Jump to content

KING OF TRIOS


Remus

Recommended Posts

С наближаването на тазгодишния King of Trios се вдъхнових да пусна една статия за турнира. Разчитам, че CHIKARA ще събере доста почитатели, стига да се намерят желаещи да изгледат турнира, който е едно от главните неща, с които компанията ме спечели като фен.

King of Trios е провеждащ се в продължение на три дни ежегоден турнир на CHIKARA. В него множество отбори от трима души от най-различни страни и компании се състезават помежду си за коронясването на триото на годината – The King of Trios.

King Оf Trios 2007

За първи път турнирът се състои на 16-и, 17-и и 18-и февруари 2007-а година в Hallertown, Barnesville и Philadelphia, щата Pennsylvania и в него участват 16 отбора или общо 48 участника. Отборите са:

  • BLKOUT (Joker, Ruckus & Sabian)
  • The Colony (Fire Ant, Soldier Ant & Worker Ant)
  • The Dynasty (Chris Bosh, Joey Ryan & Scott Lost)
  • Hallowicked & Up in Smoke (Cheech & Cloudy)
  • The Iron Saints (Brandon Thomaselli, Sal Thomaselli & Vito Thomaselli)
  • The Kings of Wrestling (Chuck Taylor, Gran Akuma & Icarus)
  • Team Sweeney (Larry Sweeney, Mitch Ryder & Robbie Ellis)
  • Los Ice Creams (El Hijo del Ice Cream, Ice Cream, Jr. & Very Mysterious Ice Cream*)
  • Mike Quackenbush & ShaneSaw (Jigsaw & Shane Storm)
  • The Order of the Neo–Solar Temple (Crossbones, Hydra & UltraMantis Black)
  • Team DDT (American Balloon, Danshoku Dino & MASAMUNE**)
  • Team IWS (Jagged, Maxime Boyer & Shane Matthews)
  • Team Kaientai Dojo (KUDO, MIYAWAKI & Yoshiaki Yago)
  • Team Mucha Lucha (Lince Dorado, El Pantera & Sicodelico, Jr.)
  • Team TNA (Alex Shelley, Chris Sabin & Sonjay Dutt)
  • Team USA (Jay Jaillet, The Patriot & USApe)

* Claudio Castagnoli

** MASAMUNE замества Nobutaka Moribe след като той не се появява заради проблем с трафика.

Night 1:

КОТ Първи рунд: Los Ice Creams побеждават The Order of the Neo-Solar Temple.

КОТ Първи рунд: The Iron Saints побеждават Team Sweeney.

КОТ Първи рунд: Kaientai Dojo побеждават Team DDT.

КОТ Първи рунд: The Kings of Wrestling побеждават Team USA.

КОТ Втори рунд: The Kings of Wrestling побеждават Los Ice Creams.

КОТ Втори рунд: Kaientai Dojo побеждават The Iron Saints.

Night 2:

КОТ Първи рунд: Team Mucha Lucha побеждават The Dynasty.

КОТ Първи рунд: Hallowicked & Up In Smoke побеждават The Colony.

КОТ Първи рунд: Quackenbush & ShaneSaw побеждават Теаm IWS.

КОТ Първи рунд: Team TNA побеждават BLKOUT.

КОТ Втори рунд: Team Mucha Lucha побеждават Hallowicked & Up In Smoke.

КОТ Втори рунд: Quackenbush & ShaneSaw побеждават Team TNA.

Night 3:

КОТ Полуфинален мач: Kaientai Dojo побеждават The Kings of Wrestling.

КОТ Полуфинален мач: Quackenbush & ShaneSaw побеждават Team Mucha Lucha.

КОТ 2007 - Финал: Quackenbush & ShaneSaw побеждават Kaientai Dojo.

