Наближаваше WrestleMania XXVIII и всички сили на компанията се съсредоточиха върху рекламирането на главният мач-John Cena vs The Rock.През това време Daniel Bryan успя да спечели световната титла в тежка категория като кашира срещу Randy Orton който бе запазил титлата на Elimination Chamber."The Viper" след това се насочи към The Undertaker и двамата си организираха мач на Mania.Но всички тези събития отново бяха засенчени от CM Punk, който се завърна отново на 27-ми февруари на Raw Supershow.Той направи опит публично в средата на ринга да запали титлата на WWE, но бе атакуван в последния момент от Chris Jericho, който открадна шампионския пояс и избяга с него.Това принуди Punk да се появява и през следващите седмици, като между него и Jericho се разрастна огромна вражда, което доведе до организирането на техен мач на WrestleMania за титлата-истински сблъсък на еготата.

WrestleMania XXVIII Card

1.R-Truth vs The Miz

2.Air Boom© vs The Lords of Entertainment-WWE Tag Team Titles

3.Alberto del Rio vs Christian vs Jack Swagger vs Wade Barrett vs Kane vs Cody Rhodes vs Rey Mysterio vs Ted DiBiase-Money In The Bank

4.Big Show vs Shaquille O'Neal

5.Mick Foley vs Dolph Ziggler-Hardcore Match

6.Daniel Bryan© vs Sheamus-World Heavyweight Title

7.The Undertaker vs Randy Orton

8.CM Punk© vs Chris Jericho-WWE Title

9.John Cena vs The Rock

WWE_WrestleMania_28_0006.jpg

MIAMI, Florida-През тази паметна вечер феновете на WWE станаха свидетели на една от най-шокиращите WrestleMania на всички времена.Често се казва, че на тази сцена е кулминацията на най-големите вражди и мачове.Този път обаче се случи точно обратното-даде се старт.

R-Truth def The Miz

(PHOTOSVIDEO)

В първия мач за вечерта R-Truth най-накрая успя да спипа своя бивш партньор The Miz и да си върне за побоят, който отнесе през есента от него.Може би с помощта на Little Jimmie's, Truth съумя да се повдигне от Skull Crushing Finale, след което да забие своя Lie Detector за да спечели не само мача, но и своя WrestleMania момент.

The Lords of Entertainment def Air Boom for the WWE Tag Team Titles

(PHOTOS/VIDEO)

Пътят на младите и арогантни Antonio Cesaro и Кеvin Hero към титлите по двойки бе завършен тази вечер, след като така наречените "Лордове на забавлението" успяха да детронират досегашните шампиони Air Boom, но не без помощта на своя мениджър William Regal.В началото изглеждаше, че Kofi & Evan отново ще успеят да си тръгнат със златото, но удар с бокс в лицето на Kingston незабелязан от съдията, попречи на това да се случи.

Cody Rhodes won the Money In The Bank Challenge

(PHOTOS/VIDEO)

В завръщането на Money In The Bank мача на WrestleMania, младока Cody Rhodes бе този който успя да откачи куфарчето и да си гарантира бъдещ мач за световна титла.Мача бе изпълнен както винаги с уникални спотове, като всеки от осмината участника подложи тялото си на риск за победата.Christian се наложи да бъде изнесен от ринга, след като отнесе Chokeslam от Kane от върха на стълба и се заби право в две дървени маси.След всичко изглеждаше, че победата ще иде при Jack Swagger, но Zack Ryder направи своето завръщане от контузия и попречи на своя враг да грабне куфарчето.Cody Rhodes се възползва от това и интерконтиненталния шампион си заслужи мач и за световна титла по всяко време, на всяко място през следващата една година.

Dolph Ziggler def Mick Foley in a Hardcore Match

(PHOTOS/VIDEO)

В мача който открадна шоуто, Dolph Ziggler прерастна в звезда след като победи Mick Foley в един от най-бруталните хардкор мачове в цялата история.Ziggler показа досега непозната страна от своя характер, след като успешно отстояваше на всичко, което хардкор легендата му поднасяше.Накрая след четири счупени маси, ринг покрит със стотици кабърки и дори една прекършена на две стълба, Dolph Ziggler бе този който спечели слава.Макар и с цената на множество натъртвания, контузи и няколко изгорени места.

Shaquille O'Neal def Big Show

(PHOTOS/VIDEO)

Двамата гиганти между които има напрежение още от 2009-та насам, най-накрая получиха шанс да се сблъскат на най-голямата сцена в кеча.За учудване мачът бе впечатляващ и си личеше, че Shaq е тренирал доста през последните седмици.Все пак опита на Big Show беше на път да си каже думата, ако завръщането на Mark Henry не опорочи това и нападна човекът който го беше контузил през декември.Това даде възможност на Shaquille да тушира и да грабне шокираща победа.

Sheamus def World Heavyweight Champion Daniel Bryan by DQ

(PHOTOS/VIDEO)

Опита на преследващия титлата вече няколко месеца Sheamus да се добере до златото бе осуетен и подлия и хитър world champion Daniel Bryan отново успя да се измъкне, макар и не с чиста победа.Sheamus който направи много силна поредица влезе в този мач като фаворит и очаквано доминираше своя противник със своята сила и експлозивност.Daniel Bryan на няколко пъти се повдигаше на косъм и спасяваше титлата си.Дори неговият LeBell Lock не се оказа кой знае каква пречка за надъханият ирландец.В крайна сметка Bryan беше казал, че ще направи каквото трябва за да остане шампион и го направи.Той започна да налага съдията, което веднага доведе до DQ точно пред очите на Sheamus, който не можеше да си намери място от яд след като победата му се бе изплъзнала.

The Undertaker def Randy Orton

(PHOTOS/VIDEO)

За втори път на The Undertaker победи Randy Orton на WrestleMania и по този начин закръгли непобедимата си серия на 20-0.Този мач бе много по-напрегнат и по-добър от срещата им преди 7 години.Orton вече бе много по-опитен, беше се учил от грешките си и на няколко пъти бе на косъм да направи това, което никой не беше правил-да тушира Undertaker на Mania.Но има нещо специално, което свързва Мъртвеца с този турнир и го прави непобедим и накрая на мача сцената бе позната-Tombstone и 1,2,3.20-0.

WWE Champion CM Punk def Chris Jericho

(PHOTOS/VIDEO)

В един от най-интересните сблъсъци тази вечер, CM Punk се изправи срещу Chris Jericho.Това бе един от редките случаи в които публиката на знаеше за кой да вика-от една страна човека, който унижаваше титлата и компанията от близо 1 година или човека, който ги обявяваше за двуличници и паразити.През целия мач двамата се опитваха да се надхитряват и надлъгват един друг.Разменяха се хватки за предаване, както и завършващи хватки, като изглеждаше в един момент, че мача нямаше да има край.Но той дойде най-неочаквано след като Punk успя да обърне Jericho в roll-up хващайки се за въжетата и да го тушира.WWE титлата отново остана извън федерацията.

The Rock def John Cena by DQ

(PHOTO/VIDEO)

Най-очакваният мач в историята на WWE не оправда очакванията.Но не защото Rock и Cena не се представиха на ниво, а защото мача бе провален още в петата минута от най-шокиращото и разтърсващо завръщане някога.Докато феновете тепърва се настройваха за спектакъл, Brock Lesnar изтича по рампата под погледите на онемелите фенове и започна да налага The Rock, след което и John Cenа и тръшна двамата с F5.Lesnar застана в средата на ринга с победоносно вдигнати ръце и с доволна усмивка след като успя да провали мача чакан от една година.Никой, дори и CEO-то на компанията Triple H не знаеше какво по дяволите се случва.

9MLnN5Y.gif

Часове след огромната Wrestlemania 28, където изненадващо се завърна бившият WWE & UFC Heavyweight шампион - Brock Lesnar, нов скандал заля "бойните среди", след като стана известно, че UFC ВЕЧЕ Е СОБСТВЕНОСТ НА VINCE MCMAHON и World Wrestling Entertainment, inc. Dana White обяви на пресконференция, състояла се почти моментално след това в Лас Вегас, че планираните събития на компанията до края на годината са отменени и че братята Fertitta са продали акциите си на WWE. Dana White, видимо погнусен от събитията, сподели също, че никога през живота си не е ставал свидетел на подобен фарс в този вид бизнес, добавяйки че такава "тъмна сделка" няма да успее да се задържи и че с UFC на практика е СВЪРШЕНО!

Изявление на Lorenzo Fertitta в последното шоу "UFC Tonight", след скандалното "отсичане" на UFC от всички програми на FOX:

Lorenzo Fertitta:

"Ще бъда честен с вас, тази компания нямаше бъдеще! Просто нямаше! Стойността на акциите ни падна драстично, бойците които държахме под договор не спазваха задълженията си и получавахме безброй санкции от комисията, знам че бойните фенове ще са ми много ядосани след тази вечер, но аз съм просто бизнесмен... а от WWE почти моментално проявиха желание да закупят компанията. Те бяха най-големият клиент на търга, който планирахме отдавна, сключихме сделката!"

Vince McMahon даде също скандално изявление за известно wrestling radio show:

"Бях излъган и сега в ръцете ми е положена несъстоятелна компания! Моите адвокати казаха, че сделката си струва, НО ИЗБЪРЗАХМЕ! Оказа се, че акциите им са били паднали драстично и те са криели тази информация. Мислех, че този ход ще е добър за бизнеса, сега имам ужасно много договори и наети лица на главата си... и не знам какво да ги правя. Ще рефинансираме бъдещите задължения, ще направим всичко възможно, но трябва да се отървем от този "потъващ кораб"!

Изявление на Chael Sonnen за MMA сайт:

"Fertitta е направил това което е добре за джоба му, както и Vince McMahon. Разбирам това... но много от нас останаха с пръст в уста, най-вече добрия ни стар шеф - Dana White. Хора, какво правим с всички тези договори, стария Chael иска отговори!? Явно техните хора ще трябва да се свържат с моите и то веднага, за да няма "кървави последствия", когато най-големия бицепс в света си купи билет от Уест Оригън към столицата Вашингтон!"

Събитията ще бъдат следени и всяко развитие ще бъде съобщавано. Stay tunned!

Двамата сте интересна комбинация, но не трябва да реагирате бурно или агресивно на коментарите с очаквания, че скоро ще се откажете, особено от хора, които са писали дневници или са следяли предните ви. Познаваме се добре, знаем, че всички, които сме правили опити за буукване тук страдаме от непостоянство (с две изключения, може би: Radox/Remus). @G, знаеш, че съм те хокал доста за това, но с теб си приличаме: лесно се палим за една идея, но после бързо ни омръзва и търсим следващата. Болката пък просто го мързи да пише или поне такова е моето наблюдение. Така че да, честно казано и аз не очаквам да издържите дълго, но това не означава, че трябва веднага да отпишем опита и труда ви. Пък и може да ни изненадате.

Другото: ребуукването на реална компания има голям проблем и той е, че като почваш да пишеш най-често започваш около реалния период в момента (както при вас WM 28). Но с месеците и направените промени продуктът прекалено много се отдалечава от реално случващото се и това влияе на желанието на човек да пише (поне на мен). Аз, примерно, обичам да оправям месец по месец, най-много да напиша два поредни, но след това случващото се в WWE ме кара да заеба натрупаните идеи и да "оправя" случилото се в действителност и т.н. При вас не знам как ще е, особено с UFC допълнението. Знам, че @Болката има много добри идеи що се отнася до ребуукване. Знам и за това, че не харесва как се е развила историята с Пънк и предполагам, че голяма част от нещата случващи се около Пънк са негова идея. Тук позволете да посоча първия минус: това нямаше как да стане в реалност, защото де факто е една голяма анти-реклама за WWE. Да, уж няма лоша реклама, но както е описано при вас човекът обикаля по разни шоута и закопава WWE. Хората, които го харесват и са съгласни с него, ще спрат да следят WWE, а това няма как да е целта на компанията. Поне го включвате в мачове през някой друг месец, та поддържате интереса. Но все пак си мисля, че просто нямаше как нещата да станат така.

