Jump to content

Имате ли кеч тениски?

nWoHulkster

Recommended Posts

Направете си с щампа , ще ви излезе доста по-тънко. 

как така с щампа кво е тва от къде се прави ?

^^ :huh: Лично аз нямам тениска, но ако си взема такава ще е на СМ Пънк(бялата от предния SummerSlam).

Ще ползвам тази тема за да не пускам нова.. Видях в WWEShop, че цената на любимата ми тениска на Пънк е с паднала доста, но не можах да разбера какви са условията за закупуване. Правят ли се въобще доставки извън САЩ, защото при опита ми за регистриране отказва да приеме пощенски код различен от техните, а пък и въобще не ме пита от къде съм. Ако все пак е възможна доставка имате ли идея колко ще ми струва ?

• 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Доставката ще ти излезе минимум 50лв., иначе, да, има до България. Но ако не правиш огромна поръчка просто няма смисъл, аз също видях намалението, но за тениска която излиза 20лв. не си струва да платиш доставката.

nov5o0.jpg
 inpunkwetrust.com // cmpunkphotos.com // nikki-bella.com // carmella-photos.com // eva-marie.org 

• 2 weeks later...

Имам една на Сина. Отделно, имам чорапи на Тейкър и на Скалата, но не се брои... хаха

avatar_226.jpg?dateline=1358033973

• 2 months later...
The LEGEND KILLER

Най-после получих нещо по-добро от обичайните PPV тениски. :)

post-952-0-45995800-1370867399_thumb.jpg

post-952-0-62055600-1370867477_thumb.jpg

CageSig.jpg
4x WWE Prediction Champion
4x Universal Prediction Champion 

Най-после получих нещо по-добро от обичайните PPV тениски. :)

Купи си я или подарък от някъде?

http://wrestling100.com/

Евтини китайски тениски.

Браво за сайта. Нямам много време да разгледам. Има ли доставка до България и какви пари е ?

Нямах време и аз да погледна по принцип от Aliexpress съм поръчвал неща и някой даже с безплатна доставка без проблем, ще поразгледам и това.

При мене го отвори. Надали въпроса опира до IP-то, че да търсите прокси. По скоро чистете кеш-а и пробвайте пак.

Някакво пояснение може ли? :D

Преди няколко години WWE набираха хора от цял свят да им попълват анкети относно предаванията им в съответните страни. От България избраха 3-ма души - мен, The LEGEND KILLER и още един пич. Участваш в prediction contest-и и получаваш merchandise за награда. Мисля, че и ако имаше house show наблизо, ти пращаха безплатни билети и получаваш backstage pass. Трябва да проверя дали важат последните две все още за следващото им турне в UK :D

А и от време на време пращат разни други неща без да си участвал в нищо. Аз имам тениска с автограф на Zack Ryder, автографи от Morrison & CM Punk, тениска на WM 27, две тениски на Street Team (+ шапка) и... май са това. 

Другите неща, които имам съм си ги купувал и ги има из темата.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...