Jump to content

BCW: Brutal Championship Wrestling

Here_Comes_The_Pain

Recommended Posts

Here_Comes_The_Pain

BCW

Brutal Championship Wrestling

b59cecf611075d88.GIF

След като вече се записах в няколко дневника, не се сдържах и реших и аз да си направя един. Сравнително нов потребител съм и сигурно никой няма да обърне сериозно внимание на дневника, но аз обещавам да съм редовен. Ако искате да видите поне стила ми на писане, можете да прочетете "Българин в света на wrestling бизнеса" или "Extreme Rules:Bobi's guest booker". Та, ако искате да се запишете, ми пратете следните данни на ЛС:

Име:

прякори(както на Batista - The Animal и т.н.):

ръст и тегло:

арсенал от хватки:

signature moves (pre-finisher):

submission hold:

finisher:

gimmick (образ):

picture:

theme song:

Важно: Нещата, които които са в таг не са задължителни! Освен това се надявам, че всички, които се запишат, ще са редовни в коментарите, а не както в други дневници.

Ето и няколко важни неща за федерацията:

BCW Show:

Up In Flames

Pay Per Views:

January: The Last Hard Man - МЕ-та винаги е Last Man Standing мач.

February: No Remorse

March: Get The Chair! - Най-малко два мача със столове.

April: To The Death

May: Into The Fire - Мачът за световната титла винаги е inferno.

June: Symphony of Destruction - На турнирът винаги се провежда 5vs5 tag team мач.

July: BrutalMania - WrestleMania-та на BCW

August: Feel The Burn - Титлите се защитават в hardore мачове между четирима.

September: Epidemic of Hate

October: Masters of War

November: Cold Winter Night - Вторият най-важен турнир.

December: The Christmas Massacre

titles:

xcc1.jpg

BCW World Championship

Title+Belt.jpg

BCW Brutal Championship

мачове:

1. 1 vs. 1: обикновен мач
  2. 2 vs. 2: обикновен tag team
  3. 2 vs. 2 tornado match: отборен мач, в който всички четирима кечисти са на ринга, без дискфалификации
  4. 3 vs. 3 (tornado)
  5. 5 vs. 5 special brutal match: мач, който се провежда само на специално ppv; мач с елиминации, в който първо трябва да елиминираш противниковия отбор, а в последствие и останалите от твоят; без правила
  6. triple threat match: мач с трима участници
  7. fatal 4-way match
  8. battle royal match
  9. Brutal Match (hardcore match)
  10. Hell In A Cell Match
  11. Last Man Standing Match
  12. Extreme Rules Match
  13. Chairs Match: мач, в който за да победиш, трябва да счупиш стол в главата на опонента си
  14. Tables Match
  15. Ladders Match
  16. Tables, Ladders, Chairs Match
  17. Cage Match
  18. Elimination Chamber Match
  19. "Need a Hospital Match": мач, в който победител става този, който качи опонента си в линейка и го закара до определена болница
  20. Falls Count Anywhere Match

roster:

PetioOOoo.jpg

Pete Apple

# Млад талант, обичащ приключенията и обикновено справящ се с тях.

finisher: Apple Driver; Bite the Apple

gimmick: Face

--------------------

th_DavidCrist001KYKYBackground.jpg

The Rocker

# Рокер, дошъл във федерацията, за да докаже, че може да стане легенда

finisher: Rocking

gimmick: Heel

--------------------

hunico.jpg

The Phantom

# Човек, който всички смятат за призрак. Появява се и изчезва от нищото.

finisher: Sending to the graveyard

--------------------

16526216.jpg

Flame

# Талантлив канадец. Бивш фокусник, обича да прави номера с огън, затова нарича себе си Flame.

finisher: Canadian Destroyer

--------------------

3265526m.jpg

Wask-M

# Мексикански кечист, идващ от AAA. Някой специалисти казват, че младокът има повече талант от младият Рей Мистерио.

finisher: Driller

--------------------

th_MuratBosporus.jpg

The Beater

# Бивш UFC шампион, съзтезавал се още в ROH. Твърди се, че има най-силният десен удар в света.

finisher: The Most Powerful Right Hand in the World

gimmick: Tweener

--------------------

c4176ec2805b495e.GIF

Alex "The Ice-Breaker"

# След 2 години в WWE и позорно изгонване от Винс Макмеън, сега българинът е в BCW, за да докаже качествата. Освен това, вече е обновил gimmick-a си.

finisher: Ice-Breaker (Cold Curse (Backbreaker, последван от Rock Bottom); Face Crushing Elbow

--------------------

th_Kashmere.jpg

X-Killer

# Смятан за най-талантливият американски кечист, X-Killer е дошъл в BCW, за да се докаже и да завладее федерацията.

finisher: X-Factor, X-Lock

--------------------

3061809X.jpg

Lex

# Много надменен човек, който не се съобразява с второто място.

finisher: Shining Reflex, Lock and Load

Edited by Here_Comes_The_Pain
  • Upvote 3

[center][img]http://i616.photobucket.com/albums/tt246/Banks_GFX/Wrestling%20Sigs/EdgeSig3.png[/img][/center]

[b]Thank you for everything, Edge. [/b]

Here_Comes_The_Pain

Хайде хора, записвайте се!!!

• Upvote 2

[center][img]http://i616.photobucket.com/albums/tt246/Banks_GFX/Wrestling%20Sigs/EdgeSig3.png[/img][/center]

Here_Comes_The_Pain

BRUTAL CHAMPIONSHIP WRESTLING NEWS!!!

1. Собственикът на BCW Брус Доналдсън заяви, че зад кулисите на шоуто се обсъжда европейско турне за първите шоута на "Up In Flames", както и за първото PPV "The Last Hard Man". Oчаква се компанията да мине през Англия, Италия, Франция, Испания, Германия и Исландия.

