Jump to content

UFC Tonight епизод 1

Recommended Posts

Вчера стартира ново ММА предаване по телевизията FUEL, което ще бъде насочено специално за UFC.

http://dox.bg/files/dw?a=94a0568524 - ей тука съм го качил.

На мен лично ми хареса като формат. Общо взето нормалното - анализи, коментари, интервюта и репортажи. Около 20-на минутки с най-интересните неща от седмицата. Ще се следи :)

В студиото беше Дайна Уайт, да направи сефтето, дето се вика. Нормалните плямпаници за развитието и т.н. (макар, че аз много му се кефя как говори :) ) , по-интересното беш това, което каза за Брок и че не е знаел за отказването му, но не се е и изненадал.

И естествено - минутката на Сонън :D .

• Upvote 3

СОНЪН - МИШ!

"I won't be fighting A. Silva, when I/if I win on UFC Live on FOX 2 I will announce who I'll be facing - GSP or Bones."

:D :D :D :D :D :D Какоо стана бе, Сонън :(:D ? Думите ти те поставиха в много кофти ситуация :D ?

result.jpg?1418684825.53848

Няма да барате Chael Sonnen ей :D :D :D

btw, RVD&619 has returned!

[center]savag3r.blogspot.com[/center]

[color=#FF0000][i][b]Former BNSA Hardcore Champion (1)[/b][/i][/color] / [i][color=#FF0000][b]Former WWP Cage Champion (1)[/b][/color][/i]

Аз бях тук ама духом, защото компютъра го нямаше :D

Обаче айде да не започвам със спама още от началото :D :D

[center]savag3r.blogspot.com[/center]

[color=#FF0000][i][b]Former BNSA Hardcore Champion (1)[/b][/i][/color] / [i][color=#FF0000][b]Former WWP Cage Champion (1)[/b][/color][/i]