Jump to content

Имате ли кеч тениски?

nWoHulkster

Recommended Posts

Viper_Coils
Направете си с щампа , ще ви излезе доста по-тънко. 

как така с щампа кво е тва от къде се прави ?

^^ :huh: Лично аз нямам тениска, но ако си взема такава ще е на СМ Пънк(бялата от предния SummerSlam).

Monteso

Ще ползвам тази тема за да не пускам нова.. Видях в WWEShop, че цената на любимата ми тениска на Пънк е с паднала доста, но не можах да разбера какви са условията за закупуване. Правят ли се въобще доставки извън САЩ, защото при опита ми за регистриране отказва да приеме пощенски код различен от техните, а пък и въобще не ме пита от къде съм. Ако все пак е възможна доставка имате ли идея колко ще ми струва ?

Edited by Monteso

• 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
tanchii

Доставката ще ти излезе минимум 50лв., иначе, да, има до България. Но ако не правиш огромна поръчка просто няма смисъл, аз също видях намалението, но за тениска която излиза 20лв. не си струва да платиш доставката.

• Upvote 1

nov5o0.jpg
 inpunkwetrust.com // cmpunkphotos.com // nikki-bella.com // carmella-photos.com // eva-marie.org 

• 2 weeks later...

Имам една на Сина. Отделно, имам чорапи на Тейкър и на Скалата, но не се брои... хаха

• Upvote 3

avatar_226.jpg?dateline=1358033973

• 2 months later...
The LEGEND KILLER

Най-после получих нещо по-добро от обичайните PPV тениски. :)

post-952-0-45995800-1370867399_thumb.jpg

post-952-0-62055600-1370867477_thumb.jpg

Edited by The LEGEND KILLER
  • Upvote 6

CageSig.jpg
4x WWE Prediction Champion
4x Universal Prediction Champion 

hacky

Най-после получих нещо по-добро от обичайните PPV тениски. :)

Купи си я или подарък от някъде?

The1948One

Имам тениска със щампа на The Blue World Order, както и bWc тениска, т'ва е.

• Upvote 2
hacky

Нямах време и аз да погледна по принцип от Aliexpress съм поръчвал неща и някой даже с безплатна доставка без проблем, ще поразгледам и това.

• Upvote 1
Monteso

При мене го отвори. Надали въпроса опира до IP-то, че да търсите прокси. По скоро чистете кеш-а и пробвайте пак.

dexim

Някакво пояснение може ли? :D

Преди няколко години WWE набираха хора от цял свят да им попълват анкети относно предаванията им в съответните страни. От България избраха 3-ма души - мен, The LEGEND KILLER и още един пич. Участваш в prediction contest-и и получаваш merchandise за награда. Мисля, че и ако имаше house show наблизо, ти пращаха безплатни билети и получаваш backstage pass. Трябва да проверя дали важат последните две все още за следващото им турне в UK :D

А и от време на време пращат разни други неща без да си участвал в нищо. Аз имам тениска с автограф на Zack Ryder, автографи от Morrison & CM Punk, тениска на WM 27, две тениски на Street Team (+ шапка) и... май са това. 

Другите неща, които имам съм си ги купувал и ги има из темата.

Edited by Linus
  • Upvote 10