Jump to content

Miro - обща тема

Recommended Posts

retwerts

Ай ти дигни 120 ве, свиня?!

Аз съм слаб на лежанка, но все пак правя серия с 90 кг. - 6-тица, при това на второ упражнение. Ако съм в кондиция мога и да успея да тласна 120 - 1-2 пъти.

• Upvote 1

^Само не разбрах откога кеча стана надпревара по вдигане на тежести? Сериозно, вие сте най смотаните тролове на планетата! Скоро никой няма да ви обръща внимание ако не извадите по-добър репертоар.

Edited by SfSgSw
  • Upvote 11

Съвсем скоро, една отдавна забравена история ще бъде разказана, като всяко друго и това приключение ще намери своя край! 

ShaolinMonk

Искам да се обърна към neshev. Прав си за голяма част от нещата които пишеш за Миро, но ......................... Но, на мен поне ми стига тая награда, един ден една от най-големите звезди на федерацията в лицето на Джон Сина, макар и за 2 секунди и половина да спомене с добро нашия, когато дава интервю извън образ. Знам, че мечтите ми са прекалено малки, но трябва да си разигравам коня според тоягата. Пък и този клип от "тренировката" на Миро на мен ми хареса. Някак си архаичен ми изглежда. Как "рускии медвед" се подготвя по един леко гето начин от "руската тайга", но все пак в съвременно изглеждащо джим-мазе :). За мен няма да е изненада ако като загуби, но все пак по един свит робски начин, това видео ме накефи, надъха и ми даде песъчинка надежда (от цял плаШ), че макар и мача едва ли ще надхвърли 3 1/2 звезди и макар и че на 99.5 процента Русев (а.к.а. Миро, а.к.а Ди Бългериън Брут) губи, аз пак ще се накефя супер много на първия 100% чистокръвен българин на КЕЧ МАНИЯ. :).

П.П. интересен факт който забелязах сигурно последен от форума е, че в официалния сайт на Е-то на "профила" на Миро, теглото го пише в килограми, обаче височината е пак във футове и инчове :). УАЙ ВИНИ, УАЙ :)?

П.П.2.

Моята първа РЕСЪЛМЕЙНИЯ
:) Edited by ShaolinMonk
  • Upvote 3

5079877.jpg

MJ23

Айде тоя с визията на първобитен дивак да прави един клип "Баси гулемити ръки чуек" и да ни надъхва за "ресълмейния" както си трябва.

• Upvote 1
neshev

^Само не разбрах откога кеча стана надпревара по вдигане на тежести? 

Вдигането на тежести е най-важният компонент в кеч тренировките. За да вдигнеш човек над главата си трябва да имаш сила в ръцете, а вдигането на щанги е най-близкото, което се доближава до това. В кеча, суплексите са изключително важен елемент от кеч мача. Сериозно ли си мислите, че Daniel Bryan ще може ли дори да помести Brock Lesnar? Не. Тогава ще трябва да гледаме 30 минути неговите жалки ритничета, които правят дори CM Punk да изглежда като шампион по mauy thai. Все пак Bryan трябва да бъде поздравен, че почна да яде месо и да вдига щанги, но все още е далеч от развитието си. Който си мисли, че Daniel Bryan ще направи по-добър мач с Brock Lesnar, от колкото Roman Reigns не е много в час за pro wrestling-а.

В този бизнес трябва да си здрав. Колкото и да е fake, Lesnar не си играе и е яко stiff. Ако те метне на главата ти ще боли, както и да го погледнем. Как очаквате човек, който е толкова нежен като Daniel Bryan да издържи физически мач със Звяра? Гарантирам, че Reigns и Rusev ще успеят, защото за корави. Вашето момче, Daniel Bryan няма да може да стане след първия германец. За това беше съвсем нормално, WWE да се опитат да го предпазят от нова контузия и да му спестят унижението на Wrestle Mania. 

Edited by neshev
  • Upvote 10
StreetGloW

Как очаквате човек, който е толкова нежен като Daniel Bryan да издържи физически мач със Звяра?

Искам да ми обясниш как си правиш заключение че Daniel Bryan е нежен?

