Jump to content

Bill Goldberg отностно завръщането си в кеча

LooneyToon

Recommended Posts

Намерих едно интервю с Goldberg, в което той казва нещо доста интересно и със сигурност ще ви заинтригува. Ето линк:

http://www.youtube.com/watch?v=rasUgdeZ_OI

Сега като го изгледах наново ми се стори малко саркастичен, но кой знае. :)

• Upvote 14
Rocky Maivia

Austin пък наскоро каза, че би станал страхотен мач между него и Punk. Сега пък Goldberg прави намеци за Austin. Интересно :D

• Upvote 3

HeaDMaKeR™

На мен, човек. :( Изрудяга е, 2-ро мнение няма.

Edited by HeaDMaKeR™
  • Upvote 10

I wanted so badly to lie down next to her on the couch, to warp my arms around her and sleep.Not fuck, like in those movies.Not even sex.Just sleep together, in the most innocent sense of the phrase.But I lacked the courage and she had a boyfriend and I was gawsky and she was gorgeous and I was hopelessly boring and she was endlessly fascinating.So I walked back to my room and collapsed on the bottom bunk, thinking that if people were rain, I was drizzle and she was hurricane.

John Green, Looking For Alaska

WrestleBragger

На мен, човек. :( Изрудяга е, 2-ро мнение няма.

На мен също. 100% съм сигурен, че се пише ОТНОСНО.

• Upvote 4
The Olimpic Hero

На кой му дреме вече за този? :)

Всъщност мен ме ебе за него и вероятно всеки един истински кеч фен. Goldberg си е легенда. Всяко едно завръщане на легенда би било голямо събитие за кеча. Въпреки неуспешния му период в WWE, пак бих искал да го видя в още една история, в още един скуаш :), в още един мач.

Как да не искам да видя още един път това...

или най-великия spear(убийство) в историята!

• Upvote 15

WrestleBragger

http://www.youtube.com/watch?v=Yb7O6uOlHg8

http://www.youtube.com/watch?v=B9D6E7iVnO4

Това е по-жестоко и от това да гледам как смачкват от бой Джон Сина.

• Upvote 5

^^^ Казах го по повод вечното му мрънкане за повече пари, 10000 му интервюта за "завръщане при подходящи условия" и тн. Като ИСТИНСКИ кеч фен не трябва да уважаваш този човек точно в момента и трябва да го помниш какъвто е бил, поради тази причина и не искам да се завръща. Свършил е всичко каквото е трябвало в този бизнес и не е нужна поредната "wrestling rape mark-ска сделка" за dream мач, който повярвайте ми, дори няма да е толкова добър, но ще му осигури много пари, това е сигурно! Всяка година му излизат поне по две подобни интервюта, хайде стига вече! ;]

PS - Goldberg не изтискваше ли и мразения от теб MMA бизнес... just sayin`? :D

PS2 - Това копие ще го видиш когато започне да пътува по ЦЯЛА година с кеч компания и отново "заобича" бизнеса, не когато реши да се върне за една вечер и разбереш, че въобще не е във формата, в която си го очаквал. :(

Edited by G
  • Upvote 15
Rocky Maivia

^ Четеш ги туитерите ;)

Goldberg responded to yesterday's reports that he would want to face Steve Austin in a return match,, after Goldberg made the comments back in March. He wrote on Twitter: "Austin would be a dream match. But let's all be realistic."

Не всичко е загубено. "Никога не казвай никога, особено в WWE", но пък и обикновено мачовете от този сорт са един кечист, който се е retire-нал срещу все още активен такъв като Cena vs The Rock, или евентуално нещо от рода на Stonecold vs CM Punk, Brock lesnar vs John Cena/Undertaker/CM Punk.

Колкото и да ми се иска ми се вижда малко странно да има мач между двама пенсионирали се(колкото и да не харесвам тази дума в случая) кечисти ей така от нищото, но това все пак би било на Wrestlemania и там всичко е възможно, дори dance off със Hornswoggle...

• Upvote 4

Очаквам наистина да се завърне този път ! Може би, като non-wrestler, но да спретне един последен мач да ни направи кефа.. Е, поне на мен ще ми направи кефа да го видя отново сред бойното поле !

Dream Match :

Steve Austin vs. Bill Goldberg !!

Има и още един вариант

Goldberg vs. The Undertaker 20-0 !! И толкова да се приключва с кариерата на Гробаря.. Все пак ще разберем всичко с времето си :)

• Upvote 12

[center][center][img]http://i55.tinypic.com/2eozl9z.png[/img]
[/center][/center]

Ъпдейт #1:

Goldberg: By the way......... I'm back!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Fan: Who's NEXT???

Goldberg: Maybe Batista

Fan: please tell me its true that ur wrestling again

Goldberg: contract time...

*фенове започват да спекулират, че става дума за завръщане в WWE*

Goldberg: It ain't WWE, they can kiss my ass

Ъпдейт #2:

Bill Goldberg recently shot a promotional video for an October show in the African Congo, billed as the “Rumble in the Jungle II” after the legendary “Rumble in the Jungle 1″ between boxers George Foreman and Muhammad Ali decades ago.

Goldberg said he would come out of retirement to wrestle on the show. In the promo, Goldberg talks about the Government of the Democratic Republic of Congo backing the wrestling show. Rick Bassman is reportedly booking talents for the show and he went to Africa last month with Luke Gallows and Nathan Jones to promote it.

Several other big names are being promoted for the show including Kurt Angle, MVP, Matt Hardy, Batista, Shawn Daivari, Chris Jericho, Ric Flair and Shelton Benjamin. At least one of those names knew nothing about the show when contacted and another said his manager was contacted but turned it down.

Edited by nWoHulkster™
  • Upvote 3

Batista vs Goldberg звучи добре, но няма ли я "WWE магията" в "микса" не мислете, че ще се получи нещо изключително и специално! :) Много си е повярвал пак... ще пълни стадионите! :D

• Upvote 5

Ако се завърне си мечтая за три различни мача:

1.Bill Goldberg vs Stone Cold Steve Austin

2.Bill Goldberg vs The Undertaker(Wrestlemania)

3.Bill Goldberg vs Batista vs Brock Lesnar vs Bobby Lashley :)

Edited by overpad
  • Upvote 3

[img]http://img235.imageshack.us/img235/79/therockstunneryg1.gif[/img]

Bill Goldberg: I'm Finally Getting BACK IN THE RING!

For the first time in 7 years ... Bill Goldberg is FINALLY GONNA WRESTLE AGAIN -- and TMZ has learned it's all to raise money for charity.

Goldberg -- the most famous Jewish wrestler of all-time -- tells us he has agreed to wrestle in a match in Africa next month and 100% of the proceeds will benefit various charitable organizations.

The former WWE champ and master of the Jackhammer tells us he's fired up about his triumphant return ... and has already stepped up his workouts so he can be as ripped as possible.

Goldberg adds, "At this time, the only thing that would get me back in the ring is something that would positively impact those in need. If selling out another major event would allow me to bring a ship full of supplies to hand out to those in need, I'd say that would be very significant."

Edited by nWoHulkster™
  • Upvote 8

И както обикновенно се пише в форума:

айри чаками Скалата срещу Голдберга срещу Джейк "Змиелюбеца" Робертс на WrestulMania догодина - ще е класик :laugh: :unsure:

272.png