Jump to content

MMA: Batista в Strikeforce!

Recommended Posts

- Тук е видеото в което Batista обявява, че ще се бие за Strikeforce! Явно наистина "Big Dave" е приключил с WWE на този етап!

http://www.tmz.com/2010/06/21/dave-batista-wwe-mma-strikeforce-mixed-martial-arts/

Ще го видим колко ще направи...

• Upvote 2

[img]http://0-media-cdn.foolz.us/ffuuka/board/wsg/image/1346/11/1346117764983.gif[/img]

Florida`hero

Дано успее да се адаптира бързо, както го направи Lesnar. Малко е странно с оглед на възрастта му, но въпреки това му пожелавам успех в това начинание и много титли! Все пак тук нещата са сериозни. :)

Edited by Florida`hero
  • Upvote 2

Тръгнал е да изкара някой долар, да не мислите, че има някакви реални шансове :D Не ги гледайте Лешли и Брок, те са добри борци, не са кечисти само. И то Лешли, ако ви прави впечатление, досега умаства само в някакви мидкард мачове срещу анонимници, още не сме го видяли да прави неща сериозно. Батиста ще е същото нещо в Страйкфорс като онзи футболист - Хършил Уолкър мисля, че беше - тоест АТРАКЦИЯ ;)

Както казахте, хубаво е че най-после всичко ще си зависи от него, а не от сценаристи. Спомням си че някъде бях гледал тренировъчния процес на Batista, и имаше доста MMA елементи. Захвати, удари с крака, ръце и тн. бяха включени. А пък и се съмнявам се ще тръгне да се бие в ММА федерация без по-сериозна подготовка. Дано се справи добре. :rolleyes:

Edited by LooneyToon
  • Upvote 3

Радвам се за Батиста,тези мускули които ги има не му трябват за wrestling,а именно за ММА и ще се радвам да го видя като професионален боец.Няма да се налага пък и да го гледам колко е дървен и botch-ва всеки трети ход,за което се радвам. :) Дано пробие в MMA бизнеса.

Между другото имам един въпрос.Bobby Lashley не беше ли също в Strickforce,или се бъркам? Ако е така ще се радвам да видя двамата на един ринг в MMA схватки.

Edited by ShwN
`Heartbreaker`

Eвала на Батиста само това ще кажа! Самия факт, че е над 40 и въпреки всичко е готов да се "потроши" още малко си заслужава уважение. Клипът, който показваш е малко старичък и съм го гледал отдавна, но не отстъпва по нищо на по-младите си бъдещи колеги. Аз лично съм настроен позитивно за участието на Батиста в Страйкфорс или която и да било ММА компания!

• Upvote 3

Не искам да разочаровам никого, но StrikeForce не са подписали с Batista на този етап. Все пак сигурно има десетки компании, които биха подписали с него. Ще видим, какво ще стане.

- Бившата WWE, WCW & TNA суперзвезда Booker T е направил коментар срещу ходът на Batista да се занимава с МMA казвайки, че Dave няма да издържи и 5 минути в клетката с тези момчета и особено срещу Bobby Lashley. Както знаете двамата имат конфронтация още от преди години в WWE, заради задкулисният инцидент за който се "шушука", че Booker е понатупал Batista когато двамата са стигнали до физическа саморазправа.
Edited by G
reppotswohS

Бих се съгласил с Booker T, понеже сме ставали свидетели колко бързо увисва Batista в някои по-дълги мачове, това, което бе казано в podcast-а, за слабото му кардио изглежда си е напълно вярно. Не мисля, че това е точно спорта за него, но той сам ще прецени. Един мач сигурно ще му де достатъчен, за да вземе решение, ако все още не го е сторил.

7♣

Коментарът на Lesnar. Няма нужда от превод, в оригинал е по-добре :D.

"Get in line. Everybody and their dog wants to get into fighting," Lesnar said.

With the focus on Lesnar's return to fighting and a heavyweight title fight against Shane Carwin at UFC 166, looming just over a week away, the former WWE Superstar said there are more important things to talk about than Dave Batista.

"We're talking about a heavyweight championship fight and not some wanna-be," Lesnar stated.

• Upvote 3

Не вярвам да спечели мач дори , но късмет му пожелавам.

[img]http://i87.photobucket.com/albums/k126/WrestleMation/cm_punk/finishers/CPF_AlFyiavb_3.gif[/img]

Как го нареждат всички заради този ход не е истина. :) Горкият "Big Dave" да си беше останал където си му е мястото! "Larger then life" типажите които нямат нужното покритие май никой не ги обича. :)

Edited by G

Според последната информация, StrikeForce не са завършили сделката заради възнаграждението, което Batista иска. Друга основна причина е натовареният график на бившата звезда на WWE.

Относно коментарите на Booker T, Batista е заявил, че е готов да се бие с всеки, включително и Lashley.

• Upvote 2