Вашето момче, Daniel Bryan няма да може да стане след първия германец. 

Това пък ако наистина го мислиш... Ти го изкара ебахти мекицата , все едно някакъв random от публиката.

• Upvote 3

Вдигането на тежести е най-важният компонент в кеч тренировките. За да вдигнеш човек над главата си трябва да имаш сила в ръцете, а вдигането на щанги е най-близкото, което се доближава до това. В кеча, суплексите са изключително важен елемент от кеч мача. Сериозно ли си мислите, че Daniel Bryan ще може ли дори да помести Brock Lesnar? Не. Тогава ще трябва да гледаме 30 минути неговите жалки ритничета, които правят дори CM Punk да изглежда като шампион по mauy thai. Все пак Bryan трябва да бъде поздравен, че почна да яде месо и да вдига щанги, но все още е далеч от развитието си. Който си мисли, че Daniel Bryan ще направи по-добър мач с Brock Lesnar, от колкото Roman Reigns не е много в час за pro wrestling-а.

В този бизнес трябва да си здрав. Колкото и да е fake, Lesnar не си играе и е яко stiff. Ако те метне на главата ти ще боли, както и да го погледнем. Как очаквате човек, който е толкова нежен като Daniel Bryan да издържи физически мач със Звяра? Гарантирам, че Reigns и Rusev ще успеят, защото за корави. Вашето момче, Daniel Bryan няма да може да стане след първия германец. За това беше съвсем нормално, WWE да се опитат да го предпазят от нова контузия и да му спестят унижението на Wrestle Mania. 

Първо да кажа ,да силата в ръцете е важна ,не заради друго ,а защото определени кечисти са тъпаци и те sandbag-ват ,само и само изглеждаш зле. А относно дали Даниел е в добра форма и дали е корав ,еми Нешев ти трябва да си много тъп защото аз лично съм виждал Даниел да отнася едни от най-бруталните бъмпове ,ако Рейнс изкара един мач примерно в Япония без след това да реве два часа как го боли тялото ще е много хубаво. Ай със здраве ,ако си трол Нешка евалата брат гимика ти е много силен ,ама както казва Корнет гимика понякога е част от теб ,а ти щом си толкова добър направи си живееш гимика. :D

• Upvote 3

[img]http://img195.imageshack.us/img195/3646/brethartemblemwallpaper.jpg[/img]

ShaolinMonk

Понеже на мястото където водех един разговор до преди час не може да се копира текста (за да го пейстна тук в Quote таг), а скрийншот забравих да направя, ще ви го разкажа с мои думи. В чата на WoW (да чавето в мен е живо, но не съм някакъв без личен живот и играя най-много 2 часа на ден, а не 20) в един райд, някакъв украинец ми се надъхваше (на смесица между украински и английски :) ), че Миро не бил нито руснак нито българин, а всъщност бил украинец и даже го бил виждал преди години в Киев :rofl: . Аз не можах нищо да отговоря. Просто бях стъписан :). Не мога още да повярвам, че някой толкова нечовешки може да говори глупости (или да ме тролва яко).

А сега сериозно и малко за това което се случва на нашето момче преди най-голямото събитие в живота му (да се надяваме не и последно). Все пак някаква нечовешки малка надеждица е жива в мен за победа на "тоя дето си продаде гъза на Русия" :). Но да, ясно ми е, че губи на 99.9 процента. Аз обаче се надявам на следния букинг. Може би след Мания, има вероятност, да направи 2 добри вражди и да не го загробят. С Райбак и Шеймъс. От едната (с разменени победи 2/1 за Миро) да излезе краен победител, а другата да я загуби (евентуално) с реципрочно съотношение на победите. По-добре е първо да е губещата вражда. Ако в нея се представи добре, ще му дадат и печеливша. Шеймъс има доста повече постижения от Райбак и за това е по-добре да се навие да загуби вражда от Русев. Защото ако Райбак я загуби, това няма а издигне много Миро, а пък Райбак ще е пратен в 108-ма глуха. И може някъде между Summerslam и Сървайвър Серийте, Миро да търне и фейс. А може и МНОГО по-скоро. А може всъщност да стане храна на Рейнс и да стане тъпо :(. Но това е друга тема. Ако решат с малко след загубата на КечМания да удължат политическата жилка, могат плавно от руснак, да го разкрият като българин (не че малко по-информираните не знаят), да каже, че е бил манипулиран и принуден да плюе по Америка, даже може да вкара и това, че България е член на НАТО :D. Няма да го правят любимец на ЮЕсЕй, но все пак могат да успеят да го реабилитират малко. Но прекалено се отплеснах. Дано го чака поне мид-кард в бъдеще :). Тръпна за мача му на "Ресълмейния" :).