Идеята да добавите UFC към уравнението е по-скоро плюс, прави идеята по-свежа и може би ще спомогне да издържите повече време ако я развиете добре. Малко странно ще ми се стори обаче ако всички файтъри (или поне по-интересните) се преквалифицират в "кечисти". Май ще се опитате да създадете нещо средно между кеч и ММА, което е концепция, която вече се заражда в главите на доста хора, но не е лесна за оформяне. Пожелавам успех в начинанието! Ще коментирам по-подробно дали се справяте или не, когато видя как ще развиете нещата.

И за финал коментар върху WrestleMania 28: Всеки има различен поглед за това как би трябвало да изглежда перфектния кард за Мания. Идеята за Ортън-Тейкър 2 не е лоша, въпреки че според мен в очертаващия се ННН-Тейкър 3 ще има повече драма за възможен край на стрийка, отколкото в предложения от вас мач. Другите неща от карда и в момента са в процес на спекулация, така че няма какво да коментирам. Между другото Болката по времето на Legacy имаше една много добра идея за MITB мача и една от световните титли и съм малко разочарован, че не я приложил тук. Ако ми прочете коментара ще се сети за какво става дума, но нека остане тайна за евентуална друга Мания в този или друг негов дневник. Големият, ама най-големият минус на вашата Мания обаче е DQ-то в мача Сина-Скалата. Това би било огромна подигравка и не от типа "Прецакаха ме! Не очаквах това, но ще го преживея...", а от типа "Току що си осраха най-билдвания мач и се изгавриха с мен и парите ми". Мачът трябваше да свърши чисто, пък след това Леснър да ги премаже и двамата. Появата му щеше пак да е същата бомба.

Та в общи линии успех :)

^Едва ли това, че не свършва чисто е най-големие проблем, а че е 5 мин :D Иначе изглежда забавно... засега. Ще чета, докато не съм в България имам много свободно време :D

RAW Supershow

02 April, 2012

mma_e_lesner_b1_576.jpg

MIAMI,Florida-Само 24 часа след шокиращията завършек на WrestleMania, the WWE Universe препълни залата в очакване да види развръзката след снощната атака на Brock Lesnar.

Here comes the pain...again

Шоуто бе открито от настоящия CEO Triple H, който все още бесен след снощния провален главен мач, предизвика Brock Lesnar да излезе на ринга и да си понесе последствията от снощи.Не чака дълго и позната музика прозвуча оповестявайки завръщането на The Next Big Thing, който бе посрещнат със смесена реакция от феновете.

Triple H:"Преди да кажеш нещо Леснар..не ми пука кой си и колко си известен.Снощи ти провали главният мач на WrestleMania, мач който можеше да стане най-грандиозният в историята, мач който всеки искаше да види и чакаше от година..и накрая ти ги ограби от тази възможност.Имаш ли си идея какви загуби тази компания трябва да понесе заради това?"

Lesnar:"Да, имам, но честно казано не ми пука.Аз направих това за да разтърся света и да покажа на всички, че аз съм най-големият звяр.Когато аз бях в компанията преди години на върха бяха истински атлети, атлети които бяха известни със своите умения.За пример давам себе си и Kurt Angle-ние двамата бяхме в главния мач на WrestleMania преди почти 10 години с WWE титлата заложена на линия.А какво имаме тези дни?Една филмова звезда на която не и дреме и един любимец на всички деца и жени, които дори не се бият за титлата ще закриват най-голямото шоу.Какво стана, а?То дори вече няма титла.Кой знае къде е шампиона ви в момента, може дори да си бърше гъза с титлата в някой градски кенеф и вие не можете да направите нищо по въпроса!Но той поне е прав, тази компания умира и се нуждае от промяна."

Triple H:"Сигурно си мислиш, че ти можеш да донесеш промяна, а?Мислиш си, че можеш да дойдеш тук и да правиш каквото си поискаш, а?Грешиш.Ти вече се продаде отдавна Brock, феновете и хората зад кулисите знаят това.Не си добре дошъл.Не знам дали в Уебстър, Южна Дакота има телевизия и дали си чул, но нещата много се промениха откакто напусна."

Lesnar:"Не думай."

Triple H:"Сега аз водя делата на тази компания и никой не може да идва тук и да прави каквото си иска.Всеки трябва да си заслужи мястото, дори и ти независимо какви постижения имаш.А и нали знаеш...ние тук не харесваме много много тези които ни напускат и после се връщат.Това не ти е Vince вече, който те смяташе за своето златно момче и ти позволяваше да правиш каквото искаш.Сега аз командвам.Не знам Vince какво си е мислил докато те е подписвал пак, но вече тази сделка го ухапа по задника.Не забравяй, че това не ти е UFC, а вече си под договор с WWE.И ще правиш това което ти казвам."

Lesnar:"Ще видим."

Brock се засмя подигравателно и напусна ринга като не откъсваше очи от Triple H.

The Lords of Entertainment & Christian def Air Boom & R-Truth

(PHOTOS/VIDEO)

В първия мач за вечерта тези два отбора спретнаха забавен мач с много high-flying изпълнения и красиви хватки.Air Boom имаха неуредени сметки с The Lords of Entertainment, които им откраднаха титлите миналата вечер и се опитваха постоянно да се докопат до тях.В целия хаос накрая на мача, Christian се оказа най-съобразителен и тушира R-Truth след Killswitch.

Big Show def Wade Barrett

(PHOTOS/VIDEO)

Big Show беше в лошо настроение след снощи и си го изкара на Wade Barrett, като успя да го нокаутира след 4 минутен мач.И този път Mark Henry се опита да опорочи мача на своя враг, но Big Show бе подготвен този път и изхвърли най-силният мъж на света извън ринга с clothesline, след което вдигна победоносно ръце.

Mr.Money In The Bank/Cody Rhodes def Ted DiBiase

(PHOTOS/VIDEOS)

Cody Rhodes излезе на ринга със своято интерконтинентална титла и с новото си куфарче под ръка.Той се обяви за бъдещия световен шампион и се фукаше за победата си в MITB мача.Това обаче не се понрави на бившия му партньор Ted DiBiase, който излезе и го предизвика на мач.Двамата направиха приятно мачле като накрая Cody взе победата със своя CrossRhodes.

World Champion Daniel Bryan def Alex Riley

(PHOTOS/VIDEO)

Daniel Bryan бе изключително доволен, че успя да запази титлата си на WrestleMania дори и да беше чрез DQ.И това си пролича тази вечер, като успя със самочувствие да победи Alex Riley, като го накара да се предаде с LeBell Lock.След мача докато Bryan ухилено празнуваше, Sheamus нахлу на ринга и тръшна шампиона с Brogue Kick обявявайки, че тази вражда не е свършила.

Will the WWE Champion please stand up?

(PHOTOS/VIDEO)

[В следващия сегмент Chris Jericho излезе на ринга с микрофон и с ядосана физиономия заради снощната му загуба.

Jericho:"Миналата вечер аз бях измамен и победен.От този двуличник CM Punk който все още е "шампион".И от фактът, че половината от вас викат за него и освиркват мен ми се гади.Това ли искате да гледате?Или по-точно да не гледате?Защото викате за човек, който не се появява, който не се интересува, че е ваш шампион и не му пука за вас.Точно така, освирквайте го.Освирквайте и мен, но поне аз казвам истината и съм тук всеки път пред вас.Защото аз съм честен човек.И аз трябва да съм шампион.Затова Punk, малко говно такова, искам реванш сега!Излизай!"

Jericho започна да снове насам-натам из ринга в очакване.Но никой не излезе.Изглеждаше, че Punk отново не присъства.Феновете в залата започнаха да освиркват. Jericho разочарован и ядосан вдигна отново микрофон.

Jericho:Това ли вашия шампион?Един страхливец.Къде е той?Къде е?Тази компания наистина затъва!"

Първият undisputed champion в историята напусна ринга и се отправи зад кулисите.

Alberto del Rio & US Champion Jack Swagger def Zack Ryder & Rey Mysterio

(PHOTOS/VIDEOS)

Zack Ryder направи своето завръщане от контузия като си партнира с Rey Mysterio тази вечер, но за нещастие неуспешно, след като Jack Swagger-човека, който спечели US титлата от него го тушира след неговата Gutwrench Powerbomb.Swagger и del Rio се опитаха да направят побой след мача, но Mysterio се справи с тях и успя да спаси Zack.

Randy Orton def The Miz

(PHOTOS/VIDEO)

Противопоставиха се двама кечисти, които снощи нямаха късмет да спечелят на WrestleMania.Randy Orton снощи бе уникално близко до това да прекрати победната серия на The Undertaker, но този път успя да спечели срещу The Miz, който загуби за втора поредна вечер.През изминалата година Miz имаше доста победи над The Viper, но този път падна жертва на смъртоносното RKO от което нямаше ставане.

John Cena def Kane/The Rock says

(PHOTOS/VIDEO)

В главният мач тази вечер, John Cena успя да победи Kane след като му направи Attitude Adjustment.Но въпреки че мача беше доста добър и интересен, по-интересното дойде след него, когато "If ya smell" забуча из залата и The Rock излезе да конфронтира Cena.

The Rock:"John Cena..нещата не протекоха както се надявах.Това трябваше да е най-големият мач в историята, мачът който ще промени всичко.Скалата тъкмо започваше да рита сладкия ти задник из ринга, когато бе нападнат от назобения бизон Brock Lesnar.Не знам на него какъв му е проблема, но знам този между нас Cena.И той не е решен.Докато ботуша на Скалата най-накрая не се озове в твоя задник това няма да свърши.Чакаам от толкова време затова.Какво ще кажеш Cena? Да, WrestleMania е грандиозна сцена, но не ни е нужна тя за да разберем кой е по-добрия."

John Cena:"Съгласен съм.Мога да те победя и още сега Rock.И ти знаеш това.Знаеш го дълбоко в себе си, че аз съм по-добрия.Когато те погледна аз не виждам тази страст с която беше известен.Не виждам това желание.Виждам само една развалена грамофонна плоча, която повтаря своите фрази постоянно и отново и отново и отново.Думите не значат нищо в този случай.А действията значат.Не виждам тази страт, тази отдаденост, тази любов към бизнеса.Не виждам да ти пука за него, докато аз съм се скъсвал от работа за тази компания и за това което вярвам.И наистина ми е все тая дали хората ме освиркват или само децата ме харесват. Защото в края на деня мога да седна и да кажа-аз правих всичко по силите си, давах 110% от себе си, скъсвах си задника за да стана по-добър.Всеки ден, всяка нощ.Ти можеш ли да кажеш това?"

The Rock:"Не, не мога сега John Cena.Но аз съм правил това, когато ти не си и мечтал да бъдеш на моето място.За това съм шампиона на народа и милионите И МИЛИОНИТЕ от фенове на Скалата всички до един знаят това!"

John Cena:"Наистина ли?За колко дълго?4-5 години?И то по времето на Austin, Triple H, едва ли си се бъхтил толкова много, колкото аз през последните месеци за да поддържам имиджа на компанията, да я рекламирам навсякъде по света, докато през това време шампиона говори против нея и не показва уважение към титлата,

която градях толкова години.Но стига приказки..."

Cena хвърля микрофона и започва да налага The Rock.Двамата си разменят пестници и карат публиката да подивее, когато отново Brock Lesnar спринтира до ринга, този път с метален стол в ръка и удря Rocky в главата.След това удря Cena и започва ужасен побой.Забива го в металните стълби край ринга, прави му F5 на

коментаторската маса и го налага до разкървавяне.До ринга изтичват съдии и медици, които обаче не могат да ги разтървават.Феновете скандират за изправящия се The Rock за да помогне на Cena, но той просто остава на едно място за да наблюдава побоя на Lesnar..

9MLnN5Y.gif

Добро начало, харесва ми форматът на шоутата (най-вече, че мачовете са описани с два реда), но честно казано ми се стори, че сегментите/промотата бяха прекално малко на фона на големия брой мачове. 7 мача и 3 промота/сегмента? EWR much? :D Дано това се пооправи в следващите шоута, тъй като по-маловажните вражди също имат нужда от сегменти, които да ги движат, пък дори те да са просто преразказани, без пряка реч.