2. Главният booker на BCW - Пийт Джонсън обяви, че ако до 09.12.2012(30.04.2011) компанията подпише с поне 10 кечиста, то първото шоу ще е специално - турнир, на който ще се определи световният шампион. Ако не стане, шоуто ще е обикновено седмично.

3. Brutal Championship Wrestling подписа с една от младите надежди на кеча - Pete Apple, известен от indy сцените.

• Upvote 3

Here_Comes_The_Pain

BRUTAL CHAMPIONSHIP WRESTLING NEWS!

1. Тъй като интересът от страна на кечисти към компанията е малък се очаква договори да подпишат млади таланти от wrestling school-a в Memphis (родният град на Б. Доналдсън).

Ако до 30.04 не се запишат още хора, ще трябва да започна дневника с измислени от мен кечисти.

2. BCW откри своя страница във facebook. За сега има харесвания от 87 човека.

3. Собственикът на федерацията Брус Доналдсън официално представи седалището на BCW. То се намира в Los Angeles.

4. На своят сайт, BCW обявиха, че новото logo на федерацията е създадено и се очаква да бъде представено по-късно през деня.

• Upvote 3

Here_Comes_The_Pain

BRUTAL CHAMPIONSHIP WRESTLING NEWS AND SPOILERS

1. След като roster-a на BCW стана по-голям и там вече фигурират 8 имена, турнир за световната титла все пак ще има. Той ще се казва "BCW: Be A Champion". Турнирът ще се проведе на 12.12.2012(3.05.2011).

2. Европейското турне, също е факт. Федерацията ще мине през Англия (12.12.2012); Испания (19.12.2012); Франция (26.12.2012); Швейцария (02.01.2013); Италия (09.01.2013) и Германия (15.01.2013). В Германия ще се проведе турнирът The Last Hard Man.

3. Из интернет сайтовете се появиха слухове, че X-Killer ще спечели "BCW: Be A Champion" и ще стане световен шампион. Пийт Джонсън и останалите от creative екипа на федерацията не потвърдиха слуха.

ИЗВЪНРЕДНА НОВИНА!

В сайта на BCW бе обявено, че човекът, който е бил назначен да прави постерите, е бил уволнен. Търсенето му на заместник официално започна.

Който умее да прави добри постери и логота, да пише.

:)

Here_Comes_The_Pain

12.12.2012

BRUTAL CHAMPIONSHIP WRESTLING PRESENTS:

53b18646ad531713.GIF

BCW: Be A Champion

Докато се чува официалният theme song на "Be A Champion" публиката мощно оглася залата с виковете си.

К1: Вече е факт! Първото шоу на най-новата световна федерация по кеч вече е факт! Уважаеми зрители, добре дошли на "BCW: Be A Champion"!

К2: Добре дошли и от мен, дами и господа. Намираме се в Лондон, Англия, а залата е препълнена, присъстват повече от 6 000 човека!

К1: Освен хората, които ни гледат на живо, в други страни, също ни предават LIVE като Германия, Шотландия, Испания, Италия и др. Дами и господа, тази вечер е вечерта на шампиона! Тази вечер ще бъде коронясан новият BCW World Champion.

К2: Ще се проведе специален турнир, в който ще се започне от 1/4 финали и се стигне до финал. Който спечели финала, печели титлата.

К1: Ето кой ще започне, това е талантливият американец X-Killer.

Докато пристъпва към ринга, американецът се усмихва на публиката и получава силен рор.

X-Killer: Е, дами и господа, какво друго мога да направя, освен да ви приветствам на "BCW: Be A Champion"! *отново силен рор* Тази вечер ще си имаме шампион, тази вечер някой ще стане легенда на BCW като първият носител на световната титла. Искам да ви попитам нещо, но да ми отговорите честно - Мислите ли, че имам шанс да победя тази вечер? *ДА* Наистина ли го мислите? *ДА* Ама сте сигурни, че мога да победя тази вечер? *ДА* Е, всъщност е все едно, защото въобще не ми пука какво мислите глупаци! Ха ха ха, надхитрих ви, нали? Дори не се усетихте, че блъфирам. Има ли смисъл да ви питам мислите ли, че мога да спечеля, след като аз ЩЕ спечеля турнира тази вечер и ще стана първият световен шампион, но има и друго. Освен, че ще стана първият носител на тази титла, то докато не се пенсионирам аз ще я държа в мой ръце! Вече нямам търпение да унижа някой, така че хайде смелчаци, излизайте, за да ви помитам един по един.

Към ринга се запътва Flame.

Flame: X-Killer, ти наистина ли си мислиш, че ще спечелиш турнира за световната титла? Ха ха, ти си един глупак, всеки знае, че днес аз ще си тръгна като шампион от тази зала, защото имам много повече талант от теб. Но не си мисли, че ще бъда само на приказки, искам да го докажа.

