Jump to content

Списание Супер-КЕЧ!

Radox

Recommended Posts

Shawn_Michaels

Аз си го купих списанието ама наистина не е разпостранено има го само по някои бутки :) ,добро е хареса ми като за първо списание

410e8-1526197995-500.jpg
"Doin' what I want to do, When I want to do it."

The Olimpic Hero

Конспирацията нали се сещате,че и на мен ми идва на ум :) ,тоест съм на 70 % сигурен,че в списанието участва човек от форума.

Все някой е дал идеята от къде да се гепи :)

Gonna fly this boat to the moon somehow

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.

If you don't believe me or don't get it, I don't have time to try to convince you, sorry.

Абе не знам кой какво, но гледам тука за една-две седмици от някъде дойдоха над 100 нови члена... Това просто не е възможно без реклама или нещо такова. Хмм...

Е не сме като да нямаме реклама ;)

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.

If you don't believe me or don't get it, I don't have time to try to convince you, sorry.

Shawn_Michaels

Бе списанието доста е копирало от нас ама няма лошо,поне е в добра насока,а и може да станем още по известни покрай него :)

410e8-1526197995-500.jpg
"Doin' what I want to do, When I want to do it."

Пичовете от списанието ми отговориха на писмото и казаха да им пратя кратка история и линк за форума' date=' като обещаха да ги поместят. Не е зле, а ?  :)[/quote']Напиши какво си им написал,за да знаем какво са публикували и дали е достоверно.

Lesnar vliza i Cena se nasira.gif

Класика от миналото: Jericho vs Benoit 🇨🇦 vs 🇨🇦

Най-добрите вражди на Kurt Angle в WWE:

vs Edge  vs Benoit  vs Triple H  vs Eddie  vs HBK  vs Austin  vs Cena  vs Lesnar  vs The Rock

Най-доброто за годината от WWE:

2010  2011  2012  2013  2014  2015  2016  2017  2018  2019  2020

Така на пръв поглед,тоест като го видях вчера на рапидшеъра,списанието не беше кой знае какво но все пак имаше яки картинки и така беше добре подредено.Обаче днеска си го купих и пичове мога да ви кажа че просто това списание е уникално слабо.Може да звучи грубо но друго хубаво нещо освен картинката на Батиста там на 2 страница нямаше.

Първо заглавията на статиите са под всякаква критика.Заглавия от сорта"Батиста печели 2 милиона долара на година","Грамадата-чудовище с добро СЪРЦЕ","Скалата яде по 10 яйца на закуска" или пък че "Таджири ял по 12 пилета.Егати Лакомията" са по скоро подходящи за заглавия на вестник КЕЧ-ШОК или нещо от сорта.Какво щеше да им коства както бяха направо краднали от нашия форум така и да краднат някое друго по-свястно заглавие от последните американски броеве на RAW и SmackDown Magazine.Просто писано за малоумници.

Второ статиите какво да кажа за тях.И те под всякаква критика.Писали ми някви супер обикновени биографии на Крис Беноа,Таджири,Грамадата които изведени я дали имат повече от 9-10 редчета на Word.Вътре в самата статия ми пишат за неща които вече нито са интересни,нито актуални.

Трето половината списание отделено за Скалата.Алоооооо!!!Той вече не е кечист,а актьор който се снима във филм след филм.Как може във едно такова списание в което все пак да има новини около WWE да ми публикувате статия за Скалата.Ама както и да е явно в България сме супер изстанали.Ако искат в следващия може да сложат статия за Ледения

Тая корица не ми стана ясно за какво на нея са сложили снимка на Батиста отпреди 2 години с титлата по двойки,а като отворим на първата страница има няква такава по-новичка и яка.Не трябваше ли да е обратното.Най-малкото можеше да вземете свястна снимка от последния брой на SmackDown Magazine.

И последното което наистина най-много ме подразни е това че никъде няма някакви размисли и лични мнения.Всичко е сваляно и превеждано от интернет.Естествено не може без това но трябваше да се направи примерно една статия за PPV защото все пак не всички които гледат GTV теглят и PPV от арената.