Победители -

Mike Quackenbush , Shane Storm & Jigsaw

263c0nd.jpgej7g4y.jpgn34u4y.jpg

-------------------------------------------------------------------------------------------

King Оf Trios 2008

Вторият КОТ турнир се състои на 29 февруари и 1 и 2 март 2008г. в The Arena във Филаделфия. За разлика от миналата година, този път в турнира участват 28 отбора (общо 84 души!). Отборите са:

  • BLKOUT (Eddie Kingston, Joker & Ruckus)
  • The Colony (Fire Ant, Soldier Ant & Worker Ant)
  • The F1RST Family (Arik Cannon, Darin Corbin & Ryan Cruz)
  • The Fabulous Three (Larry Sweeney, Mitch Ryder & Shayne Hawke)
  • F.I.S.T. (Chuck Taylor, Gran Akuma & Icarus)
  • Glacier & Los Ice Creams (El Hijo del Ice Cream & Ice Cream, Jr.)
  • The Golden Trio (Delirious, Hallowicked & Helios)
  • Kaiju's Sea Amigos (Call-Me-Kevin, D.W. Cycloptopuss III & Unibouzu)
  • Las Chivas Rayadas (Chiva II, Chiva III & Chiva IV)
  • Los Luchadores de Mexico (Incognito, Lince Dorado & El Pantera)
  • Mike Quackenbush, Shane Storm & Jorge “Skayde" Rivera
  • The Naptown Dragons (Dustin Lee, Drake Younger & Scotty Vortekz)
  • The Order of the Neo–Solar Temple (Crossbones, Hydra & UltraMantis Black)
  • Da Soul Touchaz (Acid Jaz, Marshe Rockett & Willie "da Bomb” Richardson)
  • The Southern Saints (Marcus O'Neil, Reno Diamond & Shawn Reed)
  • Sweet n' Sour, Inc. (Bobby Dempsey, Sara Del Rey & Tank Toland)
  • Team AZW (AkuA & The Immortals of Waipahu (Immortal White & Immortal Black))
  • Team BSE (Kobra Kai, La Sombra Canadiense & Super Xtremo)
  • Team DDT (KUDO, MIYAWAKI & SUSUMU)
  • Team Dr. Keith (Brodie Lee, Jimmy Olsen & Retail Dragon*)
  • Team Egypt (The Osirian Portal (Amasis & Ophidian) & MECHA Mummy)
  • Team El Dorado (Go, Michael Nakazawa & Mototsugu Shimizu)
  • Team IPW:UK (Martin Stone, Sha Samuels & Terry Frazier)
  • Team IWS (El Generico, Player Uno & Stupefied)
  • Team ROH (Alex Payne, Rhett Titus & Shane Hagadorn)
  • Team Stranglehold (Andy Sumner, Drew Gulak & Tim Donst)
  • Team WTF (Cheech, Cloudy & m.c. KZ)
  • Team WWF (Demolition Ax, One Man Gang & Demolition Smash)

* Замества Colin Olsen, a.k.a. Colin Delaney след като Colin подписва договор с WWE.

Night 1:

* Според жребият, отборите BLKOUT и The Golden Trio получават BYE и се класират директно за втори рунд.

КОТ Първи рунд: Las Chivas Rayadas побеждават Team ROH (11:21) когато Chiva III използва Pike Moonsault Press върху Alex Payne.

КОТ Първи рунд: The Colony побеждават Team El Dorado (13:44) когато Fire Ant тушира Michael Nakazawa след The Anthill.

КОТ Първи рунд: The Order of the Neo-Solar Temple побеждават Kaiju's Sea Amigos (5:24) когато UltraMantis Black използва Praying Mantis Bomb върху Call-Me-Kevin.

КОТ Първи рунд: Quackenbush, Storm & Skayde побеждават Team Egypt (14:22) когато Quackenbush използва Quackendriver II върху Ophidian.

КОТ Първи рунд: Теаm WTF побеждават Team Dr. Keith (14:11) когато KZ използва KZ Time върху Retail Dragon.

КОТ Първи рунд: Team IPW:UK побеждават The Naptown Dragons (12:30) когато Sha Samuels използва Boston Crab върху Scotty Vortekz.

КОТ Втори рунд: The Colony побеждават Las Chivas Rayadas (11:23) когато Fire Ant използва avalanche Beach Break върху Chiva III.

КОТ Втори рунд: BLKOUT побеждават The Order of the Neo-Solar Temple (9:08) когато Joker използва Joker Driver върху Hydra.

КОТ Втори рунд: Quackenbush, Storm & Skayde побеждават Team WTF (12:47) когато Skayde използва Skayde Especial върху KZ.

КОТ Втори рунд: The Golden Trio побеждават Team IPW:UK (16:05) когато Hallowicked използва CHIARA Special върху Frazier.

Night 2:

* Според жребият, Team AZW и Team WWF получават BYE и се класират директно за втори рунд.