По самото съдържание: Хънтър-Леснър конфронтацията ми хареса, защото мач между двамата 1 на 1 така и не успяхме да видим в WWE и наистина си е dream feud, който предполагам, че тук евентуално ще се случи. Засега обаче изглежда, че акцентът ще падне върху Сина-Rock-Леснър и ако трябва да предполагам ще заложа, че Сина-Леснър ще враждуват сега (точно се навършват 9 години от мача им на Backlash 2003), пък Сина-Скалата най-накрая ще се случи нормално на SummerSlam. Няколко забележки:

- Не одобрявам този депуш (или поне така ми се струва) за Барет. Загуба в MITB мача, 4-минутна загуба от Big Show...

- Биг Шоу-Марк Хенри конфронтацията също не ми хареса. Тази вражда мисля, че е и във вашия вариант вече се е състояла и мисля, че си приключи (еволюира в тройна с Браян) достатъчно добре и е излишно вече те да имат повече мачове помежду си.

- Липсата на Пънк се усеща много сериозно и промото на Джерико не може да промени това. Голям минус е за всяка компания шампионът да го няма и честно казано ми се струва, че при такава липса casual феновете, тия дето у нас гледат кеч по GTV/bTV Comedy, бързо ще забравят кой е, какво остава да го аплодират. Много хлъзгава работа е тази история с липсата.

Та така. Като за първо шоу след Мания е ОК, макар че ще видим как ще ви се развият враждите занапред. Форматът е лесен за четене (предполагам и писане), което е голям плюс. А да - и махнете това (PHOTOS/VIDEOS) под всеки мач. Да, спомага recap-овете да приличат повече от сайта на WWE, но за дневник е излишно.

The Intervention..

Основните прогнози на този етап са, че ако Vince McMahon продаде Ultimate Fighting Championship, компанията която закупи буквално преди дни, той ще претърпи огромни финансови загуби. Dana White, който все още се води главен изпълнителен директор в UFC държи също част от акциите на компанията, но по всичко личи, че World Wrestling Entertainment, inc. е закупила всички останали дялове, което ги прави основен собственик/акционер. Множеството договори, които останаха "в ръцете" на Vince и адвокатите му са един от основните казуси в света на бойните спортове през изминалите няколко дни. Много от бившите UFC бойци не желаят да бъдат наети от WWE и изискват договорите им да бъдат прекратени моментално:

Dan Henderson (tweeter)

"Vince McMahon, време е да пуснеш птичките на свобода, остави ме да се бия!"

Бойци като Shogun & Lyoto Machida вече са изпратили жалби в спортната комисия, в които описват, че желаят професията им да бъде уважавана и да им бъде издействано право да напуснат новият им работодател и то веднага, за да продължат да практикуват смесени бойни изкуства на друго място. Компании като Bellator нямат търпение от тези бойци да излязат множество свободни агенти, готови да подпишат договори с която и да е MMA организация в света. Очакваме развитие на тежката ситуация съвсем скоро. Крайно време е всички да разберат какво ще се случи с тези договори и разбира се с ефектите от "тъмната сделка" покрай закупуването на UFC!

Изказване на Lorenzo Fertitta в медиите:

"Това вече не е моя работа, имат нов работодател към който да се обръщат когато възникнат проблеми. Обвиненията на Vince иначе са смехотворни! Много добре е знаел в какво се замесва, но явно вече не иска да си "цапа ръцете", особено след бурните реакции сред MMA обществото, медиите и тн. Фактът е, че АЗ ВЕЧЕ НЯМАМ НИЩО ОБЩО С UFC, т.е. не мога да бъда търсен за отговорност. Договорите бяха част от сделката, а оправданието му е, че "всичко било станало толкова бързо" и е бил измамен. И това е изказване на бизнесмен!... Моля ви, нямам какво повече да добавя!"

...

Като цяло много ми харесва,но ми харесва още повече с това,че не се акцентира само върху шоутата на WWE,а сте включили и UFC.Продължавайте в същия дух.

[center][img]http://4.bp.blogspot.com/-9rScyWh0wmU/Tz23gRxur0I/AAAAAAAABuE/604zOlH4kFc/s200/wm+29.jpg[/img][/center]

The WWE Reaction

IMGP2647.JPG

-Последните няколко дена бяха лоши за служителите и кечистите на WWE.Поради многобройните договори на които компанията се наложи да плаща след закупуването на UFC, много от настоящите кечисти трябваше да бъдат освободени.Curt Hawkins,JTG,Mike McGuillicutty, Tyler Reks, Heath Slater, Trent Barreta и Yoshi Tatsu останаха без работа.WWE както винаги им пожела успех в бъдещите им начинания.

-Очаква се няколко кечиста скоро да бъдат извикани от FCW и да дебютират на главния ростър.Спекулират се имената на Seth Rollins, синът на Ricky Steamboat-Richie Steamboat, Corey Graves(по-познат като Jon Moxley), Conor O'Brian, българинът Alexander Rusev,както и бившия кечист на TNA Xavier Woods(Consequences Creed).

-Последния RAW Supershow направи един от най-силните си рейтинги от много време насам.Шоуто направи 4.2 рейтинг, което си е голяма подобрение за разлика от последните няноклко издания.Повечето хора смятат, че заслугата затова е на Brock Lesnar, но това разбира се може просто да е поради факта, че е първият RAW след WrestleMania 28.Дали това е така ще разберем в следващите седмици.

-В малко странични новини, договорът на Rob Van Dam с TNA е изтекъл преди няколко дена и той вече е свободен агент.Van Dam все още не е казал нищо за бъдещето си, но се знае, че е в добри отношения с WWE и те биха го подписали отново.Но дали това ще доведе до негово завръщане е неясно.

-Sin Cara е все по-близко до завръщане на ринга.Мексиканската звезда, която контузи глезена си през декември месец върви уверено към своето пълно възстановяване и се очаква той да започне да работи по house show-тата след 3 седмици.Cara който направи лош старт на своята WWE кариера и си навлече неодобрението на някои от хората зад кулисите има шанс сега да започна на чисто и да покаже на това което е способен.

-JRsBBQ wrote on Twitter:

"Току-що чух, че John Cena е в болница след побоя получен от Brock Lesnar и се намира в тежко състояние.Аз съм фен на Brock, всъщност аз бях този който го доведе в WWE още през 2000-та година докато бях начело на talent relations.Смятам го за един от най-добрите атлети в целия свят.Но това, което той направи е грозно и не го одобрявам никак.Надявам се Triple H като CEO да вземе мерки следващата седмица.Всичките ми мисли са насочени към John и неговото семейство."

-CM Punk wrote on Twitter:

"Опитвам страхотното изобретение на приятелчето ми Dwayne.@IAmJericho, не се притеснявай, не си игнориран по никакъв начин, следващата седмица ще те конфронтирам като мъж...via satellite."

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Title histories from "Money In The Bank" to present:

WWE Title(inactive)

-John Cena(8x)

-CM Punk(1x, reigning)

World Heavyweight Title

-Randy Orton(2x)

-Christian(2x)

-Mark Henry(1x)

-Randy Orton(3x)

-Daniel Bryan(1x, reigning)

WWE Intercontinental Title

-Ezekiel Jackson(1x)

-Cody Rhodes(1x, reigning)

WWE United States Title

-Dolph Ziggler(1x)

-Zack Ryder(1x)

-Jack Swagger(1x, reigning)

WWE Tag Team Titles

-David Otunga & Michael McGuillicutty(1x)

-Air Boom(1x)

-Primo & Epico(2x)

-Air Boom(2x)

-The Lords of Entertainment(1x, reigning)

WWE Diva's Title

-Kelly Kelly(1x)

-Beth Phoenix(1x, reigning)

9MLnN5Y.gif

WWE Smackdown!

06 Април, 2012г.

MIAMI, Florida - Завръщането на Brock Lesnar на Wrestlemania 28 и закупуването на UFC от страна на World Wrestling Entertainment, inc. остави в неведение много хора, особено The WWE Universe, които очакваха Smackdown! с нетърпение, за да видят накъде ще се насочат историите след скандалния Monday Night RAW, провел се 24 часа след Wrestlemania. Ето и събитията от 05.04.2012г.

...

- Бе показан клип, който на практика откри шоуто на 5 април. Чрез него бяха отразени детайлно събитията от Wrestlemania и Monday Night RAW.

An American Dragon

The World Heavyweight Champion - Daniel Bryan бе показан моментално след края на видеото, стоящ в средата на ринга с микрофон в ръка. Daniel не бе останал доволен от видяното и поклащаше негативно главата си от време на време, под смесените скандирания на феновете. Bryan успя да запази титлата си на Wrestlemania, но явно други мисли бяха обзели съзнанието му през пролетната вечер.

Play by Play (Sponsored by skittles)

Daniel Bryan насочвайки най-сетне микрофона към лицето си:

Daniel Bryan

"Миналата седмица аз доказах, че съм НАЙ-ТАЛАНТЛИВИЯТ млад кечист в тази компания, след като запазих за пореден път THE WORLD HEAVYWIGHT CHAMPIONSHIP, побеждавайки ирландското страшилище Sheamus, мъж който бе готов на всичко за да ми отнеме тази титла... но въпреки тежкия ни мач и огромните му усилия, аз стоя отново пред вас, смирен... ШАМПИОН! (Вдигайки пояса) Аз доказах, че с работа и упоритост дори 95 кг. човек може да носи с престиж и достойнство този пояс! Сега...

Промото на Daniel бива прекъснато от музиката на Sheamus, който слиза до ринга под бурните овации на феновете!

Sheamus (След като за кратко гледа Daniel в очите)

„Знаеш ли какво виждам когато погледна в очите ти, fella? Не, не позна, не е смирен World Heavyweight Champion... не е и най-добрият млад кечист в компанията! Виждам.. СТРАХЛИВЕЦ И ИЗМАМНИК!!! (Бурни овации) За пореден път измами за да запазиш златото, но за съжаление този път измами неподходящия човек. Време е един блед, но много бесен и луд ирландец да те научи на урок. Ще довършим започнатото.. още СЕГА!!”

Sheamus маха кръста си готов за бой, докато Daniel се опитва да го вразуми... когато отникъде гръмва музиката на “THE APEX PREDATOR” RANDY ORTON!!! Публиката отново „изригва” с излизането на Orton, който участва в невероятно напрегнат мач само преди седмица срещу един от най-добрите в бизнеса... The Undertaker! Въпреки загубата, Orton бе много близо до прекратяването на streak-a на „Мъртвеца” на Кечмания.

Orton

„Извинявам се, че прекъсвам чаеното ви парти, но 15 ви минути слава изтекоха по моя часовник, време е Randy Orton да вземе това което му се полага (поглеждайки пояса). В продължение на месец „мозъчните атаки” на Гробаря ме придвижиха далеч, от това което наистина има значение, The World Heavyweight Championship. Сега, не знам какво си мислите, че ще стане защото скъпоценния ви мач на Wrestlemania не се е провел според очакванията и е завършил с DQ. Не ме бърка особено, че критиците набедиха тази Wrestlemania за една от най-нетрадиционните и странни, след наместа на Brock и множеството мачове без чист завършек.... но аз почти унищожих streak-a на The Undertaker, ГЛЕДАХТЕ ЛИ!?!? Дойде време да се намеся в картинката за титлата! Без да се обиждаш Sheamus, ти имаше своя шанс! Аз поемам нещата от тук!”

Sheamus застава лице в лице с Randy Orton, когато музиката на Teddy Long, GM-a на Smackdown избухва в залата!

Teddy Long

„Ще ви кажа нещо, играчи... искате титлата толкова спешно, имате шанса! Тази вечер Randy Orton ще излезе... срещу.... “The Great White” Sheamus, в мач който ще определи главния претендент за титлата на Daniel Bryan!! Успех, pleya`!”

Teddy Long напуска сцената, а Orton & Sheamus продължават да се гледат „тежко”. Daniel Bryan, доволен от ситуацията напуска ринга с усмивка на лице и вдига титлата си гордо пред лицата на феновете!

Ted DiBiase def. Drew McIntyre (07:12)

PHOTOS|VIDEO

Добър начален мач се проведе в четвъртък вечер, в който видяхме, че Ted DiBiase определено е готов за нов шанс срещу Cody Rhodes и IC титлата му. DiBiase успя да повали McIntyre с Dream Street, след една контра и да покаже на WWE вселената, че е готов за title shot.

