Jump to content

Miro - обща тема

Recommended Posts

nikolov933

Махайте я тая тема ! Ние вече българин в кеча нямаме явно е ,че Миро го ебат само парите

• Upvote 2
hacky

^ Аз съм сигурен, че Миро като отиде и каже на Винс, "Аз съм българин и искам да излизам като такъв", той Винс веднага ще каже добре бе мой, няма проблеми така ще е...

Пък и те пак си казват, че е българин, просто сега си е взел руското гражданство.

• Upvote 6

694803838_Annotation2019-03-14101116.jpg.c13a522cd7441786b006a3d8e92d275c.jpg 
Сайт за българските фенове на комикси - insaneaddiction.tk

PostMortem

Колко глупави са простосмъртните

• Upvote 6

Дай лопата на гробаря
работата той си знае.

nikolov933

Кубрат Пулев го искаха от друга държава срещу много пари и отказа ! За мене вече Миро е никой много ще се радвам да го гледам как ще почне да джоби до месец.
п.с Откакто стана руснак на публиката още по-малко им пука за тоя.И вече ще е само Русев ??

Edited by nikolov933
  • Upvote 1
Rocky Maivia

Той ще джоби до два три месеца, това е 90 процента ясно с този му букинг, но изказването ти е малоумно на толкова много нива, че няма накъде повече....

• Upvote 12

Kalata

Някой може ли да каже - какъв смисъл има в ритуала на Русев като се качи на ринга?

Само за протокола - Муай Тай и Сумо в комбинация е нещо като фигурно пързаляне и кърлинг....

• Upvote 8
Styles_fan

Поне да се научи да селва като хората, а не само да се държи за лицето

• Upvote 3
ShwN

И аз забелязах, че "селва" по различен начин, но така е по-реално и не е проблем за мен.

Storm

Под негативни емоции написах, че вече не ми пука за него, но сега когато съм спокоен, истината е, че много ми пука за него, защото е българин и е страхотен кечист, заслужава да успее. Ние знаем, че е българин, а пък те ако искат и китаец да го изкарат. Искрено се надявам да успее.

Винаги ще ми е гадно, че го направиха руснак, но нищо не можем да променим.

Edited by Storm
  • Upvote 4
U_think_U_Know_Me

Аз лично завинаги ще го запомня с невероятно силната емоция, която предизвика в мен с поздрава за трети март и участието в RR .  Всичко друго спада към семантиката на едно предизвестено джобене :)  .

• Upvote 13

Няма стига, ИНСТИТУЦИЯТА Ю ТИНК пристига!!!

nikolov933

Аз лично завинаги ще го запомня с невероятно силната емоция, която предизвика в мен с поздрава за трети март и участието в RR .  Всичко друго спада към семантиката на едно предизвестено джобене :)  .

+1

• Upvote 2
Storm

Кубрат Пулев го искаха от друга държава срещу много пари и отказа ! За мене вече Миро е никой много ще се радвам да го гледам как ще почне да джоби до месец.

п.с Откакто стана руснак на публиката още по-малко им пука за тоя.И вече ще е само Русев ??

Кубрат може да си е боксьор и като българин. Никакъв проблем.

А ако Русев беше казал, че ще бъде само и единствено българин, може да си сигурен, че веднага щяха да го изгонят от WWE. А това е равносилно на провалена кариера. Примерът ти е неправилен.

Edited by Storm
  • Upvote 1
MJ23

Трудно ли ти е да си толкова тъп? Кубрат дали ще е българин, дали ще е немец или таджикистанец си има договор и ще си се бие. Единствената разлика е в парите, които би му осигурила нашата държава и другата (както се говореше за Германия)

Русев, ако беше казал, аз съм българин, е.ете се и утре щеше да четем как WWE му пожелава всичко най-добро в бъдещите начинания.

• Upvote 3
Santi

Български юнак, който в WWE представлява най могъщият човек на света, руският президент Путин.

Ясна е работата. Остава си българин, но ще се бие за Путин. Демек, официално е ясно бъдещето му. Лошия чужденец ще яде бой от някой true американо

Edited by parcaleste

11j9d0n.jpg

Русев удря, Русев мачка!