Двамата сблъскват главите си, след което викат съдия на ринга, явно е време първият мач да започне.

th_Kashmere.jpg vs. 16526216.jpg

X-Killer vs. Flame

Двамата опоненти започват предпазливо, като пръв тръгва Убиеца и веднага превърта в туш - моментално повдигане. След това Екстремиста тръгва към Flame, но огънят минава под краката му и забожда мощни два ритника в корема. След това се засилва от въжетата и превърта опонента си в туш - отново бързо повдигане. След повдигането Хиксът тръгва по-сигурно към огънят и започва да го налага с юмруци в главата и гърдите. След това го засилва към оптегача, където го смазва с коляно. След това The Flyer е отново засилен към оптегача и отново смазан с коляно! Предимството на Екстремиста си личи и той започва да taunt-ва, докато Flame се превива от болка. Сега X-Killer отново преминава в атака и прави ddt, след което се засилва към въжетата - elbow в корема. Опит за туш - 1*2 kick-out! Сега Хиксът изправя противника си и го рита в корема, след което го подготвя за Killing Weapon (pedigree), но бива преметнат от Flame! От къде The Flyer намери такива сили? Сега и двамата са на земята и си отдъхват, а когато се изправят огънят набира скорост и след два dropkick-a забива Round House Kick, след което моментално elbow drop. Cover - 1*2 и убиеца се повдига. Предимството на Flame, обаче продължава. Той отново забива два dropkick-a, след което събаря опонента си с headscissors! Сега огънят е на въжетата, да видим какво ще последва... moonsault, но приземяване върху колената на Екстремистът! Много хитър ход от талантливият американец. Сега двамата се изправят бавно... bicycle kick за Flame! Хиксът отново взема предимство в този двубой. След кратък taunt сега Killer се подготвя за X-Lock... заключи го, той заключи X-Lock! Ръцете на Flame биват изпънати до болка, в средата на ринга сме и спасение за The Flyer просто няма. Ще се предаде, трябва да се предаде, но не го прави. Какво става сега, обаче? X-Killer пусна опонента си, на който ръцете му са почти извадени. Какво следва сега? Убиецът хваща опонента си, който вече почти не може да се движи... но успява да ритне Хиксът под пояса! Какъв обрат в срещата. Сега Екстремистът е на земята, a The Flyer бързо и без помощта на ръцете си се качва на оптегача и ни показва, че следва suicide jump. Скача... но получава X-Factor ВЪВ ВЪЗДУХА! Cover - 1*2*3! Край, X-Killer отива на 1/2 финали.

Вече сме зад кулисите, където интервюиращият:

И: Дами и господа, време е да ви представя човекът, който ще интервюирам сега, българската кеч легенда, Alex The Ice-Breaker. *рор* Алекс, тази вечер в първият си двубой ти ще се...

The Ice-Breaker посочва интервюиращият и му казва:

Alex: Ти нямаш ли си друга работа, освен да седиш тук и да си милиш, че те бива за журналист? Сега се разкарай, за да не СЧУУУПЯ леда ти. *журналистчето се разкарва* Сега, след като го няма този, имам да ви кажа няколко думи и първата от тях ще бъде WWWWELCOMMMMMEEEE to BCW! Това е новата кеч федерацията, в която ще продължим да ССССЧУПВАМЕЕЕЕЕ ледове. Тази вечер разбрах, че бил някакъв турнир за спечелване на световната титла. Е, щом е така, значи ще трябва да го спечеля! Бъдете сигурни, че няма никой, който да ме спре по пътя ми към пояса. Ще смажа Фантома, ще смажа и Ябълката, ще смажа и Лучадорчето, ще смажа и глупакът с супер изнервящ глас X-Killer! Нито един от тях просто не може да се мери с мен, Ледо-Разбивача, Alex TTTHe Ice-BBBBreaker! Само едно име ме притеснява, да. И това е The Beater. Да, притеснява ме, притесняват ме мускулите му, притеснява ме погледа му, притеснява ме дясната му ръка, но какво говоря въобще не ме притеснява ще го победя с една ръка, превързан крак и извадено око. *кратка пауза* Е, край с говоренето, време е за екшън!

След това промо, на сцената виждаме Motorhead, които са тук, за да изпълнят theme song-а на The Rocker

Рокера се появява на рампата с мотора си и тръгва на ринга.

"I Walk Alone" избухва в залата, а към ринга пристъпва The Beater, човекът с най-силен десен удар в света.

th_DavidCrist001KYKYBackground.jpg vs. th_MuratBosporus.jpg

The Rocker vs. The Beater

Двамата опонента застават един срещу друг и се вижда, че на ръст са напълно еднакви, но и се вижда по-голямата телесна маса на Бияча. Време е мачът да започне. Двамата опонента се вкопчват един в друг, като The Beater веднага взима надмощие и преминава в headlock. След това бива засилен към въжетата и събаря Рокера с рамо. Сега имаме още едно засилване към въжетата, но този път The Rocker успя да удържи и не падна, след което започва да налага с десни и леви удари The Ultimate Fighter. Сега Бияча е засилен към оптегача, но успява да обърне засилването и премазва Рокера. "Powerfuler" вече има надмощие и забива мощни десни удари в гърдите на противника си, от които той пада на земята. Сега е изправен и засилен към въжетата, където получава big boot! The Rocker се оказва извън ринга, а The Beater го последва. Вече сме извън ринга, където The Ultimate Fighter хваща противника си около кръста... german suplex! Рокера се превива от болка, а The Beater го забива напред с рамото в металните стълби! Мачът тече много лошо за The Hard Rock Driver. Сега той е качен на ринга и имаме опит за туш - 1*2 и повдигане. Рокера показва издръжливост, но The Beater няма да чака и веднага изправя опонента си, след което го хваща и му прави belly to belly suplex! Доминацията на "Powerfuler" е пълна. Сега, обаче The Rocker се връща в двубоя и след серия от удари забива Rocker Punch! Сега се засилва и за първи път поваля опонента си чрез clothesline! Cover и моментално повдигане. Все пак The Hard Rock Driver взе надмощие и рита опонента си в корема... ddt! Сега е време да видим Hard Rock Elbow. Засилка... и лакътя е факт! Опит за туш - 1*2 и The Beater се повдига, това бе учудващо! Дори и след като забоде Hard Rock Elbow, The Rocker не успя да спечели. Сега той се приготвя да "рокира" The Beater. Опит за Rocking (Rock Bottom) и Бияча контрира чрез spinebuster! Сега и двамата стоят на земята. Пръв се изправя The Beater, който вдига опонента си и го рита в крака. Сега той го подготвя за... jackhammer! Точно така! Jackhammer за Рокера! Страхотен ход от страна на "Powerfuler". The Beater започва да наглася ръката си, явно ще видим the most powerful shot in the world! The Rocker се изправя... и бива нокаутиран! Опит за туш - 1*2*3! Победата отива при The Beater.

