Jump to content

Финишър vs Финишър

Recommended Posts

Powerbomb един от най-добрите удари в кеча. Класическият Powerbomb, за мене си остава една от най-великите хватки, която виждаме все по рядко в WWE. Chokeslam-а е далеч по слаб finisher.

• Upvote 2
ТНЕ DEADMAN

Тук съм раздвоен най вече заради изпълнителите на тези хватки. Според мен има голямо значение кой я изпълнява хватката. Например "Бомбата на Батиста" в момента е пълна скръб. Но "Последното причастие" унищожава. Chokeslam-а е по-универсалната хватка и няма голяма разлика в изпълнението. Определено по-болезнената е powerbomb, но може би по-зрелищната е chokeslam. Все пак избирам powerbomb главно заради най-върховната си разновидност - The Last Ride!

• Upvote 2

[img]http://slam.canoe.ca/WrestlingImagesU/taker2.jpg[/img]

Brock_Lesnar

Глас за Powerbomb - по-опасна е и по-ефектна.

Lesnar vliza i Cena se nasira.gif

Класика от миналото: Jericho vs Benoit 🇨🇦 vs 🇨🇦

Най-добрите вражди на Kurt Angle в WWE:

vs Edge  vs Benoit  vs Triple H  vs Eddie  vs HBK  vs Austin  vs Cena  vs Lesnar  vs The Rock

Най-доброто за годината от WWE:

2010  2011  2012  2013  2014  2015  2016  2017  2018  2019  2020

Иии този кръг завършиха наравно 11 - 11.Забелязва се повешена активност,което само ме радва.И сега е време за поредния титаничен дуел:

RKO

llllllllll.gif

VS

Diamond Cutter

zboka.gif

По заявка на ShWn :)

Ps.Първият пост е едитнат.Написал съм резултатите от досегашните дуели.Ако имате предложения за финишъри ми пишете на Лично :)

Ще вземете брадите, ве, маняци.

Diamond Cutter

[img]http://store.picbg.net/pubpic/2D/A1/3e50e8a0daed2da1.jpg[/img]
[font="Comic Sans MS"][color="#800080"][size="4"]Photoshop maniac![/size][/color][/font]
Sportal.bg: [quote]Mislq da si obrasna topkite vie kak mislite dali 6te me sarbi posle ??[/quote]

jerichoholic

RKO.

[img]http://www.icheckmovies.com/signature/23013/top+250-small.png[/img] [color=#4169E1]WWE Prediction Royal Rumble Winner[/color]/[color=#4169E1]WWE Prediction Champion x2[/color]/[color=#4169E1]UFC Prediction Champion[/color]

RKO е един от най-добрите finisher-и в WWE. Просто начина по който Ортън се приготвя преди хватката е доста надъхващ, а и изпълнението е много добре.. Този финишър е идеален за, който и да е от двата гимика на Ортън.

Глас за RKO.

Edited by Nitram
  • Upvote 3

RKO определено по начина който го прави Ортън е много добър и един от най-добрите финишъри евър!

austin_aries_signature_by_anesredzic-d5b

HeaDMaKeR™

RKO F'N RLZ!

• Upvote 2

I wanted so badly to lie down next to her on the couch, to warp my arms around her and sleep.Not fuck, like in those movies.Not even sex.Just sleep together, in the most innocent sense of the phrase.But I lacked the courage and she had a boyfriend and I was gawsky and she was gorgeous and I was hopelessly boring and she was endlessly fascinating.So I walked back to my room and collapsed on the bottom bunk, thinking that if people were rain, I was drizzle and she was hurricane.

John Green, Looking For Alaska

В този случай според мене не е чак толкова важно кой финишър е по-impact-тен а кой финишър е вкючен в по-исторически събития.

RKO като начин на изпълнение може би излежда по-готино ,но пък спомените от Diamond Cutter и последвалия pop след това изпълнение ме кара да гласувам за него.

[b]Team Take It :[/b]
[b] "Dicks to Pussies"[/b]

RKO! Няма спор, че е Модифициран Diamond Cutter и определно изглежда по-ефектно.. просто най-великият Спонтанен финишър след Stunner-ът.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...