- William Regal и Tag Team шампионите Lords of Entertainment направиха кратко промо зад кулисите, гарантиращи, че те са най-добрия отбор, който някога е стъпвал на WWE ринг и ще държат титлите си ЗАВИНАГИ!

Lords of Entertainment def. The Uso Brothers (05:01)

PHOTOS|VIDEO

В кратък мач, LOE показаха доминацията си отново, след като ЧИСТО победиха The Usos, след финалното им combo, наречено “Entertainment Injection” (Giant Swing into a Double Team Hero’s Welcome) на Jay Uso… priceless! Momentum-a на тези две издигащи звезди продължи!

Justin Gabriel & Kaitlyn def. Jinder Mahal & Layla (04:33)

PHOTOS|VIDOS

Justin Gabriel & Kaitlyn взеха победата, след 450 Splash на Гейбриъл към Mahal. След мача Johnny Curtis нахлу на ринга и изблъска встрани Gabriel, който прегърна Кейтлин веднага след победата. Кейтлин е приятелка на Curtis. Докато Justin се чудеше какво се случва, Mahal отнесе главата му с Lariat в гръб, като го остави безжизнен в средата на ринга. Curtis се скара на Kaitlyn когато двамата стигнаха рампата и я замъкна към backstage-a след това.

- Mark Henry излезе за да злослови срещу Big Show, като сподели на всички колко му е било приятно да му причини физическа и душевна болка, когато е коствал мача му с Shaq на Кечмания. Big Show излезе веднага след това, но Henry напусна ринга. Ядосан, Show предизвика Henry на No DQ мач, СЛЕДВАЩАТА СЕДМИЦА! Henry усмихнат си замина, кимвайки ПОЛОЖИТЕЛНО с глава. Мачът явно ще се случи!

- Daniel Bryan бе показан как обещава на приятелката си AJ, че всичко върви по план. Браян и сподели, че след тази вечер.. landscape-а в Smackdown ще се промени драстично.

Cody Rhodes & Wade Barrett def. Tyson Kid & Big Zeke (12:23)

PHOTOS|VIDEO

Добър tag team мач, в чиито край видяхме как Коуди удари с куфара си Kid в лицето, докато съдията се занимаваше с Барет, който заблуждаваше, че е контузен от Zeke извън ринга. Коуди вдигна опонента си и го довърши с Cross Rhodes, вземайки поредната победа. Cody вдигна високо MITB куфара си след мача.

The prodigal son returns!

MAIN EVENT

Sheamus vs. Randy Orton NO CONTEST (08:54)

… Sheamus, пореден опит да направи Body Slam на Orton, който се задържа някак си на краката си. Какъв физически сблъсък между двамата, Daniel Bryan, който стои на метри от нас сигурно умира от щастие заради това как тези двама мъже се смазват за title shot срещу него. Sheamus… ПОЧАКАЙТЕ, опит за Brogue Kick след едно разминаване, нееее пропусна... РКО ОТ СТРАНА НА ОРТЪН!!!!!! Феновете са на крака! И двамата мъже лежат безжизнено в средата на ринга. RKO от никъде!! Какво... къде тръгна Bryan!? Той лукаво се приближава към ринга, явно ще се намеси в този мач...

....

HERE COMES THE PAIN!!!!!!! Музиката на Brock Lesnar избухва в залата!!! Феновете моментално реагират, а само след секунди Brock, усмихнат до уши, в wrestling attire се засилва към ринга!!!! Daniel Bryan веднага взема титлата си и се изпарява през публиката! Brock влиза на ринга изчаква Orton да се изправи... F-5!!!!!!!!! F-5 за Ортон!! Lesnar побесня отново! Той излиза от ринга и отива до коментаторската ни маса,след което взема метален стол. Lesnar се връща на ринга, вдига стола над главата си и след уникален вик стоварва оръжието през черепа на вече безжизнения Ортън!!! OH MY GOD! Sheamus се свестява секунди след това и моментално поглежда към Lesnar, който усмихнат посочва безжизненото тяло на Orton и намеква, че Sheamus ще бъде следващият. Двамата продължават да се гледат, докато шоуто излиза извън ефир!!

Ако така правят и истинските шоута,рейтингите на WWE ще се вдигнат до небесата. :)

[center][img]http://4.bp.blogspot.com/-9rScyWh0wmU/Tz23gRxur0I/AAAAAAAABuE/604zOlH4kFc/s200/wm+29.jpg[/img][/center]

So... май не бях прав и Леснър ще унищожава големите звезди една по една. Интересен ход. Да, ще го издигне супер много, припомня на Next Big Thing периода, в който смазваше всеки, който хване, но ако Сина, Ортън и други нападнати хора бъдат свалени от екран за известно време, това също е зле за бизнеса. Вече поне е сигурно, че нямам идея кой ще е първият противник на Леснър. Ако Ортън не изчезне заради контузия, залагам на троен мач за титлата на следващото ППВ, някак нормално е.

Другите неща са ОК, харесва ми, че младоци като Къртис/Гейбриъл ще получат собствена вражда, пък била тя и от малко клиширан тип. Рандъм таг тийм мача не го разбрах много, защото винаги търся основа за нещо друго, а изглежда Дибиази ще е претендент за ИК титлата, а не Зийк/Кид.

Притеснява ме как ще съумеете да се оправите с огромния ростър ако добавите и UFC файтъри. Те обаче може да са си с техни истории и "мачове", така че може и да се получи. Трябва първо да се види каква ви е идеята. Отсега нататък ще коментирам шоутата в пакет, че по-отделно няма чак толкова материал.

RawSupershow_display_image.jpg?132855927

09 April, 2012

DALLAS, TEXAS-На втория RAW след WrestleMania 28, феновете в залата станаха свидетели на завръщането на WWE шампиона CM Punk, но също така и на поредното му измъкване.

Old Foes

(PHOTOS|VIDEO)

CEO Triple H излезе на ринга за да открие шоуто и за да направи някои важни съобщения.

HHH:"Последните няколко дни бяха трудни за мен и за цялата компания.Както знаете Brock Lesnar се завърна, провали главния мач на WrestleManai и продължи да сее разруха на изминалите RAW и SmackDown.Едно мога да ви кажа:Brock Lesnar няма да е тук тази вечер!

Чуха се леки освирквания от публиката.

HHH:"Всъщност Brock Lesnar съвсем скоро може да остане без работа.Не ме интересува колко пари и рейтинги ще донесе на компанията, този човек е заплаха за моите подчинени и аз съм отговорен за тяхното здраве.Затова аз поисках договорът на Lesnar да бъде терминиран, независимо колко ще трябва да му изплащам след това.Естествено, г-н Lesnar веднага се свърза със своите адвокати, така че до терминиране няма да се стигне лесно и няма да стане бързо.Ще отнеме известно време, като може дори и да се стигне до съд.Ще направя всичко по силите си, да, може да изгубим доста пари, но е по-добро в дългосрочен план.Защото имам да съобщя няколко лоши новини за вас.За съжаление John Cena е получил контузия на врата след побоя над него и лекарите информират, че той ще отсъства околко 3 месеца.Което означава, че мечтаният мач с The Rock ще трябва да почака още.Друго-Randy Orton също не е в добро здраве след SmackDown, но при него се очаква да се завърне до 3-4 седмици.Също така Christian и Sin Cara ще се завърнат до няколко седмици и това са хубави новини.Друго..

В този момент Triple H е прекъснат от The Rock, който излиза в лошо настроение на ринга и застава лице в лице с The Game.

Rocky:"Няма да има приветсвени фрази този път, защото се насочваме право към същността на нещата.Triple H, ти си водил много епични войни с The Rock и The Rock мисли, че това по някакъв начин те е увредило още от тогава-правилно ли чух?John Cena ще пропусне 3 месеца???

HHH:"Мисля че ти може да си получил някакъв проблем от тогава със слуха.Да, Cena ще отсъства от ринга 3 месеца."

Rocky:"The Rock се завърна в WWE за да нарита малко сладки задници и да ги заведе в SmackDown hotel и по-специално един задник-John Cena!И след повече от година hype, този мач няма да се състои?!Феновете искат да видят този мач!"

HHH:"Не съм виновен аз Rock, ако има някой на който ти и феновете трябва да се сърдите, то това е Brock Lesnar.Ако някой трябва да поеме отговорност, това е Lesnar."

Rocky:"Ооо, този бизон ще поеме отговорност и още как.Ще я поеме цялата щом The Rock му срита задника и го направи за смях.Когато Lesnar.."

John Laurinatis:"Извинете, че ви прекъсвам господа, но Triple H има нещо, което трябва да чуеш."

Главният мениджър на RAW слиза запъхтян по рампата.

HHH:"Какво има?"

Laurinatis:"Някои от момчета твърдят, че Brock Lesnar току-що е влезнал през входа на залата."

HHH:"КАКВО?!!!Какво прави шибаната охрана?!"

Laurinatis:"Не знам."

HHH:"Добре, ти идваш с мен.Ще уведомим останалите и ще изхвърлим копелето от тук."

Rocky:"Освен ако The Rock не го намери първи и не го изхвърли преди всички ви."

Тримата слизат от ринга и бързо отиват зад кулисите...

Kofi Kingston w/Evan Bourne def Antonio Cesaro w/Kevin Hero by DQ (5:12)

(PHOTOS|VIDEO)

В първия мач за вечерта противопостави двама кечиста от вражески отбори.Нахакания Antonio Cesaro показваше отличната си техника и се опитваше да свали Kofi на земята, но ганаеца се измъкваше и правеше светкавични летящи атаки.Kofi повали Cesaro с Trouble In Paradise, когато Kevin Hero влезе на ринга и удари черната звезда със стол по гърба и мачът свърши с DQ.Партньорът на Kingston, Еvan Bourne бързо се намеси и успя да го спаси, което накара шампионите по двойки Lords of Entertainment да се ометат бързо.Враждата между тези два отбора все още не е приключила.

-След мача камерата показва как The Rock обикаля коридорите зад сцената и разпитва всеки, който срещне дали е виждал Brock Lesnar, но засега опитите му са неуспешни.

-Показано ни е клипче на John Cena, който е на болничното легло след операция на врата.Cena разказва, че е малко замаян след упойката, но се заканва, че ще работи максимално за да се възстанови колкото се може по-бързо защото има все още "недовършена работа".

Kane def Alex Riley (3:17)

(PHOTOS|VIDEO)

В този мач горкият Alex Riley почти нямаше шанс срещу побеснелия Kane, който без много увъртания го довърши с Chokeslam.Но The Big Red Machine не беше приключил и направи още един Chokeslam на Riley за всеки случай.

-Виждаме как Jack Swagger казва на John Laurinatis, че не е виждал Lesnar никъде.В кабинета обаче влиза Zack Ryder, който моли за мач за US титлата.Swagger отказва, но Laurinatis има друго мнение.Той казва, че ако Ryder победи Swagger в мач, а този мач ще бъде сега, ще получи шанс за титлата.Zack се отегля развълнуван, а шампиона не изглежда толкова доволен.

Zack Ryder def Jack Swagger (6:20)

(PHOTOS|VIDEO)

Zack Ryder отново успя да изненада всички, след като успя да победи US шампиона Jack Swagger non-title мач.Swagger се опитваше бързо да довърши ентусиазирания си противник, но това не даде резултата и той загуби след Roll Up.Това означаваше, че The Long Island Loudmouth си гарантира мач за титлата.Шампиона обаче

не беше впечатлен от резултата и нападна Ryder след мача, като му направи Gutwrench Powerbomb и позира с титлата над него.

-Отново ни е показан The Rock, който обикаля и търси Brock Lesnar но без успех.Обаче среща някой, който е търсил него през това време-Santino Marella.

Santino:"The Sock...Santino Marella те търсеше защото иска от отдавна да се запознае с теб."

Rocky:"И защо искаше да се запознаеш с The Great One?"

Santino:"Защото аз съм The Italian One.И си личи, че не си бил в Италия, защото ние там се поздравяваме по друг начин."

Marella хваща Rocky, прегръща го и го целува по двете бузи.