След като и двамата участници в мача напускат ринга, на него излиза Lex.

Lex: Това е престъпление! Това е повече от престъпление! Аз подписах с BCW, а не бях включен в турнира за титлата! Защо забога? Брус, излез тук и ми обясни ЗАЩО ПО ДЯВОЛИТЕ? О, сетих се защо, искал си да запазиш конкуренцията в мача, така е, нали? Е, не ми пука, аз подписах договор, както го направиха другите мижитурки, които тази вечер участват в турнира! Имах право да съм в този турнир, имах право, но ти не ми го даде, Брус. Защо?

На рампата се появява Брус Доналдсън (собственикът на BCW) и тръгва към ринга.

Bruce: Преди да ти кажа каквото и да било, Lex, бих искал да кажа добре дошли на Be A Champion хора! Радвам се, че тази вечер сте с нас, в нашето дебютно шоу, забавлявате ли се? *ДА* Страхотно. Сега, Lex, кажи ми какво искаш?

Lex: Какво искам ли, искам да участвам в турнира за титлата, както го правят онези охлюви. Защо не ме включи в схемата?

Bruce: Виж, Лекс, помислил съм за всичко. Тази вечер участниците в мача участват в турнир за титлата, което означава, че са получили title shot. Спокойно, ти също ще получиш шот, но той ще бъде на шоуто Up In Flames!

Lex: *усмихва се* Значи ще се бия за титлата директно следващата седмица, без да трябва да се бия с други загубеняци? Това вече ми харесва.

Bruce: Хм, следващата седмица ще се биеш, да, но двубоят няма да е за титлата, а ще е срещу избран от мен кечист. Ако победиш, получаваш мач за титлата, ако не победиш, ще останеш без мач. Ясно?

Брус напуска ринга.

След кратки реклами се връщаме в залата, където на титантрона започва да се брой от 5 надолу, след което чуваме:

По рампата в спортно облекло се показва любимеца на публиката Alex "The Ice-Breaker". След като събува анцуга, той се "плъзга по леда" и се качва на ринга, където прави taunt-a си. След това в залата зазвучава:

Но вместо да се появи по рампата, The Phantom атакува The Ice-Breaker в гръб!

c4176ec2805b495e.GIF vs. hunico.jpg

Alex "The Ice-Breaker" vs. The Phantom

След атаката му в гръб, сега The Phantom има надмощие в мача. Докато българина е на земята, той му забива серия от ритници в корема, както и в главата. Сега го изправя и му забива ddt. Сега той продължава да рита опонента си, след което го изправя и го засилва към въжетата, но бива съборен чрез мощен clothesline! Веднага опит за туш - моментално повдигане от Фантома. Сега Призрака е изправен от Алекс и е запратен в ъгъла, където бива смазан с летящ lariat! Отново запращане в ъгъла и отново размазване чрез летящ lariat. The Breaking Machine не е свършил - той качва опонента си на третото въже, вдига го на раменете си... kamikadze от върха на оптегача! Изключителен ход от страна на българина. Сега той успява да се присегне и тушира - 1*2 и повдигане от The Phantom! Атаките на Alex продължават, сега той вдига опонента си и го хваща за spinebuster, но вместо това го премята над себе си! Чудесен ход от страна на Ледо-разбивача. Още един туш - 1*2*3... НЕ! В последният момент повдигане от The Ghost. Той явно няма да се предаде лесно. Предимството на българина, обаче е голямо. Опонента му сега е на дистанция, подходяща за gorre. Alex тръгва... но Фантома скача и българина излита извън ринга, където се приземява с главата напред! Това бе ужасяващо! Духът излиза извън ринга и забива Алекс отново с главата напред в оградата! Този мач се обърна на 180 градуса! Сега и двамата са на ринга и The Phantom хваща ръката на опонента си, извива я и се качва на оптегача, явно ще видим old school. Точно така! The Breaking Machine е на земята и се държи за ръката си, а Духът се кефи пред освиркващата го публика. Alex The Ice-Breaker отново е запратен в оптегача, а The Phantom ни показва какво следва... The Fear Hear (Running Corner Monkey Flip Into Double Knee Face)! Опит за туш, това трябва да е краят - 1*2*... и повдигане от страна на българина! Този мач продължава, а Фантома се качва на въжетата. Приготвя се за moonsault... но няма никой вкъщи! Духът не улучи опонента си и сега и двамата лежат неподвижно. И двамата се изправят по едно и също време, Фантомът опитва clothesline... но е повален чрез gorre! Алекс е в стихията си, а публиката крещи за него! Духът се изправя, но веднага бива съборен чрез super clothesline! Сега той отново е вдигнат, но само за да получи своето "ледено проклятие" (cold curse (backbreaker)). The Breaking Machine започва да taunt-ва и да ни показва какво следва, след което взима микрофон:

Alex: It's time fоr Ice-BREAKING!

Фантомът е хванат и получава Ice-Breaker! Опит за туш - 1*2*3! Българинът отива на 1/2 финали!

Следва кратка рекламна пауза, след която предстой и последният 1/4 финал.

К1: Ето го колега, това е първата звезда, която подписа с BCW - Pete Apple.

K2: Точно така, нямам търпение да видя как ще се представи.

Под овациите на публиката излиза (вече) бившият кечист на WWE - Rey Misterio.

