Jump to content

Кое шоу ще гледате първо на 4-ти на Януари?

The Olimpic Hero

Кое шоу ще гледате първо на 4-ти на Януари?  

82 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Хълк Хоган>Брет Харт :blink: Хора побъркахте ли се...ама вие си знаете :) Аз лично ще гледам WWE,не ми пука нито за Хълк Хоган нито за TNA,но какъвто съм..стествено Роу ще излезе първо и като го изгледам,като се разочеровам/най-вероятно/ще си сменя мнението хаха :lol: :lol:

Дори Хълк Хоган не може да ме накара да се заинтересувам ЧАК толкова от TNA. Тъжно, но факт. Доста се замислих в последно време след като се прибера от Пловдив в края на другата седмица кое предаване да изтегля и да изгледам първо. Можеше и да е iMPACT, но след като стана сигурно, че Брет Харт ще хоства RAW, а и след видеотата, които изгледах относно Montreal 97 съм сигурен, че това ще е RAW. Хоган го видяхме на WWE ринг за последно през 2007-а, ако не се лъжа. Харт не се е появявал на такъв от 97-а, както много други преди мен казаха. Определено имам по-голям интерес към появата на Брет, към това какво ще каже и дали ще бъде започнат някой голям storyline за WrestleMania. iMPACT-a ще почака...

Ще изгледам само сегментите с Bret и ще премина на iMPACT-a, където пак вероятно ще ударя един пет минутен skip докато чуя, какво има да каже Hogan.

WWE не съм гледал от месеци (дори не знаех, че Брет Харт ще участва на този RAW), така че Impact-a ще бъде пръв. Ако имам време и сили може да прегледам новогодишния RAW, макар че самата мисъл да си губя времето с WWE ме хвърля в тежка депресия. :wacko:

Edited by Kalata

Няма спор, че и двете шоута ги чакам с огромно нетърпение. С изключение на всяка Wrestlemania и миналогодишния Bound For Glory не съм бил толкова надъхан на тема кеч от БТВ ерата. Иначе не мога да кажа кое шоу очаквам с по-голямо нетърпение. Откъм директната битка между Bret Hart и Hulk Hogan съм 100 пъти по-надъхан за Bret по причини, които вече са обяснени от други хора. Но като цялостна подготовка и hype, смятам че TNA се справиха много добре и определено успяха да ме накарат да очаквам с нетърпение шоуто им тъй като се очакват изненади, дебюти и други неща. Така че утре смятам да изтегля първо RAW, където ще прегледам сигурно само сегментите с Bret, защото не очаквам останалото да е нещо по-различно от това, което виждаме всяка седмица.. дано да греша. И след това смятам да изгледам цялото издание на Impact без skip. Иначе силно се надявам TNA и Spike да бъдат задоволени от рейтинга, за да може и занапред да има подобни битки.

Edited by s0cKi

635682_orig.jpg

Brock_Lesnar

Ще гледам RAW-a първо утре като стана. Очаквам това завръщане на Брет Харт, кечистът на 90-те години, с два петзвездни мача зад гърба си. Отдавна не сме го виждали на ринга, а и където и да е по телевизията, така че ми е много по-интересно неговото завръщане. Ще си пусна да видя и Impact, TNA не гледам, но това шоу ще го видя дали ще ми стане интересно, а и за да сравня кое от двете предавания ще бъде по-добро. Хоган доста го гледахме последните години, така че неговата поява не ме вълнува особено. Все пак ще седна да видя и едното, и другото и вероятно ще пиша и в двата раздела.

Lesnar vliza i Cena se nasira.gif

Класика от миналото: Jericho vs Benoit 🇨🇦 vs 🇨🇦

Най-добрите вражди на Kurt Angle в WWE:

vs Edge  vs Benoit  vs Triple H  vs Eddie  vs HBK  vs Austin  vs Cena  vs Lesnar  vs The Rock

Най-доброто за годината от WWE:

2010  2011  2012  2013  2014  2015  2016  2017  2018  2019  2020

Хех, остава 1 час до началото на купона. Готови ли сте? :D

При мен плановете се промениха - ще гледам и двете шоута с Djihad и Parcaleste, като първо ще гледаме Импакт, след това - и RAW.