КОТ Първи рунд: Team DDT побеждават The Southern Saints (10:26) когато SUSUMU използва Yoshi Tonic върху Marcus O'Neill.

КОТ Първи рунд: Da Soul Touchaz побеждават Team BSE (13:31) когато Willie Richardson тушира Sombra Canadienese след Flying Legdrop.

КОТ Първи рунд: F.I.S.T. поеждават Sweet 'n Sour, Inc. (11:47) когато Icarus използва Pedigree върху Bobby Dempsey.

КОТ Първи рунд: The Fabulous Three побеждават Team Stranglehold (10:18) когато Sweeney използва Flying Elbowdrop върху Andy Sumner.

КОТ Първи рунд: Team IWS побеждават The F1RST Family (15:35) когато Stupefied тушира Ryan Cruz след отборен Piledriver.

КОТ Първи рунд: Los Luchadores de Mexico побеждават Glacier & Los Ice Creams (13:29) когато Lince Dorado използва Moonsault press върху Ice Cream, Jr.

КОТ Втори рунд: Team DDT побеждават Team AZW (9:20) когато KUDO тушира AkuA след top rope Double Knee Drop.

КОТ Втори рунд: F.I.S.T. побеждават Da Soul Touchaz (13:09) когато Chuck Taylor използва Omega Driver върху Acid Jaz.

КОТ Втори рунд: The Fabulous Three побеждават Team WWF (10:06) когато Mitch Ryder използва cradle върху One Man Gang.

КОТ Втори рунд: Los Luchadores de Mexico побеждават Team IWS (21:37) когато Incognito използва Guerrero Special върху Stupefied.

Night 3:

КОТ Четвъртфинал: The Colony побеждават F.I.S.T. (12:49) когато Fire Ant тушира Gran Akuma след The Anthill.

КОТ Четвъртфинал: Los Luchadores de Mexico побеждават Quackenbush, Storm & Skayde (19:06) когато El Pantera използва La Placenta върху Quackenbush.

КОТ Четвъртфинал: BLKOUT побеждават Team DDT (13:44) когато Eddie Kingston използва Backfist to the Future върху SUSUMU.

КОТ Четвъртфинал: The Golden Trio побеждават The Fabulous Three (12:40) когато Helios използва Heliocentricity върху Larry Sweeney.

КОТ Полуфинал: BLKOUT побеждават The Golden Trio (10:32) чрез дисквалификация.

КОТ Полуфинал: Los Luchadores de Mexico побеждават The Colony (13:10) когато Incognito използва quebrada върху Worker Ant.

КОТ 2008 - Финал: Los Luchadores de Mexico побеждават BLKOUT (14:45) когато Lince Dorado прилага CHIKARA Special върху Eddie Kingston.

Победители -

Los Luchadores de Mexico

El Pantera , Incognito & Lince Dorado

20acsv5.jpg2m62ulw.jpgwslnpl.jpg

-------------------------------------------------------------------------------------------

King Оf Trios 2009

Третият ежегоден King of Trios турнир се състои на 27, 28 и 29 март 2009г., отново в The Arena във Филаделфия, щата Пенсилвания. Броят на участващите отбори отново е сведен до 16. Те са:

  • The Cold Front 2.0 (Al Snow, D'Lo Brown and Glacier)
  • The Death Match Kings (Brain Damage, Necro Butcher and Toby Klein)
  • The F1RST Family (Arik Cannon, Darin Corbin and Ryan Cruz)
  • F.I.S.T. (Chuck Taylor, Gran Akuma and Icarus)
  • The Future Is Now (Helios, Equinox II and Lince Dorado)
  • Incoherence (Delirious, Frightmare and Hallowicked)
  • The Masters of a Thousand Holds (Jorge "Skayde" Rivera, Johnny Saint and Mike Quackenbush)
  • The Osirian Portal (Amasis, Escorpion Egipcio and Ophidian)
  • The Roughnecks (Brodie Lee, Eddie Kingston and Grizzly Redwood)
  • Da Soul Touchaz (Marshe Rockett, Trauma and Willie "da Bomb” Richardson)
  • Team CZW (Beef Wellington, Greg Excellent and Pinkie Sanchez)
  • Team DDT (Kota Ibushi, KUDO and Michael Nakazawa)
  • Team EPIC WAR (Austin Aries, Ryan Drago and Tony Kozina)
  • Team PWG (El Generico, Matt Jackson and Nick Jackson)
  • Team Uppercut (Bryan Danielson, Claudio Castagnoli and Dave Taylor)
  • The UnStable (Colin Delaney, STIGMA and Vin Gerard)

Night 1:

КОТ Първи рунд: The F1RST Family побеждават Team EPIC WAR (11:43) когато Ryan Cruz тушира Ryan Drago след The Cruz Control.