Rey Misterio: Дами и господа, искам важно съобщение. От сега нататък аз ще бъда мениджър на най-талантливата звезда на BCW. Нека ви я представя:

Rey Misterio: Това е един от най-младите мексикански суперзвезди. Това е Wask-M!

PetioOOoo.jpg vs. 3265526m.jpg

Pete Apple vs. Wask-M

Мексиканецът веднага показва бързината и на бързо избягва от два clothesline-a, след което забива мощен dropkick в главата на Ябълката. Опит за туш - повдигане. Apple отново е на крака, но Luchador-a не го оставя на мира и го събаря чрез headscissors. Още един опит за туш и отново бързо повдигане. Сега Mr. Amazing е на земята, като е вдигнал главата си, която бива отнесена чрез нов dropkick. Сега той изправя опонента си, хваща го за главата, качва се на въжетата и му прави tornado ddt! Мигновен опит за туш - 1*2*3... НЕ! В последният момент Pete се спаси от елиминация. Wask-M чака опонента му да се изправи, след което го рита в гърба и главата му пада върху най-долното въже! Какво ще последва... 619! Точно така, хватката на Rey Misterio използвана от ученика му! Wask-M е на най-горното въже, а опонента му лежи на ринга. Да видим какво ще последва... leg drop! Пореден опит за туш - 1*2 и този път повдигане! Издръжливостта на Ябълката е неописуема. Мексиканецът, обаче се доближава до победата с всеки следващ ход. Явно ще видим Driller. Mr. Amazing вече е на крака... и успява да контрира чрез Cutting The Apple (roundhouse kick)! Страхотен ход, който напълно зашемети мексиканеца. Ябълката не чака втора покана и веднага използва момента, като забожа satellite DDT, след което се качва на въжетата и полита! 555 (moonsault) за Wask-M. Luchador-a е на земята, а Pete Apple му заключва The Apple Special! Ученикът на Мистерио се превива от болка, но не се предава. Какво? Той като по чудо успява да обърне The Apple Special в One Footed Boston Crab! Невероятен ход на мексиканецът! Mr. Amazing се опитва да се добере до въжетата, но колкото повече се движи, толкова по-болезнен

става захватът! Изведнъж, обаче Luchador-a отпуска крака на Apple, засилва се към въжетата и прави moonsault! Опит за туш - 1*2*3... и отново повдигане в последният момент! Каквото и да направи мексиканецът в този двубой, то не бе достатъчно, за да пречупи Ябълката. Отново подготвка за Driller от Wask-M, хвана го... но вместо да приложи финишъра си, той "отхапва ябълката". Изколючително изненадващ Bite the Apple (Sole Food) и туш - 1*2*3! Pete Apple е последният 1/2 финалист.

К1: Ето, че и четиримата 1/2 финалисти са ясни - X-Killer, The Beater, Alex "The Ice-Breaker" и Pete Apple. Каква нощ дами и господа, каква нощ!

К2: А ноща едва сега започва, приятели, предстоят още 3 двубоя - двата полуфинали, които както знаем ще са специалният BCW Chair Match, а финалът ще бъде brutal match!

К1: В края на шоуто, пък ще си имаме световен шампион!

Зад кулисите е интервюиращият, заедно с X-Killer:

И: Господин X-Killer, по-рано тази вечер арогантният Alex "The Ice-Breaker" ви нарече "глупак с изнервящ глас".

X-Killer: Чух какво ми каза Alex и няма как друго да направя, освен да му се изсмея в лицето. Мисли си, че ще ме обиди? О, моля те, "Ice-Breaker", как да се обидя от теб, като се сетя какъв си? Как да се обидя от човек, който сигурно в своята мизерна страна е просел, защото родителите му са повече от нищожества? Дори не мога да повярвам, че е намерил пари да дойде в САЩ, о сетих се, сигурно е откраднал иначе скъпия за него билет.

И: На 1/2 финалите вие ще се биете с The Beater.

X-Killer: О, да, "човекът с най-силен десен удар в света". Ха ха ха! Кого заблуждава? Дори да ме удари сто пъти с "супер силната си дясна ръка" аз дори няма да трепна. Защо ли? Защото въобще не се плаша от тези глупости и въобще не вярвам в тях! The Beater ще е просто поредният, който аз ще победя по пътя си към титлата.

И: Каква е прогнозата ви за другият 1/2 финал?

X-Killer: *усмихва се* Няма да дам прогнози, а направо ще кажа какво ще се случи. Pete Apple ще пребие Alex "The Ice-Breaker", но няма да го стори сам...

След това се връщаме на ринга, където The Beater чака своя опонент.

По рампата се показва и X-Killer. Време е двубоят да започне.