Opie

Кво всички сте ревнали? Той вече е Руснак, Не ми пука за него, Откакто стана Руснак ми падна в очите... Кво само търсите кусури? Квото и да пише на титантрона, той е Българин! Един от нас е и трябва да го подкрепяме каквото и да стане! Направо не знам защо гледате кеч, по цял ден висите в тоя форум и се чудите за кво да ревете...

• Upvote 10

7778426V.png

gboy

Кога сме били част от СССР? Били сме в близки отношения с тях, но никога не сме били част от тях. Това е същото, като да се каже, че САЩ са част от Великобритания.

Колкото до Русев, ами разочарован съм. Но не от него, а от WWE. Дадоха ни плоските надежди, че ще е българин, а го обърнаха руски гражданин. Само се надявам нещата, да не се развият по следния начин

Русев удря --> Русев мачка --> Русев удря и мачка --> идва Капитан Америка (Swagger, Cena, Bryan или който и да е американец) --> руснака Русев го мачка (сещате се какво искам да кажа...)

Защото имам гадното предчувствие, че нещата може да се стекат точно така. Всички знаем, как САЩ обичат Русия, особено покрай създалата се ситуация в Украйна, където се води "война" между Украйна и Русия.

Колкото до това, че WWE ще спечелят пари от това, че е руснак се съмнявам. Съмнявам се, да спечелят пари от руснаци. По-скоро, ще печелят пари от американци които мразят руснаци. Всички, ще плащат да видят загубата на лошия руснак Русев от добрия американец. Ако някой като Swagger спре Русев, той ще спечели симпатията на феновете за доста дълъг период от време.

ПП: Тук или в друга тема, не помня точно къде. Някой (може би Shwn?), каза, че Козлов е бил представян като руснак, въпреки, че е украинец. Разликата между двете е коренно различна. Украйна е била част от СССР, следователно е съвсем нормално да бива представян като руснак. При Николай Волков, също е съвсем нормално да е представян като руснак. По ония времена, Хърватска/Хърватия е била част от Югославия, която до голяма степен е била като СССР на балканите. Докато ситуацията с нашия е тотално различна. България е била в много близки отношения със СССР, но не е била част от нея. Не сме били част и от Югославия. Следователно не мисля, че ситуацията с Русев трябва да бъде сравнявана с Волков или Козлов. Съвсем е възможно да не съм прав, този период от историята ми е малко мъгляв и безинтересен.

ПП2: Извинявам се, че излязох малко извън темата.

България никога не е била част от СССР (като има "теории", че за това трябва да благодарим на румънците, но да не влизаме сега в историята) , но винаги сме били по време на студената война плътно зад братушката, затова написах, че не е чак толкова далеч от истината. За Джон Смит от Северна Каролина няма особено значение, ако изобщо ни знае, то почти сигурно ни свързва с Русия и не е много сигурен, дали не бяхме малко градче до Москва.

Хърватите, особено в частта с Югославия - те са много далеч от СССР. Много по-долеч отколкото сме ние. Колкото е абсурдно българин да го представяш за руснак, също толкова абсурдно е някой от бивша Югославия да го представяш за руснак. Ако на украинците им кажеш, че е нормално да ги представяш за руснаци, щото са част от бивша СССР, също ще ревнат на три гласа.

На никой от тоя регион не му е приятно да го свързват с Русия, но за американците това е единствената асоциация (доколкото изобщо я има). Източна Европа  - Балкани - Югославия ... всичко води към директна асоциация с Русия и то по време на студената война, която им е мъка до ден днешен вероятно. Когато излезе някой от Хърватия, България, Сърбия и прочее - те не го свързват реално с нищо. Когато им кажеш, че има някаква връзка с Русия, тогава вече всичко е ясно и могат да си квичат колкото си искат USA и да се бият в гърдите колко велика нация са. Естествено, това си е мидкард временна атракция, защото дори те не са толкова тъпи да кълват нон стоп на това, но за десет минути на шоу върши прекрасна работа. Еле пък по това време на сезона, когато са изгърмяли всичките си патрони.