Rocky:"Махни се от мен, откачалка.Луд ли си, по дяволите?"

Santino:"НЯМА ЗНАЧЕНИЕ КАКЪВ СЪМ!Знам те аз, Sock, народа на шампиона, най-развлекателния в електрическата история.Знам твоите затапки, фрази, знам и как си вдигаш която вежда поискаш.Е, аз, The Santino Marella нямам две вежди, а една и мога да я вдигам когато си поискам.

Докато Santino разсмива публиката със своето вдигане на вежда, мускулест маскиран мъж напада The Rock в гръб и започва да го налага.Santino се опитва да помогне, но отнася един юмрук в лицето.Врявават привлича вниманието на други и R-Truth, Mason Ryan, Kofi Kingston и Evan Bourne бързо дотичват.Но маскирания мъж успява да се омете преди това оставяйки The Rock на земята...

Sheamus & Big Show def Daniel Bryan & Mark Henry (6:45)

(PHOTOS|VIDEO)

В този мач, 4 звезди от SmackDown се противопоставят една срещу друга в отборен мач.Мачът е хаотичен и бърз, като гигантите Big Show и Mark Henry се пренасят извън ринга и започват да се налагат, показвайки малка част от това, което предстои в No DQ мача им на следващия SmackDown.През това време на ринга Sheamus най-накрая успява да спипа Daniel Bryan и да го налага яростно.Bryan отново се опитва да повтори това което направи на Mania и да шибне съдията, но Sheamus го измества и го спасява от удара.Удря Brogue Kick и успява да тушира шампиона!The Great White ли ще бъде следващия световен шампион?

-Камерата ни показва отново офиса на John Laurinatis в който влиза Triple H.

Laurinatis:"Има ли следи от Lesnar?"

HHH:"Не, копелето се е изпарило.Не знам как отново успя да се измъкне, при това и да нападне The Rock."

Laurinatis:"Как е той?"

HHH:"Ще се оправи бързо, Lesnar не е имал време да направи каквото и да е.Добре, че другите са се намесили.Това копеле вече сериозно започва да ми лази по нервите."

Laurinatis:"Изглежда се е насочил към главните ни звезди.Вече отстрани Cena, Orton за месец.За малко и Rock.Оставаме без звезди.Момчетата наистина се нуждаят от лидер."

HHH:"Аз съм лидерът тук.Ще оправя нещата, всичко ще бъде под контрол."

Triple H напуска, оставяйки Laurinatis да седи замислено на бюрото си.

Rey Mysterio def Jinder Mahal (3:16)

(PHOTOS|VIDEO)

The Master of the 619 беше във вихъра си тази вечер срещу Jinder Mahal.Rey не остави никакъв шанс на опонента си и го разби със страхотни атаки и изпълнения.Може би новината, че Sin Cara се завръща и ще има конкуренция го е мотивирала.След 4 минутки Mahal се намира увиснал на второто въже и отнася 619, последван от West Coast Pop и бива туширан.

-Докато Rey празнува след мача, из залата прозвучава песента на Dolph Ziggler, който се завръща натъртен и с няколко превръзки след своя мач с Mick Foley на WrestleMania, след като получи почивка миналата седмица.Dolph влиза на ринга и взима микрофон.

Ziggler:"Аз унищожих хардкор легендата Mick Foley в собствения му мач!Аз положих тялото си на такъв риск на който вие никога няма да го положите!Аз съм най-доброто нещо в тази компания и го доказах, след като всички ми казваха, че не мога.Ето, мога!"

Публиката започва да освирква, а Rey с ръце на кръст наблюдава Dolph.

Ziggler:"Значи вие ме освирквате, след като това което направих на WrestleMania бе изумително, а се скъсвате да подкрепяте този човек Rey Mysterio след само 3-4 минутен мач и след като загуби в Money In The Bank?Гади ми се от това.Аз съм бъдещата най-голяма звезда на тази компания!И ми се гади от такива като Rey, които не знаят кога да се откажат.Писна ми от маскираното ти лице, Рей.Не мислиш ли, че ти е време да се откажеш?Да си вземеш нещата и да отидеш вкъщи при тъпите ти деца.."

Mysterio напада Ziggler и започва да го налага като обезумял.Ziggler обаче обръща нещата и взима надмощие като заключва Dragon Sleeper на Rey, който полека полека губи сили и накрая изпада в несвяст.Dolph вдига победоносно ръце над тялото на Rey Mysterio.

-Показват ни как Triple H върви по коридор зад сцената, когато е пресрещнат от R-Truth.

HHH:"Truth, какво мога да направя за теб?"

Truth:"Triple H, виж, знам какво става напоследък около Brock Lesnar.Знам, че си мислиш, че той нападна Rock.Но аз го видях, когато избяга и прекъснахме побоя заедно с другите.И това не беше Lesnar."

HHH:"Какво искаш да кажеш?"

Тruth:"Ами той беше маскиран, но това не беше неговата физика.Този беше по-слаб от него."

HHH:"Мисля, че не си видял нещо както трябва.Трябва да е Lesnar.Няма кой друг да е."

Тruth:"Хей, само ти казвам какво видях, човече.Трябва да бягам, че имам мач."

R-Truth си заминава и остава Triple H дълбоко замислен и озадачен.

Cody Rhodes def R-Truth (5:39)

В последния мач за вечерта Mr.Money in the Bank Cody Rhodes продължи страхотната си серия, като грабна нова победа този път над R-Truth.Cody се носеше с все по-голямо самочувствие на ринга и това си личеше от изпълнението на хватките му.След кратък, но динамичен мач и след няколко контри, Cody спечели със своя CrossRhodes и развя победоносно куфарчето си, което му гарантираше мач за световната титла когато си поиска.

-Показано ни е клипче за предстоящото ППВ-Еxtreme Rules, което ще се проведе след 3 седмици на 29 април.Засега не е обявен нито един мач за него, което означава, че може би ни чакат няколко изненади и доста непредсказуем турнир.

The Champ is Here

(PHOTOS|VIDEO)

Chris Jericho излезе в костюм на ринга с микрофон в ръка под освиркванията на феновете.

Jericho:"Предполагам повечето от вас знаят, че CM Punk обяви на Twitter, че ще има съобщение за мен тази вечер.Via satellite.Което отново показва, че аз съм прав.Той не е нищо повече от страхливец и глупак.Ако все пак той има малко кураж, ще обяви, че ще защитава WWE титлата срещу мен на Extreme Rules, а няма да побегне.Така че Пънк...чакам."

Настъпи кратко затишие, когато на титантрона се появи усмихнатия CM Punk облегнал се на бяла стена с WWE титлата на рамото му.Публиката избухна, но Punk им даде знак с ръка да замълчат.

Punk:"Мисля че така го прави моя скъп приятел Dwayne...finally, CM Punk has come back to..о, заеби тая работа.Chris Jericho, миналата седмица ти ме обяви за страхливец.Поиска също така да те конфронтирам.Ето, че правя това.Помислих си-защо не?Нека направя едно съобщение за теб.Ясно ми е, че искаш нов мач за титлата.Но не мисля, че си го заслужил по някакъв начин.Аз те победих вече на WrestleMania.Защо да си развалям почивката и да се завърна за още един мач с човек който вече победих?Но има нещо в теб Jericho...нещо което ме дразни до смърт.Ходиш насам-натам със скъпия ти костюм, обявяваш всеки за паразит, страхливец, мислиш си, че си най-доброто нещо.Не искам да ти развалям купона Chris, но не си.На никой не му пука за теб.Освиркват се защото искат да се махнеш по-бързо за да могат да гледат някой който наистина харесват.И не казвам, че този някой съм аз.Всъщност не ми пука какво мислят феновете.Ако ми пукаше, нямаше да си вея топките на свобода през последните 9 месеца.И колкото до това, че ме наричаш страхливец...много хора ме нарекоха така.Но продължавам да разбивам техните мнения за мен.Победих John Cena-2 пъти, победих Triple H, спечелих Royal Rumble и да не забравя победих теб."

Jericho:"Можеш да буташ успехите си колко искаш, Punk.Аз също мога да се хваля-примерно с това че съм първия undisputed шампион."

Punk:"Аз също бях undisputed шампион, но това право ми беше отнето понеже виждаш ли "не съм бил под договор."И няма да споря относно това, но фактът си остава.

Jericho:"Фактът който остава е, че ти си един страхливец.Ако не си и си толкова добър и ме победи веднъж, защо бягаш толкова и отказваш да се биеш с мен за втори път.Със сигурност няма начин да загубиш.Но знам защо бягаш.Защото знаеш, че не онази победа бе случайност и не можеш да го направиш отново.Аз съм най-добрия в целия свят във всичко, което правя и няма кой да го оспори.Та какво ще кажеш, страхливец?"

Punk:"Изчакай само минутка, ако може.Само минутка."

CM Punk се скрива от камерата и остава ядосаният Jericho на ринга.

Jericho:"Не смей да се отнасяш така с мен, момче.Отговаряй ми когато те питам нещо.Върни се, паразит.Върни се!"

Докато Jericho не може да си намери място, CM Punk минава през тълпата в залата, шмугва се бързо на ринга и вдига Chris Jericho за GTS.Той няма време да отреагира и отнася завършващията удар.Изглежда шампиона е бил в сградата през цялото време.Може ли той да е този който нападна The Rock?Докато Punk се усмихва доволно до ринга бързо дотичват Alberto del Rio и The Miz, следвани от Triple H който им крещи "Хванете това копеле!Хванете го!Искам си титлата обратно!" Шампиона обаче бързо грабва колана и побягва през публиката.Del Rio и Miz се скъсват да го гонят, но не могат да го настигнат.Камерите ни пренасят вече зад сцената, където Punk бяга с всички сили и стига до паркинга където се качва в колата си.В този момент се появяват Alberto и Miz, но само за да видят как колата отпрашва.Двамата ядосани започват да псуват, а Triple H не може да си намери място от яд и започва да разхвърля металните стълби околко ринга като обезумял.Последните няколко седмици наистина са ужасни за неговото управление...

9MLnN5Y.gif

THE MERGER

BREAKING NEWS: World Wrestling Entertainment Inc. потвърди, че е извършено "сливане" между нея и Ultimate Fighting Championship и финално, закупената наскоро компания няма да бъде препродадена. Vince McMahon потвърди на пресконференция днес, че WWE ще приеме името WWFE (World Wrestling and Fighting Elite) и ще създаде спортен хибрид за всички потребителски предпочитания, тоест MMA, Entertainment & Wrestling ориентирана програма. Vince McMahon все пак ще уважи желанието на спортната комисия да освободи всички желаещи това MMA бойци от договорите им за да "не ги държи против волята им". WWE Chairman-ът все пак увери бойците, че те ще получават най-огромно заплащане именно в новосформираният гигант WWFE за извършения от тях труд. Vince също така адресира лоялните "hardcore" кеч фенове, като им сподели че ще има големи изненади в света на кеча, но компанията ще запази автономията и отличителните си белези. Това е исторически ден в света на "спортното забавление" и бойните спортове като цяло.

WWFE News:

- Christian ще се завърне в Smackdown до няколко седмици след огромното си отсъствие поради контузия. Очаква се той да запази ролята си на "heel" в компанията.

- RVD води засилени преговори с WWFE, като се очаква съвсем скоро, когато договора му с TNA изтече, суперзвездата да се присъедини към редиците на "спортният хибрид".

- Lyoto Machida, Cain Velasquez, Junior Dos Santos, Dan Henderson & Shogun Rua са няколко от многото имена, които вече не са част от компанията по тяхно желание.

- Chael "P" Sonnen е един от малкото бивши UFC състезатели, които са изявили желание да останат в редиците на новосформираната WWFE. Източници от компанията споделят, че Chael е подписал 5-годишен договор с новият си работодател. Видът на договора все още не е ясен!

13 April, 2012

DALLAS, Texas - На вторият Smackdown след най-голямото PPV на компанията - Wrestlemania, се решиха множество събития преди идващото с пълна сила PPV - Extreme Rules. Както и тази вечер, it was all about the "P"! Също така, станахме свидетели на ДВА МАЧА ЗА ТИТЛИ!

Weeks before "Extreme Rules".