th_MuratBosporus.jpg vs. th_Kashmere.jpg

Chairs Match

The Beater vs. X-Killer

Веднага след биенето на гонга, X-Killer напуска ринга и изважда изпод него четири метални стола, три хвърля на ринга, а с единия започва да обикаля ринга. The Beater, пък хваща един стол и също напуска ринга, но стой далеч от противника си. Когато двамата се приближават един до друг, Убиеца действа по-хитро и изритва противника си в корема, след което го удря с метален стол в гърба. Моментално след това опитва да го удари в главата, но "Powerfuler" избегва удара и забожда стола в корема на опонента си. След това Бияча захвърля стола и започва да налага със силни десни и леви удари противника си в гърба. Сега го хваща и му прави german suplex, гърбът на X-Killer се заби в пода! Бияча веднага взима стола и замахва да го сроши в лицето на противника си, но Хиксът се спаси в последният момент. The Ultimate Fighter отново захвърля стола и тръгва към опонента си, който се е облегнал на коментаторската маса. Когато го хваща, обаче, Бияча отнася удар с микрофон в главата! Отново хитра постъпка от Екстремистът. Сега той наглася маса и отново забива микрофона в главата на опонента си, след което прилага на Бияча alabama slam, с което чупи масата! The Beater лежи окървавен на земята, а X-Killer се смее надменно над него. Това явно ще бъде краят, защото Убиеца взима стола, вдига го високо над себе си и удря The Beater... но Бияча разбива стола с дясната си ръка! Изключителна сила показва "Powerfuler". Killer не може да повярва, докато гледа счупеният стол, но не се отказва и веднага взима друг стол. През това време, обаче опонентът му се изправя и взима парче от счупената маса, което разбива в главата на Xиксът! Той започва да кърви, но някак се държи на крака. Сега Бияча го връща на ринга, където да не забравяме има два стола. The Beater взима един от тях и се подготвя да го счупи в лицето на Убиеца. Той успя... но стола не е разбит! Факт е, че The Ultimate Fighter удари със стол X-Killer, но не счупи стола! И все пак сега Екстремистът е още по-разкървавен и на всичкото отгоре не може да мръдне. Бияча отново хваща стол и чака опонента си да се изправи... и когато Killer се изправя, контрира опонента си и му забожда Killing Weapon (pedigree) върху стол! Това вече е наистина брутално. И двамата кечисти лежат на земята, изцяло окървавени и пребити. Учудващо, The Beater се изправя пръв и отново взима стол, след което изправя опонента си и го подпира на оптегача. Сега "Powefuler" излиза извън ринга и се "шмугва" отдолу. Когато се "връща" оттам, той носи със себе си огромно тиксо! Сега той се качва обратно на ринга, където... залепва металният стол около колената си с тиксото! Какво възнамерява да прави Бияча. Припомняме, че X-Killer е седнал и се е подпрял на оптегача. Сега The Ultimate Fighter се засилва и... ОМГ! Той забива стола право в главата на X-Killer, а столът се е счупил! Победител е The Beater!

К1: Боже мой, какъв мач, какъв мач! Изключително брутална драма, след която The Beater официално е първият финалист. Какво ли е състоянието му сега, обаче?

К2: Точно така, колега, Бияча спечели ценна победа, но дали тя му коства участието във финала.

Пренасяме се backstage, където са Рей Мистерио и неговият ученик.

Рей Мистерио: Как можа да позволиш да загубиш? Как не можа да стигнеш дори до 1/2 финал? На фазата, на която ти отпадна, отпадат слабаците, това значи ли, че си слабак? А, кажи ми...

Wask-M: Виж, Рей, ако смяташ да продължаваш да ми го натякваш, можеш да си вървиш. Стана ми мениджър, защото те познавам и знам, че си страхотен човек, но явно си се променил.

Рей Мистерио: Wask, аз мисля най-доброто за теб от гледна точка на кеча. Ти имаш талант, който не трябва пропиляваш, затова ти го натяквам. Обещай ми, че повече няма да губиш. Обещай ми.

Wask-M излиза от съблекалнята.

Slipknot - My Plague озвучава залата, а Pete Apple отива на ринга в очакване на своят опонент. Секунди по-късно започва броенето от 5 надолу, след което чуваме:

PetioOOoo.jpg vs. c4176ec2805b495e.GIF

Chairs Match

Pete Apple vs. Alex "The Ice-Breaker"

Точно преди да бие гонга, Apple подава ръката си към Ice-Breaker, който не отказва ръкостискането. Мачът започва равностойно, като и двамата са се вкопчили един в друг. Сега Pete е засилен към въжетата и бива преметнат над опонента си. Ледо-разбивача се засилва и прави low leg drop. Сега той напуска ринга, като със себе си хваща и Mr. Amazing. След като му забива три удара, той го му прави vertical suplex! След това The Breaking Machine прибегва към столовете и взима два. Единият поставя на коментаторската маса, а с другият явно се готви да удари опонента си. Удари го... но не в главата! Ябълката в последният момент се отмести и българинът уцели краката му. Сега Ice-Breaker слага стол на земята, вдига опонента си на рамената и се качва на оптегача! Каква сила показва The Breaking Machine. Какво се готви да направи сега... kamikadze от най-горното въже на оптегача върху стола! Изключително болезнен ход, от който се нарани и самият Alex. Все пак той взима стола, явно това е краят... но Ябълката отново успя да се отмести. Ледо-разбивача отново вдига опонента си, който започва да го налага и дoри го поваля чрез Cutting The Apple! Изведнъж везната наклони в полза на Pete Apple. Той не взима стол, а се качва на въжетата. Може би ще видим 555... точно така! Страхотен ход от Ябълката. Сега Mr. Amazing започва да се готви за Bite the Apple (Sole Food). Направи го... но не! Alex успя успешно да контрира Bite the Apple в любимият си захват Bulgarian Lock (Walls of Jericho). Mr. Amazing изпитва нечовешка болка, но не се предава. Лека по-лека започва да се уморява много. Алекс използва момента, отпуска захвата и веднага вдига своя опонент, но преди да направи нещо, взима микрофона:

- It's Time for Ice Breaking!

И двамата са върху коментаторската маса. Какво ще стане... ICE-BREAKER ВЪРХУ КОМЕНТАТОРСКАТА МАСА! С този ход би трябвало да приключи всичко. Българинът взима стол веднага, вдига го високо над себе си и... X-Killer го напада в гръб и го разкървавява обилно чрез стол! Колко подла атака от Убиеца. Столът, пък се е изкривил, което означава, че вторият финалист е Pete Apple! Какъв край на мача! Точно когато всички мислеха, че Alex "The Ice-Breaker" е свършил с опонента си, X-Killer се намеси и показа, че не може да се говори лошо за него.

