Jump to content

Какво играете в момента?

RkO_SyLoR

Recommended Posts

Каква игра за PC играете в момента,или сте играли последно?

В момента аз играя Dragon Age и я препоръчвам на всеки фен на игрите,който иска да бъде увлечен.Историята на играта е поднесена перфектно,геймплея е уникален,призрването към героите е неизбежно :D,дори любовна връзка.Не съм я превъртял,дори не съм до половината но мога да заявя че е страхотна.

Mass Effect 1 и 2 - Играта с главно И - игра която,не може да се опише,ако тръгваш,няма да ти стигнат часове.Може повечето от вас да я знаят.Играта е RPG Shooter и най вероятно ще бъде игра на годината.Всеки който се чуди какво да цъка,да и даде шанс няма да остане разочарован

Call of duty 4,5,6 ,Assassins Creed I и II ,Tomb Raider ,и още много други добри игри.

П.С.Не искам хората,които прочетат темата да останат с впечатления,че съм някой заклет геймър,който не става от PC и подкивам другите към същото,просто тези игри съм ги играл през годините и наистина предлагат удоволствие,което малко от боклуците които излизат на пазара може да ти предложат.

Edited by RkO_SyLoR
  • Upvote 2

[img]http://profile.ak.fbcdn.net/profile-ak-snc1/object3/134/7/n65854913416_1620.jpg[/img]

HeaDMaKeR™

Вече почти нищо не ме зарибява, теглих си Battlefield Bad Company 2, но не е както преди няколко години да играя и да се вманиача, и да искам да я превъртя за 1 ден.Заебах я де...На компа имам само 3 игри Counter-Strike 1.6, Resident Evil 5 и Counter-Strike Source е това е, но не ги играя, стоят си там и толкоз.CS играх последно когато си цъкахме от форума във сървара на s0cKi.

• Upvote 2

I wanted so badly to lie down next to her on the couch, to warp my arms around her and sleep.Not fuck, like in those movies.Not even sex.Just sleep together, in the most innocent sense of the phrase.But I lacked the courage and she had a boyfriend and I was gawsky and she was gorgeous and I was hopelessly boring and she was endlessly fascinating.So I walked back to my room and collapsed on the bottom bunk, thinking that if people were rain, I was drizzle and she was hurricane.

John Green, Looking For Alaska

Rocky Maivia

Аз игрите за разлика от кеча ги надрастнах и от 2004 не съм играл нова игра.Но от време на време си преигравам старите като ме хване носталгията :happy: Играя на старата но златна Heroes of might and magic 3 а понякога и 4,първия FPS който който съм играл изобщо Return to castle wolfenstein както и първата от серийте Medal of Honor Allied Assault(като фен на Спасяването на редник Райан няма как да не съм фен на тази)и Diablo II ъф корс :happy: .Игрите днес не са като някога защото някога поради не толкова добрата графика се наблягаше на атмосферата и на самата история развиваща се там.Сега прекалено са завладяни от красивата графика и остават другото на заден план и сюжетите са неоригинални

(поне за мен де) :beer:

Edited by Rocky_Maivia

Де и на мен да ми тръгваше Resident Evil 5 :( . Изтеглих я ама даже и в менюто беше толкова лагаво,че дори не можех със стрелката да ида до Start New Game.Иначе сега няма ли някой друг сървър където се събирата да играета CS?

[img]http://profile.ak.fbcdn.net/profile-ak-snc1/object3/134/7/n65854913416_1620.jpg[/img]

Street Fighter IV - нея цъкам предимно, доста добра игра, която следва традициите на класиките от 90-те.

Иначе съм дръпнал SNES и NES емулатори и цъкам най-различни класики като Super Mario Bros., Bomberman, TMNT 3 и 4, Fire Pro Wrestling X, Street Fighter 3, Super Street Fighter, Contra и най-различни други игри от младостта ми.

След като си преинсталирам windows-а смятам да довърша Crysis, Batman Arkham Assylum, Modern Warfare II и Mass Effect I, като да започна и Dead Space, Clive Barker's Jericho и новият Prince of Persia :) Просто в момента на компа не може да се играят тежки игри, защото един вирус ми прецака windows-а и сече на поразия.

Edited by radoslav1948
  • Upvote 3

Mortal Kombat - Класика :)

Както и Кънтърстрайк :D

Edited by donut

[img]http://fc04.deviantart.net/fs40/f/2009/034/e/0/Randy_Killer_Orton_Sig_by_Zg1X.jpg[/img] [b]Randy Orton The Legend Killer [/b]

BoRn_2B_GoD

В момента Star Wars: Knights of the Old Republic 2. Яката зарибявка, вече шест часа геймплей, а съм още в началото (мисля). Проблемът е, че прекалено много ми напомня за единичката, не само заради еднаквия енджин, ами и като история се намират прекалено много допирни точки. Иначе преди месец-два пак разцъквах Diablo II (най-любимата), но бързо ми писна този път. Пробвах и Star Wars: Empire at war наскоро, не не ме грабна. Освен тези трите друго през последните... една-две години не съм цъкал. Нещо си замина удоволствието от играенето.

