Jump to content

Предстоящи Мачове

Recommended Posts

Разликата е, че Maynard имаше победа над шампиона, когато му дадоха мач за титлата. Това беше ключовото. Иначе пак му трябваха седем победи за title shot. На Fitch му трябваха 8. И вече си говорим за доста различни ситуации. Maynard първо, че има победа над шампиона. Второ, че в реванша, Maynard излезе с draw, като за малко не нокаутира Edgar

Всъщност го нокаутира няколко пъти :D :D :D , но, или Edgar държи на punishment, или е нямал достатъчно KO power ;\.

Но, да, Нешев е прав, не мисля, че е редно да се прави паралел със ситуацията на Maynard, поради изброените горе причини.

Edited by Fegri

result.jpg?1418684825.53848

• 2 weeks later...
neshev

Сивър*

Преместиха Cain срещу JDS на дебюта по FOX (12 ноември 2011). Леко изненадващо, но явно искат да стартират с гръм и трясък.

• Upvote 1
MainEventer

През ноември в Русия: Fedor Emelianenko - Jeff Monson

По-слаб съперник нямаше как да му намерят..

• Upvote 2
MainEventer

UFC 137 Co-Main Event Nick Diaz - B.J. Penn

Не стига, че му взеха шота, ами и сега ще гледа отблизо мача за титлата :D

• Upvote 1

UFC 137 Co-Main Event Nick Diaz - B.J. Penn

Не стига, че му взеха шота, ами и сега ще гледа отблизо мача за титлата :D

:eek: Кво стаснало??? GSP с кого ?

^ Nick не се явил на няколко събития, чрез които трябвало да се hype-не сблъсъка, треньора му не е можел да се свърже с него, Dana също и решението дошло посредством тези фактори, т.е. Condit да получи shot-a.

• Upvote 1

Братята Диаз са няма толко тъпи парчета и двамата. Ник е един от хората, които имаха някакъв шанс срещу Джордж (не голям) и сам се преебава в момента. Тайтълшот на готово получи, а го пропиля. Би Джей е в състояние да победи всеки на тая земя, ако има ден и мотивация. Загуби ли Диаз отива на кино, може да забрави и за тайтълшот и за каквото и да било друго.

• Upvote 1

MainEventer

Jon Fitch - Johny Hendricks - UFC 141

Вярно, че всички са заети, но този мач ми се струва безсмислен. От друга страна пък Хендрикс е 6-1 в UFC и 11-1 въобще, така че е време да го пуснат в дълбоките води.

• Upvote 1

Горкият Джон Фич ... ако беше някой траштолкър като Сонън да не е слязъл от МЕ и вече да се е бил за 2-ри път с GSP, а той горкия ...

А къде го прочете това, че победителят печелил тйтълшот? Аз четох само, че е уговорен мача, но никъде не се споменаваше, че победителя ще се бие за титла? Ще е супер тъпо впрочем - Рашад за мене е най-добрия в тая категория с JBJ, а все му се изплъзва тайтълшота.

^ Новината за боя не е от днес, дори се учудих, че не е постната... иначе от вчера мисля, че е слуха за title shot-а, но знаеш, че в UFC всичко може да се промени в рамките на ден, два. И на мен ми е странно, че пренебрегват Rashad, като може и да не се получи точно така както съм описал, но и като се замисли човек - Dan Henderson (Strikeforce LH Champion), Shogun (KO над Forrest, бившият шампион е)... нищо не се знае.

• Upvote 2

ММА: Рашад Еванс е контузен, Джоунс – Мачида ще оглави UFC 140

Един от най-очакваните мачове в ММА – този между Рашад Еванс и Джон Джоунс – отново се отлага във времето.

Рашад е с контузия на ръката от последния си мач и очевидно ще му трябва повече време за да се възстанови. Така шампионът ще защитава пояса си срещу друг опонент – Лиото Мачида. Сблъсъкът ще е Мейн Ивент на UFC 140, което ще се проведе на 10-ти декември.

• Upvote 3