Сега той изправя Pete Apple:

Pete Apple: Защо ми помогна? Защо ми помогна?

X-Killer: Има ли значение, нали отиваш на финала, а охлювът Alex "The Ice-Breaker" отпада, какво толкова?

Pete Apple: Аз не съм като теб, предпочитам да падна честно, отколкото да спечеля нечестно. Защо ти беше да се намесваш?

X-Killer: Не може ли прос...

И в следващия момент Убиеца получава Bite The Apple! Сега Ябълката изправя опонента си.

Pete Apple: Alex, съжалявам за това, което стана. Кълна се, че не съм искал помощта му.

Alex: Няма проблем, човече.

Pete Apple: Наистина ли няма проблем?

Alex: Да, ест...

Но вместо да довърши изречението си, Ice-Breaker "счупва леда" на Ябълката чрез втори "Ice-Breaker", а публиката избухва!

К1: Колега, финалът е ясен - The Beater vs. Pete Apple. Един от тези двама кечисти ще стане новият световен шампион!

К2: Въпросът е дали и двамата са в добро физическо състояние и могат ли да се бият в още един мач???

Отново се пренасяме backstage, където медицинско лице превързва лицето на The Beater.

Доктор: Виж, Beater, ако зависеше от мен, нямаше да те пусна да се биеш, защото можеш да се нараниш още по-сериозно.

The Beater: А какво предлагаш? Да дам служебна победа на Apple? Да се покажа като истински страхливец и заради нищожни рани да не се бия?

Доктор: Човече, здравето ти е по-важно от някаква титла. Винаги ще можеш да спечелиш пояса, но веднъж загубиш ли здравето си, няма как да си го върнеш. Е, какво избираш - да си здрав или да участваш в мача?

The Beater се изправя и показва знака, че ще спечели титлата, след което публиката силно го аплодира.

Следва клип, който ни показва турнира и най-важните моменти от вечерта.

К1: Е, колега, време е за финалният мач. Мачът, който ще определи първият BCW World Champion.

К2: Точно така, този мач ще остане в историята, да припомним, че ще бъде Brutal Match. Искам да ти задам един въпрос - според теб двамата финалисти заслужено ли стигнаха тази фаза?

К1: Разбира се, след като спечелиха мачовете си, напълно заслужват да са финалисти.

К1: Ето го и човекът с най-силна дясна ръка в света. Един от финалистите - The Beater.

К2: А това е другият финалист - Pete Apple. Време е за най-очакваният мач за вечерта.

th_MuratBosporus.jpg vs. PetioOOoo.jpg

BCW World Champion

Brutal Match

The Beater vs. Pete Apple

Един срещу друг се изправят powerhouse и high technical flyer. В началото на двубоя Бияча показва физическото си превъзходство, като два пъти събаря опонента си с рамо. Сега го повдига и веднага опитва да го нокаутира, но Pete заляга и прави на The Ultimate Fighter Cutting The Apple. Той, обаче не пада, а се задържа прав с помощта на въжетата. В следващия момент The Beater се оказва извън ринга, след като бива изхвърлен оттам чрез dropkick. Бившият UFC шампион е извън ринга, а Apple се засилва към въжетата... moonsault! Страхотен ход на Ябълката. Сега той се качва на ринга, отново се засилва към въжетата и пронизва опонента си с legdrop! Още един много красив ход от Apple. Умората, обаче си казва думата и след крака брадва, той се обляга на защитната ограда и си почива. В следващия момент Mr. Amazing взима изпод ринга маса и я разпъва. Той се обръща, за да хване опонента си... но бива посрещнат с big boot. "Powerfuler" успя да се спаси и сега хваща опонента си и го вдига високо над себе си, пуска го на раменете си и го забива в земята чрез Samoan Drop. Каква мощ! Той, обаче не е свършил и взима стълба, като поставя Apple между двете и ?части?. Да, той забива едната част в другата, като така премазва гърдите и корема на опонента си. Прави това 7 пъти. Сега The Ultimate Fighter връща Mr. Amazing на ринга и го засилва към единия оптегач. Когато се опитва да го премаже, обаче, Ябълката се използва, след което хваща опонента си - Satellite DDT! Опит за туш - 1*2 kick-out. Бияча все още е на земята, а Пийт се качва на оптегача, откъдето прави на опонента си 555! НЕ! В ПОСЛЕДНИЯТ МОМЕНТ The Beater СЕ ИЗПРАВИ И НОКАУТИРА ЯБЪЛКАТА, ДОКАТО СКАЧАШЕ! КАКЪВ ХОД! Сега имаме опит за туш - 1*2*3! ДА! Тушът е отбелязан! Имаме нов световен шампион!

К1: Официално - Новият Световен Шампион на BCW е The Beater! Той спечели и трите си мача и си гарантира титлата.

К2: Точно така, колега. Сега Бияча има пълното право да празнува - той спечели титлата в тази луда нощ.

К1: Наистина нощта бе невероятна, видяхме страхотни мачове, станахме свидетели на разменени обиди, имаме си нов шампион!

К2: Напълно съгласен съм с теб. Е, дами и господа, това бе всичко за тази вечер, радваме се, че бяхте с нас в това дълго, но легендарно за BCW шоу. Ще се видим пак следващият Вторник, когато е първото издание на Up In Flames!

К1: Довиждане и от мен.

Съжалявам, че го пускам сега, а не в Вторник, както съм написал, но тази седмица ме няма в града и затова. Шоуто е малко дълго, но все пак се надявам да има някой, който да го прочете цялото.

:D Иначе шоуто Up In Flames си остава в Вторник.

• Upvote 3

Lubo Dimitrov

Уоу, шоуто е доста дълго, да видим дали ще е и качествено.