Edited by ShaolinMonk
  • Upvote 2

5079877.jpg

Здравствуйте,

Субективно. Вярно е, че пропуснах 10-12 години в кеч-образованието си, но, четейки тук, разбирам, че за този период са навлезли доста чуждици (пък може и да са заемки). Доста дразнещо звучене: мейн ивент, хийлва, търнва, селва, бъмпва и пр. Трудно ми е, но ще се справя някак (извинете, ако съм пропуснал наличието на речник на чуждите думи някъде из форума).

Обективно. Предполагам, че подкрепяте инициативата на Винс за Пролетарии от всички страни, съединявайте се! (в ВВЕ Мрежатаи сте твърдо против веб-пиратствуването (за да чакате торент от Арената), но въпросът ми към кечманиаците е: къде ще "ловите" Кечманията?

Спасибо в адванс!

С уважением,

ваш Макаров

• Upvote 1
neshev

Първо да кажа ,да силата в ръцете е важна ,не заради друго ,а защото определени кечисти са тъпаци и те sandbag-ват ,само и само изглеждаш зле. А относно дали Даниел е в добра форма и дали е корав ,еми Нешев ти трябва да си много тъп защото аз лично съм виждал Даниел да отнася едни от най-бруталните бъмпове ,ако Рейнс изкара един мач примерно в Япония без след това да реве два часа как го боли тялото ще е много хубаво. Ай със здраве ,ако си трол Нешка евалата брат гимика ти е много силен ,ама както казва Корнет гимика понякога е част от теб ,а ти щом си толкова добър направи си живееш гимика. :D

Да, за това CM Punk орева света, че Ryback го е потрошил. Еми какво иска, като на Ryback хора като CM Punk са му като деца в ръцете. 

Никога не съм разбирал тази фиксация, midget-и в кеча, като Bryan и Punk, да са в "тежката" дивизия. Само в кеча я има тази простотия. По-малките кечисти могат да draw-ват, ако са в собствена дивизия, иначе изглеждат абсолютно смешно. Pacquaio и Mayweather са огромни звезди, а никой умник не казва "а, ама не могат да бият Mike Tyson". Едно време TNA бяха уцелили тотото с тяхната X дивизия, като от там тръгнаха най-големите им звезди, ама естествено насраха всичко. 

• Upvote 10

Да, за това CM Punk орева света, че Ryback го е потрошил. Еми какво иска, като на Ryback хора като CM Punk са му като деца в ръцете. 

Никога не съм разбирал тази фиксация, midget-и в кеча, като Bryan и Punk, да са в "тежката" дивизия. Само в кеча я има тази простотия. По-малките кечисти могат да draw-ват, ако са в собствена дивизия, иначе изглеждат абсолютно смешно. Pacquaio и Mayweather са огромни звезди, а никой умник не казва "а, ама не могат да бият Mike Tyson". Едно време TNA бяха уцелили тотото с тяхната X дивизия, като от там тръгнаха най-големите им звезди, ама естествено насраха всичко. 

Първо това е pro-wrestling ,а не бокс. Второ и по-важно е ,че всяко нещо може да изглежда добре с правилният букинг. Даниел и Пънк са доста корави копелета ,а Пънк имаше сериозни проблеми по това време ,и ритника на Райбек просто беше последната капка. А иначе Райбак не би изкарал и 2-3 мин. живот ,ако поеме бъмп от някъв highspot ,такъв ,където Даниек заедно с Пънк редовно правиха по индитата. Големината не винаги значи сила ,както и мусколите ,и те не са гаранция за издражливост.Хората с най-големи мусколи ,при по-силен натиск и напрежение в ръката им се чупят най-лесно костите. 