- Шоуто бе открито от Big Show, който говори за предстоящото PPV и най-вече за това, че няма опонент. Ето и детайлният развой от тази ситуация:

Дами и господа, на живо сме от Далас, Тексас където "The Worlds Largest Athlete" The Big Show е вече на ринга с микрофон в ръка. Да видим какво има да ни каже...

Big Show

"Омръзна ми от игрички... омръзна ми от удари в гърба.. омръзна ми от бягства. Всички знаем, че никой не може да се изправи face to face пред мен на този ринг и да не изпита поне малко тръпки, прокарващи се по гръбначния му стълб. Мачът ми на Wrestlemania с "Шак" бе провален, Daniel Bryan не успя да ме довърши десетки пъти и бягаше като страхливец. Колкото и да си вярва, че е шампион, трябва ми просто един точен удар с това сладурче (показвайки огромния си юмрук)... и лампите ще бъдат загасени! Предлагам следното, защото е видимо, че Teddy Long не го интересува кой НАЙ-ЗАСЛУЖАВА шанса за титлата, а по-скоро иска да бъде забелязана работата му от по-горните нива на управление... което е готино, щом обича да целува задници. Та, аз предлагам следното, нека мислещото се за най-голямо, зло и грозно чудовище в Smackdown, Mark Henry, да опита да ме детронира от мястото ми в компанията и то НЕ В ГРЪБ, а като мъж... лице в лице. Нека мача между нас, който е определен за вечерта да бъде мач за претендентското място. Аз казвам, нека победителят тази вечер да се изправи срещу Daniel Bryan на Extreme Rules в мач за световната титла! Какво мислите за това? (овации)"

- Веднага след тези думи музиката на The World Heavyweight Champion Daniel Bryan избухва в залата и шампионът ядосан се насочва към ринга по най-бързия възможен начин...

Daniel Bryan (С микрофон в ръка)

"Лол, лол, лол... спрете музиката!! Лесно е да правим сметки без кръчмар, Big Show, но това честно казано е твърде жалко дори и за теб! Какво си мислиш, че правиш... вече уреждаш мачове за световната титла просто така!? За кой се мислиш по дяволите? Има си ръководство, има си..."

- Big Show веднага изблъсква Даниел от себе си, като втория пада по задник от силата на гиганта.

Big Show

"Сядай и трай докато говоря, не ме карай да те нараня преди турнира, невестулка такава! Твърде дълго бяга, време е да решим всичко веднъж завинаги! Е, Хенри.... какъв е отговора ти!? Ако си достатъчно страшен... приеми предизвикателството ми, знам че "ръководството" ще иска да види подобно зрелище!"

- Музиката на Mark Henry избухва в залата и "The World's Strongest Man" излиза с микрофон в ръка на рампата...

Mark Henry (Гледайки дълго време Big Show)

"YOU'RE ON!! И тази вечер Show, след като те победя, ще те вкарам лично в The Hall of Pain! След това ще отнема скъпоценната ти титла, келеш (гледайки Браян)! Писна ми от хленченето и на двама ви, ще сложа край на това..."

- Henry хвърля микрофона встрани и си заминава ядосан. Show остава усмихнат в средата на ринга, а Браян не може да повярва, че това се случва.

...

- Sheamus бе показан зад кулисите да говори за атаката на Brock Lesnar над Randy Orton, която се бе състояла миналата седмица. Sheamus каза, че Orton е "out" за неопределен период от време, но намекна че това няма да се случи с него тази вечер. Sheamus добави, че ако Brock иска да го намери, знае къде да го търси, никой няма да се крие.

...

Jinder Mahal def. Justin Gabriel (05:03)

Двамата направиха интересен мач, докато до ринга не се запъти Kaitlyn, за да подкрепи Gabriel. Gabriel направи страхотен Spinning Neckreaker на Махал и се качи на третото въже за да го довърши със своя 450 Splash, докато Кейтлин ръкопляскаше, когато Джони Къртис, гаджето на Кейтлин дотича до ринга и започна да дърпа грубо приятелката си към backstage-a. Разгневен от отношението на Къртис, Гейбриъл слезе от сглобката и започна да се разправя с него... Гейбриъл се върна след малко на ринга, но отникъде бе засечен със страховит ритник в лицето от страна на Махал, който секунди след това заключи Camel Clutch-a си, приспивайки Джъстин и вземайки победата!

...

- Daniel Bryan влезе в офиса на Long, веднага след това...

Play by Play (by skittles)

- Даниел Браян за пореден път нахлу в офиса на Лонг без да почука, прекъсвайки свалката му с асистентката Aksana...

Daniel Bryan (Ядосан)

"Видя ли това... какво се случва вече на това място, Теди? Има ли ред и дисциплина, Теди? Забога, направи нещо по въпроса, ТЕДИ!? Show започна сам да си урежда мачове за титлата и да посяга физически на най-добрата млада звезда в WWE.. и ТВОЙ шампион, Daniel Bryan! YES! Какво ще направиш по въпроса? Искам отговор и то веднага!"

Teddy Long

"Наистина ми втръсна да нахълтваш тук по този начин! Знаеш ли, това беше... ще ти го кажа право в лицето! Да, ти бягаш като невестулка от мачовете си. Show бе прав! Не ми даваш нужните резултати, твоите мачове нямат чист край, на хората им писна от това и ще ти кажа какво.. най-сетне ще взема "реално" управленско решение, playa! Тази вечер... ти ще излезеш един срещу друг със...... SHEAMUS!!! И този мач ще бъде.... за световната ти титла!!! Успех! (Овации)"

Daniel Bryan

"КАКВО!?!?!? Нееее!! Не, Теди не можеш да прецакаш най-ценната си суперзвезда по този начин. Шеймъс?? Аз вече го победих на Wrestlemania... не можеш!!"

Teddy Long (Поглеждайки Браян)

"Аз съм властта, нали така..... о, да, мога! Най-добре върви да се приготвяш..."

...

WORLD TAG TEAM TITLES MATCH

LOE (KO & Cesaro) /w Regal © def. Primo & Epico (10:10)

Станахме свидетели на добър, изпълнен с обрати мач, в чиито край видяхме как LOE за пореден път запазиха титлите си, след брутален Roaring Elbow от страна на Kassius & Ricola Bomb от страна на Cesaro на Epico, докато Примо бе изпратен да лежи извън ринга. Ригал вдигна ръцете на победителите, а те съответно титлите, след мача. Кой ще спре тези две технични страшилища?

...

- Ted DiBiase бе показан на ринга. Той предизвика Cody Rhodes на мач за IC титлата му. Коуди, в свой стил излезе и се подигра с опитите на Тед да го привлече в мач, казвайки че вече го е побеждавал и няма намерение да се асоциира с low-carder-и като ДиБиасе. DiBiase тогава каза на Коуди, че избягва истинската конкуренция, защото го е страх, но това е нормално след като се е замислил, все пак Коуди е смятан от много хора backstage за мишка, а не истински шампион. Това видимо подразни Коуди, който се качи на ринга за да конфронтира DiBiase. Двамата след секунди се сбиха и въпреки, че Ted взе почти моментално превес, схватката приключи когато Роудс удари опонента си в главата с MITB куфара си и го остави в несвяст. Cody си замина с усмивка на лице секунди след това, вдигайки IC титлата в края на рампата.

...

NO DQ Match

#1 Contenders match

Big Show def. Mark Henry (12:01)

Две огромни животни се „сбориха” по-време на петъчното „синьо” шоу за главното претендентско място за титлата на Daniel Bryan/Sheamus след тази вечер. Оспорваният мач протече гладко за Big Show, който успя след огромни усилия да положи опонента си, Henry в безсъзнание по гръб, след два последователни “Knockout Blow-a” в лицето. На 12-тата минута, след кървав и динамичен сблъсък, Show взе победата и бе издигнат като #1 претендента за World Heavyweight титлата!!

- Johnny Curtis се разправяше с приятелката си Kaitlyn зад кулисите, обиждайки я в процеса, когато от НИКЪДЕ СЕ ПОЯВИ „АМЕРИКАНСКИЯТ ГАНГСТЕР” Chael “P.” Sonnen, бивш UFC боец. Чаел получи доста добри овации, защото явно феновете знаеха кой е… Чаел моментално изгледа Къртис преди да се насочи към ринга и му каза, че ако продължи да третира така дамата, ще се събуди в болницата с амнезия, но само един спомен ще остане в главата му завинаги и това ще бъде този за изумителната най-голяма ръка в бизнеса. Чаел показа бицепса си и продължи към ринга!

CHAEL P. SONNEN, дами и господа!! Една от многото UFC суперзвезди, които дойдоха със сливането на двете компании! Феновете посрещат Sonnen със смесени реакции, но повечето отзиви определено са положителни. Да видим какво има да ни каже… „Американският гангстер”!!

Chael (Заставайки в средата на тепиха с микрофон в ръка)

„Дами и господа, моля малко повече внимание и аплодисменти за мъжа, който прелетя през цели континенти и ги биеше всички без да „менти”, мъжа който вади най-голямата ръка и носи на жените ви лоша вест и мъка, мъжа за който няма граници, все пак вижте тези „баници”!??? Мъжът, който винаги успява да впечатли всички с умения, а и разполага с цял фонд за вас от „шамарни” дарения… човекът, който никой не може да спре, за който всеки в тази компания ще разбере… съвсем скоро… мъжът от стомана и сексапил - CHAEL “P” SONNEN!! Благодаря ви и лека нощ!”

- Chael си заминава под смесените реакции от страна на феновете…

MAIN EVENT

World Heavyweight Title on the line!

Sheamus def. Daniel Bryan via DQ (13:50)

Sheamus, цели 14 минути успя да дирижира темпото в мача, като бе на път да детронира шампиона, но опитите му бяха провалени от един мъж и това не бе Браян, това бе… БРОК ЛЕСНАР!!! Lesnar влезе на ринга устремено, след като Sheamus заби стабилен Celtic Cross на опонента си (Bryan) и бе готов да го тушира. Леснар веднага направи уникален Double Leg takedown и започна да налага Sheamus в mount, правейки в процеса рана под лявата му вежда!! Lesnar вдигна останките от Sheamus и достави огромен F-5 на врага си, който остави „Келтският войн” в несвяст, в средата на ринга. Все едно това за него бе като традиция, Леснар излезе извън ринга и взе метален стол. Събитията явно се повтаряха от миналата седмица. Докато Шеймъс лежеше беззащитно, а съдията умоляваше Леснар да спре, "животното" стовари металния стол право в черепа на "Келтския войн", както направи и с Ортън, право пред очите на феновете и уплашения World Heavyweight Champion - Daniel Bryan. Леснар погледна титлата злокобно преди да си замине от ринга, а този мач завърши безславно чрез DQ.

end...

Най-общо казано това мисля:

[5:36:25 PM] аз: 4ovek

[5:36:29 PM] : murzi me da pisha komentar

[5:36:32 PM] : ta shte ti kaja li4no

[5:36:33 PM] kakvo mislq

[5:36:47 PM]: zzna4i - ne mi haresva, 4e nqma golqmo razvitie okolo ufc istoriqta

[5:37:00 PM]: haresva mi, 4e bookvate brock kakto trqbwa - istinsko strashilishte

[5:37:13 PM] spored men trqbwa da nablqgate pove4e na istoriqta s misteriozniq napadatel

[5:37:18 PM] da ima pove4e komediini elementi

[5:37:21 PM] i da izdignete nqkoi

[5:37:27 PM] naprimer evan bourne

[6:53:04 PM] i

[6:53:05 PM] : vkaraite

[6:53:07 PM] kane i taker

[6:53:09 PM] v kartinkata

[6:53:14 PM] primerno

[6:53:20 PM] LOE da vrajduvat s tqh

[6:53:30 PM] : i bod da im predadat shtafetata

Ще вземете брадите, ве, маняци.

RawSupershow_display_image.jpg?132855927

16 April, 2012

Westville, Oklahoma-две седмици преди Extreme Rules, феновете в Westville станаха свидетели на нови

шокиращи събития.

A Punk's wishes

Шоуто започна с Triple H, който излезе в своя костюм и не изглеждаше в добро настроение.