Постерът ми харесва - включил си всички кечисти и си показал за какво се борят. Може малко по-красиво да го направиш, но хайде, един постер, голяма работа. Theme song-a, също се връзва.

Много добър първи сегмент. X-Killer се очертава като много добър хийл, поне доколкото разбивам от първото му промо. Смятам, че ще го гласиш за топ heel.

Добър първи мач. Не е къс, но не е и дълъг. Средно ниво, което за мен си е добре за обикновен мач. Очаквана победа за X-Killer, нямаше как след това силно промо да загуби.

Още едно силно промо. Алекс ми прилича на Скалата, поне по стил на говорене. От казаното очаквам развръзка с The Beater.

И вторият мач бе предсказуем. Няма как човекът с най-силна дясна ръка в света да загуби още на 1/4 финал. Мачът отново бе на нормално ниво дължина. Очаквам 1/2 финал между Бияча и Българина.

Хубаво е, че успя да включиш и човек, който не участва в турнира в шоуто. Хубаво е, че той няма да бъде изолиран и ще получи своя шот.

Този мач бе най-добрият за сега според мен. Успя да го представиш по добър начин и използва гимика на Фантома максимално. Ледо-разбивача спечели, явно не го бива само на приказки. Залагам на него, че ще стане шампион по-късно тази вечер и ще бъде издигнат като top face.

И този мач бе добър. Двамата кечисти са въздушни асове, което гарантираше зрелище. Тук признавам, че очаквах победа за мексиканеца, а то се оказа, че Ябълката продължи. И все пак не мисля, че ще отиде на финал.

Отново много добро промо на X-Killer. Успяваш да правиш страхотни неща с този човек, дано развитието му продължи по същия начин.

А, очаквах, че на 1/2 Убиеца ще се бие с Pete Apple. Нищо, дано се получи качествен мач.

Ето това вече си е хубав мач! Успя да вкараш драмата, столовете, масите, а края беше феноменален. Радвам се, че стигнах до финал, не го очаквах.

Тук ще става интересно. Явно няма да има разбирателство между Wask-M и Рей, което предвещава интересни моменти. Самият сегмент беше добър.

Този мач беше по-слаб от миналия откъм качество и бруталии (:D), но краят му бе феноменален. Сега вече ще става яка вражда между X-Killer и Ice-Breaker, а Bite the Apple-a за Killer и Ice-Breaker-a за Пийт бяха много добре измислени и приложени. За сега българинът ми прилича на сплав между Остин и Скалата.

Отново добър сегмент, но кратък. Можеше да има още няколко реплики, все пак успях да се докажа като смелчага.

Не много добър мач, но това е добре, защото ако беше направил супер дълъг мач, нямаше да се връзва с умората. Финалът и въздушният нокаут бяха страхотни. Благодаря за титлата, между-другото. :)

Чудесно шоу с дребни грешки, има още малко да поработиш. 8.5/10

• Upvote 2

stone_cold_steve_austin_signature_by_cyd

Here_Comes_The_Pain

BRUTAL CHAMPIONSHIP WRESTLING NEWS AND SPOILERS!

1. Рейтингът на "Be A Champion" е бил доста висок за дебютно шоу - 3.6! Брус Доналдсън заяви, че е доволен от това, но иска Up In Flames да достигне още по-висок рейтинг.

2. Както бе очаквано, Alex "The Ice-Breaker" веднага се превърна в любимец на публиката. Очаква се завбъдеще той да бъде top face на компанията, а top heel позицията да си делят Lex и X-Killer.

3. Има слух, че зад кулисите е имало спречкване между Wask-M и Pete Apple. Спорът е бил плод на botch от страна на Pete Apple при moonsault-a, при което Apple е забил юмрука си в корема на мексиканеца, при което е щял да му извади въздуха.

4. Ето ги оценките на Dave Meltzer:

X-Killer def. Flame: *3/4

The Beater def. The Rocker: **

Alex The Ice-Breaker def. The Phantom: **1/2

Pete Apple def. Wask-M: ***1/4

Chairs Match: The Beater def. X-Killer: ***3/4

Chairs Match:Pete Apple def. Alex "The Ice-Breaker": **

Brutal Match: The Beater def. Pete Apple: **1/2

• Upvote 3

Here_Comes_The_Pain

Освен това се надявам, че всички, които се запишат, ще са редовни в коментарите

Да, супер редовни сте, от 9 човека 1...

• Upvote 3

Постерът е добър като цяло. Харесва ми, жалко, че някой хора ги мързи да се включат и да се направи по-добър постер.

Промото на Х-Килър беше добро като за хийл. Ще е интересно какво ще се направи с него.

Х-Килър и Флейм изнесоха цялостно добър мач като за начало. Първата победа на Килъра беше предвидена.

Промото на Алекс. Изнесе перфектно промо и се очаква да бъде една от главните звезди на федерацията.

Рокер и Бийтър. - Аз харесвам мачове от тип по-атлетични, но и този беше доста добър.

Жалко че Лекс остана без мач в турнира за титлата. Все пак очакваме да направи дебюта си скоро.

Алекс и Фантом грабнаха първото място за най-добър мач на вечерта! Този мач беше 100% страхотен. Супер си го направил.

Пийт Епъл и Wask-M е 2-рия най-добър мач на вечерта според мен. Просто самите хватки бяха доста интригуващи и добри.

Бийтър и Х-Килър. Със столовете се запълни всичко. Изиграха доста важна роля за мача и стана суперски.

Пийт и Алекс. И на този мач столовете изиграха екстремната роля в мача. Страшен!

Бийтър и Епъл. Като за финален мач беше доста добър. Браво на Бийтър и честита му титла.

За шоуто - 9/10

• Upvote 1

wwe_1376574510__tumblr_mrjr741mvj1rzc7jp