Между другото, в екипа имаше прототипна идея преди шоутата да бъде разпратен mass PM до всички потребители на BWC, който да ги надъха още повече за предстоящото зрелище. Идеята пропадна, но ето все пак, прочетете за какво става въпрос:

Уважаеми членове на BWC, всички ние, кеч-феновете по целия свят, сме на прага на един от най-грандиозните моменти в историята на професионалния кеч. Момент, който може да си съперничи по магнитуд с такива шокиращи мигове като мача Andre/Hogan, като The Montreal Screwjob, като формирането на nWo, като дебюта на Kurt Angle в TNA...

За какво става въпрос? Вероятно много от вас знаят - става въпрос за това, че само след 2 дни, двете най-големи федерации в САЩ - WWE и TNA, за пръви път ще се изправят лице в лице чрез своите първостепенни шоута - RAW и iMPACT!

Носталгичните спомени се връщат - The Monday Night Wars са още пресни в паметта на много от нас. Защото именно войната, която разразиха WCW Nitro и WWF RAW навремето, беше това, което изкара професионалния кеч на дневен ред и го превърна в традиция за много домакинства, в част от живота на всички нас. Именно по времето на тези войни станахме свидетели на най-запомнящите се периоди в историята на кеча. Защо ли? Ами защото имаше здрава конкуренция. Всяка компания се опитваше да надмине другата по качество както на мачовете, така и на историите си. Това можеше само да радва обикновения кеч-фен. Ето, че сега отново конкуренцията е на път да се превърне в основен двигател за кеча в САЩ.

Ето, че сега отново предстои да се случи същото, което и преди. TNA и WWE се изправят една срещу друга чрез две от най-големите кеч-звезди от близкото минало, които ще направят своите завръщания на екран с гръм и трясък на заветната дата 4-ти януари 2010-та - Hulk Hogan и Bret Hart! Въпросите продължават да извират с все по-голяма скорост. Как ще изглеждат двамата след всичките тези години? Какво ще кажат? Кое шоу ще направи по-голям рейнтинг? Какви други изненади са подготвили двете федерации за очертаващите се като най-добри издания на шоутата им в историята? И много, много други въпросителни, които ни карат да спим все по-неспокойно с наближаването на 4-ти януари.

BWC ви кани да се присъедините към гледането на тези две шоута без спойлери! Ръководството има няколко съвета за вас:

- НЕ ЧЕТЕТЕ СПОЙЛЕРИ.

- Изгледайте И ДВЕТЕ шоута.

- Изгледайте абсолютно целите шоута, без каквото и да било превъртане.

- Изгледайте шоуто, което представлява по-малък интерес за вас първо. Така ще оставите "десерта" за накрая.

- По възможност не гледайте шоуто сам, а съберете колкото се може кеч-фенове, с които да го гледате заедно. Ще си заслужава!

- Запасете се със солидно количество бира (ако си падате по българските традиции) или пуканки (ако си падате по американските) и не излизайте от стаята докато купона тече.

- HAVE FUN!

След тези леко шеговити, но същевременно доста препоръчителни съвети, е време да ви оставим на мира и да ви пожелаем приятно гледане на свалените от тракерите шоута във вторник. И не забравяйте - BWC е мястото, където можете да дискутирате всичко, свързано с очертаващото се като най-ключово събитие в света на кеча за доста време напред.

Дали ще станем свидетели на The Monday Night Wars II? Само времето ще покаже. Едно обаче е сигурно - на 4-ти януари ... HISTORY WILL BE MADE!

Ще повторя едно от изреченията в съобщението, което да спазвате докато гледате шоутата - HAVE FUN! :)

Edited by Radox
  • Upvote 3

35izpu1.jpg