Jump to content

UFC 125 *Отменено* Shane Carwin vs Roy Nelson

Fegri

Recommended Posts

Здравейте Момчета.

Преди няколко седмици видях в Wikipedia, че Рой Нелсън ще се бие със Каруин(за съжаление отменен е боя, заради операция на Каруин на гърба) и ми беше много любопитно при евентуален сблъсък, как биха се развили нещата.Моля, изкажете вашите коментари по евентуален сблъсък между тях двамата: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Кой би победил, как би се равил мача и за кого сте?

• Upvote 3

result.jpg?1418684825.53848

Абе, Инжинера е животно, аз лично на него бих заложил. Показа в мача срещу Леснар, че не може да издържи дълго на ринга по някаква си причина (кардио ли, тялото ли му блоква) обаче пък и за тоя един рунд е достатъчно да прати някого в кома. Унищожи и Мир и Гонзага, така че ми се струваше по-вероятния победител. Рой Нелсън е много добър боец, но е едно стъпало под хора като Къруин Веласкез и Дос Сантош.

По-интересното сега е колко го бива Schaub - ясно е, че израстна много, а и за разлика от Рой има атлетизма за тежката категория. Бърз, динамичен, добро кардио ... Не бих отказал да видя един мач между двамата и ако Schaub пак излезе победител, то вече спокойно могат да го гласят за голямата картинка.

Това е за news раздела или трябва да бъде обсъждано в самата тема на Event-а като бъде постната.. не мисля, че заслужава отделно внимание. За мен тази тема е чист спам.

Edited by G

Е..

Човече..

искам да чуя мнението на хората по тази тема.

Сега знам че е фентъзи буукинг, обаче няма изглед скоро да има постнат(потвърден) евент м/у 2-мата и затова искам да поразпитам за хорското мнение.

=\.

Fegri ,ако имаш въпроси по-добре ги задавай в темата за въпроси ,а самите мачове се дискутират в темите за турнирите.

Добре..

Аз явно съм кьорав..

;(

Тема за въпроси...

Къде е един господ знае...

само исках един-два анализа на подобен event(АКО ТРЯБВА ДА СЕ ЗАКЛ. ИЛИ ПРЕМЕСТИ ХУБАВО!, но просто исках толкова малко) и какво получавам... :(.