Jump to content

Carlito е недоволен от PG рейтинга

Rocky Maivia

Recommended Posts

Rocky Maivia

Това е съобщение е от twitter-a на Carlito

Чудя се вие като фенове бяхте ли разочаровани когато дивите започнаха да излизат на ринга в

бабешки кюлоти?Бе разбирам всичкото това PG ама WTF?!Откога бикините не са PG?

О да..и момичета всички изглеждахте страхотно в бабешките кюлоти...просто казвам!

Това което намеквам е ..искате да сте PG..хубаво.Но това не значи,че кеча трябва да е

смотан!Направете го забавен отново!

Edited by Rocky_Maivia

Rocky Maivia

То взе май да ми става мода да пускам такива новини за PG ама това не можех да го пропусна!Евала Carlito :2funny:

P.S.Защо по дяволите съм сложил това тире между рейтинг и а.Някой мод да го оправи защото не знам как да редактирам заглавие

Edited by Rocky_Maivia

Extreme_Enigma

Carlito много се разприказва против WWE и PG-то (не, че не е прав , де) след като беше освободен.Дали щеше да сподели това си мнение ако още беше WWE Superstar ? И все пак , Карлито е напълно прав. Пожелавам му успех ! :happy:

Edited by Extreme_Enigma

[img]http://img342.imageshack.us/img342/9075/cx23dq.jpg[/img]

Малко несвързано ми се видя това изречение, честно казано. Може да е минал на някакви по-специални ябълки. :D Но нито недоволни, бивши job-ъри, нито сегашни 'мега звезди' могат да променят нещо. Само не разбрах защо говори за кеча като цяло, WWE не е единствената компания, кюлотите в TNA например са много по-изрязани.

• Upvote 3

7♣

Rocky Maivia

^ Май първо е ял от тези ферментиралите ябълки :D и после е tweet-нал.Иначе мисля,че говори не за кеча като цяло а за това защо кеча трябва да е смотан в PG.Само WWE са в PG така,че говори за тях.Имаше една част която я пропуснах защото взе да развива теорията за компаниите,спонсорите,децата,мърчъндайза....бе май е бил на ябълкова.

Edited by Rocky_Maivia

То заради такива лумпени изказвания на Карлито, брат му няма да излезе от съблекалнята дори и на хаус шоута. Не казвам, че само той е виновен, че Примо лъска пейките, ама нищо чудно малкия Колон да го отнесе. Иначе е прав.

• Upvote 2
-     THE SUPERStar

Carlito приказва Primo го отнася, същото е като при хардитата, Jeff приказва и кой го отнася? Matt. Заради това както казаха над мен Primo ще го отнесе, не стига че не го пушват, а пък и ще джоби в Raw, Sd, PPV и на хаус шоутата. А отностно Carlito, тоя трябва да смени дилара, или пък в Puerto Rico имат само един дилър? Ще видим какво ще стане, но се боя че ще се окажат прави хората които мислят че Primo ще го отнесе. :(

• Upvote 3

[center][img]http://picbg.net/u/37901/36302/491087.jpg[/img][/center]

Te поне на Primo такъв push му беха замислили, че направо щеше да избие през тавана на Медисън Скуеър Гардън от push-ване.

• Upvote 15