Jump to content

Dream мачове в ММА

Recommended Posts

Имало е такава тема за кеч, та мисля, че няма да е лошо да има и за ММА.Давайте вие, аз не съм толкова компетентен :)

Ще вземете брадите, ве, маняци.

Аз ще дам най-желания двубой от всички:

Gourge St-Pierre vs. Anderson Silva

[center]savag3r.blogspot.com[/center]

[color=#FF0000][i][b]Former BNSA Hardcore Champion (1)[/b][/i][/color] / [i][color=#FF0000][b]Former WWP Cage Champion (1)[/b][/color][/i]

Jacare Souza, сегашният шампион на средната дивизия в Страйкфорс би било интересно да направи мач с Деймиан Мая, тъй като и давамата са на топ ниво граплъри в ММА.

Ник Диаз срещу GSP също би било много интересно да видим, макар че за мен Диаз е много надценяван и в UFC ще го маризят бая народ в тая категория. Но пък един фюд с Джош Косчек ще е епичен :D

Иначе Федор и Овърийм срещу Леснар, Дос Сантош или Каин Веласкез (както май е правилно да се казва) също са си дрийм мачове.

Честно казано се надявам да видя и един мач между Хосе Алдо и Франки Едгар, щото двамата са на близки килограми, Едгар казват, че си е на килограмите за категорията. Та тоя мач ще е сред топ в ПФП.

Би ми било интресено какво ще се случи в мач между Антонио Силва и Шейн Къруйн - там голям въргал ще пада :D .

И последно - Гилбърт Мелендез срещу Франки Едгар или Грей Мейнард също ще е лудница :)

Жалко, че по-голямата част от тия мачове вероятно няма да се осъществят.

• Upvote 3