Jump to content

THE MMA TALK SHOW #1 (with neshev & G)

G

Recommended Posts

THE MMA TALK SHOW: "UFC 116"

Издание #1

Водещи: neshev & G

*В първото издание на шоуто ни в аудио формат свързано с MMA, аз и neshev ще говорим за цялостната ситуация в най-известните MMA компании в Америка (UFC & Strikeforce). Особено ще наблегнем на UFC 116 и анализът свързан с епичният Main Event на това събитие между Brock Lesnar & Shane Carwin за Undisputed Heavyweight титлата на UFC. Също така внимание ще се обърне на изминалият сезон на The Ultimate Fighter където треньори бяха MMA легендите Chuck Liddell & Tito Ortiz, както и разбира се ще дискутираме самият Финал спечелен от Court McGee. Това и още много в първото издание на "THE MMA TALK SHOW"!! Enjoy!*

С ОПРАВЕНО АУДИО

Download: The.MMA.Show.Episode.01(Audio Fixed).wma

Времетраене: 01:35:57

Edited by G

Еба се майката на звука и не се чувам много добре, съжалявам за което.

Пооправих го. Не е нещо кой знае какво, но пак е по-добре.

^ Да това несъответствие е единственият проблем (и селските ми коментари :( ), иначе шоуто се получи що годе добре като за 1-во издание, накрая има и малко лафчета "такова нали" теглете.. :(

PS - Искам си 12-те бройки ;[

Edited by G

Крайно време беше да се направи нещо и за тоя раздел от форума ! Ще го слушам утре, малко съм зает днес, но съм с двете ръце ЗА такива инициативи. Браво :) .

[img]http://img62.imageshack.us/img62/7531/atstrailerwmvv9.gif[/img]

А, браво, браво ! Евала и на G на neshev - колкото повече такива нещо, толкова по добре !

Поздрави и за двамата, ще го слушам при първа възможност :)

• Upvote 2

Btw, понеже надали ще се занимавам да правя второ шоу, ако някой е навит да участва вместо мен, може да пише на мен или на G PM. GL :).

• Upvote 2

Аp съм много навит да участвам в такова шоу, ако прецените - пращайте лично и се включвам :)

Edited by gboy
  • Upvote 2

Kurt Angle 10

Сега го изслушах и беше доста приятно и интересно.Определено ако правите още такива TALK SHOW-та ще ги слушам. :)

• Upvote 2

Best Football Player

parcaleste

Бай Дъ Уей включили сте некакъв дисторжън, дьето ва ебава гласовьети, вижте да пуснете другия път някакъв филтър да зачисти леко. ;)