Edited by mcups

[img]http://img195.imageshack.us/img195/3646/brethartemblemwallpaper.jpg[/img]

Shawn_Michaels

Здравствуйте,

Субективно. Вярно е, че пропуснах 10-12 години в кеч-образованието си, но, четейки тук, разбирам, че за този период са навлезли доста чуждици (пък може и да са заемки). Доста дразнещо звучене: мейн ивент, хийлва, търнва, селва, бъмпва и пр. Трудно ми е, но ще се справя някак (извинете, ако съм пропуснал наличието на речник на чуждите думи някъде из форума).

Обективно. Предполагам, че подкрепяте инициативата на Винс за Пролетарии от всички страни, съединявайте се! (в ВВЕ Мрежатаи сте твърдо против веб-пиратствуването (за да чакате торент от Арената), но въпросът ми към кечманиаците е: къде ще "ловите" Кечманията?

Спасибо в адванс!

С уважением,

ваш Макаров

Ловим по принцип в XWT,но работите ги качват и в сводобните торенти като kickass.to и прочие,но предполагам няма да има забавяне и в арена и замунда при положение,че това е Кечмания.Относно чуждиците има някои от термините,които почти не могат да се преведат на български и затова е нормално да навлязат в речника ни sell-ва значи - отиграва движенията,преструва се че го боли и прочие.Това звучи доста тъпо като се преведе,а Bump-ва се казва когато поемат хватките,защото кечистите по принцип си помaгат при правенето на хватки отскачат,за да е по лесно на другия да ги вдигне както и поемането на самото тръшване.Това по-принцип е най-важното нещо заедно с sell-ването за първоначалното обучение на един кечист.

Иначе целия ти пост е леко offtopic можеше да го направиш в някой друга тема :)

Edited by Shawn_Michaels
  • Upvote 1

410e8-1526197995-500.jpg
"Doin' what I want to do, When I want to do it."

tanchii

https://www.youtube.com/watch?v=Wki6wr1Q2oA

• Upvote 18

nov5o0.jpg
 inpunkwetrust.com // cmpunkphotos.com // nikki-bella.com // carmella-photos.com // eva-marie.org 

hacky

Еми да, по принцип нали компанията кара чуждите кечисти да говорят с някакъв акцент на развален английски.

Edited by hacky
  • Upvote 2

694803838_Annotation2019-03-14101116.jpg.c13a522cd7441786b006a3d8e92d275c.jpg 
Сайт за българските фенове на комикси - insaneaddiction.tk

Еми да, по принцип нали компанията кара чуждите кечисти да говорят с някакъв акцент на развален английски.

Да това е ясно, но тук във форума съм чел коментари за английския му и затова писах това. :)

• Upvote 1
OyeaH

^Те някои хора още не могат да преживеят загубата на приятел...във Facebook.

За толкова време в USA няма как да не научиш английски, не е сериозно.

• Upvote 1

Вас пък, какво Ви засяга, каква къща си е взел, каква кола си е купил и с коя пу*ка ляга? Егати селските клюкари и шматки са се навъдили.... Преди година му сваляхте звезди на момчето, сега вече му кроите шапката! Че и щангисти имало доста тук..., нищо, че едва ли и половината от вас си имат представа, какво представялява щангата....

• Upvote 7
Radox

С ръка на сърцето казвам, че английският на Русев е по-добър от българския му! :D

Edited by Radox
  • Upvote 17

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

С ръка на сърцето казвам, че английският на Русев е по-добър от българския му! :D

Бъркаш го с Григор Димитров.

Edited by Storm
  • Upvote 11
hacky

Тоя кви глупости говори, че били отпаднали излъчванията, нали тяхната телевизия точно излъчва?

"Няма ги Гробяра, Скалата..." ебати лайнярите честно.

Edited by hacky
  • Upvote 6

694803838_Annotation2019-03-14101116.jpg.c13a522cd7441786b006a3d8e92d275c.jpg 
Сайт за българските фенове на комикси - insaneaddiction.tk

• Veetor changed the title to Miro - обща тема