Jump to content

Предстоящи Мачове

Recommended Posts

MainEventer

Отдавна не бяха излиза нови мачове:

Donald Cerrone - Nate Diaz - UFC 141

Jose Aldo - Chad Mendes - UFC 142, което е януари в Бразилия :) for Featherweight title

GSP - Nick Diaz - UFC 143 for Welterweight title

Edited by MainEventer
  • Upvote 1

UFC 142 Anthony Johnson vs. Vitor Belfort (Johnson преминава в Middleweight дивизията).

Тоя винаги съм се чудел как изобщо е успямал да смъкне до WW. Бахти животното е...

• 2 weeks later...
MainEventer

UFC 144 in Japan:

Frankie Edgar - Benson Henderson for UFC Lightweight Title

Yushin Okami - Tim Boetsch

Joe Lauzon - Anthony Pettis

UFC 143:

Carlos Condit - Josh Koscheck

Erik Koch - Dustin Poirier

UFC 142 in Brazil:

Stanislav Nedkov - Fabio Maldonado

Siyar Bahadurzada - Erick Silva

Rousimar Palhares - Mike Massenzio

Edited by MainEventer
MainEventer

UFC on FX1:

Melvin Guillard - Jim Miller

Pat Barry - Christian Morecraft

UFC 144:

Yoshihiro Akiyama - Jake Shields

Hatsu Hioki - Bart Palaszewski

Strikeforce "Melendez vs. Masvidal":

Billy Evangelista - K.J. Noons

Dream "Fight for Japan" - December 31:

Fedor Emilianenko - Satoshi Ishii

• Upvote 1

Dream "Fight for Japan" - December 31:

Fedor Emilianenko - Satoshi Ishii

Потвърдил ли се е тоя мач, щото до оня ден Федята не знаеше дали ще се състои ? :)

• Upvote 1

MainEventer

Май не е потвърден, но като че ли все пак ще се състои :)

Ето още два любопитни мача, които бяха обявени.

Chael Sonnen - Mark Munoz - Chael няма да чака Паяка да се възстанови и ще се бие отново преди това. На 28 януари на UFC on FoX 2

UFC 144 in Japan:

Rampage Jackson - Ryan Bader

Cheick Kongo - Mark Hunt - този още не е обявен на 100 процента, но по всичко личи, че ще се състои

Pitbull Alves - Martin Kapmann през Март, не се знае къде и кога точно ще е събитието.

Edited by MainEventer

Американският Gangsta като гледам има за план да утвърди позицията си на #1 title-contender.Добър ход, хем ще постави Муноз на мястото му.

result.jpg?1418684825.53848

MainEventer

Еми не иска да чака Силва до лятото, а е убеден, че е най-добрия MW в света, няма как да не приеме мача. А и една заплатка повече кому е излишна. Според мен обаче трябваше да изчакат мача на 3-ти Мейхем Милър-Биспинг и ако англичанина победи, да го сложат със Сонен. И без това си бяха разменили остри реплики и враждата щеше да е епична. Муньоз пък е в добра серия, но предпочитах Биспинг-Сонен главно заради билд ъп-а.

• Upvote 1

Абе не съм толкова убеден, че Сонън ще го бие Муньоз. Ще е интересен мач. Муньоз не го взимат особено насериозно, но като видях какво направи Деймиън Мая ... и то един уникално силен Деймиън Мая. Така че Марк определено е сред елита на категорията и за мен не е невъзможен вариант да тресне Сонън.

• Upvote 1

MainEventer

Абсолютно споделям мнението ти. За мен Марк Муньоз е номер 3 в тази категория в света, ако не броим Хендо към нея, но той се бие в горната така или иначе. Има тежки удари, а на земята е цар. Аз затова написах, че самия Сонен се мисли за най-добрия в света и е прекалено уверен, за да откаже каквато и да е била битка срещу който и да е. В неговите очи той ще смаже Муньоз и затова приема мача. Дори прие да се бие със Силва в Бразилия като щял да носи екип на Палмейрас май :D Забравих кой отбор написа в туитъра си.... Дали ще бие Муньоз.. ще видим. Според мен може и да има проблеми, но като цяло той си е фаворита няма спор.

• Upvote 2

Добре, аз се чудя, Сонън да не е българин - смисъл, тоя е си ненормалник, ама чааааак пък тоолкова :D :D.

• Upvote 1

Това си е типично американска работа. За тях целият тоя "траштолк" е част от шоуто при подобни спортове. В кеча виждате колко са важни промотата. В бокса е същата работа - там се и "сбиват" преди мача даже :laugh: . Така че Сонън типично по американски си гради мачовете. "Ще го смачкам, ще го разбия, а-у" . Бразилец, японец или някой от източна Европа няма да го видиш да прави такива неща пред камерата. Манталитет просто.

• Upvote 1

Е, да, ама викам, че и ние сме некви такива изрудяги.И все пак си мисля, че и ние мое да спретнем такива филми(ПО-ДОБРИ!) пред камера, ама понеже си е на световно ниво и нали родата, фр-та гледат и да не се излагам.Иначе.....ЛЕЛЕЙ!! :D :D :D :D ....

MainEventer

Все още няма потвърждение за Муньоз-Сонен, но излезе информация, кой ще е МЕ на UFC on Fox 2! Това ще е Rashad Evans - Phil Davis. Радостен съм от новината, защото много хора забравиха, че Mr.Wonderful e в тази дивизия. И нека не даваме победата на Sugа отсега :)

• Upvote 1
neshev

"I have no fight with Mark Munoz. My next fight will be based on, uh...I don't know how much I can say, but I'll be watching the TV Saturday night, put it that way."

EDIT: Chael Trollando strikes again! Все пак ще се бие с Munoz на UFC on FOX 2.

Edited by neshev
  • Upvote 3
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
neshev

?

Преди няколко дни StrikeForce подписаха нов договор с Showtime. След края на турнира няма да има вече HW дивизия и се концентрират само върху LW-LHW.

Не, имах предвид, че серизоните имена се изнасят лека по лека към UFC. :D

LW-LHW , ама Мелендез е въпрос на време да отиде и той в UFC. От другите просто не остана кой, може би Кинг Мо и Джакаре са по-познатите имена, и те скоро време вярвам ще отидат при биг брадър-а :D .

Е, ти повече ги разбираш от мене. Ще видим, но на мен ми е интересно колко време ще остане Мелендез в Страйкфорс, а няма да се прехвърли в LW на UFC.