Jump to content

Какво играете в момента?

RkO_SyLoR

Recommended Posts

^ И аз играя Amnesia сега, наистина много добра игра, макар че съм още в началото.

Дай лопата на гробаря
работата той си знае.

В момента играя демото на Fifa 2011, играта е много добра нямам търпение да излезе цялата.

• Upvote 2

[center][img]http://prikachi.com/images/144/2496144M.jpg[/img][/center]

Хайде ъпдейт от дъртия (in a way..) геймър: С един приятел врътнахме StarCraft II на неговия лаптоп, защото няма как да тръгне на настолните ни щайги. Какво да кажа... велика игра. Просто велика. Невероятна история, уникално разнообразни мисии като за стратегия, страхотни герои. Blizzard смачкаха всичко за пореден път. Казах съм - като излезе Diablo III ще намеря начин да се сдобия с нов компютър.

Сега на моя комп цъкам отново NFS Most Wanted (която към средата става дяволски трудна), качих си Rome Total War, защото развих някакъв интерес към римското, иииии преди малко качих от едни стари CD-та WarCraft III TFT. Ще играя кампанията на The Frozen Throne, а може би и спомената от REICH кампания с Rexxar.

• Upvote 4

Наскоро превъртях Mafia & Mafia II. Много, много добри бяха и двете игри, макар и да не са свързани. Но ако трябва да избирам измежду двете, по-скоро бих избрал единицата, по-дълга е, по-добър storyline и като изключим новите бонуси, превъзхожда двойката. Също така чакам да излезе цялата версия на Pro Evolution Soccer 2011. Друга игра, която ми е на компа - Mass Effect 2, но все още не съм я инсталирал, тъй като напоследък нямам много време да играя.

Наскоро превъртях класиките Jedi Outcast и Jedi Academy,сега играя ФМ,ма нещо не ми е толкова интересно.Тази Амнезия ще я пробвам,изглежда ми зловещо. :)

• Upvote 1

9MLnN5Y.gif

В момента инсталирам Амнезията :)

[img]http://www.icheckmovies.com/signature/23013/top+250-small.png[/img] [color=#4169E1]WWE Prediction Royal Rumble Winner[/color]/[color=#4169E1]WWE Prediction Champion x2[/color]/[color=#4169E1]UFC Prediction Champion[/color]

• 2 weeks later...

Dead Rising II: - Епа мега fun си е игрицата. И как не, Zombie infected вселена, интересна история и най-всевъзможни начини да трепеш гадовете. Отдавна не съм се забавлявал така на игра. Мисиите са много интересни и добре скалъпени, има доста екстри и като цяло е една от най-приятните нови игри които съм започвал.

• Upvote 3

F1 2010 - най-сетне ми дойде новия комп и това е първата игра, която пуснах. Доволен съм, все пак е първото издание, посветено на спорта от поне 7-8 години. Графиката е почти 1:1 като тази на GRID, тоест кърти. Нивото на трудност е добре изпипано, има си реализъм, зарибявка е. Препоръчвам я на всеки фен на Ф1. :)

• 1 month later...

Инасталирах Call of Duty: Black Ops и си поиграх малко.Винаги съм бил фен на тази култова игра и тази част със сигурен, че няма да ме разочарова (поне засега съм доста доволен). Определено е по-добра от Medal of Honor и ми харесва как е направено във началото със тези ретроспекции.Сега съм на мисията, във която бягаш от затвора през 1963 г. Доста е интересно и зарибено, препотъчвам я на всички със по-силни машини. :)

I wanted so badly to lie down next to her on the couch, to warp my arms around her and sleep.Not fuck, like in those movies.Not even sex.Just sleep together, in the most innocent sense of the phrase.But I lacked the courage and she had a boyfriend and I was gawsky and she was gorgeous and I was hopelessly boring and she was endlessly fascinating.So I walked back to my room and collapsed on the bottom bunk, thinking that if people were rain, I was drizzle and she was hurricane.

John Green, Looking For Alaska

Започнал съм много - Darksiders, Lost Planet 2, Fallout New Vegas, Star Wars: Force Unlimited 2, Dead Rising II, FIFA 2011, въпроса е кои ще свърша :D Засега съм най-доволен от Dead Rising-а и Lost Planet II, още едно доказателство че Capcom са най-великите днес от към геймплей :)

Edited by radoslav1948
  • 4 weeks later...

Call of Duty V

PES 2011

и малко класически Heroes III(The Shadow of Death)

Дай лопата на гробаря
работата той си знае.

В момента играя Freelancer , много зарибяваща игра. Вече повече от година я цъкам и трябва да призная , че като минете основната история играта поомръзва бързо. Затова си инсталирах Crossfire 1.82 inner core MOD и се зарибих отново на макс. Играта има и много добър мултиплейър. Препоръчвам я на всеки.

• Upvote 2

Ф.Н.Н.В.Ф.З.В.В.П.Н.Б.Р.С.

Снощи приключих Dead Space. Определено доста добър sci-fi horror, който не знам защо изиграх чак сега. Играта си е доста страшничка, макар че нищо не може да бие Amnesia. Малко е еднообразна на моменти, защото мисиите се развиват по един и същ начин (освен последната), но въпреки това не омръзва, а и винаги трябваше да съм нащрек, защото гадовете изскачат от всеки ъгъл. Отне ми около 8-9 часа, но аз пък играх бавничко. Определено бих я препоръчал на феновете на страшни игри и sci-fi.

Ето един трейлър:

На 25-ти януари излиза Dead Space 2, която ще продължи историята от първата част и я чакам с нетърпение.

635682_orig.jpg

C&C3 - За трети път ще я мина с надеждата да се надъхам достатъчно за да изтърпя до край гаврата C&C4. Предния път едва минах 2 мисии, но някак не върви да не съм видял финала на любимата ми поредица.

• Upvote 1

Gonna fly this boat to the moon somehow

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.

If you don't believe me or don't get it, I don't have time to try to convince you, sorry.

• 3 weeks later...

Super Meat Boy и Crysis. Първата е невероятен олд скуул platformer, а втората има най-добрата графика, която съм виждал.

• Upvote 2

[img]http://www.icheckmovies.com/signature/23013/top+250-small.png[/img] [color=#4169E1]WWE Prediction Royal Rumble Winner[/color]/[color=#4169E1]WWE Prediction Champion x2[/color]/[color=#4169E1]UFC Prediction Champion[/color]

• 3 weeks later...

На половината съм на Амнезия. Доста е страшничка. Иначе е лесна.

• 2 weeks later...