November 7, 201015 yr Здравейте Момчета. Преди няколко седмици видях в Wikipedia, че Рой Нелсън ще се бие със Каруин(за съжаление отменен е боя, заради операция на Каруин на гърба) и ми беше много любопитно при евентуален сблъсък, как биха се развили нещата.Моля, изкажете вашите коментари по евентуален сблъсък между тях двамата: :rolleyes: Кой би победил, как би се равил мача и за кого сте?
November 8, 201015 yr Абе, Инжинера е животно, аз лично на него бих заложил. Показа в мача срещу Леснар, че не може да издържи дълго на ринга по някаква си причина (кардио ли, тялото ли му блоква) обаче пък и за тоя един рунд е достатъчно да прати някого в кома. Унищожи и Мир и Гонзага, така че ми се струваше по-вероятния победител. Рой Нелсън е много добър боец, но е едно стъпало под хора като Къруин Веласкез и Дос Сантош. По-интересното сега е колко го бива Schaub - ясно е, че израстна много, а и за разлика от Рой има атлетизма за тежката категория. Бърз, динамичен, добро кардио ... Не бих отказал да видя един мач между двамата и ако Schaub пак излезе победител, то вече спокойно могат да го гласят за голямата картинка.
November 8, 201015 yr Author А защо му викат Инжинера? + Някой друг да изкаже мнението си по въпроса? :blush: Edited November 8, 201015 yr by Fegri
November 9, 201015 yr Това е за news раздела или трябва да бъде обсъждано в самата тема на Event-а като бъде постната.. не мисля, че заслужава отделно внимание. За мен тази тема е чист спам. Edited November 9, 201015 yr by G
November 9, 201015 yr Author Е.. Човече.. искам да чуя мнението на хората по тази тема. Сега знам че е фентъзи буукинг, обаче няма изглед скоро да има постнат(потвърден) евент м/у 2-мата и затова искам да поразпитам за хорското мнение. =\.
November 9, 201015 yr Fegri ,ако имаш въпроси по-добре ги задавай в темата за въпроси ,а самите мачове се дискутират в темите за турнирите.
November 9, 201015 yr Author Добре.. Аз явно съм кьорав.. ;( Тема за въпроси... Къде е един господ знае... само исках един-два анализа на подобен event(АКО ТРЯБВА ДА СЕ ЗАКЛ. ИЛИ ПРЕМЕСТИ ХУБАВО!, но просто исках толкова малко) и какво получавам... .
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.