HHH:"Както знаете последните седмици са доста трудни за нас.Първо Cena беше контузен, после Orton, Sheamus, The Rock беше нападнат.Нещата вървят така че съвсем скоро може да останем без звезди.Това ме доведе до решение, което не взех лесно.Моите агенти се свързаха с CM Punk преди няколко дена за да му предложим договор.Но се оказа, че той има някои условия които ние трябва да изпълним преди той да подпише с нас.зато..."

Публиката изригна защото WWE шампиона CM Punk се появи на титантрона.

Punk:"Ахъм, съжалявам за прекъсванет.Такам...ето на този лист, да доста е дълъг както виждате са моите условия, които ако бъдат изпълнени бих подписал с WWE.Не очаквам да бъдат изпълнени, но както и да е..Първо:Triple H трябва да си обръсне главата.Но да остави генералския си мустак."

Публиката избухва в смях, а Triple H почервенява от яд.

Punk:"Второ и трето-Chris Jericho не трябва да употребява израза "best in the world" под каквато и да е форма завинаги и едно негово промо не трябва да трае повече от 3 минути.Ако той превиши тези три минути, то тогава микрофона му трябва светкавично да бъде изключен.Не се обиждай, Jericho, но на всички им е дошло до гуша да те слушат как говориш едно и също.Четвърто-Dwayne трябва да бъде накаран да използва само прякора "The Rock" пред медиите и навсякъде другаде и да бъде изписван като WWE звезда.Пето-.."

HHH:"Ти какво си мислиш, че това всичко е някаква шега?Всичко за теб е шега нали?Всичко което правиш.Помня когато настоявах на Vince да не те подписва преди няколко години, знаех си, че си леке и такива като теб вредят на този бизнес.Но ще ти кажа какво, факт е че тази компания се нуждае от WWE титлата в момента и да има шампион.Така че ето какво ти предлагам.На Extreme Rules ти ще защитаваш титлата срещу Chris Jericho...The Miz...и Alberto del Rio в четворен Falls Count Anywhere Match.Ако спечелиш, то всички твои условия ще бъдат изпълнени до едно.Имаш думата ми.Но ако не си тръгнеш от Extreme Rules като шампион, тогава титлата остава в притежание на компанията, а ти си обираш пешкирите и заминаваш да се биеш в твоите любими гимнастически салони пред 20 души."

Punk:"Значи наистина мислиш, че ще повярвам на всичко това което казваш и че няма да се опиташ да ме прецакаш по какъвто и да е начин.Забравяше, че вече съм запознат с нещата в WWE..извинявай, вече WWFE.. и нищо не изглежда толкова просто."

HHH:"Довери ми се, Punk..в момента имам адски много проблеми на главата покрай UFC и Brock Lesnar и ти си нещото, което най-малко ме засяга.Ако не ме притискаше борда на директорите да направя нещо по този въпрос, отдавна да съм заебал цялата тази ситуация.Чу какво ти предлагам, чакам да чуя отговор."

Punk:"Няма да ти дам отговор.Можеш да уредиш този мач за Extreme Rules, можеш да го рекламираш, но аз ще реша дали ще се появя тогава.Ако се поява, ще защитавам титлата, ако не...тогава имаш още един провален главен мач на второ поредно ППВ."

CM Punk се усмихва доволно, оставяйки Triple H да се нервира на ринга...

Wade Barrett def Mason Ryan (5:20)

(PHOTOS|VIDEO)

В първия мач за вечерта Wade Barrett се върна на победния път след като победи Mason Ryan със своя Wasteland и позира доволно след това.

-След това ни е показано промо на Chris Jericho, който коментира условията на CM Punk като жалки и смехотворни.Той съветва Punk да се появи на турнира и да защитава титлата, за да докаже, че не е страхливеца като който се проявява последните месеци.

Chris Jericho def R-Truth (8:40)

(PHOTOS|VIDEO)

В този мач Chris Jericho показа, че е по-концентриран и фокусиран от когато и да е било и нищо няма да го спре да спечели WWE титлата, след като накара R-Truth да се предаде с Walls of Jericho.

-Камерите ни отнасят в съблекалните, където Zack Ryder дава напътствия на Santino Marella пред неговия мач с Jack Swagger малко по-късно.Ryder ще се бие с Swagger за US титлата на Extreme Rules и изглежда ще опита всичко да спре инерцията на шампиона до тогава.

US Champion Jack Swagger def Santino Marella (6:10)

(PHOTOS|VIDEO)

Изненадващо добър и по-дълъг от очакваното мач.Santino се представи много добре насърчаван от Zack Ryder край ринга и бе на косъм да вземе шокиращата победа с roll-up, но Swagger се повдигна в последния момент, хвана глезена на опонента си и бързо го накара да се предаде с Ankle Lock.Ryder изглеждаше разочарован, а шампиона вдигна титлата над главата си самоуверено.

-Dolph Ziggler е показан с микрофон зад кулисите.

Ziggler:"Миналата седмица нападнах Rey Mysterio.Не само го нападнах, аз го смазах от бой.Но ето, че тази седмица той...отново е тук.Не мога да разбера какъв му е проблема и защо вече не се пенсионира наистина.Гади ми се.Той живее на старата си слава, отдавна не е това което беше.И след многобройни контузии продължава да се връща и да хаби ефирно време с едно и също.На WrestleMania аз унищожих Mick Foley, изхвърлих го от този бизнес.Рей..възнамерявам да направя същото с теб."

Тези думи на Ziggler оставят много хора озадачени.Интересно какво ли има предвид с това.

Air Boom def Epico & Primo (6:10)

(PHOTOS|VIDEO)

Експлозивното дуо Kofi Kingston и Evan Bourne надделяха над старите си съперници Epico & Primo, след като Bourne тушира Primo след Shooting Star Press.След мача отборните шампиони Lords of Entertainment-Kevin Hero и Antonio Cesaro се появиха на рампата ръкопляскайки саркастично.Двамата ще заложат титлите си срещу Kofi & Evan на Extreme Rules.

-На титантрона ни е показан Alberto del Rio да върви нахакано по коридорите.Той влиза в стая, която се оказва, че е съблекалнята на The Miz.Miz се изправя и застава лице в лице с del Rio.

del Rio:"Miz."

Miz:"Alberto."

del Rio:"Изглежда двамата сме в мача за титлата на Extreme Rules."

Miz:"Така е."

del Rio:"Разбира се, нямаше да се стигне до този мач ако не бягаше като жена миналата седмица и не ми попречи да хвана CM Punk.Щяхме да се справим с този проблем миналия понеделник.Не разбирам защо Triple H те вкара в този мач.Да, ти беше в главния мач на WrestleMania 27 и това ще си остане единственото нещо с което ще можеш да се похвалиш до края на кариерата ти.Но нека помислим, какво направи от WrestleMania до сега?Нищо!"

Miz:"Същото може да се каже и за теб.Аз поне спечели на WrestleMania 27.А ти загуби от Edge, ако не ме лъже паметта.И поне аз съм бил световен шампион за разлика от теб.Съдбата ти май доста позакъснява, а?"

del Rio:"Не те харесвам, Miz.Нищо няма да ме достави по-голямо удоволствие да ти сритам reality show задника и да покажа на всички какво леке си всъщност."

Miz:"Защо не го направиш още сега, а?Или май само знаеш да говориш откакто си дошъл в тази компания."

Alberto удря The Miz и двамата започват да се налагат.Излизат от съблекалнята и боя продължава из коридорите.Много от задкулисните работници се опитват да ги разтърват, но без успех.Miz запраща del Rio в една маса и започва да го рита.Alberto обаче успява да направи своя submission на Miz на пода.В този момент идва Triple H, който ги разделя и им бие по няколко шамара.

HHH:"Последното нещо, което ми липсваше е и вие двама дебили да сътворявате хаос навсякъде.Ако толкова искате да се спукате от бой, направете го на ринга.Другата седмица-ти и ти, Street Fight!"

Шефа оставя Miz и del Rio да се гледат с омраза.

-Пренасяме се в офиса на главния мениджър John Laurinatis, който води разговор със световния шампион Daniel Bryan.

Laurinatis:"Какво мога да направя за теб?"

Bryan:"Ами обазалагам се, че знаеш какво се случва в SmackDown последните две седмици.Brock Lesnar преби Orton, преди два дена преби и Sheamus.И нещо ме кара да чувствам, че аз съм следващия.Teddy Long просто не може да контролира нещата.Знам, че и тук Lesnar прави атаки, но ще се чувствам много по-сигурен, когато Triple H е тук, разбираш ли?Така че исках да те попитам дали има някакъв шанс да се прехвърля в RAW."

Laurinatis:"Виж, разбирам какво ти е.Макар че не харесвам Long, не мисля, че на този етап е възможно да се преместиш тук.Въпреки че с удоволствие бих приел световния шампион в тежка категория.Но ще трябва да изчакаш до драфта след 2 месеца...ако въобще има, като гледам как вървят нещата.Но на твое място нямаше да се притеснявам толкова.Triple H лично ми сподели, че в петък ще се появи на SmackDown за да преразгледа ситуацията там."

Bryan:"Оценявам това, г-н Laurinatis."

Двамата си стискат ръцете и шампиона напуска офиса.

Dolph Ziggler & Daniel Bryan def Rey Mysterio & Big Show (11:34)

(PHOTOS|VIDEO)

Страхотен отборен мач в който и четиримата показват най-доброто на което са способни.Big Show и Rey бяха изненадващо добра комбина и публиката бе твърдо зад тях.Show имаше недовършена работа с Daniel Bryan и беше насочил цялото си внимание към него и когато шампиона побягна извън ринга, великана започна да го гони.Докато съдията викаше по двамата, Ziggler успя да удари Mysterio под пояса, да му направи Zig Zag и да го тушира.

-След мача Dolph взима микрофон и се навежда над тялото на Rey.

Ziggler:"Наслаждавай се на болката от ринга, Рей!Защото тя е на свършване!Скоро предстои болката от униженитео и пенсионирането.Защото двамата ще се бием на Extreme Rules и ако аз спечеля, ти ще трябва да се пенсионираш!"

Ziggler хвърля микрофона и се усмихва подло под освиркванията на публиката.

Mystery strikes again

-След последните реклами за шоуто, Jerry Lawler е на ринга с микрофон.

King:"Дами и господа, моля приветствайте един ваш съгражданин и мой много скъп приятел-Jim Ross!"

JR излезе под овациите на публиката и се прегърна с Jerry, след което той се насочи обратно към коментаторската маса.

JR:"Не беше чак толкова отдавна когато последно бях на RAW, но изглежда все едно беше преди години.Ужасно много обичам WWE и всичко свързано с него.Затова ме наранява много да гледам как компанията страда напоследък.WrestleMania 28 трябваше да бъде най-успешния турнир в историята, но това не се случи.Brock Lesnar имаше друго на ум.Познавам Brock от доста време.Аз го подписах през 2000-та година и той отиде да се бие в OVW.След което дебютира и останалото е история. Всъщност дебюта му и сегашното му завръщане си приличат доста.Той напада едни от главните звезди на компанията.Но усещам, че има нещо повече от това само да пребива хора безцелно.Не знам, все още какво е, но бих искал да разбера.."

В този момент прозвучава музиката на Brock Lesnar и "The Next Big Thing" слиза до ринга и застава лице в лице с JR.

JR:"Само за момент!Преди да си казал нещо, Brock..искам да помоля Triple H да не се намесва!Знам какви са ти проблемите с Brock, но те мога да се решат и без въргали."

Lesnar:"Аз нямам проблем с това, знаеш, че никога не отказвам един добър въргал, ха-ха."

JR:"Ако това е така, защо тогава избяга миналата седмица след като нападна The Rock и трябваше да се маскираш и спотайваш зад кулисите през цялото време?Не ти беше проблем да пребиеш John Cena и Randy Orton преди това, както и Sheamus след това."

Lesnar:"Много лесно..защото това не бях аз.Знам, че Triple H и може би всички фенове вярват, че това бях аз.Но попитай тези които се намесиха и спасиха Rock и те ще кажат, че нападателя определено не приличаше на мен като физика.Не ме разбирай погрешно, аз все пак щях да наритам Rock, но този път ме изпревариха. Аз си бях вкъщи и през цялото време обсъждах с моите адвокати договора си."

