Jump to content

Имате ли кеч тениски?

nWoHulkster

Recommended Posts

hacky

Почнах се нервя на български пощи, от Китай я пратиха преди доста време, а още я няма в тракинга на бг пост, а няма как да не е стигнала вече... друг път стига супер бързо като съм поръчвал, освен ако са забавили да я добавят, ще ги почакам още няколко дена и ще се свържа с нашите пощи да ги питам какво става.

• Upvote 3
  • 4 weeks later...
mi6ok123

И аз мисля да си поръчвам,но не знам от кой сайт ще ми излезе най-добре!Не искам да си поръчам от wwe shop-а за една тениска,като разноските ми ще са повече от тениската.

Моля,ако някои си е поръчвал от друг сайт и му е пристигнала да ми пише!Благодаря предварително! 

Metzgermeister

Признайте си кой от вас има тениска с надпис на гърба: "Boots to Cena" :D Днес го видях срещу жп гарата в Бургас около 17:30-17:40.

• Upvote 4

mi6ok123

Казаха ми,че имало кеч магазин в Ст.Загора и София,но затова не вярвам.Ако има някакъв сайт,които да ми дадете за да си поръчам :)

Nick_Blade

^Имаше , но го затвориха. Цените бяха ненормални.

If you wake up in a hospital and wonder what happened...
212si8m.png
The Brothes of Destruction has passed you by

Laoch

^Имаше , но го затвориха. Цените бяха ненормални.

Например?

Марк на годината (2017); (2018).

hacky, ако може да попитам какво стана с тениската ти? Пристигна ли? Добро ли  е качеството?

• 2 weeks later...
hacky

Ебало си е майката с тея китайци... бях забравил да пиша в темата какво се случи с поръчката ми от Китай. Като цяло пратката беше пусната от продавача на втория ден още, от там обаче китайците супер много се забавиха, друг път са в пъти по-бързи, често съм поръчвал през същите пощенски услуги... в крайна сметка пратката замина от Китай на 16 юли, от там няма тракинг вече, чак когато пристигне в България и я обработят българките пощи. И аз чакам да се появи чакам... не се появява, свързах се с бг пощи и те казаха, че още не е пристигнала, а вече минаха 60 дена от както я поръчах и мога да си поискам парите от сайта, така и направих, но човека предложи удължение на датата, след което пак мога си поискам парите, аз си викам окей, така или иначе чакам сумати време, може пък да се появи, та това стана преди 2 дена, сега си чакам още, днес се разрових в разни сайтове и прочетох че на скоро в Китай имало някакво земетресение с доста жертви и имало забавяния на пратки и т.н., та може и от това да е. Друг път съм поръчвал много пъти и стоките идват доста бързо за 20-30 дена, а един път имах късмет и дойде за 1 седмица. Сега какво е станало не знам, но и да не дойде и си върна парите пак ще пробвам да поръчам, виждам, че е коректен човека, пък има и други продавачи на тези цени, та щом съм се навил ще си взема някакви, другия път вече трябва да имам късмет с доставката. Като дойде или се откажа да чакам ще пиша пак.

Edited by hacky
  • Upvote 6

Като по-малък имах един потник на Rey Mysterio и една блуза на Batista. Сега даже нямам на представа къде са. 

• Upvote 1

CM_Punk_Forum_Signature_by_PaulGriffin.j

CM PUNK 

hacky

good news, сега пак проверих тракинга на бг пощи и неочаквано:

eqe5.jpg

Появи се тука, чакам ся вече наще пощальони да действат.

• Upvote 4
hacky

Тениската е дошла вчера направо до офиса, но бях отпуск, та сега съм на работа и я видях, добре изглежда, ще я снимам довечера.

• Upvote 3
hacky

Ето както обещах снимки в спойлер тага. Има един дефект, отстрани на ръкава, където е бикът, ще видите как е самата картинка на снимките... Също така сякаш оригиналната тениска е с по-ярко червено, но за мен по-бледо ми изглежда по-добре.

Постарали са се китайците, като качество изглежда добре.

Равносметката е:

цена - 16 лева.

чакане - 2 месеца... Преполагам, че всичко стана заради моменти проблеми на китайските пощи, така че при евентуални следващи поръчки може да дойде и за 1-2 седмици.

Общо взето доволен съм, за тази цена е перфектно, дори с чакането. Ако някой го интересува нещо да пита.

cs8n.jpg

8yhl.jpg

ta5d.jpg

p4ip.jpg

• Upvote 4

^
Същото си мислех и аз да си го поръчам, можеш ли да ми кажеш горе-долу колко ще струва с доставки и всичко?

Марк на годината (2017); (2018).

Rocky Maivia

Този път вместо кану-каяк ще минат по северния маршрут през Пакистан.  :ph34r:

mules%20mountain%20behind11.jpg

Иначе това на бика, не мисля че е дефект. На автентични тениски на WWE съм виждал щампата на всяка една да е такава....несъвършена. Дори самите "цепнатини" в нея са на едни и същи места. 

• Upvote 2

^

Същото си мислех и аз да си го поръчам, можеш ли да ми кажеш горе-долу колко ще струва с доставки и всичко?

Доставка не се плаща, гледаш цената, например тука за това http://wrestling100.com/goods-547-CM+Punk+Vintage+Lightweight+Full+Zip+Navy+Sweatshirt.html

33 долара.  влизаш в google и пишеш в търсачката 33 usd to bgn и то ти смята г/д колко лева ще платиш.

Иначе това на бика, не мисля че е дефект. На автентични тениски на WWE съм виждал щампата на всяка една да е такава....несъвършена. Дори самите "цепнатини" в нея са на едни и същи места.

Cool. Значи е перфектна :D

Edited by hacky
  • Upvote 2