Jump to content

Истинско ли е Bully Beatdown

Recommended Posts

На това предаване попаднах съвсем случайно вчера, просто си стърсех кво да гледам и го свалих от един тракер. Мислех, че ще е нещо как някой става ММА боец, а то кво се оказа. 0-o Значи аз гледах 1 епизод на трети сезон, доколкото разбирам в шоуто се канят "жертвите" , които са някакви хлапета и "побойниът" дето ги тормози и побойника го изправят да се бие срещу истински ММА боец - първи рунд само граплинг, втори вече само страйкинг (с боксови ръкавици) и се играе за 10 хиляди. При всяко тапване или изпадане в нокаут хирядарка от десетте отива при "жертвите".

Струва ми се мега нагласено и не си представям коя комисия би го разрешила, но все пак го дават за реалити, та въпроса ми е- истинско ли е това нещо, някой знае ли повече.

-     THE SUPERStar

В днешно време човек не знае кое е истинско и кое не. Линията между 2-те е много малка така че лесно може да бъде пресечена. Мисля че не е истинско, както ти каза не виждам комисия която ще даде разрешение това нещо да се излъчва.

[center][img]http://picbg.net/u/37901/36302/491087.jpg[/img][/center]

• 2 weeks later...

Самите "биячи" и техните жертви най-вероятно са актьори, но боевете може да се каже, че са истински. Спомням си дори как един от актьорите прати професионален боец в нокдаун. :D

Edited by neshev
  • Upvote 2