November 11, 200520 yr Това е първата тема, която пускам тук и исках да е специална затова ви задавам въпрос, който ме интересува много - Искатели ли сте да бъдете кечисти! Правите ли нещо по въпроса! Къде бихте искали да бъдете (в коя промоция примерно)? Аз ще отговоря след малко мнения защото искам първо да чуя вас! [img]http://i15.photobucket.com/albums/a374/pyrohunter/guerrero.jpg[/img] [b]R.I.P. EDDIE GUERRERO! YOU LIED, YOU CHEATED AND YOU STOLE OUR HEARTS![/b]
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.