КОТ Първи рунд: The Osirian Portal побеждават Team PWG (16:29 когато Ophidian използва reverse rolling prawn hold върху El Generico.

КОТ Първи рунд: Team Uppercut побеждават The Roughnecks (20:38) когато Bryan Danielson използва Cattle Mutilation върху Grizzly Redwood.

КОТ Първи рунд: Da Soul Touchaz побеждават Team CZW (14:56) когато Willie Richardson тушира Greg Exellent след Droppin' da Bomb.

КОТ Първи рунд: F.I.S.T. побеждават The Death Match Kings (12:01) когато Chuck Taylor използва Omega Driver върху Toby Klein.

КОТ Първи рунд: The Future Is Now побеждават Team DDT (19:39) когато Equinox II използва CHIKARA Special върху Michael Nakazawa.

КОТ Първи рунд: The Masters of a Thousand Holds побеждават Incoherence (16:43) когато Johnny Saint използва schoolboy върху Delirious.

КОТ Първи рунд: The UnStable побеждават The Cold Front 2.0 (26:22) когато Colin Delaney използва backslide върху D'Lo Brown.

Night 2:

КОТ Четвъртфинал: F.I.S.T. побеждават The F1RST Family (15:03) когато Icarus използва Pedigree върху Darin Corbin.

КОТ Четвъртфинал: The Future Is Now побеждават The Osirian Portal (17:53) когато Helios използва Death Valley Bomb върху Ophidian.

КОТ Четвъртфинал: The UnStable побеждават Da Soul Touchaz (8:40) когато Vin Gerard тушира Trauma.

КОТ Четвъртфинал: Team Uppercut побеждават The Masters of a Thousand Holds (33:35) когато Claudio Castagnoli използва avalanche Ricola Bomb върху Mike Quackenbush.

Night 3:

KOT Полуфинал: Team Uppercut побеждават The UnStable (15:17) когато Dave Taylor използва Butterfly Suplex върху Colin Delaney.

KOT Полуфинал: F.I.S.T. побеждават The Future Is Now (13:31) когато Chuck Taylor използва Omega Driver върху Helios.

KOT 2009 – Финал: F.I.S.T. побеждават Team Uppercut (11:09) когато Chuck Taylor използва Cross Crab върху Bryan Danielson.

Победители -

F.I.S.T.

Chuck Taylor , Gran Akuma & Icarus

ehyem8.jpg15g8f39.jpgmhzpqa.jpg

-------------------------------------------------------------------------------------------

King Of Trios 2010

Четвъртият турнир се състои на 23, 24 и 25 април 2010г., отново в The Arena във Филаделфия, Пенсилвания. Форматът на турнира се запазва същия от миналата година, с 16 отбора, всички първи рундове са изиграни първата вечер, четвърт-финалите – втората, а полуфиналите и финала – на третата, вмествайки заедно с КОТ мини-турнира Rey de Voladores и отборен Gauntlet мач. Отборите в КОТ са:

  • F.I.S.T. (Chuck Taylor, Gran Akuma & Icarus)
  • Team Big Japan (Daisuke Sekimoto, Kankuro Hoshino & Yuji Okabayashi)
  • Die Brüderschaft des Kreuzes (Claudio Castagnoli, Ares & Tursas)
  • Die Brüderschaft des Kreuzes (Tim Donst, Lince Dorado & Pink Ant)
  • The Colony (Fire Ant, Soldier Ant & Green Ant)
  • The F1RST Family (Arik Cannon, Darin Corbin & Ryan Cruz)
  • Team Frightning (“Lightning” Mike Quackenbush, Hallowicked & Frightmare)
  • The Future Is Now (Jigsaw, Helios & Equinox II)
  • The Jackson 3 (Nick Jackson, Matt Jackson & Malachi “CK” Jackson)
  • Johnny Gargano & Aeroform (Louis Lyndon & Flip Kendrick)
  • The UnStable (Vin Gerard, STIGMA & Colin Delaney)
  • The Throwbacks (Dasher Hatfield, Sugar Dunkerton & Matt Classic)
  • Team Perros del Mal (El Oriental, Аlebrije & Cuije)
  • Team Delicioso (Curry Man*, el Hijo del Ice Cream & Ice Cream, Jr.)
  • Team Osaka Pro (Atsushi Kotoge, Daisuke Harada & Tadasuke)
  • Sara Del Rey & The Osirian Portal** (Amasis & Ophidian)

* Team Delicioso се състоеше от Cassandro, el Hijo del Ice Cream и Ice Cream, Jr., но поради контузия на Cassandro, той е сменен с Curry Man.

