Jump to content

Имате ли кеч тениски?

nWoHulkster

Recommended Posts

• 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 6 months later...
Brock Lesnar122

Искам да поръчам фланелка на Wwe,но незнам как  протича номера с доставката.Може ли някои които е поръчвал да пише.СПЕШНО

Brock Lesnar122

Еми искам да поръчам от wwe euroshop но не ми се получава.

Когато напиша града и после пише че не е вярно

След един месец чакане, и още 12 дни поради неполучени известия, че пратката ми е пристигнала в пощата в Перник, най-накрая си докопах новите менте тениски от aliexpress. Много приятно изненадан съм от изработката и детайлите, като се има предвид, че двете ми излязоха $24,68, при точно двойните цени в WWE Shop-а.

57e99cbb8ee1908d.jpg
0cb30ff4476eb4b3.jpg
a14391e19732a37c.jpg

edit: да работиш с таговете в тая версия на форума е ужасяващо..

Дам, китайците са много точни. Веднъж съм поръчвал от тях и съм адски доволен,  нямаше забавяния, качеството е отлично. Докато един приятел е трябвало да ходи до летището за да освободи пратката си от WWE shop (американския) и са му плеснали мита, ддс... Това отдавна де, преди да пуснат отново еврошопа. 

• 1 year later...

Взех си на Суплекс сити, ама не знам защо, даже не я нося.

Guilt is like a bag of fucking bricks. All you gotta do is set it down.

ezgif-2-3f18a4f68ec4.gif

• 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
ShiningWizard

Знаете ли от къде мога да си взема Indie и Puroresu тениски за по-евтина цена? Pro-Wrestling Tees имат баси надценките.

Иначе от Euroshop-а съм си взел тениски на Ензо и Кас,Фин,Джерико,Дийн и New Day (Booty O's)!!

Shawn_Michaels

Имам оригиналнa на DX от новата ера само че ми е доста голяма(Streetglow ми я беше подарил :) )

410e8-1526197995-500.jpg
"Doin' what I want to do, When I want to do it."

• 4 years later...

Хаха имам същата тенсика на Мокс, взех си я от едно Royal Quest шоуто като бяха в Лондон, доста е добра! Иначе имам и тениската от самото шоу, 3-4 тениски на Cara Noir и Прогресс, и Rusev Day. 
Ааа и на Кени Омега от AEW първата тениска.

• 4 weeks later...
njpw_puroresu

Да имаш избор между Найто, Казучка, Тана, Ибуши и да си купиш тениска на Моксли 

Picard Facepalm GIF by MOODMAN

• 2 weeks later...
On 3/24/2021 at 3:13 PM, njpw_puroresu said:

Да имаш избор между Найто, Казучка, Тана, Ибуши и да си купиш тениска на Моксли 

Picard Facepalm GIF by MOODMAN

На Сузуки и Окада нямаше останали, не съм голям фен на LIJ (сигурно 90% от хората бяха с техен мърч), а на Мокс тениската е доста яка ;)

• 5 months later...

След 1 месец чакане и предупреждение, че са им свършили черните яки и ръкави, най-после дойде.

20210924_173215.jpg

KILLSWITCH ENGAGE

Не е кой знае какво, но си я бях купил с много голямо желание, тогава го смятах за един от най-подценените. 

IMG_20210924_195008.jpg

VMVARGA.jpg.f728dc2418c94f23b3c0984530d5985f.jpg

• 2 months later...

Случайно да има някакъв български сайт за покупка на тениски? Някой да сподели, ако знае нещо.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...