JR:"Няма значение.Може да не си бил ти, но факт е, че ти нападна останалите звезди и провали WrestleMania.Така че какъв ти е мотивa, Brock?Помня първия път когато пристигна и те ръководеше Paul Heyman.Кой ти дърпа конците този път, а?На кой се подчиняваш като безмозъчна машина сега, а?"

Lesnar:"Слушай, старче.По-добре си мери приказките.Уважавам те и всичко което си направил за мен, но това няма да ми попречи да те направя на кървава пихтия пред всички тези фенове."

JR:"Какво чакаш тогава?"

Lesnar хвърля микрофона и не отлепя поглед от Jim Ross за известно време, след което се обръща и напуска ринга под освиркванията на феновете.В този момент същия маскиран човек от миналата седмица се шмугва от изневиделица на ринга зад JR и го поваля с ритник.Започва да души бившия announcer и Jerry Lawler се втурва да му помогне, но и той отнася един ритник.Brock гледа спрял от рампата и сякаш се чуди дали да помогне, но в крайна сметка се обръща и си заминава...

9MLnN5Y.gif

WWFE eXtreme Rules 2012 Card

Updated Card

WWE Championship Fatal 4 Way

CM Punk © vs. The Miz vs. Alberto Del Rio vs. Chris Jericho

Status: непотвърден

World Heavyweight Championship

Steel Cage Match

Daniel Bryan © vs. Big Show

Status: потвърден

USA Championship

Submission Match

Jack Swagger © vs. Zack Ryder

WWE World Tag Team Titles

Tables Match

LOE (Hero & Cesaro) ©. /w William Regal vs. Air Boom (Bourne & Kingston)

Normal Rules

(If Mysterio loses, he has to retire)

Dolph Ziggler vs. Rey Mysterio

WWFE News:

- Очаква се раздвижване в tag team дивизията на компанията. Много млади суперзвезди и най-вече tag team-ове са наблюдавани от WWFE scouts екипа. Както видяхме на изминалият Monday Night RAW Supershow, Santino Marella & Zack Ryder вече се подвизават като отбор. World Greatest Tag Team преговарят с компанията и е съвсем възможно скоро да се появят on tv!

- Очаква се Christian да се завърне следващата седмица на записите на Smackdown.

- RVD & Low-Ki са много близо до подписване с WWFE. Вече е станало ясно, че RVD няма да преподпише договор с TNA. Спекулира се, че Samoa Joe също е "гореща цел" на ръководството на WWFE, защото и неговият договор с TNA ще приключи скоро.

- Ето и списъкът на MMA бойците, които НЕ са заличили договорите си с World Wrestling and Fighting Elite:

Chael Sonnen

Rashad Evans

Rampage Jackson

Urijah Faber

Anderson Silva

Georges St-Pierre

Nick Diaz

Nate Diaz

Michael Bisping

Jon Jones

Wanderlei Silva

Stanislav Nedkov

Frankie Edgar

Cyborg Santos

Ben Henderson

Gina Corano

Misha Tate

Diego Sanchez

Josh Barnett

- Twitter войните продължават! Ето какви мили думи си написаха The Rock, CM Punk & Chris Jericho в социалната мрежа:

DwayneJohnson@ "Punk, приеми мача, страхливецо. Няма нужда и ти да хвърляш камъни по кариерата на Скалата както всички останали, които не харесват "бизнес" частта от Pro Wrestling-a. Shut your mouth! Не говори повече по адрес на Скалата, той никога не е бягал от мачове когато е държал титлата за разллика от теб... не се превръщай в позор за индустрията. Don't be a "Punk"!

CMPunk@ "Не съм избягал, Dwayne, просто опитвах твоя начин на справяне с проблемите... работи, дразни хората! Това май е и целта. А и точно ти не трябва да говориш за бягства... все пак избяга за 7 години?"

ChrisJericho@ "CMPunk@, може би е време да върнеш златото където му е мястото и да вървиш да се въргаляш върху дюшеците с твоите "jui jitsu" приятелчета. Не заслужаваш вниманието което получаваш, синко! Най-добре ми дай титлата бързо и безболезнено преди Extreme Rules!"

CMPunk@ "ChrisJericho@ Нека не говорим за странични проекти, Mr. "Fozzy, Dancing with the stars, indy film guru"? Верният WWE син.. sorry WWFE, или както днешно време наричат това място, който промотира групата си в друга кеч компания. Явно специалното отношение не е за всички? Това е и проблемът!"

20 April, 2012

SMACKDOWN!

Westville, Oklahoma - Седмица преди Pay Per View-то - Extreme Rules, CEO-то на компанията Triple H опита да въдвори ред в "синьото шоу"... за съжаление без особен успех!

- Шоуто бе открито с кратък сегмент между Triple H & Teddy Long, в който Хънтър "нахока" Уонг за несериозното му отношение като GM и му каза, че той ще се заеме с делата тази вечер. Феновете определено реагираха добре на това изказване.

- Triple H направи entrance-a си секунди по-късно и адресира WWE вселената и Brock Lesnar... но за съжаление опита му да се справи с постоянните издънки в Smackdown се оказа неуспешен и БОЛЕЗНЕН. Ето и какво се случи:

Play by play (sponsored by Harley Davidson)

Дами и господа, ето че "ИГРАТА", изпълнителната фигура в WWE прави дългоочакваната си поява в Smackdown!! След последните няколко седмици нищо не е сигурно и безопасно в синьото шоу... дано този човек има отговорите на тежките въпроси, които ни измъчват...

Triple H (Вземайки микрофон и заставайки в средата на тепиха)

"Сега, много от вас хора се чудят, ЗАЩО от WWE не вземат никакво отношение и никакви мерки... суперзвезди биват нападани, мачове биват проваляни, съдби биват преждевременно решавани. Много от вас се чудят, защо дават спечелените си с много труд пари за да гледат издание на Smackdown където няма сигурност и ред, почти всеки един мач може да завърши без чист край и прочие. Трябва да ви кажа, не знам дали ви е писнало от това, но на мен определено ми дойде в повече.. това е и причината да стоя пред вас тази вечер. Сега мисля, че трябва да извикам един специфичен човек, чиято съдба в компанията все още не е ясна, но явно за него самия е. Човек, който си мисли, че е над всички, над WWE само защото договора му с компанията в този момент не може да бъде докоснат дори и от мен. Мисля, че точно в този момент трябва да поговоря... лице в лице с Brock Lesnar! (Heat!)

Само след няколко секунди Brock Lesnar прави появата си в залата, но остава на рампата с микрофон в ръка...

Triple H

"Защо не дойдеш на ринга, голямо момче си... няма да те ухапя!?"

Brock Lesnar

"По-скоро, Хънтър... не идвам до теб защото ако го сторя, едва ли ще имаш зъби за да продължиш речта си.. CEO! Не ме предизвиквай!"

Triple H (Усмихнат)

"Явно това да предизвикаш UFC боец на ринга бърка дълбоко в нервите му, явно е болна тема за вас. Биеш ли се в ММА ставаш горделив и придобиваш самочувствието, че можеш да смажеш с лекота който и да е, не е ли така Брок? ... Или това бяха просто думите на треньорите ти преди да загубиш титлата си или преди да бъдеш ритнат толкова силно в ребрата от Overeem в клетката, че да забравиш дори как се казваш? (Бурна реакция от феновете) На прав път ли съм..."

Brock Lesnar (Ядосвайки се)

"Ако бях на твое място бих подбирал внимателно следващите си думи..."

Triple H

"Идваш в компанията ми, месиш се в бизнеса, който напусна като малка кучка, нараняваш суперзвездите ми... КАКВО ОЧАКВАШЕ, че ще стане!? Знам, че не мога да те спра с адвокати, или с този костюм, който нося... но има един метод, който някак си винаги действа безусловно! (Triple H маха сакото и ризата си) Време е да решим това като мъже, Брок... аз и ти на този ринг... СЕГА!! Тази вечер, CEO-то си е взел почивка, НО ИГРАТА Е ТУК! Хайде, ела на този ринг, писна ми от игрите ти!"

- Triple H надъхва Брок да се довлече до ринга и да приключат с това, когато внезапно в гръб МИСТЕРИОЗНИЯТ МАСКИРАН НАПАДАТЕЛ, който вилнее вече няколко седмици в компанията, изненадва CEO-то на WWE с метална тръба и го трупясва безнаказано!!! Brock & Мистериознят нападател се споглеждат в суматохата, след което и двамата тръгват в различни посоки, а Triple H остава да лежи в средата на ринга, безпомощен!

- След това веднага бе показан отново клип с нападението на Triple H. Зад кулисите медицински лица се грижиха за "раните" на CEO-то на WWE.

Wade Barrett def. Ezekiel Jackson (09:45)

PHOTOS|VIDEO

Барет успя да сломи "Големият" Зийк след low blow и DDT, като първото действие не бе забелязано от рефера. Barrett веднага след мача направи силно heel промо, в което оплю roster-a, феновете и компанията, гарантирайки, че през 2012 няма да има мъж, който ще успее да го победи!

- Big Show направи промо зад кулисите, в което сподели, че на Extreme Rules той ще се превърне в следващият World Heavyweight шампион, след като победи Daniel Bryan и нищо не може да го спре... дори и Брок Леснар и маскираната му дружка. Show също така каза, че ако се опитат да му развалят "партито" ще им покаже нещо, което дори в ММА света Леснар не е срещал (показвайки юмрука си).

...

Air Boom & Ted DiBiase def. LOE & Cody Rhodes (12:20)

PHOTOS|VIDEO

След изключително динамичен мач, Тед успя най-сетне да тушира Коди тази вечер след един Dreamstreet! Докато Cesaro & KO се биеха с Kofi & Bourne извън ринга, след кратка схватка Тед успя да шокира всички като тушира IC шампиона и MITB притежател, Роудс. Силен pop за Тед след мача, който вдигна IC титлата във въздуха.

- Веднага след мача, докато Тед си заминаваше по рампата, Cody побеснял взе един микрофон и предизвика Тед на мач... 1 on 1.. ОЩЕ СЕГА! Тед отказа, защото вече бе бил Коди, нямал е стимул да се бие с някой "под неговото ниво" (върнато изказване, което направи Коди за Тед преди седмица). Коди, все още побеснял, без да мисли трезво предизвика Тед на мач отново... мач в който MITB куфарчето му ще бъде поставено на карта. Тед прие!

MITB Briefcase on the line

Ted DiBiase def. Cody Rhodes (10:10)

PHOTOS|VIDEO

Динамичен и успорван мач, в който и двамата показаха, че могат да бъдат top звезди. Публиката бе активна през целият двубой. В края Ted успя да победи Rhodes ЗА 2-РИ ПЪТ тази вечер със School boy!! Тед взе куфарчето на Коуди и напусна ринга, а Роудс изпадна в доста тежко състояние, удряйки сглобки и дърпайки въжета!

...

- Кейтлин бе показана да плаче отново след спор с Johnny Curtis, приятеля и. Justin Gabriel я утеши за пореден път. Двамата се целунаха преди края на сегмента.

...

CHAEL "P" SONNEN MAKES HIS PRO WRESTLING DEBUT NEXT WEEK!!!

...

- Triple H бе показан да си заминава ядосан от залата когато бе настигнат от Teddy Long. След кратък разговор, ядосан Triple H УВОЛНИ УОНГ, НАРИЧАЙКИ ГО НЕКОМПЕТЕНТЕН И БЕЗОЧЛИВ!!! Triple H каза, че ще намери заместник на Уонг, а той има 30 минути да си изнесе нещата и да си замине от залата преди охраната да го изхвърли! (HEAT за Triple H!)

...

MAIN EVENT

Thripe Threat Match

Daniel Bryan def. Mark Henry and Big Show (11:20)

PHOTOS|VIDEO

Браян успя да вземе победата в този успорван мач, YES! Той тушира Henry, след като Big Show нокаутира The World's Strongest Man с KO Punch! Браян взе инициативата, въпреки че губеше мача до този момент и разкара Граматада от ринга с 2 Dropkick-a. След мача Браян гордо вдигна титлата си на рампата, а дишайки тежко Big Show му се закани яко преди Extreme Rules!

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...