Jump to content

Challenger1's Challenge

Challenger1

Recommended Posts

Challenger1

Здравейте. И аз реших да си направя шоу, за да не остана по-назад. :D Въпреки, че говоря малко "дървено", което не знам защо се получи, не стана зле шоуто, според мен. То съдържа коментар за Money In The Bank 2010, но не е много подробен. Имах доста за казване, но като започнах да говоря като че ли забравих почти всичко. Трябваше да спомена още неща в този пост, но пак забравих. :D

Та, ето го и първия епизод:

WMV, 36 MB

Challenger1\'s.Challenge.20.07.2010-C1.wmv

AVI, 121 MB

Challenger1\'s.Challenge.20.07.2010.XviD-C1.avi

Вторият епизод е на втората страница.

Edited by Challenger1

[center][img]http://img607.imageshack.us/img607/8464/31332710.jpg[/img][/center]

Challenger1

Мерси за смисления коментар. :( Като казваш, че нещо не ти харесва поне се обоснови!

[center][img]http://img607.imageshack.us/img607/8464/31332710.jpg[/img][/center]

Challenger1

Мисля да ги сваля ,колко са дълги

25 минути. Те са еднакви. Просто единият файл е в AVI формат, а другия в WMV. :)

Edited by Challenger1
  • Upvote 4

Master_Chief

В началото беше малко мудно,но все пак си се постарал(имаш + от мене).Коментарите за мачовете не бяха нещо кой знае какво.Едниственото нещо което ми хареса бе рекламата със CENA :2funny: .Иначе хоуто си имаше всичко-"двама коментатори",реклами,"хомосексуални закачки".

PS:Песничката в края как се казва

• Upvote 3

Former UFC Prediction Championship (1)

Challenger1

Fozzy - Enemy

Иначе си прав, мудничко си беше, както аз също отбелязах в първия пост. Може би, защото го записах тази сутрин. Имах доста неща да кажа, но пред микрофона е малко различно. На няколко пъти буквално зацепвах и не знаех какво да кажа, но здраве да е. :)

BoRn_2B_GoD

Наистина започваш доста мудно, а и не се сърди, но самият ти говор е малко такъв. Не бързаш за никъде, говориш бавно, даже имах чувството понякога, се задъхваш. Точно заради това добри идеи като това да говориш сам със себе си не се получиха добре. Можеше да минеш без това, тъй като несигурността ти провали дори тези шеги. Коментарът... коментар като коментар, няма какво да се коментира. Само дето беше звук, а не текст. Каза какво мислиш, с доста от нещата (примерно за Миз) съм съгласен.

Рекламата с Трибестан и тази със Сина бяха забавна част, но всъщност това бяха единствените 2 неща, които оправдаха предаването ти да е във видео формат, а не в .mp3. Наистина няма смисъл да е видео и с такъв голям размер, при условие, че през цялото време за фон стои една твоя размазана снимка. Поне (ако имаш камера) трябваше да я пуснеш, за да си помагаш с жестове и мимики. Богът на клиповете (и чесането в тях) ги разбира тези работи, trust me. Също така това да я има цялата Enemy накрая ми се стори излишно. Никой няма да седне да я слуша. Само удължава видеото (което и без това си е доста дълго), а и размера на файла.

Не, че те отчайвам. Пробвай, с пробване става, но трябват и съвети. Затова давам, пък ти ако искаш приемай. Та съвета ми е ако нямаш камера и не искаш да се снимаш прави шоуто в .mp3 формат, без цяла песен накрая и поработи върху това да говориш по-спокойно пред микрофона. И най-вече: сценарий!!! Това е много важно, иначе често има "ъъъъ" и шоуто става прекалено дълго. Иначе евала за старанието и че въобще си се решил да пробваш :)

Master_Chief

....Също така това да я има цялата Enemy накрая ми се стори излишно. Никой няма да седне да я слуша. Само удължава видеото ...

Аз седнах и я изслушах ,много ми хареса

Former UFC Prediction Championship (1)

Challenger1

Наистина започваш доста мудно, а и не се сърди, но самият ти говор е малко такъв. Не бързаш за никъде, говориш бавно, даже имах чувството понякога, се задъхваш. Точно заради това добри идеи като това да говориш сам със себе си не се получиха добре. Можеше да минеш без това, тъй като несигурността ти провали дори тези шеги. Коментарът... коментар като коментар, няма какво да се коментира. Само дето беше звук, а не текст. Каза какво мислиш, с доста от нещата (примерно за Миз) съм съгласен.

Рекламата с Трибестан и тази със Сина бяха забавна част, но всъщност това бяха единствените 2 неща, които оправдаха предаването ти да е във видео формат, а не в .mp3. Наистина няма смисъл да е видео и с такъв голям размер, при условие, че през цялото време за фон стои една твоя размазана снимка. Поне (ако имаш камера) трябваше да я пуснеш, за да си помагаш с жестове и мимики. Богът на клиповете (и чесането в тях) ги разбира тези работи, trust me. Също така това да я има цялата Enemy накрая ми се стори излишно. Никой няма да седне да я слуша. Само удължава видеото (което и без това си е доста дълго), а и размера на файла.

Не, че те отчайвам. Пробвай, с пробване става, но трябват и съвети. Затова давам, пък ти ако искаш приемай. Та съвета ми е ако нямаш камера и не искаш да се снимаш прави шоуто в .mp3 формат, без цяла песен накрая и поработи върху това да говориш по-спокойно пред микрофона. И най-вече: сценарий!!! Това е много важно, иначе често има "ъъъъ" и шоуто става прекалено дълго. Иначе евала за старанието и че въобще си се решил да пробваш :)

Благодаря за съветите.