Съвсем като остана без занимание разцъквам Persona 4 (PS2). Второ минаване ми е, но си е все такава зарибявка. Героите са различни и забавни (освен Teddie... презирам Teddie и дано създателя му бъде изнасилен от всеки, който се е занимавал с продукцията му), социалните вериги са все така поразително покриващи Арканите, изобщо струва си цената (а щях да платя даже и пълната цена с излизането й). Е, все още предпочитам историята на Persona 3, тъй като е по-глобално насочена, но пък и не съм такъв фен на криминални разследвания, както се заформя интригата тук.

Отвреме навреме пускам и The Movies в Sandbox режим. Там винаги има какво да се прави, а movie-making-а си е яко fun, нищо, че е малко ограничен.

• Upvote 2

14vijko.gif

Превъртам си стари игрички, защото лаптопа не е много (хич...) мощен. FIFA World Cup 2002 (класика!) и UEFA Euro 2008, както и отвреме навреме Football Manager 2010. Чакам да излезне Starcraft II да я разцъкам и нея. Като ми е скучно играя и Texas Hold'em Poker 3D Deluxe. :)

• Upvote 2

PES 2010, а като ми дойде музата ще почвам Memento Mori

Дай лопата на гробаря
работата той си знае.

jerichoholic

В момента играя Call of Duty 2 и Spore.

Edited by jerichoholic

[img]http://www.icheckmovies.com/signature/23013/top+250-small.png[/img] [color=#4169E1]WWE Prediction Royal Rumble Winner[/color]/[color=#4169E1]WWE Prediction Champion x2[/color]/[color=#4169E1]UFC Prediction Champion[/color]

MainEventer

Football Manager 2010 цъкам аз :)Играя и Стрийт Файтър 4, ама само с Бланка и Чун-Ли, че ако се пусна с друг и ме правят на решето :ph34r:

• Upvote 1

В момента аз, itzo1994 и още един приятел цъкаме FM2010 в онлайн игра. От време на време пускам Guitar Hero-то и Texas Hold'Em Poker 3D - Deluxe Edition. Като ме хване пък буукърската муза пускам TEW05 и играя на един от двата си сейфа, като на единия съм поставил рекорд за най-дълго игрово време от моя страна - ЦЕЛИ 4 МЕСЕЦА!! :D

• Upvote 1

Цъкам Stubbs the Zombie - страхотна comedy/horror игра с главно действащо лице - Зомби, което яде мозъци наред и събира армия от зомбита, докато полицията се опитва да го спре. Препоръчвам на всеки, който харесва черния хумор, зомбитата, забавните игри или просто няма какво да прави :happy:

Дай лопата на гробаря
работата той си знае.

• 1 month later...
Extreme_Enigma

От 7-8 месеца се зарибих по една fighter игрица, Tekken се казва. Такава мания ме обзе, че чак турнир не изпускам :wacko: .

• Upvote 3

[img]http://img342.imageshack.us/img342/9075/cx23dq.jpg[/img]

Докато бях на море цъках доста NFS Carbon на PSP-то на брата на жена ми. Лудница е да се играе на малката джаджа, поклон за Sony за пореден път. Това ме нави снощи да си кача Carbon и Underground 2 (повече харесвам единичката, но жената беше дръпнала двойката, а искам да правим мрежички разни), като даже почнах първата и след малко мисля да направя няколко рейса. Хипер забавно е. Жалко, че никоя след Carbon не ми върви :(

• Upvote 2

Аз по принцип обичам най-много рпг-та и стратегии.След като преборих Neverwinter Nights сега играя Starcraft i Starcraft 2.Понякога си пускам и една бонус кампания на Warcraft 3 за едно огре и мечката му ;) и тя е в стил екшън рпг както и любимото Диабло 2.

Файтинг игри обичам ,но съм много слаб на тях имам Street fighter 4 ,но на клавиатура ми е трудно и съм много слаб-само със Сагат мога да играя на високите трудности.

Edited by HEIDENREICH
  • Upvote 2

• 3 weeks later...

Искам да препоръчам на всички потребители игрите Max Payne и Max Payne 2: The Fall of Max Payne. Това са едни от най-великите игри излезли някога. Докато играете игрите ще се чувствате все едно гледате филм ноар :)

• Upvote 4

[img]http://www.icheckmovies.com/signature/23013/top+250-small.png[/img] [color=#4169E1]WWE Prediction Royal Rumble Winner[/color]/[color=#4169E1]WWE Prediction Champion x2[/color]/[color=#4169E1]UFC Prediction Champion[/color]

Искам да препоръчам на всички потребители игрите Max Payne и Max Payne 2: The Fall of Max Payne. Това са едни от най-великите игри излезли някога. Докато играете игрите ще се чувствате все едно гледате филм ноар :)

+1. Също така догодина ще излиза дългоочакваната трета част на играта. :)

Аз в момента играя една нова игра с името Amnesia: The Dark Descent. Тя е survivor-horror от първо лице и е наистина доста страшничка като най-вече влияе на психиката на играча с отличния звук. Ето едно промо на играта, което я описва доста добре:

Препоръчвам я на всеки със здрава психика. Също така е най-ефектно да се играе в тъмна стая със слушалки за максимален ефект. :)

635682_orig.jpg