** Първоначално, на мястото на този отбор трябваше да има Team Mexico, с членове Jorge “Skayde” Rivera, Turbo и Valiente, но поради спор между ръководтството на CHIKARA и Skayde, довел до неявяването му на турнира, се прави random draw, в който са изтеглени имената Osirian Portal и Sara Del Rey.

Night 1

KOT Първи рунд: F.I.S.T. побеждават The Throwbacks (13:43) когато Icarus тушира Matt Classic след комбинация от Yakuza kick (Taylor) и lungblower (Icarus).

KOT Първи рунд: Team Big Japan побеждават Team Frightning (11:12) когато Yuji Okabayashi използва arm capture Argentine backbreaker върху Frightmare.

KOT Първи рунд: Die Brüderschaft des Kreuzes побеждават Sara Del Rey & The Osirian Portal (11:01) когато Tursas тушира Ophidian след Ragnarok.

KOT Първи рунд: Team Osaka Pro побеждават The UnStable (9:55) когато Daisuke Harada използва Katayama German suplex hold върху Colin Delaney.

KOT Първи рунд: The Colony побеждават Johnny Gargano & Aeroform (14:10) когато Fire Ant използва Beach Break върху Flip Kendrick.

KOT Първи рунд: Die Brüderschaft des Kreuzes побеждават The F1RST Family (18:40) когато Pink Ant използва Inverted CHIKARA Special върху Ryan Cryz.

KOT Първи рунд: Team Perros del Mal побеждават Team Delicioso (15:50) когато Cuije използва Super Plancha върху el Hijo del Ice Cream.

KOT Първи рунд: The Future Is Now побеждават The Jackson 3 (19:24) когато Helios използва 630 Splash върху Malachi Jackson.

Night 2

KOT Четвъртфинал: Team Big Japan побеждават The Future Is Now (13:35) когато Daisuke Sekimoto използва deadlift German suplex върху Helios.

KOT Четвъртфинал: Die Brüderschaft des Kreuzes побеждават Team Perros del Mal (9:46) когато Tursas използва big splash върху Cuije.

KOT Четвъртфинал: Team Osaka Pri побеждават F.I.S.T. (14:27) когато Tadasuke тушира Chuck Taylor със schoolboy.

KOT Четвъртфинал: The Colony побеждават Die Brüderschaft des Kreuzes (18:51) когато Soldier Ant използва CHIKARA Special върху Tim Donst.

Night 3

KOT Полуфинал: The Colony побеждават Team Osaka Pro (8:58) когато Green Ant тушира Tadasuke след Super Mega Antapult Splash.

KOT Полуфинал: Die Brüderschaft des Kreuzes побеждават Team Big Japan (14:12) когато Ares използва Tiger Driver върху Kankuro Hoshino.

KOT 2010 - Финал: Die Brüderschaft des Kreuzes побеждават The Colony (13:30) когато Ares тушира Fire Ant след Ragnarok.

Победители –

Die Brüderschaft des Kreuzes

Claudio Castagnoli , Ares & Tursas

10psrkp.jpgid9hr4.jpg2r23qyt.jpg

-------------------------------------------------------------------------------------------

King Of Trios 2011

Петият турнир се състои на 15, 16 и 17 април 2011г., отново в The Arena във Филаделфия, Пенсилвания. Форматът на турнира се запазва същия като миналите две години, с 16 отбора, всички първи рундове са изиграни първата вечер, четвърт-финалите – втората, а полуфиналите и финала – на третата, вмествайки заедно с КОТ мини-турнира Rey de Voladores и отборен Gauntlet мач. За първи път в историята на КОТ отборите остават същите, без да има промени в последния момен, замествания или непоявили се звезди. Отборите в КОТ са:

