Jump to content

Предстоящи Мачове

Recommended Posts

Just a fan

Като нищо победителите от Costa-Whitaker и Darren Till-Marvin Vettori може да се окажат един срещу друг за титлата ако Изи спечели LHW титлата. Dana лесно дава мач за втора титла, но рядко се случва да позволи на някой да държи и двете титли едновременно, така че се очертават интересни времена в MW.

ShwN

Costa дали отново няма поеме махмурлията и после да реве като путянци? ;) 

• Facepalm 1
  • 3 weeks later...
neshev

Чимаев има усложнения от вече прекарания коронавирус, огромно разочарование, ако има трайни последици и му наебе кариерата.

gboy

“We know what [Jones] wants,” White explained. “He wants the winner of Stipe and Francis, so that fight’s gotta happen first.”

Това го е рекъл Дайна Уайт на някакво интервю. То не, че тежката е много цвете, ама все пак е гадно спрямо победителя от Блейдс - Люйс (който и да е той). 

gboy

Gillespie (13-1) would be making his long-awaited comeback against Brad Riddell (9-1) on March 20.

Jack Bauer

Вече се усеща тоталния залез на Доминик Круз, на следващия евент се бие в прелимките. Това не винаги е индикация, но предвид колко дълги почивки си е взимал, нещо ме съмнява да продължи да МЕ, въпреки че катогорично е в топ 5 най-добри бойци евър според мен.

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!

Неговата кариера се прецака от контузии, за съжаление. Иначе беше уникален на млади години. Чак топ 5 ми е много, но определено си е легенда човека. 

Chimaev сериозно загатна за пенсиониране, макар че Динята твърди, че няма такова нещо и просто е емоционален, защото не му вървят тренировките.

e3ds73tkoik61.jpg

Че чак толкова ли му разката фамилията тоя коронавирус? Жалко, много жалко. 

Иначе не мисля, че наистина да се пенсионира. Най-малкото, че следващият му мач ще му донесе много пари, дори да го загуби, не ми се вярва да изтърве възможността. 

Edited by gboy

Явно е от тези клетници, които са с трайни щети по белите дробове. Дано успее да се възстанови, ама няма да стане от днес за утре, както му се иска.