Jump to content

Strikeforce вече по Евроспорт 2 (само за абонатите на Булсатком)

wcwmaniac

Recommended Posts

От следващия петък версията на Евроспорт 2, която се разпространява от Булсатком (с Бундеслигата) започва излъчване на Страйкфорс. Шоуто, което е тази събота (Бабалу-Хендерсън 2) ще бъде излъчено на 10-ти декември от 23:30. Продължителността на предаването е 90 минути, а на следващата неделя има повторение от 23:00. Жалко, че няма всички да могат да го гледат, надявам се скоро и по другите версии на Евроспорт да тръгне Страйкфорс.

"Everywhere I go people stop and ask me, ‘Portia, how did you do it? How did you manage to beat Nikki Roxx so very many times?' And I look at them and say, ‘Kid, get the hell away from me, I'm trying to eat a waffle here." :lol:

Страхотна инициатива от страна на Eurosport. Камен ли ще коментира?

Предполагам коментара ще е на Огнян Георгиев.

Edited by wcwmaniac

"Everywhere I go people stop and ask me, ‘Portia, how did you do it? How did you manage to beat Nikki Roxx so very many times?' And I look at them and say, ‘Kid, get the hell away from me, I'm trying to eat a waffle here." :lol:

Супер новина! Евала на Евроспорт.

Колкото до Булсатком, много хора ги псуват, че не дават на другите оператори да купят ТВ+ и другите им неща, но аз съм доволен от тях. Обичам да гледам футбол и всякакви спортове и Булсат ми предлагат най-много такива. Ето сега и Страйкфорс ще мога да гледам с коментар на български. Няма причина да съм недоволен.

• Upvote 2

Евроспорт не можеха да уцелят по-добро шоу от към нокаути. Много хора, които не са гледали MMA преди, бързо ще се зарибят. Дано го преместят в "първата" телевизия възможно най-бързо.

• Upvote 2

Само напомням, че тази вечер в 23:30 може да гледаде въпросното Страйкфорс шоу по Евроспорт 2 Булсатком с коментара на Огнян Георгиев.

• Upvote 1

• 4 weeks later...

"Евроспорт" закупи правата за излъчване в Европа на популярната ММА верига "Страйкфорс". Спортният канал ще предава всичките 20 галавечери, които са предвидени за 2011 г.

...

"Евроспорт" ще излъчи следващото шоу от веригата "Страйкфорс" с ден и половина закъснение от оригиналната дата. Това ще стане на 9 януари. Все още се обсъжда възможността за пряко излъчване на по-интересните галавечери.

http://www.sportal.bg/news.php?news=278641

Не съм сигурен, доколко Sportal са надежден източник, но ако е реалност, това е една много добра новина. Предполагам, че шоуто, което имат предвид Strikeforce - Challengers 13, което ще се излъчи на 07.01.2011, но в програмите на Eurosport и Eurosport 2, не е потвърдено все още, но все пак има време.

EDIT: Моя грешка,

Eurosport 2

23:30

ММА: "Страйкфорс" САЩ - ._._.: Т. Уудли (САЩ) - Т. Сафиедин (САЩ) (90мин)

Edited by neshev

Има и още по-добра новина. По предварителни планове от средата на февруари, абсолютно всяка седмица, в петък вечерта, ще бъдат отделени от 90 до 120 минути на Страйкфорс. Знам, че това не е най-добрата вечер, но поне е нещо, пък и има много повторения. Когато има ново шоу, може вместо в петък да бъде излъчено в друг ден, който е по-близо до оригиналното излъчване. А когато няма нови галавечери, то ще даваме стари - включително Карано/Сайборг, Франк Шамрок/Н. Диаз и други. Ако искате може да се направи тема, подобна на посветената на кеча по Евроспорт в която да пиша кои мачове ще даваме. Това ще е полезно не само за старите шоута, но и за новите, защото все пак не даваме всички мачове, а само част от тях.

• Upvote 1

. Ако искате може да се направи тема, подобна на посветената на кеча по Евроспорт в която да пиша кои мачове ще даваме. Това ще е полезно не само за старите шоута, но и за новите, защото все пак не даваме всички мачове, а само част от тях.

neshev ,момчето ми, захващай се. ;)