А бе да не прозвучи грубо ама аз лично повече едва ли ще си купя брой на това списание.Явно в България много хора са много далече от кеч средите и все още си мислят за Скалата,Ледения,Ракиши и т.н което е лошото в случая и надали скоро тази тенденция ще се оправи

30secondstomars

Така на пръв поглед,тоест като го видях вчера на рапидшеъра,списанието не беше кой знае какво но все пак имаше яки картинки и така беше добре подредено.Обаче днеска си го купих и пичове мога да ви кажа че просто това списание е уникално слабо.Може да звучи грубо но друго  хубаво нещо освен картинката на Батиста там на 2 страница  нямаше.

Първо заглавията на статиите са под всякаква критика.Заглавия от сорта"Батиста печели 2 милиона долара на година","Грамадата-чудовище с добро СЪРЦЕ","Скалата яде по 10 яйца на закуска" или пък че "Таджири ял по 12 пилета.Егати Лакомията" са по скоро подходящи за заглавия на вестник КЕЧ-ШОК или нещо от сорта.Какво щеше да им коства както бяха направо краднали от нашия форум така и да краднат някое друго по-свястно заглавие от последните американски броеве на RAW и SmackDown Magazine.Просто писано за малоумници.

Второ статиите какво да кажа за тях.И те под всякаква критика.Писали ми някви супер обикновени биографии на Крис Беноа,Таджири,Грамадата които изведени я дали имат повече от 9-10 редчета на Word.Вътре в самата статия ми пишат за неща които вече нито са интересни,нито актуални.

Трето половината списание отделено за Скалата.Алоооооо!!!Той вече не е кечист,а актьор който се снима във филм след филм.Как може във едно такова списание  в което все пак да има новини около WWE да ми публикувате статия за Скалата.Ама както и да е явно в България сме супер изстанали.Ако искат в следващия може да сложат статия за Ледения  

Тая корица не ми стана ясно за какво на нея са сложили снимка на Батиста отпреди 2 години с титлата по двойки,а като отворим на първата страница има няква такава по-новичка и яка.Не трябваше ли да е обратното.Най-малкото можеше да вземете свястна снимка от последния брой на SmackDown Magazine.

И последното което наистина най-много ме подразни е това че никъде няма някакви размисли и лични мнения.Всичко е сваляно и превеждано от интернет.Естествено не може без това но трябваше да се направи примерно една статия за PPV защото все пак не всички които гледат GTV теглят и PPV от арената.

А бе да не прозвучи грубо ама аз лично повече едва ли ще си купя брой на това списание.Явно в България много хора са много далече от кеч средите и все още си мислят за Скалата,Ледения,Ракиши и т.н което е лошото в случая и надали скоро тази тенденция ще се оправи

Все пак е първи брой човеко, не може всичко да е идеално!

[img]http://img514.imageshack.us/img514/4711/stephsiggyjg3.jpg[/img]

Точно от каквото ме беше страх-написано е като за 5 годишни ,статиите са глупави,хартията е лоша и този 1 лев не си струва.Няма значение че е първи брой и втори няма да е по-добър а на бас :)

30secondstomars

Все се оплаквате значи, не знам от кога не съм чел нещо позитивно. Не можеш да очакваш нещо едва сега стартиращо да е супер яко, винаги трябва време, за да се усвоят нещата. Аз поне се надявам, че хората, които го пишат, след като прочетат критиките да попроменят туй онуй.

Все се оплаквате значи' date=' не знам от кога не съм чел нещо позитивно. Не можеш да очакваш нещо едва сега стартиращо да е супер яко, винаги трябва време, за да се усвоят нещата. Аз поне се надявам, че хората, които го пишат, след като прочетат критиките да попроменят туй онуй.[/quote']

Какво позитивно да кажа -засега е на много ниско ниво.Целта на повечето списания поне тука е да се съберат пари от дечицата.Като СЕМ се развихриха през 2002 всичките списания отидоха-егати ентусиастите.Поне можеха да си дадат труд за Еди да напишат някоя по-хубава статия ,ако и това не са кадър поне да преведат някоя а те са скалъпили от постовете някакъв текст.

Ще им дам още един шанс всеки си решава за себе си дали да го купува-никой не ми е опрял пистолет в тиквата да ме кара насила.