  • F.I.S.T. (Chuck Taylor, Johnny Gargano & Icarus)
  • The Colony (Fire Ant, Soldier Ant & Green Ant)
  • The Osirian Portal (Amasis, Hieracon & Ophidian)
  • Da Soul Touchaz (Acid Jaz, Marshe Rockett & Willie Richardson)
  • The Throwbacks (Dasher Hatfield, Sugar Dunkerton & Matt Classic)
  • Mike Quackenbush, Jigsaw & Manami Toyota
  • Sinn Bodhi & The Batiri (Obariyon & Kodama)
  • Die Brüderschaft des Kreuzes (Tim Donst, Jakob Hammermeier & Delirious)
  • Team Australia (Percy T, Kabel & Tama Williams)
  • Team Michinoku Pro (Great Sasuke, Dick Togo & Jinsei Shinzaki)
  • Team Osaka Pro (Atsushi Kotoge, Daisuke Harada & Ultimate Spider, Jr.)
  • The Amazing Red & The Maximos (Wil & Joel Maximo)
  • ¡3.0le! (El Generico, Scott Parker & Shane Matthews)
  • The Spectral Envoy (UltraMantis Black, Hallowicked & Frightmare)
  • Team Minnesota (1-2-3 Kid, Arik Cannon & Darin Corbin)
  • Team Dragon Gate (Super Shisa, Akira Tozawa & KATEGORA)

Night 1

KOT Първи рунд: The Osirian Portal побеждават ¡3.0le! (18:12) когато Amasis тушира Matthews след The Osirian Sacrament.

KOT Първи рунд: F.I.S.T. побеждават Tеаm Australia (11:13) когато Gargano използва Hurts Donut върху Percy.

KOT Първи рунд: Die Brüderschaft des Kreuzes побеждават Da Soul Touchaz (11:23) когато Hammermeier тушира Acid Jaz.

KOT Първи рунд: Mike Quackenbush, Jigsaw & Manami Toyota побеждават Amazing Red & The Maximos (10:11) когато Jigsaw използва “12 Large” elbowdrop върху Joel Maximo.

KOT Първи рунд: Team Dragon Gate побеждават The Spectral Envoy (13:34) когато Shisa използва Yoshi Tonic върху Frightmare.

KOT Първи рунд: Team Osaka Pro побеждават The Throwbacks (17:04) когато Spider използва la magistral върху Classic.

KOT Първи рунд: The Colony побеждават Sinn Bodhi & The Batiri (16:32) когато Fire Ant тушира Obariyon след Ant Hill.

KOT Първи рунд: Team Michinoku Pro побеждават Team Minnesota (22:51) когато Togo използва flying senton върху Corbin.

Night 2

KOT Четвъртфинал: F.I.S.T. побеждават Team Osaka Pro (19:15) когато Taylor използва schoolboy върху Spider.

KOT Четвъртфинал: The Osirian Portal побеждават Team Dragon Gate (21:08) когато Amasis използва 450 splash върху Shisa.

KOT Четвъртфинал: The Colony побеждават Die Brüderschaft des Kreuzes (13:05) когато Green Ant използва torture rack върху Hammermeier.

KOT Четвъртфинал: Team Michinoku Pro побеждават Mike Quackenbush, Jigsaw & Manami Toyota (21:28) когато Sasuke използва Thunder Fire powerbomb върху Quackenbush.

Night 3

KOT Полуфинал: The Colony побеждават The Osirian Portal (16:01) когато Soldier Ant използва avalanche-style reverse TKO върху Hieracon.

KOT Полуфинал: F.I.S.T. побеждават Team Michinoku Pro (16:13) когато Icarus използва small package върху Sasuke.

KOT 2010 - Финал: The Colony побеждават F.I.S.T. (20:51) когато Green Ant тушира Icarus след Super Mega Antapult Splash.

Победители –

The Colony

Fire Ant , Soldier Ant & Green Ant

2vjtpo1.jpg24gof7k.jpg2zdzpxz.jpg

-------------------------------------------------------------------------------------------

Edited by Remus

14vijko.gif

Link to comment
  • 5 weeks later...
  • 11 months later...

Евала за труда!

  • Upvote 3

[center]savag3r.blogspot.com[/center]

[color=#FF0000][i][b]Former BNSA Hardcore Champion (1)[/b][/i][/color] / [i][color=#FF0000][b]Former WWP Cage Champion (1)[/b][/color][/i]

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...