------

С Миро е същата раота като с Кобрата и останалите. Ревеме, че не ги бръснат да сливи, ама в същото време ние нищо не правиме. Кобрата го пререждат някакви смешни поляци, ама цяла Полша стои зад тях - изливат кинти, хората ще се избият - пълнят залите, правят ега ти шоуто ... Ние тука дори не искаме по телевизията да го гледаме Пулев - по някаква жалка кабеларка го дават, ама викаме що няма мач с Кличко. Няма и да има. Ревеме за Станка Златева, ама някой ходил ли я е да я гледа на живо, един лев да даде, камо ли да я посрещнем на летището - ей така, да се почувства човек. С Русев (наш Миро)- врякаме, че го изкарват руснак, ама някой отрази ли го, като отиде в WWE. Да се напише един ред в някой вестник, да го кажат по някоя телевизия, да се вземе отношение, да се направи фен клуб , да се поръчат негови фланелки или каквото и да е там ... ми не. Не се направи. Писах аз в моя си сайт, тука в BWC, някой умрял вестник там публикува една смешна статия и Замунда му изрязаха мачовете. Еми затова ще го изкарват руснак, пък ние ще плачкаме, че не му дават да вее байряка с конска грива насред Щатите.

• Upvote 7

The1948One

Добре бе пичове защо всички започнахте да гледате толкова негативно на Миро след това booking решение, в поста ми за турнира подчертах че това не е негова вина, дори се съмнявам да му е голям кеф да излиза с руският флаг, ама като си никой в този бизнес, не можеш да изразяваш мнение. А и все пак си го водят пак The Bulgarian Brute, което си го прави автоматично българин. И на мен ми иде малко много малоумният titantron с Ермитажа, Путин, самолетите, ама какво да се прави. Вината си е изцяло на WWE, но това е шоу, по дяволите.  Днес е руснак, утре - кой знае. Откога търсите някаква логика в кеча.

Иначе съм много доволен от in-ring работата му досега, особено като започна да прави и over the head belly to belly напоследък. Един доста солиден big man се очертава, сигурен съм че щях да му се кефя дори и да не беше българин, защото винаги съм подкрепял солидните big man, които показват умения и се движат като cruiserweight-и. Нека да направи 3-4-5 солидни мача и може полека лека да си дойде на мястото, с хора като R-Truth, Woods и Kofi не става, добри кечисти са, доказали са се многократно, но просто му трябва в момента значително по-голям и по-солиден съперник, който да му даде повече офанзива.

• Upvote 14
Stalin

Много от негативните постове в тази тема (от последните няколко страници) доказват колко жалък народ сме ние българите. Дори и не искам да се слагам под общ знаменател с подобни индивиди, ама на, родил съм се в държава на мразещи и завистливи отрепки.

• Upvote 7

[quote]знам знам зарад оная Вики Гереро Голямото тъпо 6оу му стъпи на раката ама кво стана после ? реи кунтузен ама изкам да питам некои помогнали му 6тот ина4е 6те6 да умре . Инак 5 от мен брао ве ъп[/quote] - Коментар от Замунда! - Priceless!!!!

nWoHulkster

Поредното доказателство, че руската бюрокрация е ужасна... Още преди 3 години във FCW Русев беше женен за сестрата на руснака Peter Orlov. Явно документите му за руско гражданство са станали готови чак сега. :D

Сега по-сериозно. Дългогодишна кеч традиция си е кечисти от източноевропейски страни да бъдат представяни за руснаци и тази традиция я има вече над 100 години. Например, две от най-големите БГ кеч имена (Дан Колов и Хари Стоев) също са минали през тази традиция за известно време. Русев не е първия, а вероятно няма да е и последния. Да, дразнещо е, но няма нужда от чак толкова много ядосване. Такава роля са му дали - такава роля играе. Важното е, че има българин на най-голямата сцена.

П.С. А иначе може да се поспори дали въпросната дългогодишна традиция има някакъв смисъл през 2014, но това е тема за друг разговор.

• Upvote 21
MJ23

Не бъркайте омразата с безразличието. Никой тук не е казал нещо негативно, да му пожелае да се контузи, да го уволнят и т.н. Е може би има изключения.. Просто на една голяма част вече няма да им пука чак толкова много за него, както в началото. В случая всички си знаем, че е родом от Пловдив, че е българин и може само да се гордеем, независимо от образа му в момента.

• Upvote 3
HEIDENREICH

Aз ще преглътна това ,че се прави на руснак ,но това че е родом от Пловдив -никога !! 

PLOVDIV SUCKS ! 

Edited by HEIDENREICH
  • Upvote 7

YoTheReal

^

Ние сме против турците, против малцинствата, против Локо Пловдив...
  • Upvote 6
  • Veetor changed the title to Miro - обща тема