January 23, 201115 yr Напоследък се зачудих дали в България има wrestling school(s)? Или както обикновенно всичко хубаво е в Америка :dry: Edited January 24, 201115 yr by Loop
January 23, 201115 yr Popular Post Луд ли си? Тук като кажеш, че гледаш кеч, те отбягват като прокажен, камо ли да има кеч школи... :) [img]http://img62.imageshack.us/img62/7531/atstrailerwmvv9.gif[/img]
January 24, 201115 yr То детски градини няма ти wrestling училища искаш. Edited January 24, 201115 yr by Tr!oN
January 24, 201115 yr Защо заглавието на темата е на английски? Ти български не знаеш ли? Кои са тези "всички хубави неща" които са в Ъмерикъ? Масовите престрелки в университетите, расовата дискриминация, затлъстяващия народ или имперските мерни единици? Ай сиктир!
January 24, 201115 yr Поправих заглавието. А за когото всичко хубаво е в Америка да си бие камшика натам и да не ни пречи на тези от нас, които ни е хубаво и тук. Те там и без друго приемат всякаква паплач. Edited January 24, 201115 yr by Loop
January 24, 201115 yr Най-близко, до това което търсиш, е да се запишеш някъде на ММА :) [img]http://0-media-cdn.foolz.us/ffuuka/board/wsg/image/1346/11/1346117764983.gif[/img]
January 24, 201115 yr Най-близко, до това което търсиш, е да се запишеш някъде на ММА Няма да е същото да се биеш по-сценарий ,а в MMA може цяла кариера да те бият ! :D
January 24, 201115 yr Най-близко, до това което търсиш, е да се запишеш някъде на ММА Зависи. Ако гледаш WWE, най-близкото до тях е театъра. ММА ще те разцепят като куче. Кеча в Япония и Мексико, може и а са по-близо до ММА, но съм на 90 процента сигурен, че автора знае кеча и гледа такъв от WWE. :)
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.