30secondstomars

Аз не съм казал, че трябва да го копуваш, просто им трябва повече време на хората. Дано се окажа прав, че иначе аз ще съм първи на опашката да ги линчува :D

Eми чесно казано през 2001 имаше списания, които излизаха с месеци и не показаха кой знае какво подобрение ;). Както си почнаха така си и свършиха... Не искам да бъда негативен, но едва ли този път ще бъде нещо по-различно (крадени статии, които само се превеждат, грешки при превода и т.н.). Имам тук едно немско кеч списание и просто не може да става и дума за сравнение. ПЪТИ по-добро е, но пък и немската публика има по-големи изисквания към подобен тип списания. За България дори и това е много добре...

30secondstomars

Eми чесно казано през 2001 имаше списания' date=' които излизаха с месеци и не показаха кой знае какво подобрение ;). Както си почнаха така си и свършиха... Не искам да бъда негативен, но едва ли този път ще бъде нещо по-различно (крадени статии, които само се превеждат, грешки при превода и т.н.). Имам тук едно немско кеч списание и просто не може да става и дума за сравнение. ПЪТИ по-добро е, но пък и немската публика има по-големи изисквания към подобен тип списания. За България дори и това е много добре...[/quote']

Какво да правя, трябва да се съглася с теб!

Кажете им в писмото, че за реклама не взимаме скъпо :lol:

Не знам... Дано хората вземат и се оправят малко,защото това при всичкото ми добро желание-ама това съква... Но както каза колегата,да им дадем време.... Защото за момента изглежда просто като нещо,направено за да се окрадат хлапетата и да се вземат парите на тези "фенове",сети ли се че има такова нещо като кеч покрай ГТВ...

Леееко съм скептичен,ама ще видим... Само времето ще покаже..... ;)

това списание много ми напомня на ПЪРВОТО изцяло кеч списание което излезе в БГ.Кеч Зона се казваше ако някой го има може да направи сравнение между двете.

Подписът е намален поради нарушаване на правилата за размер.
[img]http://img73.imageshack.us/img73/8366/lost19pa0wm.png[/img]

The Olimpic Hero

Днес видях още едно бг списание "Кеч маниак" или нещо такова  На корицата е Скалата

Ахаххаха,май пак ще започнат да никнат като гъби кеч списанията :)

Трябваше да го купиш,за да кажеш за какво става въпрос.

Днес видях още едно бг списание "Кеч маниак" или нещо такова :) На корицата е Скалата

щом на корицата е Скалата по добре не го барай :D ей за тва ся всички списания ще са тъпи ще пишат само за известните на BG фенове "Скали, Ледени" и др. който вече даже не се и бият :(

afdaf.jpg
assadsa.jpg
It`s real, it`s DAMN real... BROTHER!

За мой срам купих и Кеч Маниак от чисто любопитство.Има измислени интервюта от Винс и Биг шоу дето бил фен на Стоичков и не изпускал мач на националния ни отбор :)

Специално за Фил са направили обзор на Генезис ама няма да издавам нека сам го видиш човек да се чуди да се смее ли да реве ли.

С две думи за 2 тъпи списания дадох 3 кинта суа пара и утре няма да имам да си купя една двулитрова бира за работата.Как се прекарах мама му стара :x

За мой срам купих и Кеч  Маниак от чисто любопитство.Има измислени интервюта от Винс и Биг шоу дето бил фен на Стоичков и не изпускал мач на националния ни отбор :)  

Специално за Фил са направили обзор на Генезис ама няма да издавам нека сам го видиш човек да се чуди да се смее ли да реве ли.

С две думи за 2 тъпи списания дадох 3 кинта суа пара и утре няма да имам да си купя една двулитрова бира за работата.Как се прекарах  мама му стара :x

Хахахаха...ясно,а мислех да си го взема :) Леле как щях да се набутам :)

За мой срам купих и Кеч  Маниак от чисто любопитство.Има измислени интервюта от Винс и Биг шоу дето бил фен на Стоичков и не изпускал мач на националния ни отбор :)  

С две думи за 2 тъпи списания дадох 3 кинта суа пара и утре няма да имам да си купя една двулитрова бира за работата.Как се прекарах  мама му стара :x

ЛОЛ. Най-добре ми плс го спойлни, защото нямам голямо желание да си купувам БГ кеч списания отново :)