По принцип не звуча така. Не знам защо така се получи. Може би, като нямаш сценарий става така. Дори нямах помощно листче пред себе си, а направо седнах, записах всичко и след това добавих другите неща. Пък и досега подобно нещо не бях правил. Това ми е първия опит. :)

Edited by Challenger1
  • Upvote 1

Guest surfybg

Като за първи опит и без особено добра подготовка,мисля че си се справил добре :)

• Upvote 2

Според мен, най - добре говори по - стегнато. Опитай се да коментираш повече и по - малко да говориш излишни простотии. И, наистина, пиши си сценарии ли, нещо такова, че така е направо retarding. Не можеш да очакваш някой да те слуша, щом след всяка дума правиш пауза от 5,6 секунди +. Хубаво искаш да правиш такива неща, но поне се подготви по - сериозно. Успех !

Дай лопата на гробаря
работата той си знае.

Rocky Maivia

Като за първи път не смятам,че може да се правят каквито и да било забележки.Ще ти дам няколко съвета тъй като от малък излизам на сцена а през последната година трябваше и да говоря пред най-трудната публика..децата..и на всичкото отгоре трябваше да ме оценяват.

Звучиш точно като мен първия път.Вдървен.Дали е микрофон и знаеш че после ще те слушат или в момента те слушат има разлика но подхода за оправянето на сценичната треска е един.Най важното е

1 Колкото по-често го правиш толкова по-отпуснат ще си и накрая няма да се познаеш че това в началото си бил ти :)

2 Никога не мисли докато говориш неща като "как ли звуча" "Това което казах другите как го възприемат" "Дали звучи добре" просто говори без да мислиш за тези неща.Никакви "мисли паразити" защото ти отклоняват вниманието а все още си неопитен в това което правиш и съответно ще си загубиш мисълта а микрофона и записа не чакат.Направи си бележки с това за което ще говориш или просто много добре си ги научи

3 Забавлявай се докато правиш цялата тази работа и по-важното да ти личи.Съответно и ние като те слушаме ще изпитаме твоята енергия.Когато водещ,учител,веоначаланик няма значение какъв имат някаква енергия тя се попива от тези които го слушат.В момента звучиш малко все едно те изпитват и мудно съответно и ние като слушаме не можем да сме .Трябва да се отпуснеш но за това виж 1

4 Пусни си THE OLIMPIC ANGLE 8 - NESHEV ! Тъй като съм нов тук за първи път го виждам това.Някои от базиците не ги схванах,защото са насочени за по-ветерани които се знаят и си имат лаф помежду си но като го слушаш си личи че не му е за първи път.

И пак най-важното забавлявай се have fun прави го за себе си,не за да направиш нещо което ще се хареса на нас.Ако правиш нещо както го харесваш ти ще си по-уверен и ще стане по-яко съответно и на нас ще ни хареса.Най-добрите художници са рисували за самите себе си а не за други затова им се възхищаваме

Дерзай :beer:

Edited by Rocky_Maivia
  • Upvote 3

Kurt Angle 10

Като за първи път ми хареса.Съгласен съм,че започна малко мудно,но нататък беше по-добре.Продължавай да правиш такива шоута,защото са интересни за слушане. :)

• Upvote 3

Best Football Player

Challenger1

Здравейте отново. Реших да се пробвам пак, но този път шоуто е напълно различно. Вслушах се в съветите ви и се надявам, че този път ще ви хареса. Най-важното е, че този път си направих сценарий и говоря по-бързо.

Шоуто е във формат MP3 и е дълго 10 минути. Ако нямах сценарий сигурно пак щеше да е 20. :D

В първата част на шоуто се правя на забавен, а втората съдържа коментара ми за тазседмичния Raw. :)

Challenger1\'s.Challenge.23.07.2010-C1.mp3

• Upvote 2

Имам един съвет: Не използвай спойлери!

П.П. Иначе шоуто ми хареса.

Edited by the legacy
  • Upvote 1
-     THE SUPERStar

Яко, а да попитам как човек може да си създаде собствено шоу. Шоуто ми хареса много, аз съм почитател на хора които се престрашават да си качът гласът и клипове които са заснети с тях. Да не забравяме че човека се е постарал доста.

Edited by - THE SUPERStar
  • Upvote 3

[center][img]http://picbg.net/u/37901/36302/491087.jpg[/img][/center]

Challenger1

Имам един съвет: Не използвай спойлери!

Какво имаш предвид? Да не казвам резултатите от шоутата ли? Или за спойлерите, които непрестанно излизат в нета? Ако е за първото - споменал съм, че коментирам Raw. Ясно е, че ще кажа какво е станало. Ако е второто - то кой не чете спойлери, те са навсякъде. Друг е въпроса, че повечето са грешни...

Edited by Challenger1

Какво имаш предвид? Да не казвам резултатите от шоутата ли? Или за спойлерите, които непрестанно излизат в нета? Ако е за първото - споменал съм, че коментирам Raw. Ясно е, че ще кажа какво е станало. Ако е второто - то кой не чете спойлери, те са навсякъде. Друг е въпроса, че повечето са грешни...

Второто, защото все пак има хора, които не ги четат. ;)

• Upvote 1

Чуек много е яко и си много забавен. Напрау се праснах от смях, чуек!

И ти ЧУЕК радваш мноу!!

• Upvote 1
HBK_forever

Браво бе!Супер забавно шоу!Първата част е много готина,всички лафове бяха на добро ниво и като цяло много забавно!Много хубаво иронизираш и правиш супер шеги,добре анализира всичко.Продължавай така.

• Upvote 1

[center][size=6][b]NO! NO! NO![/b][/size][/center]

DeepFreezе

Браво , много ми хареса. :) Продължавай по същия начин. Чакам следващия епизод.

GG !

• Upvote 3